Wel zijns-en vormingswerk 'Rozenhof' Directrice De Westlandse Stichting voor Gereformeerde Bejaardenzorg tehuis te Naaldwijk een Ned. Herv. Stichting voor Opleiding van Gezinsverzorgsters Eindhoven Voor uitbreiding van haar staf zoeken wij een tweede praktijkleidster zo mogelijk op 1 februari a.s. om samen met de reeds aanwe zige praktijkleidster mee te willen werken aan de vorming en praktijkbegeleiding van onze leerlingen. Gevraagd wordt bij voorkeur diploma Sociale Academie (diploma na 1964). Ook zij die een akte N XII of N XIX bezitten, kunnen solliciteren. Salaris volgens rijksregeling. De Stichting Gezinsverzorging Hilversum-'s-Graveland (A-instelling) vraagt leidster (full-time) Vereist opleidingsniveau: Soc. Acad. H.S.A. of daarvoor studerend. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens rijksnormen. Sollicitaties binnen 2 weken te richten aan het bestuur, p/a Godelindeweg 17, Hilversum. De Christelijke Jeugdraad (in Nederland) te Driebergen, koepelorgaan voor landelijke protestants christelijke organisaties voor jeugd- en jongerenwerk, vraagt in de komende vakature voor spoedige indiensttreding een direkteur De Hervormde ver. 'Kinderzorg-Utrecht' vraagt voor huize 'Aldegonde' te Amersfoort: twee groepsleidsters Taak: Mogelijkheden Vereisten: Uitvoerige eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van tenminste drie referentie-adressen, aan de directeur van de ver. Kinderzorg, Arnhemseweg 67 te Amersfoort. zoekt voor haar (78 bedden) Salariëring volgens de richtlijnen landelijke regeling bejaardentehuizen. Een flatje in het tehuis is als woning beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de secretaris, H. den Boer, Hoflaan 93, 's-Gravenzande. TROUW/KW \RTET ZATERDAG 16 DECEMBER 1972 T8/K8 *-r&\ Schriftelijke sollicitaties met uitvoe rige gegevens richten aan het be stuur, adres: Ir. L. Verhoef, Le sage ten Broeklaan 37, Eindhoven. Inlichtingen bij de directrice van de opleiding, mej. J. Diekerhof, Ruusbroeclaan 21, Eindhoven (tel. 040-111180). die belast zal worden met de bege leiding van een deel van de in dienst zijnde gezinsverzorgsters, -helpsters of bejaardenverzorgsters. Deze taak moet in collegiaal overleg met de reeds aanwezige leidsters en de te benoemen hoofdleidster worden verricht. De instelling is op democratische wjjze gestructureerd en ziet het mede als haar taak de gezinsverzor ging zo goed mogelijk te integreren in het geheel van de regionale wel zijnsvoorzieningen. Deze funktionaris zal voornamelijk belast worden met taken op het vlak van organisatie, koördinatie, samen werking en overleg en van herstruk- turering op landelijk nivo. Te denken valt aan o.a., leiding geven aan staf en appa raat van de jeugdraad bestuurssekretariaat relatie onderhouden met de aan gesloten landelijke organisaties behartiging van de eksterne re laties van de cjr, w.o. de andere koepels en het ministerie van crm organisatorische werkzaamheden ten dienste van de landelijke werkgroep jeugdraden. Voor deze funktie wordt gezocht naar iemand, die beschikt over zake lijk inzicht, minstens enige ervaring heeft in een beleids- of daaraan ver wante funktie, en die voldoende fee ling heeft voor organisatorische en strukturele vraagstukken. De voorkeur van het bestuur gaat uit naar iemand, liefst niet ouder dan 40 jaar, die een bepaalde opleiding heeft genoten in de juridische of sociologische sektor of een kombi- natie van deze disciplines. Salariëring overeenkomstig de rijkssubsidieregeling jeugd- en jongerenwerk. Gegadigden wordt verzocht, onder opgave van referenties, tot uiterlijk 31 december 1972 te reflekteren. Sollicitaties te zenden aan: Direkteur Chr. Jeugdraad, Postbus 107, Driebergen, die ook bereid is nadere inlichtingen te verschaffen. P.S. De cjr overweegt binnenkort, naast de hierbedoelde funktionaris ook een theologisch geschoold medewerker aan te trekken. CP2 (het gaat hier om vrouwelijke krachten) Groepsleidster voor een groep van 12 jongens van 6 tot 12 jaar. Groepsleidster voor een groep van 12 jongens van 13 tot 16 jaar. In een groepsteam van 3 a 4 groepS' leiders o.l.v. een hoofdgroepsleider, leiding geven aan een groep, waar bij het groepsleidersteam een grote mate van zelfstandigheid geniet. voor opleiding en voortgezette opleiding, waarvoor praktijk begeleiding is. Vijfdaagse werkweek en vier weken vakantie. Salaris volgens Haeck met onregelmatigheidstoèslag en uitbetaling van de slaapdiensten. Enige opleiding en interne ervaring in de kinderbescherming. Bereidheid om mee te werken aan godsdienstige opvoeding. Leeftijd 22 tot 28 jaar. i' j< 01 CP

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8