Medewerker holding-administratie S verpleegkundige De Elf Ranken FAMILIEBERICHTEN TE HUUR VERZORGINGSFLATS 2- en 3-kamerappartementen 2e DESKUNDIGE VOOR DE OPLEIDING. NY Assurantiehuis TROUW /KWARTET ZATERDAG 16 DECEMRER 1972 K18 Veilig in Jezus anmen. In vol vertrouwen op haar Heiland is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve Moeder en Oma Adriana Cornelia van der Knijff weduwe van Alb. Esveldt dn de leeftijd van 75 jaar. D. W. Esveldt M. J. Esveldt-Priem P. T. Esveldt M. W. Esveldt-Tom W. Esveldt C. M. Esveldt-Hoogendoorn J. C. Bregman-Esveldt W. Bregman en kleinkinderen. Ter Aar, 13 december 1972. Aardamseweg 45. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 16 decem ber van 19.00 tot 21.00 uur en zondag 17 decem ber van 15.00 tot 17.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 18 december a.s. tussen 13.00 en 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Ter Aar. Geen bloemen. Waddinxveen: Ter Aar: Ter Aar: Noorden: Heden nam de Heer tot Zich, voor ons geheel onverwacht onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma Elisabeth Hendrika Janse geboren De Jong op de leeftijd van 58 jaar Rotterdam: L. Janse Wijchen: Ria en Wim Marlies Christel Ede: Leo en Else Eline Mirjam Rotterdam: Rinse en Truus Rotterdam: Tom Rotterdam, 14 december 1972. Rutger van Keulenstraat 21. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden geleid door de weleer waarde heer ds. W. Radstake in de Immanuel- kerk, Berlagestraat 96, op dinsdag 19 december a.s. om 13.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Oud-Kralingen, Kralingseweg 334 om circa 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de Kapel op de begraafplaats. Heden heeft God tot Zich genomen, na een lang durige ziekte, mijn geliefde Man, onze Vader, Grootvader en Broer Minco Pieter Feringa in de ouderdom van 70 jaar. Em. VDM van Wassenaar.. Ik heb den goeden strijd gestreden, ik heb den loop beëindigd. Ik heb het geloof behouden. Voorts is mij weggelegd de kroon der rechtvaardigheid. Ulvenhout: S. Feringa-Talsma Alphen aan den Rijn: W. P. Feringa M. Feringa-Stigter Hongkong: J. M. Feringa A. Feringa-Stigter Breda: M. M. S. Feringa Utrecht: A. C. Boorsma-Feringa en kleinkinderen. Ulvenhout, 12 december 1972. Mgr. Van Haaijdonkstraat 30. De begrafenis heeft op verzoek van de overle dene in alle stilte plaatsgehad op de begraaf plaats "De Bieberg" te Breda. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van dr. J. S. v. d. Wal Vele jaren was hij als leraar in de franse taal en letterkunde aan het Christelijk Lyceum alhier verbonden. Helaas heeft een ernstige ziekte hem belet na zijn pensionering te genieten van een welverdiende rust. In dankbaarheid gedenken wij zijn arbeid ten diensten van het onderwijs. Moge God zijn vrouw en zoon Zijn rijke troost schenken. Namens het bestuur: Mr. T. Vroom, voorzitter. Namens de docenten en het niet onderwijzend personeel: Dr. A. Bolhuis, rector., Namens de leerlingen Maarten van Helden: voorzitter leerl.parlement. Apeldoorn, 15 december 1972. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te 's-Gravenhage, geeft hierbij, mede namens de commissie van toezicht cn advies, de directie, het personeel en de leer lingen van de Christelijke Scholengemeenschap "De Populier", met diepe verslagenheid kennis van het overlijden door een droevig ongeval van de heer ds. C. L. Ruben Al hetgeen hij als leraar in het belang van de school cn van de leerlingen heeft gedaan zal in dankbare herinnering blijven. L. C. Rietveld, K. T. Mendelts. 's-Gravenhage, 14 december 1972. Dc kerkcraad van de Gereformeerde Kerk van Helpman (Gron.) deelt met leedwezen mede dat ds. C. L. Ruben te Rijswijk (Z.-H.) ten gevolge van een droevig ongeval op 14 december 1972 is overleden. Dankbaar gedenkt de kerkeraad het vele werk dat ds. Ruben in dienst van zijn Heiland in de jaren 19471957 voor onze gemeente heeft ge daan. Namens de kerkeraad: P. Everaars, preases. E. J. v. d. Laan, scriba. Heden nam de Heere tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijkheid onze geliefde Zuster, Behuwdzuster, Tante en nicht Aleida Hendrika Blonk op de leeftijd van 51 jaar. Warmond: D. Blonk W. A. Blonk-De Vos Jan-Willem Leiden: J. M. Pouw-Blonk L. J. Pouw en verdere familie. Leiden, 14 december 1972. Prins Hendrikstraat 8. Bezoek aan huis alleen 's avonds van 7.30 tot 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 19 december a.s. in de Geref. Petra Kerk, ingang Surinaraestraat aanvang 12.45 uur, waarna de begrafenis te ±- 14.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats "Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat op 14 december jl. na een langdurige ziekte is over leden, mejuffrouw A. H. Blonk Zij zal in onze herinnering voortleven als een ge waardeerde medewerkster en zeer sympathieke collega. Directie en Personeel 'Vroom Dreesmann' Leiden N.V. Door de Here, die zij in het geloof diende, is op genomen in zijn heerlijkheid Aleida Hendrika Blonk Wij denken met veel waardering aan alles wat zij als ouderling voor onze wijkgemeente heeft ge daan. De Here trooste haar familie. De kerkeraad van wijk II (Petrakerk) van de Gereformeerde Kerk, H. Hortensius, pr. G. Kuipers-Huyssoon, scr. Leiden, 14 december 1972. Heden ontsliep mijn lieve zorgzame vrouw, onze geliefde schoon-, groot-, overgrootmoeder en tante Rebecca Langezaal-van Roijen irj de ouderdom van 89 jaar J. H. Langezaal Hemrik Frl.: W. Zitman Aalsmeer: W. H. Zitman C. W. F. H. Zitman van Grieken Marcel, Miranda en verdere familie Leiden, 15 december 1972. Dozystraat 15. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 20 december a.s. in de aula van de algemene be graafplaats 'Rhijnhof' aanvang 13.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich, in de volle zekerheid des geloofs, zijn kind, onze lieve Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Be huwdzuster en Tante, Mevrouw Arie de Bruin weduwe van Anthonie Baan op dé leeftijd van 83 jaar Dordrecht: A. Baan M. Baan-Baars L. Langevoort D. Langevoort-Kerssies M. Brand-Baan J. Brand L. C. Baan E. Baan-Dank Vlijmen: A. Nugteren-Baan A. Nugteren Klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 14 december 1972. Correspondentie-adres: Dastraat 30. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het r.-k. ziekenhuis, Houttuinen 10. Gelegen heid tot condoleancebezoek aldaar op maandag 18 december van 18.30 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 19 december a.s. om 10.30 uur in huize Johanna. Groenmarkt 21, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats om 11.30 uur vanuit de aula. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegenheid tot. condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden is in Jezus ontslapen mijn innig geliefde man, onze geliefde zeer zorgzame vader en groot vader, schoonzoon, broer, zwager en oom Gilles Dignu8 de Haan op de leeftijd van 63 jaar „Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift." Jesaja 49:16a. P. de Haan-van der Woerdt Aad en Gerda Martin en Nelleke Wim en Riet Bert en Jacomien Ali Corry Sjane kleinkinderen en verdere familie Alblasserdam, 15 december 1972. Plantageweg 14. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden in de Haven- kerk aan de Ieplaan, maandag 18 december a.s. aanvang 14.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 15.30 uur op de begraafplaats te Alblasserdam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze di recteur de heer G. D. de Haan De fijne, menselijke contacten die hij met ons onderhield zullen wij niet licht vergeten. Moge o.a. dit zijn vrouw en kinderen tot een troost zijn. Personeel Haan's Expeditie B.V. Edisonweg 4, Alblasserdam. Want wij weten, dat ,zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw hebben niet met handen gemaakt maar eeuwig in de hemelen". 2 Cor. 5 1. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig pijnlijk lijden onze lieve Zuster, Behuwdzuster, Tante en Vriendin Jacoba Nieuwenhuijsen in de ouderdom van 76 jaar „d'Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan, 'k was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder Heer mijne ziel, tot Uwe ruste weder; Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan". Namens de familie: C. A. Borgman- Nieuwenhuijsen P. Borgman Monster, 15 december 1972, Havenstraat 24. Geen bloemen- Gelegenheid tot condoleantie, zaterdag van 34 uur en van 7—8.30 uur, zondag van 78.30 uur en maandag van 78.30 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 19 december a.s. des namiddags 1 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Monster, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. Psalm 84:6 (berijmd) Heden behaagde het de Here, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, nog onverwacht tot Zidh te nemen, mijn geliefde Man, onze lieve en onvergetelijke Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader, Zwager en Oom Johannes Harteveld echtgenoot van Wilheimina Keus, in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Uit aller naam: W. Harteveld-Keus Scheveningen, 14 december 1972, Koppelstokstraat 171. C orrespondentie-adres Burgemeester Van der Werffstraat 52. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek zon dagmiddag van 121 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 18 december om 1 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Gelegenheid de familie te condoleren in de rouw kamer zaterdagmiddag van 34.30 uur. Habakuk 2:3b. Zo Hij vertoeft, verbeid Hem, want Hij zal geioisselijk komen, Hij zal niet achterblijven. Op Zijn tijd heeft God, voor ons nog onverwacht, tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jokannis de Bruin op de leeftijd van 72 jaar. E. de Bruin-Lodder Kinderen en kleinkinderen Hoogvliet, 14 december 1972, „De Kulk", Klencke 243. Geen bloemen, aan het woonhuis geen bezoek. Mijn man is opgebaard in de rouwkamer van De Kulk. Rouwbezoek en gelegenheid tot condo leren zaterdagmiddag van 3 tot 4 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden maandag middag 18 december op de Algemene Begraaf plaats „Oudeland", Oudelandseweg te Hoogvliet. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Hervormde Dorpskerk aan de Achterweg te Hoogvliet. Aanvang 2 uur. Heden werd, nog vrij onver wacht, van ons weggenomen, onze Vader. Behuwd-. Groot- en Overgrootvader Jacobüs Wilhelmus Klomp weduwnaar van Johanna van Duyn op de leeftijd van bijna 83 jaar. Voorburg: A. Herreveld-KIomp L. J. Herreveid Montfoort: J. W. P. Herreveid C. M. Herreveld- Groeneveld Mariëlle - Annemieke Walkington (Eng.): J. W. Herreveid H. Herreveld- Van Kampen Bertje - Robert Rijswijk: J. Andeweg-Herreveld R. O. Andeweg Mireille. De teraardebestelling is be paald op maandag 18 decem ber 1972, op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg, om 12.15 Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer op de begraaf plaats. Heden nam de Heere tot Zich, voor ons nog onver wacht, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader, Opa, Zoon, Broer, Zwager en Oom Leendert Gerritsen op de leeftijd van 64 jaar. Mede namens de verdere familie: K. H. Gerritscn- Van de Wetering. 's-Gravenhage. 13 december 1972. Guido Gezellestraat 13. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in een der rouwkamers "Tasserom", Conradkade 41A te 'sGravenhage. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 16 december a s. om 10.30 uur in de Laak- kerk. Islngstraat 165A, waar na de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Be graafplaats aan de Sir Wins ton Churchill-laan te Rijs wijk Z.H., circa 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ont vangkamer van de begraaf plaats. Na een kort ziekbed nam God heden tot zich mijn lieve zuster en onze tante Maria van der Velden in de ouderdom van 75 jaar Uit aller naam: J. M. van der Velden, neven en nichten Alphen a. d. Rijn, 15 december 1972. Concordiastraat 5. De overledene is opgebaard ten huize van de fa milie J. M. van der Velden, Hoogewaard 237, Koudekerk a. d. Rijn. Gelegenheid tot condoleren aldaar op zaterdagavond na half acht. De teraar debestelling zal D.V. plaatshebben maandag 18 december op de Oosterbegraafplaats te Alphen a. d. Rijn'. Aankomst aula half drie. In plaats van kaarten. Hiermede danken wij familie, vrienden, buren en bekenden voor het medeleven en de be langstelling ondervonden na het heengaan van ons lief Doch tertje en Zusje Yvonne A. Wasscnburg M. K. Wassenburg-Bokma Frieda. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belang stelling, felicitaties en geschen ken, in welke vorm dan ook ontvangen ter gelegenheid van ons 60-Jarlg huwelijksfeest, wil len wij dit langs deze weg doen. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen: C. W. Emke N. Emke-van Rooijen Leiden, december 1972, Kapteijnstraat 18. Voor de vele blijken van mede leven betoond na het overlijden van onze lieve Vrouw en Moeder Maartje van der Pias- Van der Kwaak In het bijzonder dank aan Ds. I A. Vink voor de geestelijke bij- stand. Dr. P. A. Visser, dokto- ren en verplegend personeel van I het Diaconessehuis te Leiden I en zusters van het Oranje-Groe- I ne kruis voor de goede medi- I sche behandeling en liefdevolle I verpleging. Verder een woord van dank aan begrafenisonderneming D. Vis en Zoon voor de correct» 1 verzorging van de begrafenis. J. van der Plas en kinderen. Katwijk aan Zee, december '72. Secr. Varkevisscrstraat 52. Het medeleven dat wij ondervonden na het overlijden van Vader en Grootvader Cornells de Koning was zo groot, dat wij slechts op deze wijze uiting kunnen geven aan onze gevoelens. Wij zeggen u daarvoor harte lijk dank. In het bijzonder Ds. Bijleveld, Dr. Leerink en Zr. Van Dorp en Begrafenisonderneming "De Laatste Eer". Familie De Koning. Rijnsburg, december 1972. Voor de vele blijken van belangstelling en meeleven I ontvangen bij het overlijden van onze lieve Tante Géért je Goverdina de Fijter betuigen wij u onze hartelijke dank. L Andel, december 1972. ft Kammetweg 2. L Namens neven en nichten: I. Familie De Fijter. Zeer gunstig gesitueerde, met in de directe omgeving winkels en bushaltes, royale en luxueus afgewerkte LEIDEN (3-kamerappartementen BACHSTRAAT (nabij Churchill- en Kennedylaan) o.a. te berei ken via de Voorschoterweg. Huurprijs incl. alle servicekosten (w.o. warme maaltijden), voor één persoon ƒ1550,-, voor twee personen 1625,per maand. NAARDEN (2-kamerappartementen) Aan de Amersfoortsèstraatweg (t.o. de afslag Vesting Naarden). Huurprijzen incl. alle servicekosten (w.o. warme maaltijden), voor één persoon v.a. 1535,voor twee personen 1625, per maand. VOORHOUT (2- en 3-kamerappartementen) HERENSTRAAT. Huurprijzen incl. alle servicekosten (w.o. warme maaltijden), voor één persoon vanaf ƒ1250,voor twee personen 1325,per maand. VOORSCHOTEN (2- en 3-kamerappartementen) ROSSINIDREEF (woonwijk Adegeest). Huurprijs incl. alle ser vicekosten (w.o. warme maaltijden), voor één persoon vanaf 1150,voor twee personen 1225,per maand. In alle verzorgingsflats VERPLEEGSTER AANWEZIG. Inl. in de MODELWONINGEN van deze verzorgingsflats op werkdagen van 11 tot 16.30 uur, zat. van 13.30 tot 16.30 uur en bij B.V. UIVIACO, mak. o.g., Wilhelminapark 58 te Utrecht, tel. (030)-511321. Na 19 uur tel. (02150)-55982. De Elf Ranken is een gloednieuwe inrichting voor de verpleging en reaktivering van somatisch langdurig zieken. Na volledige ingebruikname, zal de capaciteit 150 bedden bedragen. Ter completering van ons medewerkersteam vragen toy een Voor de sociale begeleiding van ome patiënten. Tevens zal zij nauw betrokken worden bij de opname- en ontslagprocedures. Onze voorkeur gaat uit naar een ervaren kracht, liefst in het bezit van de wijkaantekening. Protestants-Christelijke levensopvatting vereist. Se bepaling van het salaris geschiedt overeenkomstig de regeling van de Nationale Ziekenhuisraad. Eet'verpleeghuis-reaktiveringscentrum De Elf Ranken is gelegen in Rotterdam •Lombardijen en slechts 2 minuten lopen vanaf het station. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich richten tot de direktie. Aesopusplaats 2, Rotterdam-Lombardijen. Tel. 010-328400 Swinhove, nieuw verpleeghuis voor 120 somatisch zieken, zal in de loop van 1973 volledig in gebruik komen. Voor de opleiding tot ziekenverzorgende, die 2 x per jaar plaatsvindt, bestaat de behoefte aan een Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die aan de volgende eisen v voldoen: Diploma A-ziekenverpIeging verlengde dienen te liggen, met goede vakkennis en De rang van aanstelling is juiste instelling voor begeleiding afhankelijk van ervaring. inn innrr_\»Alu»-icfannn in - JA van jong-volwassenen in hun opleiding. Liefst met stafopleiding en opleiding tot docente in de verpleegkunde, of de bereidheid deze opleiding alsnog te gaan volgen. Het standpunt delend, dat theorie en praktijk in eikaars Voor de bemiddeling van huisvesting wordt alle medewerking verleend. Inlichtingen bij hoofd opleiding, zr. C. H. van der Stoep, toestel 165 (13.30 -14.30 uur). Sollicitaties bij direktorium opleiding, t.a.v. zr. H. M. J. Orth, Plantageweg 3, Zwijndrecht,tel.01850-24255 Onze vennootschap is een holding met een aantal werk maatschappijen op het terrein van de financiële dienst verlening. Wij zoeken een medewerker ter versterking van het team dat belast is met de administratie van enige kleine werkmaatschappijen en enkele sociale fondsen. Zijn taak zal bestaan uit het zelfstandig samenstellen van eenvoudige financiële overzichten en het assisteren bij' de administratie van de sociale fondsen. Wij vragen: praktijkdiploma boekhouden of soortgelijke opleiding. Leeftijd: tot 25 jaar. Voor de juiste kandidaat biedt ons concern ruime ontplooiingsmogelijkheden. Indien u belangstelling hebt voor deze functie of indien u nadere informatie wenst, kunt u contact opnemen met onze afdeling Sociale Zaken, telefoon 010-1480 66, toestel 12. Scheepmakersstraat 5-7 Postbus 1186, Rotterdam. 1 sch/ir n vai erd ik, da *n, d. uid w schikl ngesp eer i< ak na ot hei schi ist be ijkte eken. ligt T d ïehten or de weri nerika bevo in Af meten )bleen eft nc iaruit ren zc verst mmele ide; tit, m van 1 ttegen UEF> irde h otimet ntimet me jafschc een elpunt

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18