■êJÊÊL Donja Saskia en haar prins Burgers moeten ook 'milieubewust' zijn 1 Minister Stuyt over tv-cursus milieu: gjyca iANÊ 2.16 VPRO: 'n andere film over onderwijs Stemmen TROUW/KWARTET DONDERDAG 14 DECEMBER 1972 BINNENLAND/RADIO EN TV MARY PERKINS T~\i t>«r mw uiêT WAT U IVTkGWT -7 \HÉ*T O HST VÊftWAAi- ■AlVü J v SS 20 OVfR Mi 3 AL 6SèOHRSySMA OV£R HGTIUTCftView I6MAARV4 vDSWfcTJ Van onze radio- en tv-redactie ANTWERPEN 'Niet alleen de overheid is verantwoordelijk voor het schoonhouden van ons leefmilieu. Iedere burger dient zich van zijn verantwoordelijkheid bewust te zijn, op welke plaats hij zich be vindt. Dit geldt voor alle vormen van hinder, die voor de medeburgers storend of schadelijk kunnen zijn'. LOWIETJE Dit zei minister Stuyt (volksgezond heid en milieuhygiëne) bij de presen tatie van de televisie-cursus milieube scherming, een co-productie van Tele- ac en BRT. De cursus zal in januari volgend jaar worden uitgezonden. De presentatie was gisteren in de Arendsbergschouwburg in Antwerpen waarbij aanwezig waren prins Albert van België en prins Claus der Neder landen en vele andere prominenten. ADVERTENTIE NOG ENKELE DAGEN VOORDEEL van 2,4,of zelfs 8,20 IN DE GOUDE GAPER door W. G. VAN DER HULST, plaatjes van W. G. VAN DER HULST Jr. 309. Vier hellebaardiers, dienaren van de Schout, stappen binnen, kijken rond; andere gasten dan die twee dikke boeren bij de schouw zijn er die morgen niet in de taveerne. De waard schrikt: de schotel met dam pende ham bibbert in z'n handen. Wat baat het?De hoofdman van de vier stapt op de dikken toe: 'In naam van de Schout, ge zijt onze gevangenen!' Die arme smulpapen! De ene. een dik, glimmend eind worst nog halverwege in z'n mond, kijkt de mannen aan, of 't spoken zijn. De andere, de brutaal ste. slaat maar 't is van stille angst z'n vuist op de tafel: 'Wij? Wij met jullie mee? Wat denk je wel? Wij zijn fatsoenlijke, eerzame boeren mensen en we hebben honger 'Vooruit, geen babbels!gromt de snorbaard. Mee! Grijp ze, mannen!' Och, en ze spartelen nog wat tegen, ze morren, ze proberen zoete broodjes te bakken, 't Helpt ze geen zier. Daar gaan ze! En ze hebben nog niet half genoeg. En de waard jammert om z'n geld. En buiten staan de twee jongens op de stoep 'Jullie schuld, schavuiten!' schreeuwt de ene dikke. De ambassadeur Ik waarheid over Meeslepende roman een heilig in Zuid Italff tegen de achtergrond Dan Vietnam Morris West Morris West TorenvanBabd Spionageromanooa HOOSTIPUKTIK hei conflict in VAN EEN het Middenoosten MiESTIflllJK Morris West VIHHLLER WEBENS JOBIIEUM TUüllUI IBS ISOT SAMEN F27.b€ NA1 JAN.73 ETL90 BIJ UW BOEKHANDEL of 023 - 256139 Uitg. H. NELISSEN-BLOEMENDAAL KARELTJES GROTE AVONTUUR Russische kip 98. Smidje Verholen begon nu in een kringetje om zijn gevangenis heen te lopen, maakte de kring hoe langer hoe groter en ja hoorop een gegeven moment vond hij wat hij zocht. Het was intussen helemaal don ker geworden en het is dus niet zo vreemd, dat een pinkelend licht in al dat duister wel moest opvallen. 'Ik mag op staande voet een eksteroog krijgen, als dat de woning van de tovenaar niet is,' mompelde de smid en hij zette koers in de richting van dat lichtje. Langzaam maar zeker kwam hij dichterbij en ja hoor, het licht straalde naar buiten uit de ven sters van een kasteelachtig gebouwtje, dat er erg geheimzinnig uitzag. Voor zichtig sloop smidje Verholen nader bij en eindelijk stond hij met zijn neus vlak tegen de ruiten. Een zon derling schouwspel was het, wat zijn oog toen trof. De boze tovenaar stond met een driftig gezicht te praten tegen een klein jongetje en een klein meisje. Het kleine tweetal had echter niet veel aandacht voor zijn boze woorden, want ze huilden tranen met tuiten. Hun verdriet moest werkelijk wel héél groot zijn, want ze zetten een keel op, die men wel tien huizen verder had kunnen horen, vooropge steld, dat er daar huizen in de buurt hadden gestaan. Vlak achter die twee kleine kindertjes stond de ge mene Asmar en die had blijkbaar een hekel aan al dat gehuil. Hij zei: 'Hou je waffel toch!' en diende het huilen de jongetje een klinkende oorvijg toe. Dat was niet alleen onpaedagogisch en wreed, maar ook dom, want het hielp geen zier. Het kereltje bleef huilen FERDNAND 2 malse braadkippen witte boterhammen witte landwijn 1 eetl. geraspte hazelnoot teentje knoflook 1 ei 150 gr. boter zout, peterselie Koop de kippen voor dit recept bij voorkeur bij de poulier. Kook de in houd van het plastic zakje ingewan den met zout gaar. Bak de lever in ongeveer 40 gr. boter. Snijd de kor sten van de boterhammen en week het brood in de witte wijn, uitknijpen en vermengen met de fijn gesneden ingewanden, het bosje gehakte peter selie, het ei. het geperste teentje knoflook, de geraspte noten, zout en en half glas witte wijn (waarin het brood is geweekt). Vul de kip met deze massa en naai het beestje dicht. Leg de kippen in een braadslee, smeer er goed boter overheen en bak één en ander gaar en krokant. Menutip: Russische kip, gebakken aard appelen, appelmoes, Franse kaas. ADVERTENTIE Ruwe Handen? -■ Alléén helpt! 1.85 immHNt CRIME 8JJ.S\CaaS-1 door P. J. Risseeuw 'Niet dank zij mij. Door je geboorte. Als je wettig geboren was, zou je wellicht freule of jonkvrouwe heten, maar de naam Donja Saskia Waarden- burg kan je niet worden ontzegd als Wendelmont Waardenburg is moeder was. Zo zal je in mijn huis dus worden genoemd. Zolang ik je ken heb je je met de aangeboren waardig heid van de Waardenburgs gedragen. Ook met de trouw van de Waarden burgs'. Weer lachte Saskia, maar dit keer met trillende lippen. 'Ik.ik heb een oom. De man van mijn gestorven tante Adriaantje. Een oom Wouter die voor het kind van zijn gestorven schoonzuster Wendel- moet als een vader is geweest. En ik heb ook. een neef. een eigen neef. Er drupten tranen langs Saskia's wan gen, tranen die ze beschaamd weg veegde. 'Ik kan er nog niet over uit'. Vóór Pieter Volkerts wegreed boog hij zich voorover in het zadel. 'Je laat immers door Karei Tolner en Bonkie, de scheepskok, brieven overbrengen naar Amsterdam? Aan mijn neef kan je nu schrijven dat je de mede- erfgename bent van het Waardenburg- bezit'. 'Neen, hij heeft trouwbelofte van Sas kia Vondelinge. Hij kan mij als Sas kia Vondelinge komen halen'. 3. Geheim journaal 1640, Recief na jaar. BENEPENHEID Soms vind ik het een benauwende gedachte dat hier in deze verre uit hoek van de wereld geschiedenis wordt gemaakt zonder dat wij het beseffen. In plaats van ons bezig te houden met de opbouw en voor de toekomst te werken, verdoen we de tijd die God ons schenkt met allerlei pietluttigheden en kleinzielig onder ling gekrakeel. Vooral wanneer er classisvergadering is geweest voel ik mij haast begraven onder de paperas sen; ik ben niet naar dit land geko men om mij te laten vervelen met gejeremieer over het nog steeds voort durend verblijf ter plaatse van Sara Hendrix of Antoinette Cantei, wil ik dan wel eens denken. Ik ben naar dit land gekomen, houd ik mezelf bij zo'n gelegenheid voor, om Zijne Excellen tie zoveel mogelijk te vrijwaren van alles wat laag is en benepen. Daarna kan ik me min of meer geduldig heenwerken door de bergen kleine klachten de prins de kans te geven grote dingen te doen. De Weleerwaarde Heren hier in Re cief kunnen machtig goed en machtig veel schrijven en de toon van gezag, die zij tegen niet-theologen aanslaan, verschilt niet eens zo heel veel van de machtsuitspraken van de paus in Ro me. Zijne Excellentie en de Overhe den moeten dit en moeten dat. Zijne Excellentie en de Overheden dienen eens en vooral te weten, dat men het oude geloof en de oude wereld kan verlaten, maar nergens ter wereld aan de zedenprekende godgeleerden ont komt, Bloedschande en godslastering door de Joden moge Zijne Excellentie en de Overheden niet toelaten; Sab- bathsontheiliging dient streng door hen te worden gestraft. Teveel vrijhe den voor de papisten mogen door hen niet worden toegestaan. Het op zon dag laten malen van de molens, door Portugezen of Hollanders, dient ten strengste te worden verboden. Inderdaad heeft de Hoge Raad, het gejammer van de predikanten moe, er in toegestemd de vrijheid der Rooms- Katholieken te beknotten, aan aantal van de schreeuwerigste monniken te verbannen en plakkaten aan te slaan tegen de openbare processies. Ook aan de Joden wordt zich intomen, dan wel ingetogenheid, binnen de muren opge legd. Volgens mij kan uit dit alles eerder kwaad dan goed voortvloeien. Zijne Excellentie zou er goed aan doen, in navolging van zijn grote verwant Willem de Zwijger, aan de wereld, dus aan deze nieuwe wereld hier, een voorbeeld van tolerantie en verdraagzaamheid voor ogen te stel len. (Wordt vervolgd! 'Er is een begin gemaakt met de samenwerking op milieugebied tussen onze twee landen. Deze samenwerking beperkt zich in hoofdzaak echter nog tot het technisch vlak. Ze moet zich in de toekomst verder uitstrekken, juist omdat de milieuproblematiek van grensoverschrijdende aard is', al dus de Nederlandse bewindsman. De Belgische staatssecretaris voor we tenschapsbeleid en -programmatie de heer Th Lefevre merkte op, dat de wetten er in België wel zijn, maar dat ze slecht worden toegepast. Reden is, dat het aantal ambtenaren te klein is. Zowel aan de teksten van de wetten als een uitbreiding van het ambtena rencorps wordt gedokterd. 'Deze wet ten mogen echter niet de economische leefbaarheid van de ondernemingen aantasten', aldus de Belgische spreker. De cursus is bedoeld als een nuchtere reële informatie over de milieuproble men. In de eerste zes lessen wordt aandacfet besteed aan een analyse van het probleem; de laatste zeven gaan in op de mogelijkheden tot remedie. Ruime aandacht wordt besteed aan het wetenschappelijk werk achter de schermen ter bevordering van het milieu, aldus de medewerkers. De cursus richt zich bewust tot dege nen. die een bestuurlijke en leiding gevende taak hebben en die zo met de milieuproblematiek zijn betrokken. Verwacht wordt echter, dat met deze populairwetenschappelijke opzet veel meer mensen worden bereikt. De uitzendingen in ons land zijn met ingang van 7 januari iedere zohdag na het laatste journaal op Nederland 1; de herhalingen zijn op zaterdagmor gen van twaalf uur tot half een, eveneens op Nederland 1. Tot het begeleidend materiaal horen een cur susboek en een documentatiemap. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De VPRO zal vana vond niet de aangekondigde, derde aflevering van de serie 'Meester, mag het raam open' uitzenden. In plaats daarvan komt het programma 'East Harlem Block Schools' op de buis. Deze beslissing is genomen omdat na de eerste twee afleveringen, waarin respectievelijk het gezin van een kel ner en een plattelandsschool in de belangstelling stonden, er onduidelijk heid zou kunnen bestaan over de bedoeling van de derde aflevering, die 'een school die zonder ouders niet zou kunnen' heet. In deze films, die op een later tijdstip wel wordt uitgezonden, wordt getoond hoe op een school deelneming van ouders op gang is gekomen, terwijl er echter nog niet duidelijk sprake is van medebeheer van de ouders. In 'East Harlem Block Schools' wordt dit medebeheer wel duidelijk aan de orde gesteld. East Harlem is een deel van New York, waar de meeste Puertoricanen wonen. Zij maken zeventig procent van de bevolking uit. De East Harlem Block Schools werden ongeveer zes jaar geleden gesticht door een paar onderwijsmensen en bewoners uit de buurt. Het doel was een school te maken die door de buurt zou worden beheerd, zodat de culturele en maat schappelijke waarden van deze men sen in de school volledig tot hun recht zouden kunnen komen. De ou ders hebben invloed op deze scholen; ze besturen en beheren de onderwijs instellingen, ze nemen leerkrachten aan en ontslaan die ook als dat nodig is en ze bepalen samen met de leer krachten de inhoud van het onder- wjjs. Het programma is gemaakt door Joch- gem van Dijk (camera), Hugo de Vries (geluid), Fred van Dijk (monta ge) en Bob Ris (samenstelling). Berging van ertsschip met kerst op televisie HILVERSUM Op tweede kerstdag brengt de NOS-televisie de film 'Sphe res of power' van de Rotterdamse cineast Pim Korver. Deze film haalde in mei van dit jaar op het 13e maritieme filmfestival in Milaan de eerste prijs uit 46 inzendingen. De free-lance cineast Korver maakte de film in opdracht van het Rotter damse bergingsbedrijf Smit-Tak. On derwerp is de berging van het gezon ken ertsschip London Valour nabij Genua. 'Spheres of power' wordt ver taald als 'Bollen van kracht'. Dit heeft betrekking op de nieuwe en unieke methode om door middel van polystryreen-bolletjes, het schip naar de oppervlakte te brengen. Benoemingen bij KRO Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Het bestuur van de KRO heeft conform het voorstel van het dagelijks bestuur, mr. B. A. Schmitz benoemd tot directeur, speci aal belast met sociale- en economische zaken en de heer Richard H. G. Schoonhoven de leiding opgedragen van de televisiedienst. De benoemingen, die ingaan op 1 januari 1973 vloeien voort uit het aanstaande vertrek van drs. A. J. J. van der Made, die met pensioen gaat. Medio 1972 heeft ook de heer J. Casteleijns, adjunct-directeur, de KRO met pensioen verlaten. Het bestuur van de KRO heeft voorts, op voorstel van het dagelijks bestuur, per 1 januari 1973, eveneens de rang van directeur verleend aan de heren B. Brans, mr. L. Wvlst en Richard Schoonhoven, van wie de beide eerst- genoemden reeds vele jaren deel uit maken van de bedrijfsleiding. De titel van directeur is ook verleend aan de heer W. Wagenaar, die sedert 1966 werkzaam is namens de KRO bij de NRU, later NOS, als program ma-commissaris radio. De Nederlands-Belgische cursus voor tv over milieubeheer geeft aan dacht aan wetenschappelijk onderzoek achter de schermen ter bevor dering van het milieu. Op de foto Chriet Titulaer achter de kolven en buizen van de zuiveringsinstallatie van afvalwater in Geleen. Behalve de stem van het water, zoals Bert Haanstra die met meesterschap heeft vastgelegd, waren er woensdag avond tal van andere opmerkelijke stemmen te beluisteren. De stemmen van de astronauten Cernan en Schmitt, bijna kwajongensachtig uitbundig over hun vondsten op de maan. Een stem over Angola, waar Portugezen (negen van de tien rooms-katholiek) die sme rige ontbladeringstechniek gebruiken om oogsten van de bevolking te ver nietigen. Stemmen ook uit Peru, waar een revolutionaire regering streeft naar rechtvaardigheid, die de kolonia le kerk nimmer wist te realiseren. Ten slotte de stem van het geweten, zoals Heinrich Böll die tot klinken heeft gebracht in zijn werk. Er waren ook stemmen van stillen tn den lande. Toch waardevol om er naar te luisteren. Van Alkmaarse bejaarden bijvoorbeeld, die samen een orkest vor men en daarin een geweldige vreugde beleven en de zorgen van de oude dag vergeten. 'Ze schijnen er jbng bij te blijven', vertelde de jeugdige dirigent Tromp aan de verslaggever. Een gevoelige en stimulerende repor tage in Van Gewest tot Gewest. Inte ressant in deze rubriek waren even eens de karakterologische tegenstellin gen, opgemerkt bij kunstenaars in Zee land. Zij die gevoelig zijn voor het tech nisch vernuft en het psychologisch in- levings- en uitbeeldingsvermogen van Radio vandaag HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws: 8.11 Radiojournaal.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterst. 9.40 School radio. 10.00 (Si V.d. kleuters. 10.10 Arbeids vitaminen. (11.00 Nws: 11.03 Radiojournaal.) 11.30 (S Rondom twaalf: een uur allerlei voor iedereen. (11.55 Beursber. 12.30 (S) Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 Alertó op liet vlak va n muz. en maatschappij. 13.50 (S) Tsjechisch kamer- ork. met sol.: klass. muz. 15.00 (S) V. d. zieken. 16.00 Nws. 16.03 Radiojournaal. 16.05 (S> Aspecten- kunstprogr. 17.00 (S) Mobiel: een beweeglijk progr. voor beweeglijke men sen. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.20 Uitz. van KVP. IKOR: 18.30 Kleur: vragen rond om 'schrift cn samenl.' NCRV: 19.00 Bij de tijd serie uitz. over het ouder worden. 19.20 De kerk vandaag nws en comm. 19.55 Kunst en vliegwerk: inf. over act. tentoon stellingen. 20.00 Veel gevraagdo gewijde muz. 20.39 (S) De laars op de nek, serie hoorspel. 21.00 (S) Regio-rechtstreeks. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Hier en Nu. 22.50 Wereldpanorama. 23.00 De oudere werknemers, lezing. 23.20 (S) Promenade Ork. en sol.. NOS: 23.45 Apollo 17. 23.55 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Preludium: klass.muz. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 Aangestipt progr. overz. 8.00 Te Deum laudamus gewijde muz. 8.24 Op de man af: kort evangelisch comm. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst: klass.muz. op uw ver zoek. 10 00 Schoolradio. 10.20 Idem. 10.30 Nws. 10.33 (S) Podium v.d. vrouw. 11.05 (S) V.d. zieken. 11.40 Vrouw en maatschappij poëzieprogr. 11.55 Med. 12.00 Zingen met Cecilia: volksmuz. 12.15 (S) Tienerkoor met planobegeleiding. 12.26 Med. t.b.v. land- cn tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu. 12.50 Mlddagpauzedst. 13.10 (S) Koorzang: lichte muz. 13.20 (S) Licht ensemble. 13.45 (S) Lichte gramm.muz. 14 05 Schoolradio. 14.25 (S) In kleine bezetting. A Instrumentaal ensemble: oude muz: B. Fluit en klavecim- XV vandaag NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12,00 Schooltelevisie NOS 18,15 Reportage Apollo 17 18,45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal EO 19.05 EO-kinderkrant 19.30 De wind blaast waar heen hij wilt, jonge renprogramma 20.00 Journaal 20.20 Het groene eiland natuurfilm 21.00 En nu mijn verzoek. gewijde muziek 21.35 Nader bekeken, actuali- teitenru hriek 22.00 Gevaarlijk spel, TV-film 22.30 Israel '72 - Scenario van de eindtijd 23.00 U schrijft ons 23.15 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VPRO 19.05 Beertje Colargol 19.20 Zwijgen is goud, col lage van stomme films 19.45 Popeye, tekenfilm 20.00 Journaal 20.21 Berichten uit de samenleving 20.35 All in the family, TV-serie 21.00 Meester, mag het raam open, een NAMENS-project 21.50 Barend is weer bezig 22.35 De herinnering, documentaire film 23.15 Den Haag vandaag 23.25 Journaal 23.30 Reportage Apollo 17 Bert Haanstra zullen ongetwijfeld heb ben genoten van 'De stem van het ter'. Simpele dingen, die je misschien al duizend keer hebt gezien, laat Haan stra je opeens totaal anders bekijken 't Is kijken vanuit een andere invals hoek via het oog van de kamera, do or Anton van Munster als rasartiest ge hanteerd En daarbij ook nog oor heh- ben voor het bijzondere in de gewoneI mens Zoals die palingvisser die met diep ontzag voor de natuur zijn werk doet als een soort religieuze handeling Niets profaans zit in hem. als hij ver telt dat zo'n vangst van dikke en dun ne alen door elkaar net op kerkvolk lijkt. De kerk kwam ook ter sprake in de zendtijd voor politieke partijen. Een kersvers Limburgs Kamerlid van dt CPN vertelde dat voor de communis tische beweging de ontwikkelinaen in de kerken van groot bêlana zijn. Sfeer en speloovattina van de 'Toewil- zing' naar Heinrich Bölls verhaal 'Zn- als in een slechte roman' verschillen sterk van het sprankelende 'Einde van een dienstreis'. Nu een bijna loodzware aanpak, een riskant doorvoeren van langgerekt stil. spel. scènes ook vol aar zeling en met weinig handeling en toch wel boeiend, want de herkenning lag voor het grijpen en de stem van het aeweten was niet mis te verstaan. Vooral als je bedenkt dat niet alleen in de bouwwereld corruptie wordt ge pleegd. Ton Hydra. bel klass.muz. 15.15 Ie Bijbel maakt nieuwsgierig gesprek over schriftwoorden. 15.30 Nws 15.33 (S) Studio 6: middagmag. 16.30 Hier en Nu. 16.32 (S) Regio-recht-, streeks (II). 17.25 Kom over de Brug- Journaal. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. in vrije tijd. 18.30 Nws. 18.41 (S) Leger des Heilsmuz: 18.55 Zojuist verschenen: boekbecpreking AVRO: 19.00 (S) O jeugdprogr. 19.30 Pref punt act. zaken ter disc. NOS 10 50 Don Haag vandaag. AVRO 20.00 Nws. 20.05' Radiojournaal. 20.10 (S) Inleiding tot de volgende opera. 20.30 (S) Padmavati, ballet opera van Roussel, uitgevoerd door hel Radiophllh. Ork., Groot Omroepkoor en sol. 22 05 (S) Muz. zonder podium: uitz. over elektronische muz. 22.35 Dat zit goed fout: korte ludieke-culturele happening. 22.55 Muz. zonder make-up Intern kleinkunst. 23.20 (S) Essay: kunstkron. 23.50 Radiojournaal.. 23.55 Nws. HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 De Hugo van Celde ren Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 Nws. 9.03 KRO-op-Drle discjoskeyshow. :i0.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twee pauzeprogr. (13.00 Nws: 13.03 Raden maar.) 14.00 Nws. 14.03 Discjockeyshow. (15.00 Nws.) NOS: 16.00 Nws. 16.03 De daverende dertig. (17.00 Nws.) 18.00 Nws. 18.0 Joost de Draayer Show. TROS: 19.00 Nws. 19.02 Club tropicana: Surinaamse muz. 19.30 Sentimental journey. 20.00 Nws. 20.02 Poster. 21.00 Nws. 21.0! Apoilo XXI, verv. hoorspel. 21.30 Kabarette- ketet. 22.00 Nws. 22.02 De Hugo van Gelde ren Show. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.02 T.S.T. TROS-Sport-Tijd: sport en muz. 24.00 Nws. 0.02 Aktua. 0.12 Jazz-Sir. 00.55 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 Lichte muz. 12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. weerber. en toneelagenda. 13.20 Lichte muz, 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Amuse- mentsmuz. 15.00 Nws. 15.03 Lledjesprogr. 16.00 Nws en beursber. 16.10 Lich promena- deconc. 17.00 Nws en med. 17.10 Voor oudere luisteraars. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 Paar- desportultsl. 18.30 Wegwijs wezen. 18.45 Sportmag. 18.55 Taalwenken. 18.57 Amuse-, mentsmuz. 19.00 Nws en act. 19.30 Lichte muz. 19.45 Politieke tribune. 19.55 Intermez zo. 20.00 Operette- en muslcalconc. 22.15 Jazz. 23.00 Nws 23.10 Klass.muz. 23.40 Nws. DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Journaal van gistera vond. 10.30 Verdacht gegen Barrv Croft. TV- film. 11.35 Act. 12.25 Funf Tage hat die Woche, TV-serie. 12.50 Intern, persoverz 13.00-13.20 Journaal. 16.15 Journaal. 16.20 Gevar. progr. 17.05 V.d. kinderen. 17.35 Idem. 17.55 Journaal. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Filmrep. 18.50 Act. 18.45 V.d. kinderen. 18.55 Nordschau- Mag. 19.26 Der Fall von nebenan, TV-serle. 19.59 Progr. overz. WDR 8.20-8.50 en 11.00- 11,30 Schooltelevisie. 18.00 Reg. nws. 18.10 V.d. kinderen. 18.15 Workshop-ultz. 18.25 Brieven beantwoording. 18.40 Hier und Heu- te. 19.20 Doe. progr.) 20.00 Journaal cn weerber. 20.15 Apollo 17. 20.30 Das Inter view, TV-spel. 21.30 Beelden uit de weten schap. 22.15 Doc. film. 23.20 Journaal, comm. en weerber. DUITSLAND II 5.30-6.30 Apollo 17. 9.30-10.00 Testproduk- tie. 14.30-15.05 Idem. 17.05 V.d. kinderen, 17.50 Journaal en weerber. 17.35 Amuse- mentsprogr. 18.05 Act. en muz. 18.35 Mannerwirtschaft. TV-serle. 19.10 Der letzte Traum. kort TV- spel. 19.45 Journaal, act. en weerber. 20.15 Disc. 23.00 Journaal, comm. en weerber. 23.15 Apollo 17. 0.05 Einde uitz. DUITSLAND III NDR 9.30-1220 Schooltelevisie. 19.00 Dlskusslon statt Disziplin, serie uitz. 19.30 Management fur alle Fuhrungkrafte in Wirtschaft und Verwaltung. serie uitz. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Doc.progr. 21.00- 21.45 Das Leben und die Zeit von Lord Mountbatten, geschiedenis serie. DUITSLAND III WDR b 20 Schooltelevisie. 9.30 Sesame Street. 11.00 en 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Sesam* Street. 18.30 Netzplantechnlk, TV-cursus. 19 "0 Zandmannetje. 19.05 Voor Turkse werkne mers. 19.15 Hierzulande - Heutzutage. 19 45 Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Wolkenkuckuckshelm Wirk- llchkeil. serie uitz. 21.00 Tagesmag. 21.30 Filmporlret. BELGIE (frans) 18.05 Journaal. 18.10 Klnderprogr. 18.30. Pop-Shop. 19.00 Chez Paulino ou Les Maqui- net-Baiwir. TV-feuilleton. 19.30 Het uitgaans leven. 19.45 Weerber. en Journaal. 20.15 Sportmag. 20.30 La Garconnlere, fllmcome- die. 22.30 Nieuwe films. 23.15 Journaal. 23.25-0.10 Apollo 17. BELGIE (Nederlands) 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Tekenfilm. 18 30 Progr. voor oudere kijkers 1P.50 Filatelis tisch progr. 19.10 Doe. progr. 19.40 Hief spreekt men Neo. en med 19.45 Journaal. 20.10 Apollo 17. 20.25 De kleine waarheid. TV-feull!eton. 21.30 Schaven aan ons leefmi lieu. serie ullz. 22.15 De socialistische ge dachte. 22.45 Nieuwe films. 23.25 Journaal. 23.40-00.15 Apollo 17.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6