>'S OFFICIËLE BEKENDMAKING assistente voor de grote keuken FAMILIEBERICHTEN SpecïaaT^MiL^ voorde grote maten.m^i||| De japon heeft^jN een afstaande col en twee uitspringende plooien in de rok. Polyester. Hoofdtinten: I marine, grijs, R bruin en rood. 42-50 65.- Jf Bijzonder gekleed en /prettig te dragen is deze mouwloze japon met taillelang jasje. Hoofdtinten grijs, bruin, turquoise, marine en rood. 40-46 70.- i Bolero ensemble I in zwart, ^bruin of marine A met een kleurige bloes. Tweedelig. 38-46 75 In december zijn zoveel feesten, dat juist een japon met jasje wat afwisseling! kan bieden. Deze| kombinatie geeft u de kans er steeds een beetje anders uitte zien. Polyester.} 38-44 75 I C&JrU tbcA.\tmide£i^e\f In de Heer, haar Heiland, is na een korte ziekte in volle vrede ontslapen onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Johanna van Tol weduwe van Gerrit Griekspoor in de ouderdom van 87 jaar. Aalsmeer: J. Griekspoor G. Griekspoor-Cazemier J. Griekspoor H. Griekspoor-Steen Bussum: G. Cazemier-Griekspoor Aalsmeer: A. Harting-Griekspoor A. Harting Vinikeveen: M. C. van Spemgen-Griekspoor klein- en achterkleinkinderen Aalsmeer, 11 december 1972. Dorpsstraat 108. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden don derdag 14 december a.s. om 14.30 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer. Condoleantiebezoek woensdag van 20.00 tot 21.00 uur, Dorpsstraat 108. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren in gebouw 't Baken achter de Geref. Kerk, ingang Sport! aan 86. Heden heeft de Heere, tot Zich genomen onze zorgzame Vader, Behuwdgroot- en Overgroot vader Joost Worst weduwnaar van Frederika Roebersen in de ouderdom van 90 jaar. Schiedam, 10 december 19?2. Burg. Knappertlaan 59. Namens de familie: J. Worst. Correspondentie-adres: J. Worst, Tubasingel 73, Rijswijk. Op verzoek van de overledene heeft de begrafe nis in alle stilte plaatsgehad. Gij zijt veel schoner dan de mensenkinderen genade is uitgestort op uw lippen; daarom heeft God u gezegend in eeuwigheid. Psalm 45 3. God nam in Christus tot Zich, in Zijn eeuwige heerlijkheid, mijn lieve man, onze zorgzame Va der en Grootvader Evert Koning in de leeftijd van 69 jaar. Amsterdam: F. Koning-Prijn Baambrugge: J. P. Koning A. Koning-Jansen Soest: C. Goebertus J. Goebertus-Hoeksema en kleinkinderen Amsterdam, 11 december 1972, Alblasstraat 41II. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 78 uur in het gebouw van de Pro testantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 15 de cember om 15 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied", Amsteldijk 273. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 14.15 uur. Met ontroering geven wij kennis van het plotse ling overlijden van ons gemeenteraadslid de heer C. Matze Dankbaar zijn wij voor wat hij gedurende vele jaren deed als vertegenwoordiger van de A.R.P. in de Gemeenteraad en ook als lid en bestuurslid van onze kiesvereniging. Namens het bestuur: M. H. J. Brink-Bijleveld, voorz. P. D. van Rijswijk, secr. Hazerswoude, 9 december 1972. Geheel onverwachts nam de Heere tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Be- huwdvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Pieter van den Berg in de ouderdom van 81 jaar, E. van den Berg-Gerritsen T. van den Berg N. van den Berg-Van Antwerpen J. van den Berg Dordrecht, 10 december 1972. Reviusstraat 3. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis Refaja, Van der Steen- hovenplein 1. Gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdag en woensdag a.s. van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 14 december a.s. op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.15 uur. Vaste rots van mijn behoud. Nog onverwachts nam de Here tot Zich mijn ge liefde Man en onze Vader Johannes Heemskerk echtgenoot van Elisabeth Anes op de leeftijd van 68 jaar. Rijnsburg: E. Heemskerk-Anes Piet, Betsie en Bert Rijnsburg, 12 december 1972. Evertsenstraat 32. De begrafenis zal plaatshebben a.s. vrijdag 15 decembfer des n.m. om 3.30 uur op de begraaf plaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats, welke aanvangt om 3.00 uur. Vertrek van het sterfhuis om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 tot 9.00 uur. Op de dag des Heren is van ons heengegaan mijn lieve Man, onze lieve Pappa, Zoon en Broer Gerrit Winkelman op de leeftijd van 44 jaar. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waar in wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Den Helder: F. Winkelman-Schaafsma Clara Gera Gert Schiedam: G. L. Winkelman K. C. Winkelman-Verwol Den Helder, 10 december 1972, Graaf Willem II straat 168. Onze man en papa is thuis opgebaard alwaar gelegenheid tot condoleren. De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 14 december om 13.30 uur in de Vredeskerk, Dorplaan 6, waarna om 14.30 uur de teraardebestelling met militair ceremonieel zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Huisduinen. Met droefheid geven wij kennis van het onver wacht overlijden van onze beste Zwager en Oom, de heer Johannes Heemskerk echtgenoot van Elisabeth Anes te Rijnsburg. Namens de familie Anes: W. II. v. d. Griendt-Anes D. v. d. Griendt Utrecht, 12 december 1972, Everhard Meijsterlaan 77. Gedeputeerde Staten van Ziild-Holland maken het voi gende bekend. Ter voldoening aan het bepaalde in art- kel 5, tweede lid van de Wet verontreiniging oppervlai tewateren en in artikel 13 van de Waterstaatswet 1901 ligt van 18 december 1972 af tot en met 12 januari 197! elke werkdag gedurende de kantooruren in de biblio theek van de provincie Zuid-Holland, Konningskade no. te 's-Gravenhage en op de secretarieën van alle in Zuid Holland gelegen gemeenten en van alle geheel of gedeel telijk in Zuid-Holland gelegen, nog op 1 januari 1973 1» staande hoogheemraadschappen, polders en andere terschappen ter inzage: DE ONTWERP-VERORDENING BESTRIJDING VEE ONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN ZUID HOLLAND. Belanghebbenden kunnen gedurende deze termiji schriftelijk hun bezwaren tegen deze ontwerp-verordt ning bij provinciale staten van Zuid-Holland indienes Op een nader te bepalen tijdstip kunnen zij desgewenf deze bezwaren mondeling toelichten ten overslaan vfc een commissie uit provinciale staten. 's-Graivenhage, 6 december 1972. Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland, M. Vrolijk, voorzitter. P. Zegwaard, griffier. STICHTING ZEISTER ALGEMEEN ZIEKENHUIS, Prof. Lorentzlaan 76 te Zeist, zoekt een Inas-diploma gewenst. In- of extern. Sollicitaties te richten aan de directrice zr L. Oosterhoff. Telefoon (03404) 15511. TROUW/KWARTET WOENSDAG 13 DECEMBER 1972 Kees Oosterhuis Anneke Geut delen u mee dat ze op 19 decem ber 1972 om 14.00 uur ln het ge meentehuls te Loppersum gaan trouwen. Ons huwelijk zal kerkelijk wor den bevestigd om 15.45 uur door de weleerwaarde heer ds. L. BUJdorp ln de Pepergasthuls- kerk aan de Peperstraat te Gro ningen. U kunt ons gelukwensen van 18.00—19.30 uur ln "Martlnlhal"- restaurant te Groningen. Groningen, december 1972. Nassaupleln 15 a. Van Ketwlch Verschuurlaan 82. Heden heeft de Heere uit onze familiekring weg genomen onze geliefde Schoonzuster en Tante Martha Maria Pijl-Sippli op de leeftijd van 63 jaren. 's-Gravenhage: 's-Gravenhage: 's-Gravenhage: Leiden: Wassenaar: 's-Gravenhage: M. Drooger-Pijl L. P. Drooger Moerkapelle: A. Drooger-Pijl C. Drooger A. C. Klaassen-Pijl K. A. Pijl Rijssen: M. Pijl-van Zoel en G. Pijl E. C. Pijl-Joswig P. Pijl-Storm T. Pijl J. Pijl M. Pijl-van Leeuwen W. A. van Zomeren-Pijl C. P. van Zomeren J. Pijl A. Pijl-Roeleveld Nichten en neven 's-Gravenhage, 11 december 1972 Correspondentieadres: Abcoudestraat 47. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburg- straat Loosduinen, vrijdag 15 dezer omstreeks 1 uur. Vertrek van de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7, om 12.30 uur. Bezoek rouwkamer woensdag en donderdag van 45 uur. Geen bloemen. Tjipke Kramer „Wat zal Ik met Gods gunsten overlaftn dien trouwen Heer voor zijn gen! vergelden". Psalm 111 D.V. 22 december a.s. hopen wij met onze kinderen en klein kinderen te gedenken dat wij 45 jaar ln de echt zijn. verbon den. J. van Beelen en C. van Beelen-Krljgsman Katwijk aan Zee. december 1972, Drleplassenweg 9. Heden nam de Here tot Zich, onze Heve Vader en Grootvader weduwnaar van Cornelia Catharina Wilhelmina Schulpzand, op de leeftijd van 72 jaar. Zoetermeer: T. Walop-Kramer A J. Walop Eist (Gld.): H. van Straaten-Kramer J. van Straaten Voorburg: J. T. Kramer M. M. D. Kramer-van Elk Voorschoten: C. C. Rietmulder-Kramer J. A. Rietmulder en kleinkinderen Voorschoten, 12 december 1972, Huize „Adegeest", Bachlaan 21. Correspondentieadres: Louise de Colignylaan 17. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van .Adegeest". De rouwdienst is bepaald op vrijdag 15 december a.s. om 2 uur in de aula van de begraafplaats „Rosenburgh" te Voorschoten, waarna de begra fenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden ls ln Jezus ontslapen onze lieve, onvergetelijke Vader. Grootvader en Over grootvader Carel Marie Keiler weduwnaar van Hlltje WlUems, op de leeftijd van 87 Jaar. „De Heer ls mij tot hulp en sterkte". Psalm 118 vers 7. Rotterdam: P. C. Keiler L. Keller-van den Berg Schiedam: H. van Vonderen-Keller P. W. van Vonderen De ZUk: G. C. M. Keiler L. Keller-van Bale Rotterdam: W. Keiler C. Keiler-Sloot Kalmar (Zweden): H. B. Keiler B. Keller-Jonasson Kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam. 11 december 1972. „Atrium", Karei Doormanstraat 143. Correspondentie-adres: Teldersweg 38. Rotterdam-3012. Geen bloemen. Condoleancebezoek donder dag 14 december a.s. van 19.30 tot 20.00 uur ln de conversatiezaal van „Atri- De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 15 de cember a.s. te 10.45 uur eveneens In de conversatie zaal van „Atrium", waarna de bijzetting zal volgen ln het familiegraf op de Al gemene Begraafplaats te Schiedam (Ingang Laan van Spleringhoek). Aankomst aan de begraaf plaats circa 11.50 uur. Op 9 december riep de Koning der Kerk tot Zich one Medelid, de heer A. J. Blijleven Het vele werk dat hij in onze kerk heeft verricht zal steeds in onze herinnering blijven voortleven. Trooste onze God mevrouw Blijleven en haar kinderen. Namens de Commissie van Beheer der Gereformeerde Kerk: A. M. v. d. Linden, voorzitter. Rijswijk Z.H., 12 december 1972. Ik zal met vreugd in 't huis des Heeren gaan, om daar met Lof Uw groten naam te danken. Jeruzalem, gij hoort die blijde klanken, elk hef met mij den Lof des Heeren aan! Psalm 11611. Met droefheid geven wij U kennis, dat na een langdurig ziekbed van ons is heenge gaan. onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Wilhelmina Johanna Kuiper op de leeftijd van 65 jaar. Leiden: A. Kuiper N. Kulper-Hazewindus Ouddorp: C. A. van Oostenbrugge- Kuiper Voorschoten: G. W. Pen-Kuiper J. Pen Neven en nichten Rosmalen, 9 december 1972, Rector Zwljsenlaan 15. Ds. J. van den Blink H SCHADUWEN LANGER WOKDfN Medrtatieboek voor oudoren Het persoonlijk verkeer met God in de stilte van de levens avond. Bijbelgedeelten, over denkingen en gebeden. Eenvoudig en een leder direct aansprekend. Een bemoedigend boek Een gewaardeerd geschenk Verkrijgbaar ln de boekhandel gebonden f 12.50 ZOMER £r KEUNING WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10