Misplaatste geheimzinnigheid oorsprong 'bomknop'-verhaal eger achter bij aatschappelijke ntwikkelingen HAKT Gemeenten: Rijk moet vertrouwen in ons stellen Pomphouder zag bankrovers maar belde politie niet Familieberichten BROOD VOOR HET yOU'W JW/KW \RTET DINSDAG 5 DKCEMRLK 1972 REGIO Kil }ELFT/VLA ARDINGEN De list van geheimzinnigheid, die |c bunker aan de Abtswoudse- reg in Delft en de kade langs Vlaardingse vaart omgaf, is pgetrokken. Het Tndianenver- iaal' gepubliceerd in enkele janten dat de belangrijkste odustrieën in het Rijnmond- ebied door een druk-op-de- Bop in de bunker (in oorlogs- ijd) zouden kunnen worden op- eblazen, is tot zijn ware propor- ies teruggebracht. e oorsprong van het verhaal ligt bij et Vlaardingse socialistische raadslid Droppert. die meent dat er vanuit bunker een kabel naar het Rijn- londgebied loopt langs de kade aan Vlaardingsevaart. Zijn uitlatingen idden tot vragen aan betrokken au- uriteiten. Vragen, die op een muur an zwijgzaamheid stuitten, omdat het er om een 'geheim van defensie' ju gaan. Vorige week vroeg zelfs het Veede Kamerlid Van Wijk (PSP) an minister De Koster van Defensie aar het waarheidsgehalte van de (omknop'. Eerder werd echter al uit et antwoord van Gedeputeerde Sta ll op vragen over deze zaak van het cialistische Statenlid drs. R. den 20.5 unnen duidelijk waar waarheid en ntasie met elkaar verstrengeld raak- De Vlaardingsevaart die van Vlaardingen via Schipluiden naar Delft loopt. Op de foto: het jaagpad op de kade. Dijk rs. Den Dunnen beperkte zich tot jn vragen over de kade, die volgens geruchten zou moeten worden ver- oogd, terwille van de 'bomknop-ka- el'. 'Op het grondgebied van de ge- leente Schipluiden zou op het tracé an het jaagpad langs de Vlaardingse ade' aldus het statenlid 'die et kleine Maaslandse vogelgebied De letlanden scheidt van de Schiplui- ense polders, een compartimente- ingsdijk worden gelegd. De aanleg an dit dijklichaam (er wordt gespro- van zeven meter uit de polder en ertig k veertig meter breed aan de oet) zou betekenen, dat huizen en oerderijen van veel bewoners langs iet jaagpad moeten worden afgebro- en. De aanleg van de dijk zou geba- eerd zijn op^ de uitvoering van de -t 'bescherming waterstaatswerken oorlogstijd', rs. Den Dunnen vervolgt: 'Noch de iwoners, noch andere betrokkenen unnen informatie krijgen over wat r te gebeuren staat. Wel worden zij eeds benaderd over de verkoop van huizen en grond, zonder dat nkend is of zij echt weg moeten of 39 a H'i vraagt dan onder andere hoe hoog breed de dijk wordt, of er reke- ing zal worden gehouden met het ogelgebied De Vlietlanden, of het oodzakelijk is dat er huizen moeten worden afgebroken, het karakter van het jaagpad moet worden aangetast en waarom de aanleg van de dijk een 'waterstaatszaak' is en niet de norma le procedures van ter inzagelegging worden gevolgd. 'Geheim' Uit het antwoord van GS blijkt waar om de autoriteiten zo zwijgzaam wa ren. Hoewel er geen sprake is (defen sie heeft de 'bomknop' en de kabel op onze vraag naar het rijk der fabelen verwezen) van enig verband tussen bunker en aan te leggen dijk, is de zaak toch een defensie-aangelegenheid en dus 'geheim'. De dijk langs de Vlaardingsvaart krijgt namelijk de functie van een doorlopende zoge naamde 'compartimenteringsdijk' om in geval van oorlog, als de dijk langs de Waterweg een voltreffer mocht krijgen, als tweede waterkering te kunnen dienst dpen. Derhalve valt deze aanleg onder de Wet Bescher ming Waterstaatswerken in Oorlogs tijd. Weliswaar zou de compartimente ringsdijk volgens plan tot stand moe ten worden gebracht door verzwaring van de bestaande boezemkade, maar er wordt gezocht naar een alternatief tracé, teneinde afbraak van de be staande bebouwing te voorkomen. Om echter de financiële consequenties van zowel oorspronkelijk plan als al ternatief tracé tegen elkaar te kunnen afwegen, voeren ambtenaren oriënte rende gesprekken met de eigenaars van de gebouwen. Het natuurreservaat De Vlietlanden loopt geen gevaar omdat de dijk op de oostelijke oever komt. De compar timenteringsdijk wordt tachtig cm plus NAP hoog, krijgt een kruin- breedte van drie a vijf meter en krijgt een rijwielpad. In hun ant woord wijzen GS erop dat alle in het kader van de Wet Bescherming Wa terstaatswerken in Oorlogstijd te tref fen maatregelen in beginsel geheim zijn, vanwege het para-militaire karak ter. Ter visieleggingen zijn daarom niet mogelijk. De wet voorziet in een gedoogplicht met schadevergoeding en in onteigenings- en beroepsprocedu res, zodat de rechtszekerheid van de individuele burger 'is gewaarborgd'. Dubbelzinnig In een gesprek vertelt drs. Den Dun nen toch niet tevreden te zijn. In de eerste plaats vindt hij het dubbelzin nig, dat geheimzinnig wordt gedaan op grond van het defensie-karakter, terwijl de vragen wèl worden beant woord (overbodige geheimzinnigheid, die leidde tot de geruchten). De ge heimzinnigheid en de Wet Bescher ming Waterstaatswerken in Oorlogs tijd beperken in de tweede plaats de openheid èn de inspraak van de be trokken huiseigenaren. De heer Den Dunnen kan zich wel voorstellen dat bepaalde militaire geheimen moeten worden bewaard, maar acht dit plan te onbenullig om er het stempel 'ge heim' op te zetten. Dit laatste wordt trouwens benadruk door de openhar tige antwoorden van GS. Zijn stelling dat de overheid (in dit geval provinciale waterstaat, die de plannen zal uitvoeren) niet achter het rookgordijn van een 'geheim', dat fei telijk geen geheim is, zijn gang moet kunnen gaan is het enige terzake doende van de 'bomknop-affaire'. Dit temeer omdat de kade langs de Vlaar dingsevaart in een landschappelijk ge zien waardevol gebied ligt. Provincia le waterstaat heeft het tracé nog niet bepaald. Voordat echter een besluit wordt genomen, moet het landschap pelijke belang van de vele oude boer derijtjes langs de Vlaardingsevaart echter terdege worden afgewogen. Vast staat overigens dat de nieuwe dijk een 'groene waterkering' zal wor den: slechts wielrijders en voetgan gers zullen de dijk mogen betreden. ran onze Haagse redactie 'EN HAAG De top van het departement van defensie holt bij ijn pogingen de kloof tussen de burger- en militaire maatschappij le overbruggen achter de maatschappelijke ontwikkelingen aan. Te cidenteel vinden aanpassingen plaats, er wordt niet op die ontwik- lelingen vooruitgelopen, er ontbreekt een totaalvisie van waaruit ;orte termijn maatregelen en ontwikkelingen op lange termijn wor- len aangetroffen. van de paraatheid, die met name bij de dienstplichtigen veel weerstand op roept, internationaal strategisch zou uitwerken. Ten aanzien van het hiërarchieke ran genstelsel constateert de stuurgroep fricties doordat militairen met dezelf de rang zeer verschillende verant woordelijkheden hebben. Bij het hui dige carrièrestelsel ligt de nadruk meer op de rang en het aantal dienst jaren dan op de functie die de betrok ken militair heeft. De stuurgroep staat onder voorzitter schap van generaal-majoor J. W. Thijssen en bestaat voorts uit zes defensievertegenwoordigers en drie wetenschapsmensen, te weten, prof. M. J. M. Daniles, sociaal-psycholoog, prof. J. A. A. van Doorn, psycholoog, en prof. J. A. P. van Hoof, psycho loog. Aan de hand van de verschillen de reacties vanuit de krijgsmacht zal de stuurgroep binnen een jaar met aanbevelingen komen. Hij overweegt voorts de mogelijkheid van een per manent college van advies over de maatschappelijke invloeden op de krijgsmacht. leze fundamentele kritiek uit de door Ie voormalige staatssecretaris van de- ensie Van Es ingestelde 'Stuurgroep Matschappelijke invloeden in de rijgsmacht' op het defensiebeleid dat Ie laatste tijd is gevoerd, 'e stuurgroep constateert groeiende egenstellingen tussen dienstplichti- :en en vrijwillig dienende militairen ■"elke laatste groep zich door de vele ntiek op het functioneren van de .krijgsmacht in haar bestaan bedreigd 'oelt. De werkgroep vreest dat deze 'igenstellingen, door een verschil in lentaliteit ook zullen ontstaan tussen •epen jongere en oudere, meer be- loudende. officieren. Taak stuurgroep schrijft dit in een iterimrapport dat hij gisteren heeft «jüitgebracht en dat, om discussies uit te plokken door de hele krijgsmacht ver- spreid zal worden. Pas in een later 2*Stadium zal de stuurgroep aanbevelin- Sen doen om het beleid te verande- ren. Wel meent hij dat hierbij moet 3fl»orden ingezien dat maatschappelijke ^Veranderingen niet zonder meer en jfeheel in de defensie kunnen worden - overgenomen gezien de speciale taak die de krijgsmacht heeft. Ondanks het ontbreken van aanbeve- ^jingen stelt de stuurgroep toch twee belangrijke zaken ter discussie, de paraatheidsfilosofie en het hiërarchiek '12Ji Gangenstelsel. Hij vraagt zich af of de i7< militair in vredestijd niet geheel an- Ggders kan worden geleid dan in een ej oorlogssituatie. Een heel ander systeem van legervorming in vredes- n tijd zou daarvan het resultaat kunnen 411 Gijn, uitgaande van de veronderstel- ii» .8 dat de militair zich zeer snel in 3d die oorlogssituatie kan omschakelen. 3i Momenteel is de hele legervorming gebaseerd op een voorbereiding van oe oorlogssituatie, met als gevolg een grote constante paraatheid. De stuur groep spreekt zich echter niet uit over de gevolgen, die een verandering DEN HAAG De Vereniging van Nederlandse Gemeenten vreest funes te gevolgen, nu op steeds meer terrei nen het gedecentraliseerde bestuurs- stelsel wordt aangetast. 'Er zijn ont wikkelingen gaande, die funesj zijn voor de bestuurbaarheid van de ge meenten,' schrijft de vereniging in een 'open brief' aan de nieuwe kabi netsformateur. In 'De gemeenten in de tang' schrijft de vereniging dat de neiging om steeds meer in detail centraal te rege len kenmerkend is voot het bestuurs- stelsel. Volgens de vereniging zijn de grote moeilijkheden niet onoverko- menlijk, maar rijk en gemeenten zul len samen die moeilijkheden moeten oplossen. Het rijk, aldus de 'open brief' zal weer vertrouwen moeten stellen in het willen en kunnen der gemeenten. 'Pas als die gezindheid bij het rijk is teruggekeerd zullen rijk en gemeenten die moeilijkheden werke lijk kunnen oplossen.' Aangedrongen wordt op de instandhouding en ver sterking van het gecentraliseerd be stuur. Op regering en parlement wordt een beroep gedaan om de loka le bestuurders niet in de steek te la ten. GRONINGEN De zes overvallers op de Nederlandse Middenstandsbank in Groningen, die vrijdagavond met een buit van een kleine ton aan de haal gingen, zijn nog steeds spoorloos. Bij hun pogingen aan de politie te ontsnappen schijnen de overvallers telkens vrij snel van auto te verwisse len. Inmiddels is gebleken, dat de 41- jarige garagehouder S. Vegelin in Niekerk de rovers vrijdagavond waar schijnlijk van een volle tank benzine heeft voorzien, waarvoor de mannen netjes een bedrag van zestien gulden betaalden, al gebeurde het allemaal wel wat haastig. De argwanende pomphouder schreef ongemerkt het kenteken van de grijze Frod Corsair in zijn handpalm, maar pas afgelopen zondag sprak hij er met bevriende politiemannen over, die onmiddellijk de gemeentepolitie in Groningen hier van op de hoogte brachten. MEPPEL De 16-jarige Willem Boe zelman uit Hasselt is het afgelopen weekeinde om het leven gekomen toen hij op weg van Hasselt naar Zwartsluis met zijn bromfiets tegen een boom vloog. Vermoedelijk is de knaap van de weg geraakt. EMMEN Bij een verkeersongeval in Barger-Compascuum (Dr) is zondag avond de 21-jarige pasgetrouwde me vrouw S. Trip-De Veen uit Klaziena- veen om het leven gekomen. De vrouw reed op het Verlengde Zuider- diep op de bromfiets, toen zij van achteren werd aangereden door een auto. Zij werd ongeveer 30 meter meegesleurd en overleed ter plaatse aan de opgelopen verwondingen. Haar man, die naast haar reed op de fiets, werd licht gewond. Direct na het ongeval werd de autobe stuurder gearresteerd. Volgens de po- titie verkeerde hij zwaar onder in vloed van alcohol. De man is ingeslo ten en wordt nog deze week aan de officier van justitie te Arnhem voor geleid. D.V. 13 december Is het de dag dat onze geliefde Ouders en Grootouders K. Hooijmeijer en T. Hooijmeijer- van Gent WIJ hopen met ons allen deze dag tot een onvergetelijke voor hen te maken. D.V. 14 december zijn wij allen bijeen ln restaurant ,,De Beurs'' aan de Haven te Lisse om dit feit te vieren. Tevens Is daar gelegenheid tot feliciteren 14 december 's avonds na 20.00 uur. Lisse. december 1972, Emmastraat 19. Dr. J.J. BUSKES Bijbels dagboek f 15.90 Heden behaagde het de He- re na een kortstondige ziek te geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame Uan, Vader en Opa Dirk Harte veld op de leeftijd van 95 Jaar. Katwijk: L. Harteveld-Meijvogel D. Harteveld E. Harteveld Rijnsburg: J. Zwaan-Harteveld C. Zwaan Linda Katwijk: Dicky Harteveld Katwijk aan Zee, 4 december 1972, Randweg 18. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 8 december 1972 des nam. 1.45 uur ln hel lierv. Kerkelijk Cen trum. Voorstraat 74 te Kat wijk. waarna do begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zuid straat te Katwijk aan Zee. Heden is tot onze diepe droefheid van ons heenge gaan, onze lieve Vader. Be- huwdvader, Groot- en Over grootvader. Broeder. Be- huwdbroeder cn Oom, de heer Jan van Vuren in de ouderdom van 81 Jaar. Oegstgeest: a. van Vuren J. E. van Vuren- Van Dongen Dordrecht: G. van Vuren E. C. van Vuren-Wielsma Dordrecht: M. v. d. End-Van Vuren W. v. d. End kleln-en achterkleinkinderen. Dordrecht, 3 december 1972. Bejaardencentrum "Thureborgh". Corr.-adres: G. v. Vuren, Poolsterhof 18. Dordrecht. Geen bloemen. De overledene ligt opge baard In het Bejaardencen- trum "Thureborgh". De begrafenis zal plaatsheb ben donderdag 7 december a.s. op de Algemene Be graafplaats om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf "Thureborgh" om 11.15 uur. Na de teraardebestelling is gelegenheid toi condole- i in de ontvangkamer van Heden werd van ons weg genomen. onze lieve zorg zame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder. Zuster en Tante Johanna Elisabeth Jongeneel-van Til weduwe van Pieter Jongeneel, in de ouderdom van 85 Jaar. Zevenaar: H Jongeneel G. Jongeneei- Dümmermann Hazerswoude: S. P. Jongeneel W. M. Jongeneel-Valk Castrlcum: J. E. Noest-Jongeneel J. A. A. Noest Apeldoorn: G. Valk-Jongeneel W. B. Valk Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Voorschoten. 4 december 1972. Huize „Adegeest". Bachlaan 21. I Correspondentie-adres: 1 Hazerswoude (dorp). I Zuidsingel 12. De overledene is opgebaard ln de rouwkamer van Ade geest". I De rouwdienst is bepaald op I donderdag 7 december a.s. I om 2 uur in de aula van de I begraafplaats „Rosenburgh" I te Voorschoten, waarna de I begrafenis zal plaats vinden. In het Huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14 vers 2. Heden overleed zacht en kalm onze lieve Broer, Zwager, Oom en Huisgenoot Arie Jan Mulder op de leeftijd van 66 jaar. Kampen: J. O. Mulder H. Mulder-Van der Meulen Delft: R. G. Boodt-Mulder A. Maas-Bosma neven en nichten. Delft, 2 december 1972. Roland Holstlaan 855. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 78 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd centrum, donderdag 7 december a.s. om 1.00 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Ned. Herv. Begraafplaats, Benedenrijweg 489 te IJsselmonde om ca. 2.30 u. ENIGE KENNISGEVING Het behaagde de Heere uit ons midden weg te nemen onze lieve Tante Geertje Koole weduwe van J. H. Wolfs in de ouderdom van 83 jaar Uit aller naam: C. Tisseur-Plodervaart K. Tisseur Moerkapelle, 3 december 1972, Bejaardentehuis „Beth-San". Correspondentie-adres: Tiboel, Siegenbeekstraat 23, Leiden. Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden, donder dag 7 december a.s. in de aula van het bejaar dentehuis „Beth-San", aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis te plm. 15.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Moerkapelle. In gelovig vertrouwen op de vervulling van de be loften Gods, is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze zeer geliefde en zorgzame Vader en Groot vader Dirk Gcrardus Hazelzet weduwnaar van Elisabeth van Straaten op de leeftijd van 76 jaar 'Zie, God is mijn heil, ik zal vertrouwen en niet vrezen.' Jesaja 12:2 Barendrecht: E. G. de Geus-Hazelzet J. de Geus Rotterdam: J. E. Hazelet Rotterdam: A. Hazelzet Rotterdam: A. J. Ruissen-Hazelzet J. Ruissen Schiedam: J. D. Hazelzet H. Ilazelzet-Dee Rotterdam: H. Hazelzet en kleinkinderen Rotterdam, 3 december 1972. Rodenrijsestraat 82b. Geen bloemen Geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden d.v. donderdag 7 december om 3 uur op de Algemene Begraaf plaats 'Crooswijk'. Vertrek vanaf het woonhuis circa 2.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Kapel op de begraafplaats. Nog onverwachts heeft God uit onze familiekring weggenomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Dirk Gerardus Hazelzet weduwnaar van Elisabeth van Straaten op de leeftijd van 76 jaar Rotterdam: J. Hazelzet J. Hazelzet-Groen A. J. den Bakker-Hazelzet 's-Gravenhage: Nijmegen: Rotterdam: J. W. Hazelzet J. Hazelzet-Zeilstra M. Davidse-Hazclzet P. Davidse E. H. de Vries-Hazelzet A. de Vries M. E. Hazelzet W. Hazelzet neven en nichten Rotterdam, 3 december 1972. Rustig ging heen tot de vreugde van zijn Heer onze geliefde Vader. Groot- en Overgrootvader Floris Vletter weduwnaar van A. Maris eerder weduwnaar van K. de Jong in de gezegende leeftijd van bijna 86 jaar T. v. d. Gugten-Vletter C. v. d. Gugten A. Vletter G. W. Vletter- v. d. Gugten P. de Mooij-Vletter H. de Mooij J. M. Vijlbrief-Vletter D. C. Vijlbrief Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg, 2 december 1972. Oude Vlietw.eg 9 - Huize „Avondzon". Correspondentie-adres: Zandlaan 7. Gelegenheid tot condoleren a.s. dinsdagavond van 78 uur in de aula van huize „Avondzon", ingang Smitsstraat. De begrafenis zal plaatsheb ben op woensdag 6 december a.s. des namiddags om 2.45 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van huize Avondzon, welke aanvangt om 2 uur. Katwijk a.d. Rijn: Rijnsburg: Leiden: Heden nam de Heere tot Zich, na een kortston dige ziekte, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Clasina Links weduwe van I. Neuteboom in de ouderdom van 80 jaar. A. van Cortenberghe-Neuteboom Wassenaar: K. Neuteboom C. Neuteboom-Hliner Leiden: W. Neuteboom S. A. Neuteboom-Wijling Kleinkinderen en achterkleinkind en verdere familie. Leiden, 3 december 1972 Correspondentie-adres: Cobetstraat 23. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 7 december a.s. te 11.00 uur op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat God op 3 december tot Zich heeft genomen onze ge liefde Broer, Zwager en Oom Rocus Molenaar in de ouderdom van 77 jaar en op 4 december behaagde het de Here ook zijn geliefde Vrouw, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante tot Zich te nemen Annetje Molenaar geboren Van Gelder in de ouderdom van 81 jaar Fam. Molenaar Fam. Van Gelder Rotterdam, december 1972. Slotboomstraat 32b. Correspondentie-adres: H. de Rijder, Slotboomstraat 34a. Geen bloemen Aan huis geen bezoek Dc overledenen zijn opgebaard in de rouwkamer van het Clara Ziekenhuis. Rouwbezoek woensdag avond van 6.45 tot 7.30 uur. De begrafenissen zullen D.V. plaatsvinden donder dag 7 december a.s. op de Hervormde Begraaf plaats 'Charlois', Charloise Lagedijk 680. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.00 uur. Tot onze grote ontsteltenis werd gisteren volko men onverwacht uit ons midden weggenomen de heer Johannes Abraham Broeder Chef van onze afdeling loodgieterij Wij verloren niet alleen een zeer gewaardeerde collega, maar velen van ons persoonlijk ook een goede vriend. Bergambacht, 4 december 1972. Direktie en Personeel II. van Buuren en Zonen N.V. Bergambacht, Rotterdam Na een langdurige ziekte nam God van ons mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Uitenbroek-Hooijkaas op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: A. C. Uitenbroek. 's-Gravenhage, 2 december 1972 Voorthuizenstraat 68 Tijdelijk „Prevastichting" Mgr. Nolenslaan 20 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 6 december om 15.00 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie straat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Hierbij geven wij u met leedwezen kennis van het overlijden op vrijdag 1 december jl. van de heer W. van Dijk die gedurende bijna 3 jaar deel van ons comité uitmaakte. Wij gedenken met dankbaarheid het werk, dat hij gedurende deze jaren binnen het kader van onze stichting naar de gaven en krachten, die God hem gegeven had, heeft verricht Namens het comité Den Haag e.o. van de Stichting In de Rechte Straat, J. H. Bosman, voorzitter. U. W. Stelwagen, secretaris. Zoetermeer, 4 december 1972

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11