r G j DOCENTE) VERPLEEGKUNDIGE V. Familieberichten :y - OPTICIENS Zutphen hoofdleidster SCHEIDEN... EN NU? Van der Luit Jan v. Duuren de koning ZON EN SCHILD te Amersfoort G R0 E PSLE1 DER (STE R) UITKERINGSVERZORGING Nabucco AUTO HUREN AUTO BIERMAN DPENBARE KENNISGEVING MAAKT BEKEND TROUW/KWARTET MAANDAG 4 DECEMBER 1972 Kil Heden overleed tot onze diepe droefheid op de leeftijd van bijna 78 jaar mijn zozeer beminde Man, onze zorgzame Vader en lieve Opa Cornelis Berger Vlaardingen: Voorschoten: M. Berger-den Besten J. Slot-Berger G. Slot Christien Vianen: J. Berger A. E. Berger-Westendorp Kees, Gerda, Margriet Rotterdam: B. Berger J. D. Berger-Berger Annemarie, Lotte Vlaardingen, 1 december 1972. Parkzichtflat, Plein 1940 18. Geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 6 de cember om 3 uur op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk" te Rotterdam. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Op 1 december overleed in zijn Heer en Heiland onze geliefde Broer, Zwager en Oom Cornelis Berger op de leeftijd van bijna 78 jaar. Den Haag: M. Simons-Berger Dordrecht: A. Berger-Muiderman Rotterdam: J. F. Berger-Noorduyn Rotterdam: J. Berger A. C. Berger-Dragt Zandvoort: N. Vromans-Berger Amersfoort: A. Dragt-Berger Heemstede: M. Elffers-Berger H. Elffers Voorburg: A. v.d. Ree-Berger neven en nichten De begrafenis zal plaatshebben woensdag 6 de cember op de Algemene Begraafplaats „Croos wijk" te Rotterdam om ca. 3 uur. Op Zijn tijd en wijze nam God tot Zich in Zijn Hemelse heerlijkheid. Zijn kind, onze lieve zorgzame vader en opa Hendrik Heesberge sinds 4 mei 1967 weduwnaar van J. M. P. van der Linden op de leeftijd van 81 jaar. Psalm 23 C. H. Wemekamp-Heesberge H. J. Wemekamp Annemarie Makkinga-Wemekamp Henk Makkinga Guus Wemekamp Ellen Wemekamp Ommen, 1 december 1972. Dwarsweg 2. Onze vader en opa ligt opgebaard in het mortua rium, Haven-West 1 te Ommen, alwaar gelegen heid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 7.30 8.00 uur. De rouwdienst is bepaald op woensdag 6 decem ber 1972 in het gebouw van de Geref. Kerk aan de Groen van Prinstererstraat te Ommen om 13.30 uur, waarna de begrafenis is op de be graafplaats aan de Hardenbergerweg. Een ieder die de overledene de laatste eer wenst te be wijzen, wordt verzocht om 13.25 uur aanwezig te zijn. God nam tot Zich Zijn kind, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Valk weduwe van Gerrit van Dalen in de ouderdom van ruim 87 jaar. Psalm 68, vers 10 (ber.) Zwijndrecht: P. van Dalen A. van Dalen-van Weert Rijsoord: K. J. Maaskant-van Dalen Joh. Maaskant M. Maaskant-van Dalen P. Maaskant Zwijndrecht: G. N. van Driel-van Dalen J. van Driel kleinkinderen en achterkleinkind Werkendam, 1 december 1972. Bejaardentehuis "Goezate", Kerckelant 3. Gelegenheid tot condoleren maandagavond 4 de cember van 7.308.30 uur in de Ichtuskerk aan de Frits Vogelstraat te Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 6 de cember om 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Rustig ging heen tot vreugde van zijn Heer onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader Floris Vletter weduwnaar van A. Maris, eerder weduwnaar van K. de Jong in de gezegende leeftijd van bijna 86 jaar. Katwijk a.d. Rijn: T. v. d. Gugten-Vletter C. v. d. Gugten Rijnsburg: A. Vletter G. W. Vletter- v. d. Gugten P. de Mooij-Vletter H. de Mooij Leiden: J. M. Vijlbrief-Vletter D. C. Vijlbrief Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg, 2 december 1972, Oude Vlietweg 9 - Huize „Avondzon". Correspondentie-adres: Zandlaan 7. Gelegenheid tot condoleren a.s. dinsdagavond van 78 uur in de aula van huize „Avondzon", ingang Smitsstraat. De begrafenis zal plaatsheb ben op woensdag 6 december a.s. des namiddags om 2.45 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van huize Avondzon, welke aanvangt om 2 uur. Heden werd uit ons midden weggenomen onze lieve Opa Floris Vletter op de leeftijd van bijna 86 jaar. Zijn liefhebbende kleinkinderen. Rijnsburg, 2 december 1972. DORDRECHT: Bagijnhof/Sarisgang en winkelcentrum Crabbehoff PAPENDRECHT: winkelcentrum De Meent ZWIJNDRECHT: winkelcentrum Noord si-i Tot ons leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van de heer T. Kralt Czn. Vanaf de oprichting van de Christelijke Tuin bouwschool te Rijnsburg in 1948 tot zijn tachtig ste jaar is hij voorzitter geweest. Zijn boodschap aan de leerlingen was steeds: „Als wij doen wat wij kunnen, zal God doen wat wij niet kunnen". De Christelijke Tuinbouwschool B. van Vliet, voorzitter H. v. d. Eijkel, secretaris. Rijnsburg, 4 december 1972. „Wie tot Mij komt zal Ik geenszins uitwerpen, zegt de Here". Na een lang en ernstig lijden ging van ons heen naar het Vaderhuis mijn lieve Man en der kinde ren zeer lieve Vader en Grootvader w. in de ouderdom van 6 ran Dijk jaar. G. van Dijk-de Lange Annie en Arnold Rie en Wim Piet en Irmgard Jannie en Kees Herman Gerda en Dick Dick en Marianne Wim en Marjan en kleinkinderen 's-Gravenhage, 1 december 1972. Paulus Buysstraat 5. Liever geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben woensdag 6 de cember om 1 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a, voorafgegaan door een rouwdienst in de Vrije Evangelische Gemeente, Zoutkeetsingel 112, welke om 12 uur zal aan vangen. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland mijn geliefde Man, onze liefhebbende Vader en Groot vader Berend Hendrik Hellendoorn eerder weduwnaar van Maria Sandrina Baksteen in de ouderdom van 81 jaar. Ja, heil en goedertierenheid zullen mij volgen al de dagen van mijn leven; ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 23 6 Namens de familie: J. C. Hellendoorn-Baksteen Rotterdam, 1 december 1972. Maarland 29. Geen bloemen Bezoek bij voorkeur maandag 4 december van 19.00 tot 21.30 uur. De begrafenis vindt D.V. plaats woensdag 6 de cember op de Zuiderbegraafplaats. Vertrek vanaf het woonhuis 14.00 uur. Aankomst in de kapel 14.45 uur. Heden nam God tot Zich mijn geliefde Man, onze geliefde Vader en Opa Alike Wouda echtgenoot van S. C. Drenth op de leeftijd van 73 jaar Meppel: S. C. Wouda-Drenth Rotterdam: J. A. den Hoedt-Wouda W. den Hoedt Meppel: G. Wouda J. G. Wouda-Bos Almelo: A. H. Wouda Soest: S. C. Veldkamp-Wouda P. Veldkamp en kleinkinderen Meppel, 2 december 1972. Schaepmansingel 59. Thuis liever geen bezoek De begrafenis is bepaald op woensdag 6 decem ber a.s. om 11.30 uur vanuit de aula op de Alge mene Begraafplaats te Meppel. Aanvang van de rouwdienst om 11.00 uur. Degene die de plechtigheid wenst bij te wonen, wordt verzocht om 10.50 uur in de aula aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Op 29 november is te Hilversum in Christus rus tig ontslapen, op 73-jarige leeftijd, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Willem van den Boogaard Hilversum: T. C. van den Boogaard Ketzer W. A van den Boogaard S. D. van den Boogaard- Oostdijk Marion, Maarten, Robert Alfaz del Pi Sp.)K. M. van den Boogaard R. van den Boogaard-Jüttges Frank Hilversum, Lambertus Hortensiuslaan 4. De crematie heeft in stilte te Utrecht plaatsge vonden. Het bestuur van de Ver. tot bevordering van Chr. Onderwijs vraagt m.i.v. 1 maart '73 of zo spoedig mogelijk daarna een Brieven mei uitvoerige ir lichtingen aan J. Kos, v. c Kapellelaan 36, Zutphen. Uit Kennewick (USA) ont vingen wij het droeve be richt dat na een geduldig gedragen lijden door de He- re is thuisgehaald onze dap pere Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna (Annie) Vos geboren Meerkerk, eerder gehuwd geweest mei Willem Ouwens, op de leeftijd van 52 jaar. Psalm 73 12 (oude ber.). 29 november 1972. Fam. Vos Fam. Meerkerk Fam. Ouwens ANGELA REED Overwegingen en gevolgen voor de vrouw Informatie en adviezen voor vrouwen die in ernstige hu welijksmoeilijkheden ver keren en een scheiding overwegen. Met een lijst van Nederlandse instellin gen die verdere hulp kun nen bieden. Verschenen in de Ouders van Nu bibliotheek. Prijs f 15,90. Verkrijgbaar in de boekhandel |J\ L J. VEEM Wlf WAGENINGEN Heden nam de Heere tot Zich Zijn kind, onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader Aarnout Aarnoutse sedert 3 november 1969 weduwnaar van A. A. Buijze, op de leeftijd van 81 jaar. Gezang 114 1 (Geref. Bundel). Rutten, N.O.P.: A. C. Haak-Aarnoutse C. Haak Margreet Aarnout Nina Aardenburg: N. de Buck-Aarnoutse H. de Buck Addis Abeba: (Ethiopië) Venice (Calif.): Aardenburg: J. I. Puijenbroek I. Puijenbroek-v.d. Mala A. A. Puijenbroek I. J. Puijenbroek M. Puijenbroek-Lokerse en achterkleinkinderen Aardenburg, 2 december 1972, Reinaertstraat 13. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op dinsdag 5 december a.s. op de Algemene Begraafplaats te Aardenburg om 15.00 uur. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de „Ontmoetingskerk", Sassenstraat, aanvang 14.15 uur. Nu blijf ik bij U voor altijd God die mij troost, die bij mij zijt, mijn twijfel stilt en mijn verlangen, die mij in liefde houdt omvangen Gij neemt mij bij de rechterhand Gij zijt getrouw, Uw raad houdt stand Uw wijsheid is het die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid. De Here verloste uit haar lijden en heeft tot Zich genomen onze lieve Zuster en Schoonzuster Bertha van der Bend op de leeftijd van 64 jaar. Apeldoorn: B. van der Bend H. C. van der Bend- Kwakkel Arnhem: G van der Bend W. M. E. van der Bend- de Geit Apeldoorn: G. van der Bend Apeldoorn, 2 december 1972, Staringlaan 52. Bep is opgebaard in een der rouwkamers van de Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apeldoorn. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 6 de cember om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats „Heidehof" te Ugchelen. Gelegenheid voor condoleance na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. In de Heer, haar Heiland, is na een korte ziekte op 81-jarige leeftijd ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Anna Maria Vreken weduwe van Ivo Mans eerder weduwe van Pieter Harting Aalsmeer: A. Harting A. Harting-Griekspoor D. Mans M. E. Mans-de Man Dandenong (Australië): J. H. Mans T. G. Mans-Tiemens Aalsmeer: G. Mans A. H. Mans-Postema G. Mans N. J. Mans D. P. L. Mans-Tavenier kleinkinderen en achterkleinkinderen Aalsmeer, 1 december 1972. Dorpsstraat 121. Gelegenheid tot bezoek maandag- en dinsdag avond van 89 uur, Dorpsstraat 121. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 6 december a.s. om 14.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Aalsmeer, Ophelia- laan. Geen bloemen W. FONTEIN keel-neus-oorarts te Dordrecht Praktijk hervat G. J. van ERK tandarts dinsdag 5 december geen spreekuur Begrafenisonderneming Haagweg 31 - Leiden Verhuizingen in binnen- en buitenland. Onder garantie. piano- transporten Verwarmde bergplaats voor inboedels. Middelstegracht 36. Leiden. Tel. 25468 - 24060. UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden wabu Ontspiegelde lichte filterglazen van de wereldberoemde RODENSTOCK-fabrieken geven een 'zichtbaar rustiger beeld ^QotU- •*«•1 Meester Opticien VOORSTRAAT 380 DORDRECHT - TEL. 34120 Uw bril zonder kosten ULTRASONISCH reinigen in enkele minuten klaar. Alle Ziekenfondskortingen -h Ned. Herv. psychiatrisch centrum De School voor gezondheidszorg vraagt ter aan vulling van het docententeam een die in samenwerking met de aanwezige docenten de verschillende opleidingen zal verzorgen. Het kunnen meedenken t.a.v. didactische vraagstuk ken en vormgeving van de opleiding wordt belang rijk geacht. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de diploma's A en B en docentenopleiding. Zij die ervaring hebben als docent(e) genieten de voorkeur. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de opleidingen (tel. 03490- 16043). Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR LEIDEN STATIONSPLEIN 212 Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden in de administratie bij de uitkeringsverzorging voor de ziektewet en de werkloosheidswet zien wij uit naar 2 ambitieuze medewerkers(sters) als Voor deze funktie met promotie-mogelijkheden gelden de volgende eisen: leeftijd circa 30 - 45 jaar. volledige H.B.S.-opleiding of daarmede overeenkomstige opleiding. goede leidinggevende en kontactuele eigenschappen. gedegen kennis en ervaring in de toepassing van de Sociale verze keringswetten. Diploma Sociale Verzekering strekt tot aanbeveling. De honorering geschiedt op grond van de c.a.o. en varieert naar leeftijd en opleiding van circa 1320.tot 1700.per maand. Vakantie-toeslag 7% en Kerstgratificatie 2%. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel van de selectie-procedure zijn. GAK Gegadigden voor bovenvermelde funktie, die volledig aan de gestelde eisen voldoen, worden verzocht schriftelijk te solliciteren onder vermel ding van uitvoerige gegevens aan de Directeur van het kantoor, Postbus 8 te Leiden. De Nederlandse Operastichting Het Circustheater - Scheveningen Giuseppe Verdi vr. 8 en zo. 10 december-20.00 uur Solisten: Tine van Grootel, Nelly Morpurgo, Pauline Tinsley, Jan Blinkhof, Jan Derksen (titelrol). Henk Kooymans, Henk Smit, Hubert Waber. Muzikale leiding: Hans Vonk; regie, dekors en kostuums: Filippo Sanjust; instudering: Jaap Mosterd. Het Omroeporkest; Het Ned. Operakoor; koordir.: Cor Olthuis. Plaatsbespreking drie dagen voor de desbetref fende voorstelling aan de kassa van 10-16 uur, telefonisch van 11-16 uur, nr. 55 88 00 - CJP geldig. nu tegen wintertarieven per dag per km SIMCA 1000 9,— ƒ0.99 SIMCA 1100 ƒ11,— ƒ0,11 Tevens verhuur van Simca 1301 Sp., Chrysler, VW busjes en VW bestelwagens. Stationsweg 11-17 LEIDEN Telefoon 01710 - 40447. Burgemeester en wethouders der gemeente Mon ster, brengen ter openbare kennis dat tot 20 de cember 1972 aan Inwoners van hun gemeente gelegenheid wordt geboden zich schriftelijk aan te melden voor de aankoop van een van de 20 premie-woningen, welke begin 1973 gebouwd zul len worden op een perceel grond, gelegen op de hoek van de Duijven/voordestraat en de Madewëg te Monster. De aanmelding dient gericht te worden aan bur gemeester en wethouders der gemeente Monster en kan uitsluitend geschieden met gebruikmaking van een formulier dat op de gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, verkrijgbaar is. Een bouw- en situatietekening, alsmede een over zicht van de geraamde koopsommen, ligt ter in zage op die afdeling. Aldaar kan men eventueel ook nadere informaties omtrent de woningen in winnen. Monster, 4 december 1972. Burgemeester en wethouders van Monster: MR. J. H. J. DANIELS, burgemeester P. BOS, secretaris. Vaststelling bestemmingsplan „BUYTENWEGH DE LEYENS" De burgemeester van Zoetermeer brengt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat met ingang van 5 december 1972 ge durende één maand ter gemeentesecretarie bu reau ruimtelijke ordening en woningbouw van de afdeling stadsontwikkeling en algemene zaken voor een ieder ter inzage ligt het bij raadsbesluit van 27 november 1972 vastgestelde bestemmings plan „Buytenwegh de Leyens" met bijbehorende toelichting. Bij de vaststelling van dit plan is op één punt afgeweken van het ontwerp-plan, zoals dat ter visie heeft gelegen. Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeente raad hebben gewend, kunnen gedurende boven genoemde termijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bezwaren tegen het bestemmings plan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aan gebracht. Zoetermeer, 29 november 1972. De burgemeester van Zoetermeer: J. W. WEGSTAPEL NIEUWE AUTO HUREN autoverhuur Tip TAp st.aagtenstraat 14 III I Vl telefoon: 01710 25709-53627 leiden De burgemeester van Monster dat door de heer J. W. Helderman, Verburghlaan 61 te Poeldijk, een aanvrage om bouwvergunning is ingediend voor het bouwen van een warenhuis en een kas op een perceel grond, kadastraal be kend gemeente Monster, sektie K, nummer 3374, plaatselijk bekend Verburghlaan te Poeldijk. Ingevolge het ter plaatse geldende bestemmings plan „Herziening uitbreidingsplan in hoofdzaak 1962" der gemeente Monster, vastgesteld bij raadsbesluit d.d. 25 april 1962 en goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij hun besluit van 6 mei 1963, G.S. nr. 304, rust op het bouwperceel de bestemming „Sport en andere rekreatie-doeleinden". Genoemd bouwplan is mitsdien in strijd met dit bestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens met toepassing van artikel 18 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een termijn van 10 jaar vrijstelling van de eisen van ge noemd bestemmingsplan te verlenen. Het bouwplan ligt met ingang van 5 december 1972 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken van de gemeente-secretarie. Tegen het verlenen van de vrijstelling kan binnen de genoemde termijn door de rechthebbenden op aangrenzende en nabij gelegen gronden schrif telijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. Monster, 4 december 1972. De burgemeester van Monster, MR. J. H. J. DANIELS

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14