Australië Land om te léven bedrijfsconsulent Overleg en samenwerking ARP Een reputatie gebouwd op 45 jaar kwaliteit en allround vakmanschap WELZIJNS- EN VORMINGSWERK Verkoop: telefoon (023) 310580 Showroom: Zijlstraat 96, Haarlem SECRETARIS BINNENLAND orthopedagoog bartiméushage doorn Zorg dat u voor de feestdagen Caraco-ijs in huis heeft! I" IJSFABRIEK DE VALK B.V. - TEL. 05486 4385* HELLEND00RN Nederlands Christelijk Ondernemers Verbond Evangelische Volkspartij „d'Amandelboom" Wij vragen voor zo spoedig mogelijk: a. Verpleegkundige voor tijdelijk of in vaste dienst. Eventueel voor drie of vier dagen per week. Zonodig woonruimte beschikbaar. b. Ie kracht voor de huishouding, ziekenverzorgster of andere flinke vrouw of meisje met inrichtings ervaring of b.v. een bejaardenverzorgster. Ook met haar kan over .een werktijdenregeling gepraat worden. Voor beide functies een goed salaris. Een prettige werksfeer met fijne collega's. Sollicitaties aan de Adjunct-Directrice. Afspraken en informaties telefonisch onder no. 030-785841. Vormingscentrum voor werkende jongeren een part-time vormingsleid(st)er een full-time vormingsleid(st)er TROUW,/KWARTET ZATERDAG 2 DECEMBER 1972 T20/K2» (Weten moetje toch) Australia heelt werK voor: Bankwerkers Metaaldraaiers Gereedschapmakers Allround metaalbewerkers Lassers (autogeen/ electrlsch) Auto/tractor monteurs Uzerwerkers/ constructlebankwerkers/ constructiemónteurs Smeden Electrotechnlsch bankwerkers Electro monteurs Plaatwerkers Wetenschappelijk- instnimentmakers Vormers (gieterij) Naaimachine monteurs Uitdeukers Carrosserie bouwers Autoelectrlclens Radio/TV-monteur» Ankerwikkelaars Optisch en medisch - instrumentmakers Koeltechnlsch monteurs Metselaars Stalen-steigerbouwers Stukadoors Timmerlieden (bruggenbouw) Tegelzetters Glazenmakers Zagers Fabrlekstimmerlieden Machinaal houtbewerkers Meubelmakers Stofleerders Kleemiakers Coupeurs Costumières Breimachine operateurs Tricotage breimachine operateurs .VvA .Spinners, Wevers Atelier-stikkers Bakkers Koks Banketbakkers Worstmakers Abattoir-slachters Werksters (ziekenhuis) Muipen In de hulshouding Carrosserlespuiters Verfspuiters Vulcanlseurs Horlogemakers Goud- en zilversmeden Drukkers Er zijn ook nog andere vakatures. Wilt u schriftelijke Informatie, vul dan onderstaande bon In. Wilt u persoonlijke Informatie, bezoek dan het aanmeldings kantoor voor emigratie In uw woonplaats. naam: straat: plaats: Bon in envelop met postzegel zenden aan: Australische Ambassade Afd. Emigratie Postbus 1881 Den Haag. 30 veilige vloeren M 21 16 8 25 9 23 7 18 2 19 ToiwefgrocpJ* 'D# UtnnuirMi' to VL '1 Ging zö goed met ons amateurtoneel, dat we dringend ruimte nodig hadden om te repeteren. Adverteren, zei Geesje. O.K. In de krent zonn rubriek- advertentie gezeL hoogachtend Minnet tree!. Gelukt We kregen een oude garage In huur van een toneelminnaar. Zelf opgeknapt De kuituur m R. ia gered.' Het dagblad Ie uw kulturele kontaktadree. LJ Ter verruiling van de vacature die ontstaat door het vertrek van Ds. P. J. Mackaay zoekt DE RAAD VOOR DE ZENDING VAN DE NEDERLANDSE HERVORMDE KERK Zijn taak zal zijn het werk van de zending en de daarmee verbonden missionaire vragen, bij de gemeenten en allen die hiervoor openstaan, in samenhang met de situatie hier aan de orde te stellen. Dit binnenlandse werk wordt verricht met een team van medewerkers. Gezocht wordt een Hervormd theoloog, met gemeente-ervaring, bekwaam organisator, goed teamlid, leeftijd ongeveer 35 tot 45 jaar. Mocht men op bepaalde personen de aandacht willen vestigen dan wordt dit zeer gewaardeerd. Sollicitaties (graag vóór 17 december a.s.) en verzoeken om inlichtingen te richten aan de voorzitter (Ds. J. Hoogenkamp, Hervormde Pastorie, Voorhout, tel. 02522 - 11368) van de Raad voor de Zending, Postbus 12, Oegstgeest. Wij zoeken per 1 januari 1973 een (m./vr.) (eventueel parttime), die in ons instituut in Doorn in interdesciplinair verband en in nauwe relatie met de afdelingsleiding en de aanwezige orthopedagoge óp kreatieve wijze kan meewerken aan de begeleiding van onze "schoolgaande kinderen" (school voor elementair bui tengewoon onderwijs), die in leefunits van twaalf kinderen samenwonen. Wij zoeken iemand met (bijna) doktoraal examen orthopedagogiek (met psycho- diagnostische scholing), klinische peda gogiek of kinderpsychologie. Inlichtingen en sollicitaties: Drs. C. G. A. de Jong, adjunktdlrekteur- orthopedagoog. christelijk Instituut voor visueel en geestelijk gehandicapt* kinderen en votwassenen oude arnhemse bovenweg 3 Vut da onderstaande bestelbon in en lever deze bon in bij uw Caraco-leverancler. BESTELBON Wilt u aantal ~1 voor mij reserveren: Huishoudpak aardbeien rippel ƒ1,95 Huishoudpak vanille-ijs ƒ1,95 Huishoudpak 3 smaken 1,95 Huishoudpak chocolade rippel a ƒ1,95 Mini ijstaartje banaan - aardbeien - vanille 1,95 Mini ijstaartje vanille - koffie - cognac 1,95 IJsbrick ƒ3,50 Boomstam 3,80 Capritaart a 2,95 King size a ƒ4,95 Aardbeien-vanille ijstaart a ƒ5,45 Koffie - vanille ijstaart 5,45 Roomijstaart a 6,45 Mini ijstaart roomijsa 1,50 Noteer hierboven het aantal van de produkten, die u wilt bestellen en lever deze bon in bij uw Caraco-winkelier. Naam: Adres: Woonplaats: Caraco-leverancier: M 24 8 21 23 1 24 7 18 19 6 Bij da BEDRIJFSECONOMISCHE VOORLICHTINGSDIENST van het (centrale organisatie van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf) is wegens uitbreiding een vacature van De functie omvat het adviseren van individuele ondernemers op bedrijfs-economisch en commercieel terrein, alsmede met be trekking tot bestemmingsplannen, verplaatsingen en vestigings mogelijkheden. Voor deze ambulante functie zoeken wij een ambitieuze en ener gieke medewerker, van Prot. Chr. levensovertuiging, die verder een scholing op middelbaar niveau (resp. S.P.D., H.E.A.O. of M.D.S.) heeft ontvangen; Zo mogelijk ervaring heeft met het midden- en kleinbedrijf; goede contactuele eigenschappen bezit, beknopt en duidelijk kan rapporteren en in teamverband kan werken. Sollicitataties richten aan de Algemeen Secretaris Mr. G. van Muiden, Treubstraat 25, Rijswijk (ZH) Voor nadére informaties na 21.00 uur: C. de Bruijn, tel. 03480- 4696. Veel mensen hebben op de ARP gestemd bij de verkiezingen van 29 november j.l. Niet minder dan ruim 653.000 personen. Daar zijn wij dankbaar voor. Allen, die voor "overleg en samenwerking" hebben gekozen, zeggen wij hartelijk dank. Nu moeten wij verder. Uw steun daarbij stellen wij op prijs. U kunt die geven door onderstaande bon in te vullen. Ja, ik ga de ARP steunen: ik geef mij op als lid ik neem een abonnement op Nederlandse Gedachten (voor 9,00 per half jaar) ik stort een bijdrage van voor de ARP op giro 89673 met vermelding "gift". Naam: Adres: Woonplaats: Datum: Handtekening: Inzenden aan: ARP, Dr. Kuyperstraat 3, Den Haag. Stichting Gereformeerde Bejaarden Centrum Noord-Houdringelaan 82, Bilthoven Korendijkstraat 56 Scheveningen Vraagt per: A. 1 januari 1973: B. 1 februari 1973: Vereisten: Sociale academie, mikojel, pedagogische academie (voll. bevoegdhheid) Ei-varing in werken met werkende jongeren (1518 jaar) Sollicitaties te richten aan de commissie sociale zaken (met vermelding van functie A. of B.), p/a Korendijkstraat 56, Scheveningen. Tel. (070) 501600. ii

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20