maatschappelijk werk(st)er Familieberichten 3-KAMERAPPARTEMENTEN ONDER WIJZER (ES) LERAAR OF LERARES NEDERLANDS TE KRIMPEN a/d IJSSEL ERKERWONINGEN SECRETARESSE gemeenteziekenhuis dordrecht bankastraat 57 HOOFD VAN DE OPNAME-AFDELING APELDOORN TROUW/KWAKTET ZAltKUAG 2 Utl.LViHf.R 1972 K16 Met frote vreugde en dankbaar- beid geven vrij kennis van de geboorte van onze Docbter Martine A. van der Spek H. van der Spek-Beese Barendrecht. 30 nov. 1972 Rozemarijnsingel 29. tijdelijk Ikazla-Ztekenhuls. Rotterdam Voor de grote belangstelling en de vele geschenken ontvangen ter gelegenheid van mijn vijfen twintigjarig Jubileum als wijk verpleegster zeg lk u hartelijk dank. Zr. G. de Vries Blij en dankbaar delen wij u mede dat onze geliefde Ouders, Groot- en Overgrootouders A. Kraaijeveld en M. Kraaijeveld-Boonstoppcl D.V. 14 december 50 jaar getrouwd zijn. Wij zijn de Heere dankbaar voor Zijn zegeningen aan hen en ons bewezen- Wij hopen dit 13 december te herdenken in de zaal van de Preva Stichting, Mgr. Nolenslaan 20. Gelegenheid tot feliciteren van 19.3021.00 uur. 's-Gravenhage, Vleutenstr. 19. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkind ENIGE KENNISGEVING Heden overleed zacht en kalm onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Zwager en Oom Johannes Stafleu weduwnaar van M. C. H. Nieuwenhuizen, in de ouderdom van 82 jaar. H. Stafleu A. Stafleu-Meijers M- Immink-Stafleu J. G. Tmminlc J. C. van der Vos-Stafleu L. H. van der Vos klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Leiden, 1 december 1972 Huize „De Wilbert", Katwijk aan de Rijn Corresp.-adres: Seringenstraat 48, Leiden De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer maandagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 6 de cember as. te 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Here na een moedig gedragen lijden zacht en kalm tot Zich, onze lieve zorg zame Vader, Schoonvader en Opa Franciscus van Alewijk weduwnaar van Amolda Warmelink, Ridder in de Orde van Oranje Nassau, in de leeftijd van 75 jaar- Leiden: J. van Alewijk C. W. van Alewijk- Sandberg Haarlem: H. J. van Alewijk C. H. van Alewijk-Wijling Leiderdorp: A. van Alewijk L. van Alewijk- van der Beek en kleinkinderen Leiden, 30 november 1972, Tesselschadestraat 17. Gelegenheid tot bezoek maandag van 34 en van 7.30—8.30 uur n.m. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 5 december a.s. om 12 uur in de Maranatha Kerk, Lage Morsweg te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om circa 1 uur op de begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden. Geen bloemen. Heden ging naar zijn Heere en Heiland onze geliefde Broer en Zwager T. Kralt Czn. Hij die hem veel kracht gaf om te leven, gaf hem ook genade om te sterven- Rijnsburg: G. D. Kralt G. Kralt-v. d. Mey 1 december 1972. Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen. Heden overleed onze geliefde Zwager en Oom Teunis Kralt sr. Czn. in de ouderdom van ruim 84 jaar. L. B. Star G. Star-v. d. Haak Catr. v. Egmond-Star B. Star N. Star-v. <L Mey Abr. Star H. D. J. Star-v. d. Struys Neven en nichten Rijnsburg, 1 december 1972. Straks komen al Gods kinderen thuis, wat zal dat zalig zijn. Heden ging van ons heen, onze geliefde, goed voorgaande Opa T. Kralt Czn. weduwnaar van Oma Kralt, op de leeftijd van 84 jaar- Rijnsburg, 1 december 1972. Klein- en achterkleinkinderen Met deelneming en leedwezen geven wij hierdoor kennis van het overlijden van onze Ere-Voorzit- ter, de heer T. Kralt Czn. Hij heeft 41 jaar als bestuurslid, waarvan 40 jaar als voorzitter, leiding gegeven aan onze vereni ging en met volledige inzet haar belangen ge diend. Het is onmogelijk om in een paar woorden weer te geven wat de heer Kralt voor „Flora" heeft gedaan. Wij willen dan ook volstaan met de woorden, dat zijn naam onlosmakelijk met de veiling verbon den zal blijven. Rijnsburg, november 1972. Bloemenveilingvereniging „Flora": P. van Delft, voorz. H. J. den Haan, secr. Met diep leedwezen en deelneming geven wij U hierdoor kennis van het overlijden van onze Oud-Voorzitter, de heer T.- Kralt Czn. Vanaf de oprichting in 1956 heeft hij tot 1968 als voorzitter zijn beste krachten gegeven bij de totstandkoming en verdere ontwikkeling van onze Stichting. Het werk dat hij in het belang van ons bloemisterijvak heeft gepresteerd zal voor ons een bijzondere stimulans zijn om zijn arbeid voort te zetten. Namens de Stichting Proeftuin Rijnsburg Omstr.: H. J. den Haan, voorz. P. v. d. Bosch jr., secr. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U ken nis te geven van het overlijden van onze Ere voorzitter, de heer T. Kralt Czn. Vanaf de oprichting tot 1953 heeft hij gedurende 31 jaar als voorzitter leiding gegeven aan onze vereniging. Zijn wilskracht en doorzettingsvermogen hebben zeer veel bijgedragen tot de stichting en verdere uitbouw van onze Coöperatie- Namens het Bestuur Coöp. Raiffeisenbank Rijnsburg te Rijnsburg: H. J. den Haan, voorzitter. Nic. van Egmond, secretaris. Rijnsburg, 1 december 1972. Het gemeentebestuur van Rijnsburg geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Teunis Kralt Officier in de orde van Oranje-Nassau, Drager van de inhuldigingsmedaile van 1948, Ridder in de Kroonorde van België, Ereburger der gemeente Rijnsburg. Met dankbaarheid gedenken wij hem als een per soon van grote betekenis voor de Rijnsburgse gemeenschap, onder andere tot uitdrukking ge komen gedurende zijn 39-jarig raadslidmaat schap en 27-jarig wethouderschap. God trooste zijn nabestaanden. Rijnsburg, 1 december 1972. Namens het gemeentebestuur: B. H. Koomans, burgemeester. A. G. Geelhoed, secretaris. Gode dankbaar dat wij hem zolang in ons mid den mochten hebben, maar toch met droefheid berichten wij u het heengaan van onze oud- voorzittei de heer T. Kralt Czn. in de ouderdom van 84 jaar. Gedurende zijn gehele leven heeft de heer Kralt pal gestaan voor de anti-revolutionaire beginse len en onze vereniging in velerlei funkties ge diend. De A.R. Kiesver. Nederland en Orange P. Paauw, voorzitter H. Westra, secretaris Rijnsburg, 1 december 1972 „Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen". Psalm 91 vers 1 onberijmd. Na een geduldig gedragen lijden is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Bartel Meeuwsen echtgenoot van Neeltje van Bochove, op de leeftijd van 73 jaar. N. Meeuwsen-van Bochove Amersfoort: C. P. Riewald-Meeuwsen J. Riewald Doetinchem: -A. A. Meeuwsen G. Meeuwsen-van der Vegt Hattem: M. L. Meeuwsen G. Meeuwsen-Harmens Erraelo: M. B. Meeuwsen J. Meeuwsen-van Heugten Katwijk a/d Rijn: W. J. B. I. van Klaveren- Meeuwsen P. van Klaveren Doraville: Georgia (U.S.A.)A. J. Meeuwsen en kleinkinderen Poortugaal, 30 november 1972, Waalstraat 67. Aan het woonhuis geen bezoek. Verzoeke geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dins dagmiddag 5 december a.s. om 3.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Poortugaal. Vooraf zal een dienst worden gehouden in het verenigingsgebouw „de Haven", Emmastraat 9 te Poortugaal, die zal aanvangen om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in gebouw „de Haven". Heden nam de Here van ons, onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Wilhelmina Sjouke in de ouderdom van bijna 81 jaar. Jos. Sjouke A. J. Sjouke P. Sjouke-Verseveldt M. Sjouke-Holstein neven en nichten 's Gravenhage, 30 november 1972 Bejaardencentrum „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52 Correspondentie-adres: Loosduinse Kade 260 Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 5 december a.s. om 10.15 uur in Huize „Uit zicht", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 11.00 uur op de begraafplaats „Oud Eik en Dui nen", Laan van Eik en Duinen 38. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een moedig gedragen lijden, mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Andriena Steeneveld-Moerman op de leeftijd van 56 jaar. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Ps. 73 12 (oude berijming). J. C. Steeneveld J. Steeneveld A. M. Steeneveld- Kromkamp en verdere familie Nootdorp, 30 november 1972, Nieuwkoopseweg 19. Gelegenheid tot condoleren aan het sterfhuis za terdag- en maandagochtend van 1011 uur en 's avonds van 79 uur. De ruowdienst zal D.V. plaatsvinden dinsdag 5 december om 2 uur in de Ned. Herv. Kerk, Dorpsstraat te Nootdorp, waarna de teraarde bestelling zal geschieden op de Ned. Herv. Be graafplaats aldaar. Met diepe ontroering geven wij kennis van het overlijden van Jenny Wilhelmina Wegerif Wij gedenken met grote dankbaarheid het werk dat zij vele jaren als onderwijzeres aan de 2e Thaborschool heeft verricht. Het Bestuur en Pers. van de Stichting Protestants Chr. Scholen te Scheveningen De Kerkeraad van de Herv. Wijkgemeente „Het Morskwartier" geeft hierbij kennis van het over lijden van haar Oud-Diaken, de heer F. van Alewijk De grote trouw cn liefde waarmede hij vele jaren de kerk heeft gediend, zal bij ons in dank bare herinnering blijven. Ds. H. J. van Achterberg, praeses. J. de Geus, scriba. Gezang 90 3 Rust mijn ziel Uw God is koning In volle zekerheid des Geloofs ging in volle vrede tot zijn Heer en Heiland onze geliefde en zorg zame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Teunis Kralt Czn. weduwnaar van Elisabeth Star, op de gezegende leeftijd van 84 jaar. In leven: Officier in de Orde van Oranje Nassau, Ridder in de Huisorde van het Koninklijk Huis, Ridder in de orde van Koning Leopold I van België, Ereburger der Gemeente Rijcsburg. Rijnsburg: C. Kralt P. Kralt-van Tilburg D. den Haan-Kralt C. den Haan A. den Mooy-Kralt J. de Mooy Oegstgeest: G. de Mooy M. P. de Mooy-de Mooy Rijnsburg: S. Kralt Chr. Kralt-Rijsdam E. de Mooy-Kralt D. de Mooy Naarden: Dr. T. Kralt G. K. Kralt-van Egmond Rijnsburg: Lb. Kralt M. J. Kralt-Noort P. G. Kralt B. Kralt-Wagter B. A. Kralt L. J. Kralt-Heemskerk Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijnsburg, 1 december 1972. Oegstgeesterweg 197. Gelegenheid tot condoleren van 46 en van 810 uur n.m. aan het sterfhuis. De begrafenis zil plaats vinden D.V. op dinsdag 5 december a.s. op de begraafplaats der Gerefor meerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Imma- nuëlkerk, Kerkstraat 7 te Rijnsburg, welke aan vangt om 2.30 uur n.m. Vertrek sterfhuis 2.00 uur. Na de begrafenis bestaat er tevens nog gelegen heid tot condoleren in zaal I van het Kerkelijk- Centrum aan de Kerkstraat 7 te Rijnsburg. Heden nam de Heere tot Zich, mijn liéve Man. onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader. Zwager en Oom Arie Adrianus den Ouden ln de ouderdom van 80 Jaar. Geen bloemen. Geen bezoek aan huls. Rotterdam, 30 november 1972. „Borgsate", kamer 131, Meidoornsingel 181. Gelegenheid tot condoleren ln de aula van „Borgsate", (Ingang Meidoornsingel 181> op zaterdag van 19.0019.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden ln „Borgsate" op dinsdag 5 december a.s. om 11.00 uur, waarna de teraar- debesteUing zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats Hofwijk omstreeks 12.00 uur. De Here nam tot Zich, mijn Innig geliefde Vrouw, onze lieve altijd zorgzame Moe der cn Oma Catkarina den Boer de Bruijn op de leeftijd van 61 jaar. Zwijndrechti P. den Boer C. den Boer c. den Boer-Hoogendoom G. J. Versteeg-den Boer B. Versteeg Dordrecht; J. den Boer A. C. den Boer-de Jong Zwljndrecht: J. de Jong-den Boer S. de Jong G. den Boer en kleinkinderen Zwijndrecht, 30 november 1972, P. J. Oudplein 85. De begrafenis zal plaatsvin den maandag 4 december a.s. om 3 uur op de Algeme ne Begraafplaats aan de Je roen Boschlaan te Zwljn- Heden overleed tot onze die pe droefheid onze geliefde Schoonzuster en Tante Catharina de Bruijn op de leeftijd van 61 Jaar. Fam. de Boer „Broedertrouw", Zwijndrecht, 30 november 1972. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve, zorgzame Vrouw, onze lieve Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Stijntje Adriana Stoeckart-Streefkerk eerder weduwe van Nlkolaas Brouwer, in de ouderdom van 91 Jaar. J. A. Stoeckart Fam. Brouwer Fam. Stoeckarl klein- en achterkleinkinderen Amsterdam 3C november 1972 Witte de Withstraat 26 A beletage De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 5 de cember a.s. tegen 13.30 uur op de begraafplaats ..Vre- denhof" aan de Haarlemmer weg. Vertrek vanaf de Witte de Withstraat 26 A beletage te 13.00 uur. VERZORGINCSFLAT TE KOOP TE LEIDEN Luxueus afgewerkte, direkt te aanvaarden Koopsom 115.000,zonder verdere bijko mende kosten. Voor inl. en bezichtiging B.V. UMACO, mak. o.g., Wilhelminapark 58, Utrecht, telefoon 030—511321. Na 19 uur: (02150)—55982. ROTTERDAM-ZUID PAUL KRUGERSCHOOL ZWEDERSTRAAT 54 De vereniging voor L.O. en U.L.O. te Rotterdam- Zuid, vraagt voor bovengenoemde school voor zo spoe dig mogelijk tot juni 1973 een tijdelijke Jong personeel, goede sfeer. Rayon school voor het C.P.S. Inlichtingen bij en sollicitaties aan J. A. Bakker- de Jong, p/a Zwederstraat 54, Rotterdam-3025. Tel. (school) 010—844691 (thuis) 01804—17741. CHR. OPLEIDINGSSCHOOL VOOR LEIDSTERS EN HOOFDLEIDSTERS BIJ HET KLEUTERONDERWIJS Stokroosstraat 185, 's-Gravenhage. Gevraagd in volledige betrekking. Vereist: MO-A Nederlands. Bij voorkeur tevens in het bezit van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer of de akte van bekwaamheid als hoofdleidster bij het kleuteronderwijs. Brieven met volledige inlichtingen aan de direk- teur, A. D. van Leeuwen, Stokroosstraat 185 te 's-Gravenhage. HERVORMD BEJAARDENCENTRUM LOOSDUINEN Willem IU-straat 36, Den Haag Gevraagd: A. Een hoofd van de huishouding in- of extern. Diploma's INAS of huishoudkundige voor inrichtingen gewenst, alsmede ruime erva ring in soortgelijke functie. Goede contac tuele eigenschappen alsmede leidingge vende capaciteiten. B. Een gediplomeerde bejaarden, verzorgster of helpster of iemand die daarvoor opgeleid wil wor den. Salaris overeenkomstig gemeentelijke rege ling. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur van bovengenoemd centrum, tel. 07025.39.73. WONEN VOOR f 356,50 PER MAAND op 10 minuten rijden van ROTTERDAM in liet uitbreidingsplan 'LANGEL AND' aan de ELS- EN POPULIERENLAAN (gemak kelijk te bereiken via de VIJVERLAAN) is een aanvang gemaakt met de bouw van een aantal zeer fraai gesitueerde cn luxueus af te werken grote Geheel voorzien van volautomatische gasgestookte c.v. en warmwatervoorziening Royale indeling: "".grote L-vormige woon-eet- kamer met erker "drie slaapkamers "ruime zol der met extra sl.kamer met dakkapel twee toi letten veel kastruimte. Koopsommen v.a. 88.500,waarvan de aankoop reeds mogelijk is met 7.500, eigen geld. De maandelijkse last aan rente bedraagt dan 609,welke na aftrek van het fiscaal voor deel bij een inkomen van b.v. 35.000,per jaar. met aftrek voor twee kinderen zal zijn 356,50. VRIJE VESTIGING BEZOEK DE MODELWONING zodat u zelf een indruk kunt krijgen t.a.v. de royale en geriefelijke indeling alsmede van de verzorgde afwerking Inlichtingen worden u gaarne verstrekt in de fraai ingerichte MODELWONING (op het bouw plan aan de POPULIERENLAAN) van maandag t/m zaterdag van 13.3016.30 uur en bij B.V. UMACO, makelaars o.g., Wilhelminapark 58, Utrecht, tel. (030) 511321. Na 19 uur (02150) —55982. (De modelwoning werd ingericht door Tapijt- centrum VERHEY, Stad en Landschap 35, Krim pen a. d. IJssel. Bejaardencentrum DE WILGENBORGH te Rotterdam-Schiebroek uitgaande van de Stichting Bejaardentehuizen der Her vormde Gemeente Rotterdam, vraagt i.v.m. een vacature De taak van deze functionaresse omvat in de eerste plaats het verrichten van alle secretariaats werkzaamheden voor de directie van het tehuis; verder ook het onderhouden van contact met het Centraal Bureau van de stichting over admini stratieve zaken en uitvoering daarvan in sommige gevallen. Er komt een veelvuldig contact met de bejaarde bewoners, met het personeel en met derden aan te pas. Naast een goede algemene (voor-) opleiding en ruime kantoorervaring is een juiste instelling ten opzichte van mensen en werk van groot belang. Een minimum-leeftijd van ongeveer 25 jaar wordt wenselijk geacht. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden afgestemd op de plaats van deze functie in de organisatie. Het tehuis is goed bereikbaar vanaf NS-station Wilgenpias. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de directrice van DE WILGENBORGH, Adr. Kluitstraat 170, Rotterdam-12. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen betreffende opleiding en ervaring kunt u richten aan de Directie van het Gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57, Postbus 306 te Dordrecht. De Directie van het ziekenhuis wenst in con tact te treden met sollicitanten voor de func tie van Betrokkene zal, geassisteerd door 2 receptio nistes, o.m. verantwoordelijk zijn voor de planning en organisatie van de opname-afde ling. in nauw overleg met de in het zieken huis werkzame specialisten, hoofdverpleegkun digen en eventuele andere betrokkenen. Voor deze vertrouwelijke en representatieve functie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige of iemand met verpleegkun dige ervaring. De volgende kwaliteiten kunnen bij de beoor deling mede van invloed zijn: goede omgangsvormen accuratesse goede contactuele eigenschappen type-ervaring Bereidheid tot het verrichten van administra tieve werkzaamheden wordt voor deze functie, noodzakelijk geacht. Salaris volgens rijksregeling. Secundaire ar beidsvoorwaarden volgens gemeentelijke re- geling. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. een Instelling voor Maatschappelijke Dienstverlening heeft een vacature voor een t.b.v. patiënten die zijn opgenomen in een verpleegtehuis Taakomschrijving Helpen bij het herstel van het sociaal functioneren van de patiënt en waar nodig zijn gezin, indien dit door de opname in het verpleegtehuis zou zijn verstoord. Informatie aan de medische staf m.b.t. de maatschappelijke situatie van de patiënt, waardoor een bijdrage aan de diagnostiek wordt geleverd. Voorbereiding opname en ontslag van de patiënt. Voorstellen m.b.t. verwijzingen naar daartoe geëigende instellingen. Ondersteunende gesprekken met patiënten in het ver pleegtehuis. Het deelnemen aan regelmatige teambesprekingen van het tehuis. Aangezien het betreffende verpleegtehuis interconfessio neel is opgezet, gaat de voorkeur uit naar een functionaris met een christelijke levensopvatting (R.K. of Prot. Chr.). De functionaris wordt vanuit het instituut voor maatschap pelijk werk begeleid in zijn werksituatie. Tevens wordt de mogelijkheid geboden voor supervisie en consultatie. COAM-rechtspositieregeling is van toepassing. Degenen die de mogelijkheid hebben voor een gehele of gedeeltelijke werkweek en in het bezit zijn van een diploma „Sociale Academie", kunnen solliciteren. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de Genees heer-Directeur van het betreffende verpleegtehuis, Dr. W. Arntzen (05760) 1.28.88 en bij de directeur van bovengenoemd Instituut de heer H. B. de Haan (05760) 1.82.13. Sollicitaties te richten aan het Instituut, Stationsstraat 27, Apeldoorn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16