welzijns-en vormingswerk Het bestuur van de Stichting Dagverblijven Geestelijk Gehandicapten te Deventer en omgeving vraagt voor het kinderdagverblijf 't Lantaarntje een hoofdleidster Het salaris is afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd. Sollicitaties dienen binnen 14 dagen met uitvoerige vermelding van personalia, opleiding, ervaring en referenties gezonden te worden aan h<ri dagverbUif ,.'t Ifp'aa-ntje", B "'1" - d"wn 41 te Deventer. Het Prins Hendrik Internaat vraagt per januari 1973: 2e kookster opleiding niet vereist, enige ervaring gewenst. assistent- kinderverzorgster voor de begeleiding van een groep kinderen in de lagere school leeftijd. Leeftijd niet beneden de 19 jaar. Ervaring niet vereist. Goede salarisregeling en sociale voorzieningen, lange vakanties. In- of extern. Sollicitaties en inlichtingen Directeur Prins Hendrik Int0" naat, Prins Herd 'klaan 9 te Vre°swiik. Trie^oon 03402-9744. „De Oranjehof" te Huizen (Het Gooi). Hoofdleidster Aktiviteitenleid(st)er „De Oranjehof" te Huizen (Het Gooi). Groepsleidster Groepsleid(st)er Stichting '70 Beneden Oosterdiep 128 Veendam Telefoon 05987-6046 Stichting voor maat schappelijke dienstverlening in de gemeenten Veendam,. Muntendam, Meeden, Nieuwe-Pekela en Oosterbroek. Voor de sektie gezinsverzorging zoeken wij kontakt met een funktionaris met het diploma van de Sociale Academie of H.S.A., die belangstelling heeft voor de funktie van: Staf- funktionaris(resse) die: - op basis van deskundig heid leiding kan geven aan 9 leidsters, - bereid is aan een intern democratiseringsproces mee te werken, - in staat is groeps processen te hanteren, te begeleiden, dat betekent: - niet op je strepen gaan staan, - niet in hiërarchische lijnen denken en werken, - geen gezag ontlenen aan de titel van de funktie. Daarom graag eerst een vrijblijvend gesprek alvorens te solliciteren. Een afspraak kan gemaakt worden met de staf gezinsverzorging (telefoon 05987-6046). In verband met de uitbreiding van onze ziekenafdeling is het noodzakelijk om een personeelsbestand uit te breiden met: 1 gediplomeerd verpleegster en 1 bejaarden verzorgster Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Salariëring volgens de salarisregeling van de Stichting Landelijke Samenwerking van Bejaardentehuizen- organisaties. Nadere informaties omtrent de aard en werkzaamheden voor deze functies worden u gaarne verstrekt door de directrice Zr. G. de Haan (telefoon: 01600-54250). Sollicitaties kunt u richten tot de secretaris van het bestuur van Huize de Breedonk, Willem van Oranjelaan 17 te Breda. TROUW/KWARTET ZATERDAG 2 DECEMBER 1972 T10/K10 Haar taak zal zijn het geven van leiding aan het geheel van aktiviteiten die gericht zijn op het creëren van een leef klimaat waarbinnen het kind middels een methodische hulpverlening tot verdere ontplooiing kan komen. In deze taak wordt zij bij gestaan door zes leidsters, drie assistent-leidsters, als mede een multi-disciplinair toelatings- en begeleidings team. Het aantal te plaatsen kinde ren bedraagt 35. De eisen, welke aan de hoofd leidster gesteld moeten worden zijn met name: leidinggevende kapaciteiten ruime ervaring in de zwak zinnigenzorg een adekwate opleiding (hierbij wordt gedacht aan: of diploma zwakzinnigen zorg plus kinderbescher ming A en B, of kweekschool met akte b.o. Prot. Chr. Internaat voor Schipperskinderen te Vreeswijk is een protestants kinderhuis voor 56 kinderen (jongens 6-14 jaar en meisjes 6-21 jaar) Voor ons werk vragen wjj een Z\j zal in samenwerking en bij toerbeurt met de direkteur belast zijn met de dagelijkse leiding van het huis in al haar facetten. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die over ervaring beschikt, tussen 25 en 35 jaar is, in het bezit is van een diploma Sociale Academie inrichtingswerk (of studerend hiervoor) of vergelijkbare opleiding. Salaris tussen 1450.- en 1800.- (excl. 14% onregelmatigheids toeslag en 7% vakantiegeld). Tevens vragen wij een voor het organiseren, stimuleren en begeleiden van aktiviteiten die gericht zijn op de ontwikkelings mogelijkheden van onze kinderen. Wij denken hierbij b.v. aan: groepsaktiviteiten, w.o. spel, handenarbeid en andere vormen van expressie vakantiebezigheden kinderboerderij. Alhoewel wij enthousiasme en kennis van praktische vaardig heden als belangrijkste criteria hanteren is een diploma Jelburg, Middeloo, pedagogische academie of een gelijkwaardig diploma gewenst. Hoewel wij de voorkeur geven aan een mannelijke kracht, kunnen ook vrouwelijke belang stellenden solliciteren. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor beide funkties is een Protestant Christelijke levensovertuiging vereist. Helaas kan gehuwden geen redelijk betaalbare woning in het vooruitzicht worden gesteld. Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur, postbus 96 te Huizen (N.H.), telefoon 02152-3495. is een protestants kinderhuis voor 56 kinderen (jongens 6-14 jaar en meisjes 6-21 jaar) Voor ons werk vragen wij een voor onze groep van 11 schoolgaande meisjes van 1318 jaar. Wij denken aan een leidster tussen 25 en 35 jaar, met ervaring en opleiding. Ook vragen wij ter uitbreiding van een team, een voor een groep van 11 jongens en meisjes van 714 jaar. Leeftijd tussen 21 en 30 jaar. Ervaring en opleiding gewenst. Voor deze funkties is een Protestant Christelijke levensovertuiging vereist. Helaas kan gehuwden geen redelijk betaalbare woning in het vooruitzicht worden gesteld. Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur. >21 postbus 96 te Huizen (N.H.), telefoon 02152-3495.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10