hoosmetster- niet vergeten...Frico eten! Familieberichten De sterren op de zijkanten van elke Frico-kaas zijn er voor uw gemak. Omdat ze duidelijke taal spreken. Over de leeftijd: van jong tot oudFrico-kaas is kwaliteit in elke leeftijdfj. (Kaas is alleen Frico-kaas, als Frico tussen de sterren staat...) Wijziging van telegraaftarieven TROUW/KWARTET WOENSDAG 22 NOVEMBER 1972 Met grote dankbaarheid en vreugde geven wl] u kennis van de geboorte van ons zoontje Pieter Heertje (Heter) C. M. Ubbens A. Ubbens-Bijlsma Uithuizermeeden.19 nov. 1*71. Havenweg 4. 1923 1972 25 november Op deze dag hopen onze geliefde Ouders en Grootouders B. Huizer en J. Huizer-Boogaard te gedenken dat God hen 50 jaar voor elkaar en ons heeft gespaard. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 25 november in 't Slag, Sandelingplein 20 van 15.3017.00 uur. Hun kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 21 november 1972, Heinlantstraat 128. God Zelf zal bij hen zijn, en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn Openbaring 214. Na een langdurig, moedig aanvaard lijden werd op 16 november van ons weggenomen mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder Dit Verburg-de Roov op de leeftijd van 48 jaar. D. Verburg Els en Klaas Kees Rijswijk (ZH), 21 november 1972, Thomas Jeffersonlaan 493. De crematie heeft heden plaatsgevonden. Diep bedroefd delen wij mede. dat op 16 novem ber 1972 uit onze familiekring werd weggenomen onze lieve Schoondochter, Schoonzuster en Tante Dit Verburg-de Rooy op de'leeftijd van 48 jaar. Jezus zegt: Ik leef en gij zult leven. Vinkeveen: T.. E. Verburg-van Hilten Zeist: A. Wijnbeek-Verburg Soest: C. Verrips-Verburg N. L. Verrips Vinkeveen: J. Verburg Diemen: C. Verburg C. Verburg-Been Neven en Nichten. De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze diep-betreurde Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader Adriaan van der Leun wedr. van Martha van Dixhoorn, eerder wedr. van Geertruida van Zijtvelt, in de gezegende leeftijd van bijna 92 jaar. Zijn geloof heeft ons gesterkt dit verlies te dra gen. Utrecht: A. van der Leun Bilthoven: G. Visser-van der Leun C. A. Visser Klein- en achterkleinkinderen. Utrecht, 20 november 1972, Wolvenplein 10. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Schoolstraat 12, rouwbezoek donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. Thuis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdag 24 november om 13.00 uur op de Algemene Be graafplaats „Kovelswade" (Koningsweg); vertrek vanaf Schoolstraat 12 om 12.30 uur. En nu, wat verwacht ik, O Heere? mijne hoop, die is op U. Ps. 39 vers 8. Met dankbaarheid aan God, dat wij hem zo lang mochten behouden, nochtans bedroefd, geven wij kennis van het heengaan van mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwdvader en Opa, Broer, Zwager en Oom Hendrik Cornells Fillekes in de ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam: A. Fillekes-Schipper Berkel-Rodenrijs, 20 november 1972, Raadhuislaan 9. Liever geen bezoek aan het woonhuis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Hergerborch", Raadhuis laan. Gelegenheid tot bezoek aldaar: woensdagavond van 7.308.30 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer ds. W. Chr. Klumper zal gehouden worden donderdag 23 november om 2.30 uur in de „Hergerborch", waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Al gemene Begraafplaats te Berkel om circa 3.15 uur. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Ige Cornelis Kamer echtgenoot van Clasiena Geziena Jantiena v. d. Heuvel, in de ouderdom van 77 jaar. Bussum: H. Kamer C. A. A. C. Kamer- Savelsbergh Rotterdam: H. Kamer M. Kamer-Pelkman Roosendaal: R. H. Kamer A. F. Kamer-Driesseir Rotterdam: W. Kamer Neven en Nichten 19 november 1972. Door een noodlottig ongeval werd heden van ons weggenomen onze geliefde Zoon en Broeder Willem Cornelis Brommers op de leeftijd van 18 jaar. J. Brommers S. Brommers-Hoogeveen Jan en Joke Pietra Koos Koudekerk a/d Rijn. 20 november 1972. Pr. Bernhardstraat 18. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 24 november vanuit het 'Voorhof, Hoogewaard 1. U wordt in de gelegenheid gesteld uw medeleven te betonen in de algemene rouwdienst die voor af wordt gehouden in het 'Voorhof', aanvang 13.30 uur. Geen bezoek. Heden heeft de Heere in Zijn heerlijkheid opge nomen onze lieve Moeder, Groot- en Overgroot moeder. Laurina Groen-Wagenmaker weduwe van Korstiaan Groen in de gezegende ouderdom van 87 jaar. 's-Gravenhage: P. B. Storm-Kooijman A. Storm Delft: K. L. Groen W. J. Groen-Kooijman Leidschendam: J. C. Groen M. Groen-Bruijnis Kleinkinderen en achterkleinkind. Delft 21 november 1972. Bejaardencentrum 'Abtswoüde'. Aart v. d. Leeuwlaan 538. Correspondentieadres: Westlandseweg 29, Delft. De rouwdienst zal worden gehouden in het Rouwcentrum Oostsingel 146 te Delft vrijdag 24 november a.s. om 11.30 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de be graafplaats 'Oud Eik en Duinen', Laan van eik en duinen te 's-Gravenhage om circa 12.45 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In plaats van kaarten. In vertrouwen op zijn Heiland is plotseling van ons weggenomen onze beminde en zorgzame Va der, Schoonvader, Grootvader en Overgroot vader Bernard George TJoogendam Weduwnaar van Neeltje Tanis, eerder weduwnaar van Johanna Tanis. Ridder in de Orde van Oranje Nassau, geboren te Sciedam op 27 november 1879. Diever: I. Hoogendam Amsterdam: J. Hoogendam Schiedam: A. M. Hoogendam C. Hoogendam- van der Brugge Rijnsburg: N. Bijleveld-Hoogendam J. Bijleveld Schiedam: B. G. Hoogendam Anne Hoogendam Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Schiedam, 21 november 1972. Sint Jacobs Gasthuis, Burg. Knappertlaan 59. Corr. adres: Pucklaan 2 Diever. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Nassaulaan 68 te Schiedam, waar gelegenheid zal zijn tot bezoek op donderdagavond van acht tot negen uur. De begrafenis is bepaald op vrijdag 24 november om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, te Schiedam, voorafgegaan door een rouwdienst in het Sint Jacobs Gasthuis. De dienst vangt aan om 13.45 uur. Op 21 november overleed onze lieve Grootvader, B. G. Hoogendam Hij was als een Vader voor ons. Georgette Jeannette Peter Annet Sophie Barbara. Welzalig die Gij hebt verkoren. Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen Willem van der Zwan op de ouderdom van 48 jaar. Wij" hebben in hem een goede Vriend verloren. F. Nicolai W. Nicolai-Broersma Sytse Seppie Minze Jeltje Welmoed. Leiderdorp, 21 november 1972. Door yn noodlottig ongeval Is heden van ons weggeno men onze lieve kleinzoon en neef Willem Cornelis Brommers Koudekerk a/d Rijn, 20 november 1972 fam. Brommers fam. Hoogeveen Met grote verslagenheid ge ven wij kennis van het over lijden ten gevolge van een noodlottig ongeval van ons Jeugdlid Wim Brommers in de leeftijd van 18 Jaar. Wij zullen Wim nooit verge ten. Namens de spelers en leider van het A 2 elftal, jeugdleiders en Jeugd- bestuur, trainers dona teurs. leden en bestuur van de voetbalvereniging Koudekerk Met grote verslagenheid nam ik kennis dat na een geduldig gedragen lijden is heengegaan mijn goede Compagnon en Vriend Willem v. d. Zwan op de leeftijd van 48 jaar. C. J. Hoogendijk Leiderdorp, 21 november 1972, Achthovenweg 17. Bestuur, leraren en leerlingen van de Christelijke Technische School te Leiden geven met ontroe ring kennis van het overlijden van hun Oud- Conciërge, de heer D. Ruiter Met dankbaarheid denken wij aan de toewijding waarmee hij zijn werk heeft verricht. Leiden, 21 november 1972. Met verslagenheid vernamen wij, dat op 18 no vember 1972 op 70-jarige leeftijd is overleden onze Oud-Medefirmant, de heer W. Dolk De vele jaren, waarin wij op z'n prettige wijze met elkaar mochten samenwerken, zullen wij ons altijd dankbaar blijven herinneren. Drukkerij J. de Longte J. J. B. Jansen-Maneschijn Dordrecht, 20 november 1972. Uit de familiekring heeft God tot Zich genomen onze geUef- de Zwager en Oom Lukas Klamer weduwnaar van Ebeltje Noordhuis. Groningen, 19 november 1972 Lutjegast: weduwe G. Zuidersma- Noordhuis H. Zuidersma Driebergen- B. Luth-Zuidersma Stroobos: J. Zuidersma W. A. Zuidersma-Lijklema neven en nichten Heden is van ons heen gegaan onze lieve Tante Dionicia Hogerwerf wed. van W. Verschuur. In de ouderdom van 80 jaar. De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden donder dag 23 nov. a.s. te Wilnis om 13.30 uur. Voor uw blijken van medeleven belangstelling tijdens de ziekte en bij het overiijden van onze lieve Zuster en Schoon ister. Mevrouw H. de Jong-Weener betuigen wij u hiermede onze hartelijke dank. Uit aller naam: .1. Boven-Weener I. Boven Aalten. november 1972. Dalweg 34 Ds. Hans Bouma HOOP DOET LEVEN Alles wordt nieuwl' De hoop die de christen leven doet. Overwegingen van bijbelge deelten die inspireren en be moedigen met betrekking tot de toekomst. Goede woorden voor deze tijd. Bij elk hoofdstuk een passend lied van de predikant-dichter Hans Bouma. IN DE HORIZONREEKS f 7,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN In Jezus ontslapen onze lieve Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Menke Kolstein in de ouderdom van 78 jaar, echtgenoot van Rikstje Hoekstra, eerder van Jeltje Kuiper. 2 Cor. 5:1. Groningen, 20 november 1972. Westerbadstraat 34. R. Kolstein-Hoekstra Emmen: J. H. Kolstein E. A. Kolstein-Vast Wassenaar: H. A. Kolstein R. Kolstein-Torringa Amsterdam: J. J. Kolstein V. Chr. v. Waarden (verloofde) Klein- en achterkleinkinderen. Liever geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 25 november a.s. om 11 uur in de Parklaankerk (Parklaan 22). Gelegenheid tot condoleren direct na de dienst in de kerk, waarna de begrafenis om plm. 12 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats 'Esser- veld'. Onverwacht nam de Heere tot Zich onze geliefde Moeder, Groot-, en Overgrootmoeder Antje Klinkenberg Sedert 1928 weduwe van Jacob Plug in de ouderdom van 88 jaar. Noordwijk: J. Plug A. van Sprang-Plug J. van Sprang M. Plug-Plug M. Plug Katwijk a/d Rijn: J. Plug M. C. Plug-van Rooyen Martin Noordwijk: W. Plug J. Plug Noordwijk. 20 november 1972. Piet Heinstraat 13. De begrafenis is vastgesteld op donderdag 23 no vember a.s. om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren van 7.30 uur tot 9.00 uur. Heden overleed mijn innig geliefde zorgzame Man. onze beste Zwager, Oom en Vriend Jacob van Leeuwen op de leeftijd van 64 jaar. H. S. van Leeuwen-Fasseur Oegstgeest: A. van Leeuwen-Nag'tegaal Leiden: C. Leemans-Fasseur I. Leemans M. Fasseur Oegstgeest: I. Fasseur W. Fasseur-van Leeuwen Leiden: C. Wijling-Fasseur T. Fasseur Wassenaar: J. van Polanen-Fasseur A. H. van Polanen Leiden: H. Briër L. Briër-Boot Nichten cn neven Leiden, 20 november 1972. Oude Rijn 86. (Thuis geen bezoek) De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud' van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond a.s. van 7.30 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 24 november a.s. in de aula van de algemene be graafplaats 'Rhijnhof aanvang 12.00 uur, waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen' (Joh. 14:2) Heden behaagde het de Here geheel onverwachts van ons weg te nemen mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en .Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Klaas Johannes Spaans echtgenoot van Hermina de Bruin op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: H. Spaans-de Bruin. Scheveningen, 21 november 1972. Zeezwaluwstraat 19. Condoleantiebezoek 's avonds van 7-9 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 24 november om 2 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van huis om 1.30 uur. Officiële publikatie van het staatsbedrijf der PTT Met ingang van 1 januari 1973 zal een aantal telegraaftarieven gewijzigd worden. De belangrijkste nieuwe tarieven worden: 1) binnenlandse telegrammen 7 woorden voor elk of minder volgend gewone telegrammen f4.20 0.40 dringende telegrammen /"8.40 f 0.80 brieltelegrammen /2.10 /0.20 2) recht voor telegramadressen Het recht voor een in te schrijven telegramadres wordt f 42,00 per kalenderjaar. 3) binnenlandse telexogrammen 7 woorden of minder f 2,10. voor elk volgend woord 0,20 ogc bar lee h be e l Gij hebt hem het pad des levens bekend gemaz In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn gclu 1 Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgfl U Cl leic vader Arie Duyndam Gzn. in de ouderdom van 85 jaar. Noordwijk: J. A. Duyndam-van Duin Katwijk aan Zee: G. Duyndam Noordwijk: N. Duyndam-van Duijn A. Duyndam G. Duyndam-de Jong J. Duyndam A. Duyndam-Korbee J. A. Duyndam N. Duyndam-Wijnands Klein- en achterkleinkinderen. Noordwijk, 20 november 1972. Toekomststraat 11. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vnf 24 november a.s. om 13.30 uur in het ve gingsgebouw, Hoofdstraat 11. waarna de beg nis zal plaatsvinden op de algemene beg plaats te Noordwijk om ongeveer 14.00 uur. Thuis liever geen bezoek. spi Gelegenheid tot condoleren direct na de W Bl fenis in het verenigingsgebouw. - eno i v kin ie va 1de lev net

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10