FAMILIEBERICHTEN Dat voelt uitstekend aan, wat'n verschil met gisteren. GESPREKKEN MET GOD TROUW/KWARTET DINSDAG 21 NOVEMBER 1972 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 15 november overleed ten gevolge van een ongeval onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Jacobus Pieter van Eesteren Officier in de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 71 jaar. North Wales S. Plattcn-van Eesteren Penna U.S.A.: P. Platten Beetsterzwaag: G. van Schaardenburg- van Eesteren E. H. W. van Schaardenburg Rotterdam: J. P. van Eesteren C. E. van Eesteren- van Eibergen Santhagens en kleinkinderen Rotterdam, 20 november 1972. Wij hebben vader in alle stilte op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Graven- hage begraven. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Oprichter en Oud- Direkteur, de lieer J. P. van Eesteren Zijn dynamische persoonlijkheid en menselijk heid werkte inspirerend op ons allen en zal in dankbare herinnering blijven. Direkties, Medewerkers en Gepensioneerden van de Verenigde Bedrijven J. P. van Eesteren en Werkmaatschappijen. Het béstuur van de Nederlandse Aannemersbond en Patroonsbond voor de Bouwbedrijven in Ne derland N.A.P.B. nam met leedwezen kennis van het plotselinge heengaan van het Erelid van de N.A.P.B. de heer J. P. van Eesteren Bestuur en leden kenden hem gedurende vele jaren als een Collega en Vriend die met niet af latende werkkracht het belang van zijn organi satie op vele plaatsen heeft bevorderd. L. J.te Pas voorzitter. Amsterdam, 21 november 1972. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van ons Ere-lid de heer J. P. van Eesteren Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor het geen hij gedurende vele jaren als bestuurslid van onze organisatie tot stand heeft gebracht. Wij zullen deze markante Rotterdamse ondernemer nimmer vergeten. 15 november 1972. Namens de leden: Het Bestuur van de Nederlandse Aannemersbond en Patroonsbond voor de Bouwbedrijven in Nederland N.A.P.B.-afdeling Rotterdam. D. W. van der Vorm, voorzitter. IN PLAATS VAN KAARTEN D.V. 23 november hopen J. J. van Butselaar en A. van Butselaar-Korevaar met hun kinderen en kleinkinderen de dag te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren in gebouw de „Open Haard" van 1617.30 uur, Willem de Zwijgerlaan 3 te Ede. Markt 10. Ede. „Ik heb u bij uw naam geroepen: gij zijt Mijn". God nam tot Zich Zijn kind, mijn lieve Man, onze geliefde Broeder, Behuwdbroeder en Oom Willem Dolk ■in leven firmant drukkerij J. de Longte, in de ouderdom van 70 jaar. Dordrecht: J. G. Dolk-Develing C. Kunst-Dolk M. Dolk-Gravesteijn M. Dolk-Verweij J. Dolk-Souljé Aerdenhout: A. Dolk Zeist: M. M. Strootman M. Strootman-Anema Den Haag: C. H. E. Develing-Derksen San Mateo A, J. Derveling (Californië): C. Develing- v. d. Steenhoven Neven en nichten Dordrecht, 18 november 1972, Mauritsweg 198. Liever geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. Op woensdag 22 november zal een rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde Juliana- kerk aan de Mauritsweg om 12 uur, waarna om 13 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg Gelegenheid tot condoleren in de aula. Met verslagenheid vernamen wij, dat op 18 no vember 1972 op 70-jarige leeftijd is overleden onze Oud-Medefirmant, de heer W. Dolk De vele jaren, waarin wij op z'n prettige wijze met elkaar mochten samenwerken, zullen wij ons altijd dankbaar blijven herinneren. Drukkerij J. de Longte J. J. B. Jansen-Maneschijn Dordrecht, 20 november 1972. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van de heer W. Dolk in leven firmant Drukkerij J. de Longte. Zijn prettige persoonlijkheid zal ons steeds in herinnering! blijven. Personeel Drukkerij J. de Longte Dordrecht, 18 november 1972. Schrijverstraat 16-20. 'In Jezus ontslapen'. Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Ige Cornells Kamer in de ouderdom van 77 jaar. Zeist: C. G. J. Kamer- van den Heuvel Dllsseldorf: C. H. Kamer N. R. Kamer-Falk Voorburg: H. N. Kamer G. M. Kamer-den Heeten Dordrecht: C. G. Nieuwenhuizen-Kamer L. N. Nieuwenhuizen Utrecht: I. C. Kamer Tj. Kamer-Bruijne en Kleinkinderen. Zeist, 19 november 1972. Nieuw Beerschoten A. 16 Laan van Rijnwijk 1. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Jufferstraat 1 te Zeist. Bezoek aldaar: donderdag 23 november van 19.00 - 20. 00 uur. De crematie zal plaatshebben te Utrecht in het crematorium 'Daelwijck' (aula 1) Floridadreef 7 op vrijdag 24 november om 11.00 uur. Vertrek van de rouwkamer om 10.15 uur. Niet gij hebt Mij, maar Ik heb u uitgekozen Joh. 1516a Na een lang geduldig gedragen lijden heeft de Heiland Zijn moegestreden kind van ons weg genomen, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante.-nicht en vriendin Elisabeth Cornelia Janna Heus op de leeftijd van bijna 53 jaar. Namens de familie: Ede: A. P. Heus A. Heus-van der Breggen Herman Joke Marjan Namens de vrienden: Hillegom: C. F. Jansen- Veldhuyzen van Zanten G. H. Jansen en kinderen Hillegom, 17 november 1972. Correspondentie-adres: Burg. Prinslaan 66, Ede. De rouwdienst zal D.V. woensdag 22 november gehouden worden in de Geref. kerk „Het Open Hof", Storklaan 1 in Delft, om 13.30 uur. Om 13.00 uur is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden op de algemene begraafplatas in Maassluis om 14.45 uur. Tot onze grote verslagenheid nam God, voor ons heel onverwacht, van ons weg, onze Medewerker en Collega de heer E. van Trigt Hoewel hij slechts kort bij ons was, is het goed te weten, dat hij zijn plaats tussen ons gevonden had. Wij vragen onze Trouwe Vader, dat Hij Me vrouw van Trigt steeds zal bijstaan. Namens de Stichting Gereformeerd Maatschappelijk Werk Drs. C. Haartsen, voorzitter. Mr. W. L. Schuitemaker, direkteur. Je moet'm voelen. De nieuwe Ptiilishavf-'oo Super. (Maak ook het gebaai van de tevreden driekop-scheerder). Dt. Gabe van Duinen Een prachtig boek vooi ogenblikken van stilte en bezinning. Ontroerende tweegesprek ken tuuen God en de moderne mens In allerlei omstandigheden ven het leven f 8.90 Verkrijgbaar In de boekhandel Zomer Cr Keunlng Wageningen Heden nam de Heere plotse ling maar op Zijn tijd in Zijn heerlijkheid op mijn in nig geliefde Man en der kinderen zorgzame Veder Pieter van Veelen oud 44 Jaar. Psalm 43.4 berijmd. C. van Veelen-v. d. Berg Nel Joke Peter Cor en Jan Jeanette Wim Aart Pernis. 17 november 1972, Leendert Braatpad 13. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 22 november op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrek van het woonhuis om 2.30 uur n.m. Nicolaas Bossche op de leeftijd van 59 jaar. W. Bossche-Baas Aad en Nora Sandra René Wil en Cor Jeanette Sylvia Nico en Ria Mieke en verdere familie. Rotterdam. 19 november 1972. Baroniestraat 30b. CondoleanUebezoek aan huis dinsdag en woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag a.s. om 14.00 uur in de Nassaukerk, Klei weg 64. waarna de crematie zal plaatsvinden in het Cre matorium Rotterdam-Zuid, Maeterinckweg 101. Aankomst in het crematori um circa 15.20 uur. Na een werkzaam leven, nam God in Zijn on doorgrondelijke wijsheid tot Zich, na een kort maar smartelijk ziekbed onze beste Zwager en Oom Cornells Gerrit van Beek echtgenoot van Johanna Maria Koekkoek, op de leeftijd van 58 jaar. Heusden: M. Janson J. Janson-Koekkoek Almkerk: P. J. Koekkoek Z. D. Koekkoek-Verschoor Meerkerk: A. A. Koekkoek-Verschoor Neven en nichten ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Op 18 november 1972 overleed, na een korte ziekte, mijn lieve Zuster, onze Tante en Oud tante Anna Maria Fanny Moll •in de ouderdom van 79 jaar. Uit aller naam: J. C. Vriesendorp-Moll Correspondentieadres: Pieter de Hooch flat B. 19, Bilthoven. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Dordrecht op 23 novem ber 1972 a.s. om 11.30 uur vanuit de Aula. Met verslagenheid geven wij kennis dat ling is overleden onze Medewerker, de he Maarten de Vos op de leeftijd van 56 jaar. Gedurende bijna 4 jaar was hij bij ons werkzaam in welke tijd wij hem hebbes kennen als een zeer goed en collegiaal werker. Wij wensen zijn vrouw, kinderen dere familie veel sterkte toe dit leed te Directie B.V. Aannemingsbedrijf Den 's-Gravendeel, 18 november 1972. Met verslagenheid geven wij kennis van he lijden van onze Collega Maarten de Vos Zijn prettige collegialiteit zullen wij bliji denken. Collega's B.V. Aanneming Den Hartog. 's-Gravendeel, 18 november 1972. Voor uw medeleven, ons betoond tijdens de b het overlijden van mijn geliefde Man en on» Vader en Grootvader Hendrik van Pelt zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: J. van Pelt-van Hou Dordrecht, november 1972, Polluxhof 36.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14