Noem om één auto onder de f&500,- met een actievere X Velen verlangen duidelijkheid BRCK ^Ul^lldU DAF66 de knapste In z'n klasse 2 Veiligheidsstuur met diepliggende naaf 7 Rembekrachtiger SL en Marathon modéllen TROUW/KWARTET MAANDAG 20 NOVEMBER 1972 Tl( NICODéMUS EN DE WEDERGEBOORTE Donderdagavond 20.15 uur 23 november, Foresterhuis, Sarphati straat 8. Spreker: B. v. d. MEER. Familieberichten Heden behaagde het de Here na een langdurige ziekte toch nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen, onze lieve zorgzame Man en Vader Leendert van der Keijl op de leeftijd van 66 jaar. h. van der Keijl-lmthorn N. van Rijn-Van der Keijl J. van Rijn Gelegenheid tot condoleren des nam. van 35 en van 79 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 22 novem ber 1972 des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Cen trum, Voorstraat 74 te Kat wijk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.SO uur op de algemene be graafplaats aan de Zuid straat te Katwijk aan Zee. ^God nam op Zijn tijd en Vljze tot Zich onze Broer, Zwager en Oom Tjerk Post op de leeftijd van 56 jaar. Epe, 18 november 1972. Delfzijl: S Post T. Post-Weelinck Dubbeldam: J. J. Post M. Post-Vrieswijk Amstelveen: N. J. Post G. Post-Grondman neven en nichten. Vier protestants - christelijke instellingen voor kinderbescherming gaan er van uit, dat: 'de evangelische opdracht onveranderd Het uitgangspunt blijft voor hun arbeid, voor het werk ten behoeve van kinderen, die extra begeleiding en zorg nodig hebben'. Voor deze niet eenvoudige, maar boeiende taak vragen deze vier regelmatig opvoedkundige medewerkenden met een hart voor het kind én met evangelische bewogenheid. Zij vragen jonge mensen die bereid zijn om vanuit het Evangelie kin deren dagelijks te willen vóórleven en die zich verder wensen te be kwamen voor het moeilijke, maar dankbare beroep van groepsopvoe der (ster), waarbij studiebegeleiding voor rijksdiploma's volop moge lijk is. Het zijn deze vier kinderbeschermingsinstellin gen van gereformeerde signatuur, die déze duide lijkheid in déze tijd voorop stellen. In de overtui ging dat zij in hun opstelling aanspreekbaar zijn voor velen in ons volk. Belangstellenden kunnen voor inlichtingen schrijven of telefoneren. Achtereveld (bij Amersfoort), Jeuddorp 'De Rudolphstichting', Post weg 80, telefoon (03425) 441. Maarssen, Kindertehuis 'Gansenhoef', Zandpad 29, tel. (03465) 1289. Utrecht, Jeugdhuis 'De Stuw', Donaudreef 21, tel. (030) 61.25.11. Wassenaar, Kinderhuis 'De Sonnenburgh', Lindelaan 2,8, telefoon (01751) 98.75. 'En nu, wat verwacht ik Here, mijn hoop die is op U'. Psalm 39:8 Diep bedroefd over zijn plotseling heengaan, maar dankbaar voor al datgene wat hij ons in zijn leven heeft geschonken, delen wij u mede, dat de Here mijn Man. onze Vader en Opa Tjerk Post in de leeftijd van 56 jaar tot Zich heeft genomen. Epe: G. Post-de Hoog Amsterdam: J. G. Post M. H. E. Wiersma Vianen: M. L. van der Kuijl-Post J. van der Kuijl Mariët, Tjerkjan Epe, 18 november 1972. Bongerdplein 3. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum Stationstraat 29 te Epe. Aldaar gelegenheid tot condoleren dinsdag 21 november van 19.00 - 20.00 uur. De rouwdienst zal borden gehouden op woens dag 22 november om 13.00 uur in de Gerefor meerde kerk aan de Beekstraat te Epe. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats 'Norel- Algemene kennisgeving. 'Openbaring 14:13'. Onze God heeft tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Jacobus Lambertus Louis Frederik Bötticher op de leeftijd van 83 jaar. D. K. Bötticher-Bast. Kinderen en Kleinkinderen. Rotterdam, 18 november 1972. Sint Agathastraat 9b. Geen bloemen Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 8-8.30 uur in de rouwkamer van ziekenhuis 'Eudokia', Bergsingel 215 en na de dienst in de Bergsingelkerk. Op D.V. donderdag 23 november wordt om 1.30 uur een dienst gehouden in de Bergsingelkerk waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Begraafplaats 'Oud-Kralingen' aan de Kralingseweg 334, na aankomst aldaar om circa 3 uur. Na een zorgzaam en liefderijk leven nam de Heere tot onze grote droefheid uit ons midden weg mijn onvergetelijke Man, onze Vader, Be huwd- en Grootvader Pieter Teunis Roos echtgenoot van M. J. J. Langstraat Hij bereikte de leeftijd van 64 jaar. Pernis: M. J. J. Roos-Langstraat Spijkenisse: T. J. Roos G. N. Roos-Koster Martine Pieter Pernis: A. M. Roos Uithoorn: P. K. de Haan Pernis, 17 november 1972. Ring 46. Geen toespraken. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7 tot 9 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 21 no vember 1972 op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. Voor ons geheel onverwacht nam de Heer tot Zich Zijn Kind, mijn lieve Man, onze Zoon, Schoon zoon. Broer, Zwager en Oom Eliza van Trigt op de leeftijd van bijna 46 jaar. „Niemand onzer leeft voor zichzelf, en niemand sterft voor zichzelf, want als wij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". Romeinen 14 7 en 8 Rotterdam: J. van Trigt-Kunnen Rotterdam: L. van Trigt-Mast Rotterdam: G. Kunnen-Boverhuis Krimpen a/d IJssel: J. van Trigt '1'. G. van Trigt-van der Waal Rotterdam: E. Lems-van Trigt H. Lems Vlaardingen: P. Lems-van Trigt C. G. Lems Reeuwijk: L. M. van den Belt-van Trigt J. van den Belt Oud-Beijerland: J. van Trigt D. C. van Trigt-Kraal Noordwijkerhout: J. Kunnen M. C. Kunnen-Louwers Ridderkerk: T. Vonk-Kunnen T. Vonk Middelburg: A. Kunnen-Vos Barendrecht: J. A. Kunnen B. G. Kunnen-Vlas Rotterdam: I,. Kunnen E. I. Kunnen-Döhrn neven en nichten Rotterdam. 18 november 1972 Asserweg 8 De overledene is opgebaard in de Vredevorstkerk. Wilgenplaslaan 200, Rotterdam. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdagavond van 7 uur tot 8 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag middag 22 november op de Algemene Begraaf plaats Crooswijk plm. 1.45 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Vredevorstkerk, Wilgenplaslaan 200. Aan vang 12.45 uur. Heden behaagde het de Hemelsche Vader uit ons midden weg te nemen onze lieve en zeer zorg zame moeder en oma Pieternelletje Lustig sedert 3 juli 1933 weduwe van Johannes Marinus Veldhuis in de ouderdom van 79 jaar. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb den loop geëindigd, ik heb het geloof behouden" (2 Timotheüs 4 7) Rotterdam: J. M. de Koning-Veldhuis W. de Koning IJmuiden: G. Kamstra-Veldhuis R. E. Kamstra IJmuiden: M. B. Veldhuis R. Veldhuis-Bruinink IJmuiden: J. M. Veldhuis F. Veldhuis-Piening en kleinkinderen IJmuiden, 17 november 1972 Velserduinweg 217 Geen bloemen. De overledene is dinsdag 21 november a.s. opge baard in de Bethclkerk aan de Zeeweg te IJmui den. alwaar gelegenheid is tot condoleren van 20.00—21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woens dag 22 november a.s. om 14.00 uur in de Bethel- kerk aan de Zeeweg te IJmuiden, waarna de be grafenis zal plaats hebben op de Westerbegraaf plaats te IJmuiden omstreeks 15.00 uur. Jan de Boer op de leeftijd van 61 jaar. d'Eenvoudigen wil Gods steeds gadeslaan. Aarlanderveen: Monnickendam: Ilpendam: Monnickendam: Psalm 116:4 (oude berijming) G. B. de Boer-van der Kraan C. de Boer G. B. de Boer-Splinter S. Boonstoppel-de Boer G. Boonstoppel neven en nichten E. van Zalinge Overleek 16. 18 november 1972. De rouwdienst zal plaatsvinden op dinsdag 21 november a.s. 's middags 12.30 uur in de Opstan- dingskerk, Graaf Willemlaan. Monnickendam, waarna begrafenis op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot bezoek maandagavond van 20.00- 21.00 uur in de Opstandingskerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde kerk. waar de overledene vanaf maantbgrnorgen is opgebaard. Gelegenheid tto condoleren voor aanvang van de rouwdienst in 'De Oude Plataan'. ALLE HENS AAN DEK Vernieuwing van de maatschappij is geen loze kreet. Er wordt hard aan gewerkt zowel nationaal als internationaal. We zijn op weg, al gaat het lang niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan dek. Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom gaat mee te bouwen san een nieuwe maatschappij die meer aan de normen van het evangelie voldoet De koert Is: billijke verdeling van een welvaart over alle mensen; rechtvaardige verhoudingen in de meatacheppij inrichting var, de samenleving op basis van nJastan- liefda en gerechtvaardigheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij: POSTBUS 2475-UTRECHT Df.J.J. BUSI/ Bijbels dagboek Vukite*mki4$bi ZOMER KEUN#^ WAGENINGEN 'd'Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan, 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder keer mijne ziel tot uwe ruste weder: gij zijt verlost. God heeft u welgedaan.' Ps. 116:4. Heden behaagde het de Heere na een geduldig gedragen lijden van ons te nemen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante. Johanna van der Pias-Rog echtgenote van Leendert van der Plas, op de leeftijd van 47 jaar. Scheveningen: W. F. Rog A. J. Rog-Harteveld IJmuiden: J. Roos-Rog M. Roos Scheveningen: M. Harteveld-Rog A. Harteveld 's-Gravenhage: H. Rog Scheveningen, 17 november 1972. Schelvisstraat 18. Condoleancebezoek van 2-4 en van 7-9 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 22 november om 13.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de Schelvisstraat 18 om 13 uur. Voor ons onverwacht nam God tot Zich Zijn Kind. onze lieve Broer. Zwager en Oom 'Ken Hem in al uwe wegen'. Spreuken 3:6a Op de gezegende leeftijd van bijna 87 jaar is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder. Groot- en Overgroot moeder Sijtje Cornelia ten Have-Hoogendoorn Dieren: J. W. ten Have W. Onderwaater C. Onderwaater-ten Have Rotterdam: G. ten Have C. ten Have-Pruisen Laag Soeren: D. van Beek-ten Have G. van Beek Rotterdam: P. L. van der Caaij-ten Have M. van der Caaij Beekbergen: M. E. Ribbink-ten Have P. Sas Dieren, 18 november 1972. 'De Oude Plataan'. Zutphensestraatweg 5. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula van 'De Oude Plataan'. Woensdag 22 november a.s. wordt om 14.00 uur de rouwdienst gehouden in 'De Oude Plataan', waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Beek bergen. Openbaring 14:13 'Zalig zijn de doden die in de Here sten Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen i innig geliefde Moeder, onze lieve Groot- en 0 grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Cornelia Jacoba Visser geboren Mastenbroek in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam: Rotterdam: C. van Duinen-Visse Rotterdam, 17 november 1972. HuizeWaelestein, Schulpplein 50. Corr.-adres: Mevr. C. van Duinen-Visser, Nachtegaalplein 20a, Rotterdam. Geen bloemen, geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwl van Huize Waelestein (ingang Schulpplein Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dagavond van 7.30 uur tot 8 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsd: november op de Zuider Begraafplaats, Slini Vooraf zal er een rouwdienst worden gehoi in de aula van de Begraafplaats. Aanvang 11.15 uur. I Veiligheids-dashboard 3 Frame-constructie 4 De Dionros Variomatic ÓRadiaalbanden Vul in. Knip uit. Stuur op. Stuur mij informatie over: ODAF66 de Luxe» ODAF66 Superluxe, O DAF66 Stationcar de Luxe, O DAF66 Stationcar Superluxe, ODAF66 Bestelauto, O DAF66 Coupé, O DAF66 Marathon, O DAF66 Marathon Stationcar, O DAF66 Marathon Coupé. O DAF44 Comfort, O DAF44 de Luxe, O D AF44 Stationcar, O DAF44 Bestelauto. O DAF33 Comfort, O DAF33 de Luxe, ODAF33 Combi, O DAF33 Bestelauto, (aankruisen wat u wilt) Naam_ Straat- Plaats— Tel. Opzenden in envelop zonder postzegel aan DAF, Antwoordnummer 2000, Eindhoven. Want welke andere auto combineert 's werelds enige echte volautomatische, transmissie, de Variomaticmet de beste as-constructie die de autoindustrie kent: de De Dion achteras (tot nu toe uitsluitend te vinden in enkele auto's boven de f18.000,-). Precies, maar één. De nieuwe, technisch geavanceerde DAF66. Resultaat: eep in deze prijsklasse ongekende wegligging en comfort. De duizend-en-één versnellingen van de Variomatic zorgen voor moeiteloos rijden en ontspannen sturen. Een snelle uitwijk-manoeuvre brengt uw veilig heid en die van anderen niet in gevaar. Want de De Dion-as zorgt datwielstand en spoorbreedte altijd gelijk blijven en uw DAF66 muurvast op de weg ligt. De actieve veiligheid van de nieuwe DAF66 rust op meer pijlers. Zoals een perfekt aangepaste vering. En een uitgekiende gewichtsverdeling, motor voor, Variomatic achter. Dan is er de frame-constructie. Het veiligheids-dashboard. Het veilig heidsstuur met diepliggende naaf. De alarm-knipperlichtinstallatie. De rembekrachtiging in de SL en Mar thon-modellen. En de radiaalbanden. Ontdek DAF's nieuwe comfort en geweldige techniek tijdens een lange proefrit. Welkom bij een van de ruim 200 DAF-dealers.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16