lil WELZIJNS- EN VORMINGSWERK me gewoon weereen ander mens, lector Stichting Dagverblijven voor Geestelijk Gehandicapten in de IJmond Per 1 januari 1973 hebben wij in het dagverblijf de Luchtballon te Heemskerk een vakature voor een hoofdleidster Eisen: - het diploma K.B. A. en B. of - het diploma A, of - de akte kleuter leidster A, eventueel B. of - het diploma Z. A.Z. - min. leeftijd 25 jaar - ervaring in het werken met zwakzinnigen - Voor deze belangrijke funktie, waarbij leiding aan een staf van ongeveer 10 personen moet worden gegeven, is een ruime ervaring in soortgelijk werk noodzakelijk. Algemene funktie-informatie: Het dagverblijf bestaat uit 4 units van 8 kinderen in de leeftijd van 3-14 jaar, heeft een zwembad en veel buitenterrein. Het kinderdagverblijf is bedoeld voor kinderen die geestelijk gehandicapt zijn. Een interdisciplinair deskundigen-team zorgt samen met de groepsleiding voor een zodanige benadering van het kind dat het in de gelegenheid is zich optimaal te ontwikkelen. „De Ambelt" Zwolle Herfterlaan 39-41 Centrum voor kinderen met leer- en gedragsmoeilijkheden in de lagere schoolleeftijd zoekt enige groepsleidsters Vooropleiding: MULO/MAVO en verdere opleiding gewenst. Brieven aan de directie. secretaresse- vormingsleidster Nederlandse Christelijke Plattelands Jongeren Stichting De Klencke Wegens vertrek van een onzer medewerkers zoeken wij op korte termijn een cursusleid(st)er die, binnen het team van onze cursusstaf, zich hoofdzakelijk met cursuswerk voor groepen in een onderwijs situatie wil belasten. De nieuwe medewerk(st)er moet kennis van de onderwijs structuur bezitten en in vormings werk ervaring hebben opgedaan. Van hem/haar wordt gevraagd zich betrokken te voelen bij zaken van geloof en kerk. Een goede woning is beschik baar. Sollicitaties uiterlijk 2 december 1972 indienen bij de direktie van het Vormings centrum „De Klencke", Klenkerweg 13 te Oosterhesselen. TROUW/KW \RTET ZATERDAG 18 NOVEMBER 1972 71 Ken paar maanden geleden begon ik me lus teloos en vervelend te voelen. Niet ziek, hoor. maar alles was me teveel en nergens had ik meer plezier in. Voor mijn man en kinderen was dat na tuurlijk ook geen pretje. Toen herinnerde ik mij dat ik als klein meisje Sanatogen gekregen had. „Om aan te sterken." zei mijn moeder toén. Nu heb ik zelf een pak gekocht en ja hoor, Sanatogen is nog net zo goed als vroeger. Ik voel me iédere dag prettiger en opgewekter. Als u ook „zo maar" vermoeid en prikkelbaar bent, ga dan meteen zo'n kuurverpakking Sanatogen bij uw apo theek "of drogist Ttalen. t' zult het verschil al heel gauw merken. natuurlijke eiwitten en vitaminen voor nieuwe levenskracht. HET COMMISSARIAAT VAN HET HEILIGE LAND organiseert in 1972 nog de volgende kultureel-bijbelse reizen: 20 dec. - 28 dec.: vliegreis naar Israël kerstreis 22 dec. - 7 jan.: vliegreis naar Libanon en Egypte In het voorjaar van 1973 worden de volgende reizen gemaakt: 4 april -18 april: vliegreis naar Israël 24 april -16 mei: bootreis naar Israël 7 mei -22 mei: vliegreis naar Griekenland 5 juni -26 juni: bootreis naar Israël 6 juni -19 juni: vliegreis naar Israël Dit zijn geheel verzorgde reizen. Zij worden uitgevoerd met kleine groe pen van 15 tot 25 personen en staan onder franciskaanse leiding. Verdere inlichtingen en folders bij: Het Commissariaat van het heilige land Biest 43, Weert. Telefoon 04950/35521. In verband met een interne overplaatsing is bij de afdeling administratie van Radio en Televisie de funktie vakant van een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Haar/zijn taak zal bestaan uit: 1. het zelfstandig voeren van de salarisadministratie van de televisiemedewerkers. 2. het verrichten van administratieve werkzaamheden ten behoeve van het "Fonds Evangelieverkondiging Buitenland", „Onder de Hoogtezon", "N.C.R.V.- Uitgaven". 3. Korrespondentie-werkzaamheden ten behoeve van het hoofd van de afdeling. Wij denken aan iemand met tenminste MAVO/MULO opleiding alsmede een type-diploma. Verder zijn goede kontaktuele eigenschappen en tenminste enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie vereist. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunnen telefonisch worden verkregen onder nummer 02150 - 13651, toestel 239. Sollicitatiebrieven kunnen gericht worden aan de N.C.R.V., afdeling Per soneelszaken, onder nummer AZ/1, Schuttersweg 8, Hilversum. VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM De te dezen samenwerkende Centrale Interfaculteit en de Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen roepen sollicitanten op voor de functie van in de wijsbegeerte der sociaal-culturele wetenschappen. Van de te benoemen docent wordt verwacht dat hij voor de kandidaatsopleiding in de Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen de wijsgerig-encyclopedische inleiding in de studierichtingen dezer subfaculteit zal kunnen doceren en voor de doctoraalstudie de sociale wijsbegeerte. In het kader van de doctoraalstudie in de Centrale Interfaculteit dient de te benoemen docent met de genoemde colleges in de sociale wijsbegeerte de keuzerichting van het hoofdvak "vakfilosofie der sociologie" mogelijk te maken. Het zal tot aanbeveling strekken indien de sollicitant tevens bevoegd en in staat zal zijn in de kandidaatsopleiding aan de Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen de algemene inleiding in de wijsbegeerte (systematiek en geschiedenis) te verzorgen. Voor sollicitanten die in één der maatschappijwetenschappen en in de wijsbegeerte een doctoraalexamen hebben afgelegd, geldt dit als aanbeveling. Voor de benoeming is vereist dat men instemt met de grondslag en doelstelling der Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties, dan wel aanbevelingen worden voor 1 maart 1973 ingewacht bij de secretaris van de voorbereidings commissie, drs. H. van der Graaf, Koningslaan 31-33, Amsterdam. Nadere informaties over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Prof. dr. H. A. Brasz (Subfaculteit der Sociaal-Culturele Wetenschappen, tel. 020-73 96 24) en bij Prof. dr. A. Troost (Centrale Interfaculteit, tel. 020-48 49 44). In het deskundigen-team hebben zitting een kinderarts, neuroloog, orthopedagoog, psycholoog en gespecialiseerd maatschappelijk werker. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de secretaris van het Bestuur Ben. H. C. Kriek, per adres Lange- buurt 29 te Uitgeest Wü zoeken een In ons team van 6 mensen hebben we iemand nodig die zich speciaal met een aantal vormingsaktiviteiten bezig houdt en daarnaast sekretaresse- werkzaamheden verricht. Het gaat hierbij o.a. om de redaktie van het kaderblad en de organisatie van diverse aktiviteiten, onder meer stages en uitwisselingen. De organisatie bestaat uit plattelandsjongeren die de vraag stukken vanuit het evangelie willen benaderen en wij zoeken iemand die in dit proces wil meedenken en meewerken. Opleiding: middelbare en/of hogere beroepsopleiding. Leeftijd: niet ouder dan 25 jaar. Standplaats: Ede. Reakties binnen 7 dagen na verschijning van dit blad: Stationsweg 65, Ede, telefoon 08380-11485/15904. Vormingscentrum der Ned. Herv. Kerk te Oosterhesselen (Dr.)

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22