Sint zaterdag voor televisie ►onja Saskia en haar prins Net écht! Zuid-Holland wil meer zekerheid rond Maasvlakte-plan Plan voor beperkte volksverzekering - ^/KWARTET VRIJDAG 17 NOVEMBER 1972 £R2tf,V VAV &Cz£tiBLl«£AJ CA*<ziU DAT /6TS kGLEHAAL J x JS2AT& MOST bOÊ/J BINNENLAND/RADIO EN TV T4/K11 (ADVERTENTIE) Een Marklin-trein is behalve speelgoed, een wereldbekende hobby voor jongens en vaders. Helemaal echt tot in de kleinste details. Geef uzelf en uw zoon een hobby cadeau: er is al een complete Marklin-trein met alles erop en eraan voor maar 49.50. Vraag uw speelgoedwinkelier naar de reuzen- Marklin-kleurencatalogus. ELEKTRISCHE TREINEN fijne hobby voor vader en zoon! Kindermusical van Mies Bouhuys TV-verslag onzeker van België-Nederland HILVERSUM De Belgische voetbal bond en de NOS zijn nog steeds niet tot overeenstemming gekomen inzake de uitzending van een rechstreekse te levisiereportage van de zondag in Ant werpen te spelen voetbalwedstrijd Bel gië-Nederland in de voorronde om het wereldkampioenschap. Volgens de NOS vraagt de Belgische voetbalbond een dermate hoog bedrag, dat voor de NOS iedere basis voor verdere onderhande lingen ontbreekt- De Belgische voet balbond zou voor de uitzending een bedrag van ongeveer 80.000 gulden vragen. maar toen, toen drong het tot hen door, dat ze nu al die en zorgen, die inspan n jvaren al dagen- en wc ig n getrotseerd.voor niet lat idgesprongen hadden als doc- als bakkers, als waarzeggers, als als dwaze piassen, elke keer voor niets: dat 7- hier nu boerenpakje, hongerig en dor stig en doodmoe, in 't bos bleven zitten; alleen: met.niets! Van al de schone beloften van die gelukzoeker was niets terechtgekomen; en al het geld, al de rijkdom, die ze krijgen zouden, als hij de Goude Gaper in z'n bezit kreeg waar was het nu? O, ze wilden hem wel narennen, hem grij pen, hem zeggen, dat dat.Ja. wat? En die grote, geweldige handen van hem, tangen gelijk? Brrr! Ze griezelden als ze dóór dachten. Ze waren in woede opgesprongen; ze zak ten weer neer in 't mos.Niets! Niets! Toen zei opeens de ene. de vlugste, de sluwste: 'Maar we heb ben dien Gaper nog'. 'Die Gaper? Wat hebben we dóór?' 'Kom, help me1... We trekken hem de struiken uit'. LTJES GKOTE AVONTUUR Van onze radio- en tv-redactie WILLEMSTAD Al is Sinterklaas deze week misschien al in andere Nederlandse plaatsen gesignaleerd, zaterdagmiddag om een uur verslaat de televisie de intocht van de goedheiligman. Dit jaar hebben de Sint en zijn Zwarte Pieten de voorkeur gegeven om aan land te stappen in het haventje van Willemstad in de provincie Noord-Brabant. Verslaggeefster van dit feestelijk en kleurrijk kindergebeuren is Mies Bouwman, die 's avonds ook weer te zien zal UnW6t6nQ zijn in 'Eén van de acht'. De eerlijheid gebied wel te melden, dat één van de acht' deze keer niet 'live' wordt uitgezonden. Het amuse mentsprogramma is donderdag al in het Utrechtse congresgebouw opgeno men en 'ingeblikt'. Van VARA-zijde wordt meegedeeld, dat dat wel een enkele keer meer gebeurt, bijvoor beeld als de faciliteiten er niet zijn voor directe opname. Sinterklaas en zijn zwarte pieten ho pen zaterdag ook Pedro weer te zien. Dat is de zwarte piet. die verleden jaar in Nederland wilde blijven om dat hij het er zo leuk vond. Hoe het met hem verbaan is vertelt de bekende schrijfster van kinderboe ken, Mies Bouhuys, in de kindermusi cal 'Het zwarte jaar van Zwarte Piet', die op de middag van 5 december van F vier tot vijf uur voor de televisie wordt uitgezonden. Maar ook voor die tijd kunnen de Nederlandse kinderen nog heel wat te weten komen van de achtergebleven zwarte piet. Er komen zelfs 'niéuws- journaals' en 'actualiteitenrubrieken', getiteld 'op en onder de daken' uitge zonden op de zondagen 19 en 26 november en op 3 december van 16.45 tot 16.55 uur via Nederland I. Daarin wordt steeds nieuws gebracht van de opsporingen van Pedro, die bij de aankomst van sint in Willemstad er niet blijkt te zijn. Hij heeft het afgelopen jaar /einig geluk gehad. De zwarte pieten gaan op zoek en via de televisie worden alle kinderen van Nederland verzocht mee te speuren. 'Behalve Mies Bouman, die ook bij de opsporing een belangrijk aandeel heeft, en de kinderen Annabel en Kamiel spelen in de musical ook mee Hans Dagelet ais Pedro, Adrie van Oirschot als Sinterklaas, Ina van Faas- sen, Rob van Reyn, Piet Römer en Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM Gedeputeerde staten van Zuid-Holland gaan in principe akkoord met het bestemmen van de Maasvlakte als industriegebied maar keuren het Maasvlakte-plan als geheel af. omdat de eisen en normen waar aan de industrieën moeten voldoen ontoelaatbare hiaten vertonen. Met een aantal indieners van bezwaar schrift en tegen het Maasvlakte-plan zijn gedeputeerden het eens dat de vrees gewettgd is, dat concentratie van bedrijven op de Maasvlakte een onaanvaardbare aantasting van het leefmilieu ten gevolge kan hebben, indien aan de vestiging geen andere beperking wordt gesteld, dan dat be drijven aan diep vaarwater gebonden moeten zijn. GS vinden voorts dat bij het opstellen van normen waaraan toekomstige Maasvlakte bedrijven moeten voldoen, mede bezien moet worden of de na tuur rondom de Maasvlakte genoeg zaam beschermd wordt. Het uitslui tend in acht nemen van een bepaalde afstand alleen vinden GS te weinig waarborgen bieden. Over de bouwver gunningen, die inmiddels al zijn afge geven, merken GS opdat men zich pas op de Maasvlakte zal mogen vestigen als het bedrijf past in het Maasvlakte- plan zoals het na de goedkeuring zal zijn. Veel Nederlanders weten vrijwel alles wn de mensen in Peyton Place oj van de voetballers in de eredivisie, maar de EO-verslaggever, die op straat aan voorbijgangers vroeg of ze wisten wat inflatie is, stuitte haast overal op een muur van onwetendheid. Aanleiding genoeg dus om te proberen het begrip te verduidelijken. Dat werd donder dagavond gedaan in de rubriek Nader Bekeken en het begin was niet onver dienstelijk. Ad de Boer en Heieen Ver hagen deden de geldontwaarding uit de doeken aan de hand van voorbeell- den uit het leven van alle dag. Wat prof. Heertje over de inflatie en de bestrijding ervan zei, was uiteraard niet nieuw, maar voor de weinig-weter waarschijnlijk toch wel te volgen. Dat er in onze consumptiemaatschappij iets schort aan de mentaliteiten, wil ik met dr. Nijkamp best eens zijn, maar voor het overige vond ik dut hij hel probleem wat eenzijdig benaderde. En als je het begrip inflatie poogt uit te leggen aan mensen die van niks weten, zouden ze dan door het horen voor lezen van misschien wel even onbeken- Radio vandaag Zaterdag verslaat de televisie de aankomst van Sinterklaas en zijn zwarte knechten, die dit jaar in Willemstad voet aan land zetten. vele anderen. Composities en muzika le leiding zijn van Julius Stefaro. nidje Verholen deed toen het wat je in zulke gevallen met portiers kunt doen: hij wandel man ijskoud voorbij! Hij liep 1 in en zette zich aan een waaraan reeds een streng uit- heer gezeten was in gezelschap jn aanminnige tafeldame. Be- praatten die twee hun praatje onken ze hun drankje. Toen de smid 'Goeienavond, lui!' iij luidruchtig, zijn voeten met op tafel plantend. De^an- dame slaakte op slag een gilletje en piepte iets. dat ïék op 'Affreus! Abominabel!' oude heer werd knalrood van drift en bulderbaste met een comman dostem: 'Haal die lompe hoeven van de tafel, lummel! Ben je nou hele maal door de wespen suf gestoken! Als ik jou in mijn regiment had, dan zou ik je weten te vinden! Vier weken streng op water en brood! Wel duizend bommen en granaten!!' Maar srnidje Verholen liet zich niet bangmakv.n. 'Maak je niet druk. kor poraal1' ginnegapte hij. 'Daar krijg je hoge bloeddruk van. Geef me liever een sigaar!' Brutaal griste die ondeu gende smid een kostbare sigaar uit de borstzak van de oude heer en hij stak er met veel poespas de brand in. De oude heer was bijna een rolstuip van woede nabij en brieste: Korporaal noemt-ie me! De lummel! Ik, gene- aal-majoor en dan korporaal! T~ dat roept om wrwraak!' De aanminnige dame slaakte intussen al- i 1 j. 1 lerlei spinnijdige gilletjes en verzocht tegGIl ZlCKteKOSteil de portier de binnengedrongen plebe jer krachtig naar buiten te smijten. Van een verslaggever 'Doe toch wat, man!' siste ze. Maar vóór dé portier wat doen kon. had smidje Verholen do man al een aantal dollarbiljetten in de grijpgrage hand geduwd. 'Da's voor jou. Sunsjaain!' lachte hij joviaal. 'Als jij goed voor mij zorgt, zorg 'k goed voor jou!' 'Sapperdekriek' Dollars!!' riep de dik ke portier blij uit DNAND UTRECHT Een nominale naast een procentuele premie, een eigen risico en een hogere premie voor hogere inkomens zijn enkele onderde len van de 'schets voor een beperkte volksverzekering ziektekosten', opge steld door dr. A.C. Droogendijk, hoog leraar in de sociale geneeskunde aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Prof. Drogendijk heeft zijn plan uit gewerkt ten behoeve van de commis sie structuur verzekeringen genees kundige verzorging van de SER, waar van hij zelf ook deel uitmaakt. Het plan houdt in naast een gezond heidspremie (de procentuele gezins premie) ook een nominale premie in die voor mensen met een inkomen boven de 25.000 gulden hoger zou moeten zijn dan voor verzekerden onder deze grens. In plaats van de zes verschillende verzekeringssystemen en de vier soor ten verzekeringsinstellingen die er nu zijn zou er een verplichte verzekering tegen ziektekosten moeten komen, uit te voeren door één instelling, name lijk de ziekenfondsen (waarvan het aantal zou moeten worden ingekrom pen tot een per werkgebied). Opzet openbaar kunstbezit anders HILVERSUM Met ingang van 1973 wijzigt 'openbaar kunstbezit' zowel voor radio als voor televisie de wijze van presentatie. Een nieuwe opzet wordi noodzakelijk geacht omdat uit onderzoek is gebleken, dat kijkers en .uisteraars zich thans minder blijken ie interesseren voor afzonderlijke Kunstwerken. TV -vandaag P. J. Risseeuw [de avond van de dag kwamen jbijeen, de invalide bestuurder engenhos, zijn negerbedienden r i Tapoeyervrienden. Na een van Wouter Volkerts kwam Ma- •elle Soler naast hem staan om goed gekozen gedeelten uit het 'en van haar vader voor te le- 's waarachtig dat het rijk Gods de Brazilianen toeneemtZe •'n een echte domineesdochter, Saskia, .want vrijmoedig ver- de Franse aan wat ze had voor- n de oproep om hier op deze ?me engenhos de strijd van de de Zeeuwse en de dappere ie soldaten in het gebed te De eenvoudige smeekbede van Volkerts 'Zegen de wape- 'n uw dienaren. Here. Laten wij ne en vroomheid in dit mooie 'an de wereld mogen leven' door Jonathan in zijn eigen taal a'd en daarna door de oudste [egers. 'dingen uit Bahia moesten per van Bahia naar Pernambuco i overgebracht en dan diende er in Recief nog iemand te worden gevonden die naar de engenhos kon rijden. Frans Post, die evenals Albert Eekhout was 'thuis' gebleven, belastte zich indien hij gelegenheid had met dit soort boodschappendienst. Al met al liet op Eben Hazer het eerste nieuws dus lang op zich wachten, maar toen er eindelijk een schrijven van Pieter Volkerts kwam, was het optimitisch en moedgevend. Op 8 april waren 22 schepen uitgevaren. De overtocht had een onverwacht snel verloop: zes dagen. En dat terwijl voor diezelfde afstand soms zes weken nodig waren. 'Een gezegend snel verloop', zei Mar- guérite. Met donderend geschut was de vloot de baai binnen gevaren om bij zons ondergang voor Vijf Kastelen ten anker te gaan. ten onverwacht obsta kel tussen de anken laats en de stad bleek een indcvhi.ast met wallzn en palissaien versterkte kreek, maar de graaf wist met zijn gewone krijgs- mansbele (1 dat obstakel te nemen. De dag voordat het schip met brieven voor Recief vort/uk, was de belege ring van de stad officieel aangevan gen. Een belegering volgens alle re gels der door Frederik Hendrik on derwezen stedendwingerstechniek, welke Portugees was daarten od den duur bestand? Een moeilijke strijd zou het worden, want de bewoners van de stad vertuonden een onver wachte eensgezindheid. De burgerbe volking dc bcve'hebber Da Sylva aan het hoofd haa zich onder het commando van Bagr.uolo gesteld die twee waren opeens vrienden ge worden. Zoals ook Herodes en Pilatus elkander in het kwaad hadden gevon den, schimpten de als veldpredikers meegereisde dominees, maar P'eter vond dat niet juist. Ze deden niet anders dan tegenover de vijand van buiten eendracht beurachten. Zeis de schooljongens hielpen bij de verdedi ging mee. Het geiueh- ging dat onder de invloed van ue omzwepende predi katie van een der geestelijken de monniken hun nabij'. hadden afgelegd en de wapenrok aangetrokken. Niet dat ze daardoor de portuur werden van een ervaren krijgsman als de graaf. Was het weken of maanden later dat de volgende boods -napper op Eben Haezer aankwam?. Door Jonathans stamgenoten, de Tapoeyers, werd hij het huis binnen gedragen. Dominus Soler persoonlijk had hem aan hun zorgen toevertrouwd nadat dokter Pi- so zijn wonden had verbonden. 'Breng hem naar de engenhos van sirtfeur Volkerts', had hij gezegd. 'Daar zal hij veilig zijn en mijn dochter kan hem verplegen'. Voor vrienden en weldoeners als de predikant en de dokter zich voor hen betoond hadden, waren de Tapoeyers bereid het onmogeliike te doen, maar dit beschouwden ze niet als een on mogelijke opdracht. De oerwoud bewo ners kenden door manken onbetreden wegen door de v/Poernis, ze bedien den zich van snelle paarden en wer den als dat nodig was door stamgeno ten in lichte vaartuigen over de stroom gezet. De *ochi over land van het legerkamp voor Bahia naai Per nambuco wisten 'e sneller te volbren gen dan welke blanke ook. (Word vervolgd) Mosselen met kaassaus 2 kg. mosselen 50 gr. boter 1 ui knoflook peterselie zout, peper scheutje wijn laurier, tijm Maak de mosselen schoon door de ruwe mosselen van elkaar te knippen. Ontdoe ze van de dradenbundels en afval en trek de hechtdraden of de baard er goed uit. Verwijder open schelpen en was ze vier keer in koud water. Zet ze daarna een tijdje in schoon water met 30 gr. zout per liter. Doe ze in een grote pan. samen met 1 gesneden ui. twee teentjes knoflook een takje peterselie, selderij, peper, klontje boter en een scheutje landwijn. Breng ze aan de kook, schud ze goed om en laat ze daarna nog een paar minuten doorkoken (in totaal tien minuten koken). Laat ze afkoelen, haar ze uit de schelp en laat ze op een vergiet uitlekken. Maak een sausje van 1 eetl. boter, 2 eetL bloem, 2 dl. melk en 150 gr. geraspte kaas. Doe de mosselen in een vuurvaste schaal met een laurierblaadje, tijm, zout en peper. Schenk de kaassaus over het geheel en laat alles nog eens een half uur in een matig wanne oven lichtbruin worden. Menutip: Mosselen met kaassaus, sla, aardappelpuree, yoghurt. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 IS) Dag niet een gaatje (8.00 N»s: 8.11 Radiojournaal; 8.30 De groenteman.) 9.00 (S> Pianorec.: mod.muz. NOS: 9.20 Wat heeft dat kind?: pedagogische rubr. AVRO 9.35 Wa- terst. 9.40 (S) Arbeidsliederen utt het verle den, een causerie met gramm.platen. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws: 11.03 Radiojournaal.) 11.30 (S) Saxofoon en piano mod. muz. 11.55 Beurs- ber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: inf. progr. Overheldsvoorl.: 12.30 Ultz. v.d. land bouw. NOS 12.40 fS) Lichte gramm. muz. 12 50 Recht en slecht, praatje. 13 00 Nws VARA 13.11 Dingen van de dag. NOS: 13.25 Toerlsrao: toeristische lnf. uit binnen- en bultenl. 13.50 Van Ta-ta tot totale taal: rubr. over het leven in de taal. 14.00 Mux uit de Middeleeuwen en Renaissance. 14.35 Spiegel van Belgie: muz. en nws van onze zuiderburen. 15.00 (S) Zoeklicht op Ned rep. en coram uit alle delen van het land en veel muz. <16.00 Nws.) VPRO: 17.00 VPRO-Vrijdag: rechtstreeks progr met poli tieke analyse, rep achtergrondinf. en telcf. reacties. <17.30 Act.) 17.55 Med.) <18.00 Nws: 18 11 Act.) KRO: 19.00 <S) Springplank: Jach' op Jong talent. Verkle- zingsultz.: 19.20 van de D.M.P. KRO 19.30 En toch kerk serie gesprekken over kerk en kerk-zljn in onze tijd. 19.45 Zingende kerk muz. in de liturgie. 20.00 In antwoord op uw schrijven: verzoekpl.progr. 22.00 iS) Hinken op twee benen: licht muz. progr. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 <S) Goal!; sportprogr. met veel muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II KRO: 7 00 Nws. 7.02 Het levende wcord 7.07 <S) Badinerie: klass. muz. 7 30 Nws. 7.41 Echo. 7.50 (S) Badinerie: klass.muz. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v. d. huisvrouw. 8.45 V.d. huisvrouw. 9.40 School radio. 10.00 (S) Aubade klass. en mod.muz. <10.30 Nws.) 11.00 V.d. zieken. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. <12.22 Wij van he< land; 12.26 Med. t.b v. land- en tuinb.: 12.30 Nws: 12.41 Echo: 13.00 NEDERLAND I 10.45-12.00 Schooltelevisie NOS 18.35 Ti-ta-tovenaar P.P. 18.40 Uitzending A.R.P. 18.55 Journaal AVRO 19.05 De laatste der Mohi- canen, TV-serie 20.00 Journaal 20.21 De Mountiesshow 21.10 Voor de vuist weg 22.35 Ontdek je plekje 22.40 Politiek Debat 23.10 Journaal NEDERLAND U NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Flipper, TV-serie 19.30 Zorro, TV-serie 20.00 Journaal 20.21 De moord op de Compu ter-expert, film uit de serie Tatort 21.55 Showprogramma rond de cabaretière Greta Keller 22.45 Uit de Kunst P.P. 23.15 Uitzending G.P.V. 23.25 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Journaal van gistera vond. 10-30 Contrasten. 11.15 SUdlIcbe NSch- te, speelfilm. 12.50 Intern, persoverz. 13.00- 13.20 Journaal. 15.50 Journaal. 15 55 Ooc. de bijbelteksten de samenhang wel snapppen? Generaliserend omspringen met bijbelpassages lijkt me gevaarlijk. Een van de belangrijke oorzaken van de inflatie is Wereldoorlog II, zeker ook op het psychologische vlak via berooid zijn en honger hebben naar weer van alles kunnen genieten en zelfs een eet je welvaart krijgen). Daar over heb ik in de EO-uitzending niets gehoord. In de repportage over vervolging van christenen achter het IJzeren Gordijn, was vrijwel constant ds Wurmbrand aan het woord. Hij is, en dat weet iedereen, een omstreden figuur, tegen wie, ook van onverdachte zijde, beden kingen zijn aangevoerd .Daaraan werd echter voorbijgegaan. In de serie Misdaden uit Hartstocht zond de TROS een interessante afleve ring uit, sterk bezet door een reeks bekende acteurs. Het Gat van Neder land komt voor mij te laat om deze VPRO-productie in haar geheell te kunnen bekijken. Ton Hydra Raden maar 14 no Schoolradio. 14.30 (SI Interlokaal op vrijdag: muz. mlddagprogr« <15.30 Nws.) 17.00 Zonder grenzen: rubr* over missie en zending. 17.10 (S) Metropol* Ork 17.30 Nws. 17.32 Echo. 18.00 <S) Licht ork. met sol. 18.1» Verkle- zingsuitz. van D.S.'70. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: nws. feiten en achtergrondinf. met sociaal-culturela act en ber. <19.50 NOS Den Haag vandaag: 20.00 Nws: 20.15 VPRO-Vrijdag-conc.: mod.muz.) VARA: 21.00 <S) Radlophilh Ork. met sol.: mod. en klass.muz In de pauze plm. 21.45 Gesprek met auteur verhalenbundel. 22.45 <S» De Staalkaart 23.30 <S) Muz. van Nad. door Radio Kamerork. met sol. 23.58 Nws. HILVERSUM III EO 7.00 Nws. 7.02 Gospelsound: muz. voor jonge mensen. 8.00 Nws. 8.02 Tussen thea an koffie. (9 00 Nws.) 10.00 Nws. 10.03 De muzikale fruitmand: verzoekpl.progr. NCRV: 11.00 Nws. 11.03 Popcorn. 12.00 Nws. 12.03 Bij Barend. 13.00 Nws 13.03 Hiep hiep hit hoera: Intern, hitparade. NOS: 14.00 Nwe. 14.03 Felix Meuders Show AVRO: 15.00 Nwe. 15.03 Pop-Globe wereldtoppers. (16.00 Nwe.) 17.00 Nws. 17.03 Radiojournaal. 17.06 Postbus 700. verzoekpl.progr. 20.00 Nws. 20.02 Dr. ner's Meat Show. VPRO: 21.00 Nws. 21.02 VPRO-Vrijdagavond Show. <21.00, 22.00, 23.0» en 24.00 Nws: 22.55 Med.: 21.30. 22.30. 23 30 en 0.30 Act.) 0.55 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12.08 Inter mezzo. 12.15 Klcinkunstkron. 12.50 Bultenl. persoverz. 13.00 Nws. weerber., toneelagen da en med. 13.20 Lichte muz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. (15.00 Nws.) 15.25 Licht gevar. muz.progr. 16.00 Nws en beursber. 16.10 Operette- en muslcalfragm. 17.00 Nwe en med. 17.10 Amuseinentsprogr. 17.55 Weeg schaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 Paar- desportber. 18.30 Wegwijs wezen. 18.45 Sportmag. 18.55 Taalwenken. 18.57 Amuse- mentsmuz. 19.00 Nws en act. 19.80 Lichte muz. 19.40 Keurig Engels. 19.45 Boekbespre king. 20.00 Gevar. Instrumentale mux. 22.09 Nws en De zeven kunsten. 22.15 Planomus. 22.20 Science Fiction stories. 2J.OO Nwa. Caslnorouz. 23.40 Nws. progr. 16.40 V.d. kinderen. 17.10 Doe. progr. 17.55 Journaal. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Sport. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Reg. mag. 19.35 Fussballtralner Wulff. TV-serle. 19.59 Progr. overz. WDR18.00 Reg. nws. 18.10 FuiSbaU- trainer Wulff. TV-serle. 18.40 Hier und Heute. 19.15 V.d. kleintjes. 19.25 Arbeitsge- richt. TV-serie.) 20.00 Journaal en wearo- verz. 20.15 Verklezlngsultz. 20.20 Cultureel mag. 21.05 Inf. progr. 21.30 Verkeerstlpa. 21.35 Den Oakland, detective serie. 22.29 Journaal en weeroverz. 22.35 Chopln-Ex- press, TV-fllm. 24.00 Journaal. DUITSLAND II 14.30-15.00 Tostproduktle. 16.00 Bezaubern- de Jeannle, TV-serle. 16.25 Doe. progr. 17.39 Journaal en weerber. 17.35 Sport. 18.05 Act. cn muz. 18.35 Dick und Doof. filmklucht. 19.10 Act. 19.45 Journaal, act. en weerber. Aansl.: verklezlngsultz. 20.15 Ak- tenzelchen: XY. ungelost, serie ultz. Aanal.: kort Journaal. 21.23 Muzikale reisimpressies. 22.15 R K. ultz. 22.30 Aktenzeichen XV. ungelöst, serle-uitz. 22.35 Journaal, comm. en weerber. 22.50-23.20 Tod ln Schevenlngan, kort TV-spel. DUITSLAND III NDR 19.00 Vorsorgcn - Frdherkennen Hellen, serie ultz. 19.50 Cursus skigymn. 20 «o Journaal en weerber. 20.15 Der Apparat, serie- uitt. 21.00-21.45 Filmrep. DUITSLAND III WDR 18.30 Lerntechnlkcn für Erwaehzene, TV- cursus. 18.45 Gymn. mit Jazz, Pop und Beat. TV-cursus. 19.00 Zandmannetje. 19.05 Voor Joegoslavische werknemers. 19.15 Landsfo- rum. 19 45 Reg nws. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20,15 Filmrep. 21.00 Weekend-forum. BELGIE (Frans) 15.30-16.00 Cursus Frans. 17.40 Journaal. 17.45 Schooltelevisie. 18.10 V.d. kleuters. 18.30 Kunstkron. 19.00 La Demoiselle d Avignon. TV-feullleton. 19.40 Waalse act. 19.45 Journaal. 20.10 Tips voor weggebruikers. 20.20 Intern, act. rubrlak. 22.00 Amlcalement votre. TV-serle. 22.55 Journaal. BELGIE (Nederlands) 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Engllsch for business. 18.35 Tekenfilm. 18.43 Verkeerstlpa. 18.50 Progr. overt. 19.03 Franse taalwenken en cultureel nwa. 19.09 R.K. godsdienstige ultz. 19.39 Med. en weerber. 19.45 Journaal, ADVERTENTIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11