overslac en omslag zijn op en top mode Service in majeur VOOR WEEKEI EN VAKANTI Overijsel Gelderland utrecht Limburg Diversen Familieberichten van den burg TROUW/KWARTET VRIJDAG 17 NOVEMBER 1972 Op 16 november herdacht ds. P. Plaatsman predikant te Rotterdam-IJsselmonde (artikel 31 vrijgemaakt) zijn 25 jarig ambtsjubileum. Ter gelegenheid van dit jubileum zal er D.V. donderdag 23 november a.s. een receptie gehouden worden van 19.3021.00 uur in de zaal van de 'Elimkerk', Bollen land te Rotterdam-Zuid. Rotterdam-IJsselmonde, november 1972 Aan alle familieleden, vrienden en kennissen. Onze hartelijke dank voor de vele felicitaties en cadeaus, ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk. A. van Tent J. J. van Tent-Fuykschot Nijkerk, 17 november 1972. En nu, wat verwacht ik Heere? Mijn hoop, die is op U. Ps. 39:8 Heden nam de Heere, voor ons zeer onverwacht, tot Zich, mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder, behuwd moeder en oma, zuster, schoon zuster en tante Maria Cornelia de Graaf echtgenote van Jasper van 't Wout op de leeftijd van 62 jaar J. van 't Wout W. A. v. Hoven-van 't Wout Ph. van Hoven A. J. van 't Wout M. van 't Wout-Kramer K. C. van 't Wout B. C. van 't Wout-den Butter J. J. van 't Wout H. J. in *t Veld C. M. van *t Wout Kleinkinderen en verdere familie Lisse, 15 november 1972 Prins essestraat 79 De overledene is opgebaard in het Verenigings gebouw der Geref. Gemeente, Crocussenstraat 2, Lisse, waar een rouwdienst zal worden gehou den op maandag 20 november a.s. des nm. 1.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Prot. begraafplaats „Duinhof" om plm. 2.30 u. Gelegenheid tot condoleren: vrijdag- en zaterdag avond van 7.308.30 uur in bovengenoemd ge bouw. GEEN BLOEMEN Heden nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid mevrouw Elisabeth van Buijtenen geboren 20 mei 1890 weduwe van Arie Huisman 'Er blijft dus een sabbatsrust voor het volk van God' Hebreeën 4 vers 9 Mede namens de Fam. Huisman en Fam. Van Buijtenen ex. test. ds. A. Veldhuijzen Naaldwijk, 16 november 1972 'Rozenhof, Anjerlaan 49. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van 'Rozenhof'. De rouwdienst wordt D.V. gehouden zaterdag 18 november a.s. in de zaal van de 'Ontmoetings- kerk', Anjerlaan te Naaldwijk om 13.30 uur, waar na de teraardebestelling plaatsvindt op de alge mene begraafplaats te Naaldwijk om ca. 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling bij terugkeer in de zaal van de 'Ontmoetings- kerk'. Psalm 103 vers 14-17 (onberijmd) Heden behaagde het de Here geheel onverwacht tot Zich te nemen mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgroot vader, broer, zwager en oom Gijsbert Spaans echtgenoot van B. Knoester op de leeftijd van 73 jaar B. Spaans-Knoester W. J. Spaans J. Spaans-Fieret C. Oosterbaan-Spaans J. Oosterbaan kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 16 november 1972. Zeezwaluwstraat 155. Condoleantiebezoek 's middags van 24 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 20 november om 1 uur op de algemene begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van huis om 12.30 uur. De Heer is mijn herder Psalm 23 Heden is van ons heengegaan, onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma Margaretlia Wilhelmina Blommaert weduwe van ds. O. Dedecker in de ouderdom van 81 jaar Gent (België): Yorkton (Canada): Californië (USA): Voorburg: Mortzel (België): Rosmalen: E. van de Walle-Dedecker D. van de Walle H. Blommaert-Dedecker O. Blommaert J. Dedecker C. Dedecker-Ommen J. S. Reinking-Dedecker J. Ch. Reinking C. L. Blommaert-Dedecker J. Blommaert G. M. de Jongs-Dedecker J. de Jongh en kleinkinderen Voorburg, 16 november 1972 Corr.-adres: Eenhoornstraat 4, Voorburg. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van bejaardencentrum 'Het Anker', Prinses Mar grietlaan 24 te Voorburg. Bezoek van 3—4 en 78 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 20 november a.s. om 12.15 uur in de Johanneskapel (ingang 'Het Anker'), waarna de begrafenis zal plaatshebben om ongeveer 1 uur op de Ooster begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst en na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer der begraafplaats. 'Kleine siersteekjes doen het goed in de overslagmode. 'Draion met wol 38-44 'Flannel is er niet alleen in grijs, maar ook in geel, rood, appelgroen en azuur. Zuiver wollen omslagpantalon. 34-42 'Met dit overslagtruitje bent u de mode een slag voor, zo nieuw is het t Is van acryl en in de kleuren bruin, grijs, rood, kobalt, groen, zwart, steeds in kombinatie met wit 36-42 Overslagtruitje van pluizige angora, met wol en nylon. "Nieuw is de grappige crochet bloem. Nood, zwart geel en .f. groen.38-444js.m Grijs fluwelen omslagpantalon met wijde pijp-34-44^^t In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Maria Xternsen weduwe van Willem van Es op de leeftijd van 74 jaar. "Geprezen zij de HeerHij geeft u 't leven weer". Waddinxveen: S. Glasbeek-Van Es II. Glasbeek Breukelen: H. J. van Es I. van Es-Heinen Noordwijk: W. van Es J. van Es-Van der Molen Gouda: M. van Oel-Van Es W. C. H. van Oei en kleinkinderen. Waalwijk, 14 november 1972. Huize "Samarja", Mercatorlaan 1. Corr.-adres: Griftenstein 19, Breukelen. De rouwdienst voor de bewoners van Huize "Samarja" en familie wordt gehouden op 18 no vember a.s. te 10.45 uur in het bejaarden centrum. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 18 november te 14.00 uur op de Algemene be graafplaats te Schoonhoven. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het Hervormd Centrum, Korte Dijk 12 te Schoonhoven. "Mijn genade is u genoeg". In Jezus ontslapen, mijn lieve Man en onze zorg zame Vader en Opa Jobannis Breure 75 levensjaren zijn hem geschonken. Dinteloord: C. A. Breure-Maris Dinteloord: E. K. de Feyter-Breure A. de Feyter Sprang-Capelle: M. van Drongelen-Breure R. P. van Drongelen Dinteloord: J. Breure L. A. Breure-Breure en kleinkinderen. Dinteloord, 16 november 1972. Prinses Marijkestraat 5. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 20 november a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Dinteloord, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Dinteloord. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Gereformeerde Kerk. Dr. TH. BOVET Nu meis'e- straks vrouw Seksuele voorlichting voor meisjes van veer tien tot achttien jaar Vertaald door A. Verkuyl, arts f4.90 m bwOwn*/ rara a Kcaawa - WABuuraa De service van Van den Burg is zeker niet kinderachtig. Prompte permanente service door heel nederland dié de toets der kritiek nu al 85 jaér glansrijk doorstaat. Kom eens kijken en spelen in één van onze 5 toonzalen. Het verplicht tot niets. kj piano- en orgelhandel piano- en orgelhandel arnhemsestraat 8 amersfoort tel. 03490-13877 Voor do vele blijken van mee leven bij het heengaan van onze onvergetelijke Man en Vader Gerrit Snieder (t 19 oktober) ondervonden, zeg gen we u. mede namens de an dere familieleden, zeer hartelijk dank. Mevr. J. Snieder-Blankvoort. Purmerend. 17 november 1972. God nam tot Zich in Zijn Hemelse Heerlijkheid onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder en Schoonzuster Alida Sikken-Meijering in de gezegende ouderdom van 81 jaar. Jezus, Uw verzoenend sterven Blijft het rustpunt van ons hart. Gezang 14 O.B. J. Sikken J. Sikken Jr. R. Wolting-Sikken Hr. Wolting J. J. Sikken H. Sikken-Kuipers R. Sikken en kleinkinderen. Gees, 15 november 1972. Dorpsstraat 54. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 18 november vanuit de Gereformeerde Kerk te Gees. Aanvang rouwdienst om 1 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst vanaf 12.30 uur in de kerk. Heden overleed in een gezegende ouderdom onze goede buurvrouw Alida Sikken-Meijering De gezamenlijke buren Gees, 15 november 1972 Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat God nog geheel onverwacht tot Zich nam, onze lieve en zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder. Zuster en Tante Gelske van der Plaats-Hoekstra weduwe van Jan van der Plaats op de leeftijd van 77 jaar M. Berends-van der Plaats J. Berends J. van der Plaats A. van der Plaats-van Til L. van der Plaats J. van der Plaats-Schop kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 15 november 1972. Vredehagen 181. Correspondentieadres: L. van der Plaats, Schoon- egge 172, Rotterdam-3023. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St. Claraziekenhuis -te Rotterdam, al waar gelegenheid tot rouwbezoek en condoleren: vrijdagavond van 7.00 tot 7.30 uur en zaterdag middag van 3.00 tot 3.30 uur. Maandagmiddag a.s. wordt om ca. 1.45 uur een rouwdienst gehouden in de kapel van de Zuider begraafplaats te Rotterdam, waarna de begrafe nis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het St. Claraziekenhuis om ca. 1.30 uur. Liever geen bloemen Uw kerst- en paasvakanUe aan de rand van het bos? J Bungalowpark "DE ZANDSTUWE", Boerweg 5, Den 9 Wij hebben 6-pers. verwarmde zomerhuisjes. Volledig' Tel. 05495-650. Te huur HALF HUIS op boerderij Oosterhoeve voor 4 Het is ons een genoegen u als gasten te ontvangen. Vol comf., 90.- p.w. Ook Kerstmis nog vrij. Bosr. omg. i paden. Tel. 05437-3427. Wie, wie, wie huurt voor de hele zomer '73 onze BUNGALOW Garderen, D. Veldhuizen. Tel. 05776-219. VEENENDAAL Vanaf 18 november mooie grote gemeubileerde woninfl D. Takken. Bergweg 14, Veenendaal. Tel. 08385-12687, THORN "Witte stadje". 16e eeuws gerest, huis met 2-pers. vakantie-appart. Vol richt, c.v., w. k. str. w., douche, open haard. Gel voor- en najaar, winter, Kerstmis, Carnaval. Beekstraat 5, tel. 04756-411. SCHIN OP GEUL: WINTERVAKANTIE IN ZUID-LIMBURG APPARTEMENTEN "SILENZIO" Vinkenbergstraat 4, Schin op Geul. Tel. 04459-31 Uw ideale betaalbare vakantie. ZWITSERLAND VAKANTIEL Gemeub. Chalets en komfortabele woningen te huur 6 Zwitserland. Voor zomer- en winterverblijf. "Chalet Service Suisse", Mallestraat 14, Utrecht. Tel. 1 312792. 'N WINTERVAKANTIE IS NOOIT

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10