Ét* y uL II M drielinq-dress Familieberichten Op 15 november j.l. is het huwelijk voltrokken tussen G. Hoogendoorn en M. M. van Woerden beiden woonachtig in Leidschendam. Toekomstig adres: Stompwijkseweg 56. In plaats van kaarten Op woensdag 22 november 1972 D.V. hopen J. v. d. Vlies en L. A. M. Alderliesten-Kranendonk in het huwelijk te treden. De voltrekking zal plaats vinden om 14.30 uur in het gemeentehuis te H.I. Ambacht. De kerkelijke bevestiging om 15.00 uur in de Dorpskerk van de hervormde ge meente te H.I. Ambacht door de weleerwaarde heer ds. C. Baas. Receptie van 20.0021.00 uur in het dienstencentrum. Van Kijfhoekstraat te H.I. Ambacht. Toekomstig adres: Van Kijfhoekstraat 254. H. I. Am bacht Op zaterdag 4 november zijn in Amerika. Cumber- landeiland, in het huwelijk getreden onze dochter en zuster Loes Varkevisser met de heer Ray Hutmacker J. Varkevisser W. Varkevisser- De Ridder Cees Varkevisser Katwijk aan Zee, november 1972 Tijmstraat 31 Donderdag 30 november a.s. hopen onze ouders en grootouders, de heer en mevrouw C. P. Plu- Al. Plug-De Jon de dag te herdenken, waar op zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Lisse, november 1972 Gelegenheid tot feliciteren op 30 november a.s. van 16.00 tot 17.30 uur in 'Treslong', Hillegom. Dc kerkeraad van de hervormde wijkgemeente 'Molenwijk' geeft met droefheid kennis van het plotseling overlijden van mevrouw De Gunst-Dool De grote trouw en liefde waarmede zij haar man meer dan 25 jaar in zijn werk als koster van de Marekerk heeft bijgestaan zal bij ons in dank bare herinnering blijven. Ds. A. J. de Jong, praeses W. F. v. d. Vlist, scriba Leiden, 15 november 1972 De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 16 november 1972. 's morgens om 11.00 uur in de Marekerk. Om 12.30 uur zal de teraarde bestelling plaatsvinden op de begraafplaats Rhijn- hof. Tot onze grote droefheid overleed mijn innig geliefde Vrouw en onzer aller liefste zorgzame Moeder en Oma Sjoukje Brons-Posthuma Geboren 17 maart 1899 P. H. Brons F. J. van der Laan-Brons N. L. L. van der Laan J. Brons G. Brons N. H. Brons-Van Ekelenburg en kleinkinderen Wolvega, 13 november 1972 Lenna 72 De crematie heeft inmiddels in intieme kring plaatsgevonden. Liever geen bezoek Wolvega: Apeldoorn: Groningen: Beetsterzwaag: lk heb u in Mijn handpalmen gegrift Jes. 49 16 Op de dag van haar Heer is in het Vaderhuis op genomen onze lieve, levensblije Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Yke Hiemin-a gehuwd geweest met Gerrit Hendrik Dulfer Zij werd 83 jaar oud. Amsterdam: J. H. Dulfer Gooioord 172 A. W. Dulfer-Ploeg Driehuis: A. van Stralen-Dulfer Hofdijklaan 31 L. J. van Stralen Driehuis: L. G. van der Burg-Dulfer Driehuizerkerkweg 8 J. H. van der Burg klein- en achterklein kinderen Ede. 12 november 1972 Louise Henriëttelaan 5. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 16 november 1972 om 13.00 uur op de Algemene begraafplaats te Ede. Gelegenheid tot condoleren in de aula na afloop van de begrafenis. Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze onvergetelijke Man en Vader Pieter Gerk Oberman in de ouderdom van 64 jaar. Dokkum, 14 november 1972 J. Oberman-Visser Douwe Koen Peter Carel Gelegenheid tot condoleantie vrijdag 17 november a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van „De Sionsberg" en zaterdagochtend 18 november a.s. voorafgaand aan de rouwdienst. Deze zal plaats vinden in de St. Martinuskerk om 11.00 uur te Dokkum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden te Aalsum. Tot onze grote droefheid overleed zeer onver wacht onze broer, onze zwager en onze oom Pieter Gerk Oberman Wassenaar: E. E. Visser-Oberman H. C. Visser K. J. E. Oberman S. Visser W. Visser-Snijder neven en nichten Ouderkerk a.d. Amst.: Utrecht: Dokkum, 14 november 1972. TROUW/KWARTET DONDERDAG 16 NOVEMBER 1972 Uit de eenzaamheid, die de laatste tijd haar deel moest zijn, heeft God heden tot Zich genomen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Hendrina Bernarda Jansen weduwe van Pieter Jan Kool op de leeftijd van 90 jaar Ede: F. J. van Aller-Kool T. van Aller Gendt: B. Kool C. Kool-Vlasveld Heukelum: F. M. Kool A. J. Kool-Vlasveld Klein- en achterkleinkinderen Bennekom, 13 november 1972 'De Breukelderhof' Correspondentie-adres: Sterkenburg 38, Ede Dc overledene is opgebaard in de rouwkamer van het rusthuis 'Bethanië', Stationsweg 70, Ede. Gelegenheid tot bezoek en condoleance aldaar donderdag a.s. van 19.3020.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 17 november a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Ede. Vertrek van het rusthuis om 14.15 uur. Vooraf wordt een rouwdienst ge houden in het rusthuis; aanvang 13.30 uur. Heden ontsliep onze zeer geliefde Vader, Groot vader en Overgrootvader Hebbo Hermannus Schierbeek geboren te Foxhol 14 juni 1882 sinds 1966 weduwnaar van Johanna Sophia Dalof Bussum, Hoofdlaan 18: M. W. van Doorm-Schierbeek W. A. van Doorm Groningen, Goeman Borgesiuslaan 33: R. Schierbeek G. G. Schierbeek-Hopma Klein- en achterkleinkinderen Naarden, 15 november 1972 Van Lijndenlaan 28 De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize 'De Heemburgh'. Graaf Wichmanlaan 28 te Bussum. Bezoek aldaar van 10.30 uur tot 12.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Op zaterdag en zondag van 10.00 tot 12.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 20 november op de Oude Algemene Begraaf plaats aan de Thomas k Kempisstraat te Zwolle. Aanvang van de rouwdienst in de aula van de begraafplaats om 11.30 uur. Na een rijk gezegend huwelijksleven van 57 jaren, heeft de Heere tot Zich genomen, mijn lieve onvergetelijke Vrouw, onze zorgzame Moe der, Behuwd- en Grootmoeder, Behuwdzuster en Tante Hendrika Christina Loeve echtgenote van Hugo van Tienhoven in de ouderdom van 83 jaren Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Eindhoven: H. van Tienhoven A. van Tienhoven E. van Tienhoven-De Haas Vlaardingeh: P. van Tienhoven N. van Tienhoven-Van der Eijk Rotterdam: A. van Tienhoven P. M. van Tienhoven-Van Veelen H. C. van Tienhoven M. P. van Tienhoven-Messer Geleen: A. Groenewegen-Van Tienhoven D. Groenewegen Rotterdam: B. P. van Tienhoven L. van Tienhoven-Spruijt cn kleinkinderen Rotterdam. 15 november 1972 Bejaardencentrum 'De Burcht' Van Moorselplaats 2 Verzoeke geen bloemen Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum „De Burcht". Bezoek vrij dag van 19.3020.30 uur. vertrek vanaf Bej. Cen trum „De Burcht" om 12 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 18 november om 11 uur in het Bejaardencentrum „De Burcht", door de weleerw. heer ds. P. Rie- mersma waarna de begrafenis zal plaatshebben op de N. H. begraafplaats Oud-Kralingen om ca. 12.30 uur. Tevens gelegenheid voor condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel. Duor omstandigheden eerst heden geplaatst. DANKBETUIGING Door de zeer vele blijken van belangstelling en hartelijk medeleven bij het overlijden van onze Vader, Groot- en Overgrootvader Cornelis Vreugdenhill is het ons niet mogelijk een ieder hiervoor persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg een ieder hiervoor onze oprechte en welgemeende dank. Uit aller naam: J. B. Vreugdenhill Honselersdijk, oktober 1972. Heden ontvingen wij het be richt dat onze Werknemer en Collega K. j. Spaans is overleden. Zijn nagedachtenis zal bij ons altijd in ere worden ge houden. De directie en personeel van de N V. Sleephelliny- maatschappij Scheveningen. Heden nam de Heere tot Zich, geheel onver wachts. mijn innig ge liefde Vrouw, onze zorg zame Moeder, Behuwd- moeder, Zuster, Behuwd zuster en Tante Anlhonia Johanna Besterveld geboren Van der Zee op de leeftijd van 66 jaar. T. Besterveld B. B. Besterveld J. Besterveld- Bouwman Dordrecht, 14 november 1972 De Sitterstraat 8 Gelegenheid tot condole ren aan huis: donderdag van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal wor den gehouden D.V. op vrijdag 17 november a.s., aanvang 13.45 uur, in de Chr. Geref. Kerk van Dordrecht-Zuid, Zuidho- venlaantje 1, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats alhier. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland mijn geliefde Man. onze lieve Vader, Groot- cn Over grootvader, Broer en Oom Hugo Adrianus Kramer o ud-ri j kson tvange r echtgenoot van Maria Wiggelinkhuyzen in de leeftijd van 82 jaar Zalig zijn de doden die in de Here sterven. Uit aller naam: M. Kramer-Wiggelinkhuyzen Maassluis, 14 november 1972 P. C. Hooftlaan 108 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de zaal van de Maranathakerk te Maassluis. Condoleantie is bepaald vrijdag 17 november a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. Aanvang rouwdienst zaterdag 18 november a.s. om 13.30 uur in de Maranathakerk (ingang Jan Luykenstraat) waarna de begrafenis plaats zal vinden op de Algemene Begraafplaats te Maas sluis. I (voordevrouw die van variatie houdt) f Overtrul f broekpak met een J omslagpantalon. Trui en broek zijn >x, in dezelfde uni- kleuren de i overtrui is in .wisselstreepja Crylor met M.kan zo inde wasmachine, k 38-44 85.- Broekpakl met wikkelvestje, I over de effent pantalon met I overhemdbloes in f 1 dezelfde kleur hoort| een langharig felgekleurd vestje. Acryl. 38-44#' 75.-1 Op de japonnenafdeliné van C&A vindt de vrouw van vandaag niet alléén meer japonnen; er zijn ook driedelige pantalon-sets, waarmee ze naar hartelust kan variëren. *En welke vrouw wil dat niet? A100 Spencer-set: een kort spencertje op een overhemdbloes met pantalon. O.a. zwarte spencer op rood broekpak. Acryl. 38-44 65.- Dubbeldekker pak van ideale Draion wol. De coltrui en de pantalon zijn in kontrasterende kleuren endeTankTop heeft van allebei een beetje. O.a. in grijs met oranje. 36-4475.—

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16