Meerderheidsregering geen garantie oor een goed beleid' Televisiezendtijd voor zieken gevraagd Kerkgebouw bezet door parochianen Jrof. Böttcher laat NVV in de kou staan Biesheuvel zit Den Uyl op de hielen Scholten aast Zuidmolukker mag tóch naar ons land CHU-6 CHU-6 DAAROM STEMMEN WIJ CHU CHU-6 CHU-6 Friese persprijs voor jhr ds C. van Eysinga Het weer Marokkaan doodgestoken Portugese deserteur ondergedoken Tweemaal per week 'Goeie Middag' [OUV/KVARTET MAANDAG 13 NOVEMBER 1972 BINNENLAND T3/K5 Protest tegen voorgenomen sluiting Van onze correspondent EINDHOVEN De Sint Lambertuskerk in Eindhoven is sinds gistermiddag twaalf uur bezet. Vanavond zal het kerkbestuur van Gestel-Zuid, de nieuwe districtsparochie waarin de voormalige Lambertusparochie is opgenomen, in vergadering bijeenkomen om de toestand te bespreken. Voordien zullen geen stappen worden onder nomen. ADVERTENTIE e heren Andriessen (KVP) en Van Mierlo (D'66) in een hevig debat tijdens de verkiezingsmanifestatie in christen-democtratische jongerenorganisaties in Utrecht. De heer Vermaas, bestuurslid van de fede- [tie van de jongerenorganisaties, luistert hier aandachtig naar de heer Van Mierlo. »an onze parlemenlsredactie [TRECHT We moeten in <le Nederlandse politiek af van het meeruerheidstrauma. De kwaliteit In een beleid is veel belangrijker dan de kwantiteit. Regeren vanuit een meerderheid biedt alleen Ben garantie oor een goed beleid.' Hans van Mierlo. lijsttrekker van D"66. zei dit zaterdag in een (bat met de lijsttrekker van d° KVP Andriessen. tijdens een verkiezingsmanifest::tie va fc-dmocratische jongerenorganisaties CHJO en K\ PJG. de cln De bezetting geschiedde na de Eucha ristieviering van half twaalf gister middag. Om tien uur werd op de toren een grote zwarte vlag gehesen. Voor de mis van half twaalf, die door ongeveer duizend parochianen werd bijgewoond, werden pamfletten uitge reikt waarin het kerkvolk werd opge roepen niet te reageren op eventuele mededelingen met betrekking tot de Sluiting die vanaf de kansel gedaan zouden worden. De mis verliep dan ook zonder incidenten. Na afloop werden buiten nieuwe pam fletten uitgedeeld waarin werd aange kondigd dat de bezetting vanaf dat moment een feit was. Onder de kerk gangers bevond zich namelijk een groep vrijwilligers die in de kerk was achtergebleven. Belangstellenden, die aanvankelijk in de kerk bleven uit sympathie met de bezetting, werden na verloop van tijd verzocht de kerk te verlaten. Onmiddellijk na de kerk dienst gaven zich bij het nabijgelegen parochiehuis naar schatting tweehon derd vrijwilligers op teneinde de be zetting in de komende week te kun nen voortzetten. Het ligt in de bedoe ling de kerk zo lang mogelijk open te houden. Het actiecomité zegt in contact te staan met priesters die bereid zijn de komende zondag normaal de mis te lezen. In de loop van de zondagmid dag werden slaapzakken en dergelijke aangevoerd in verband met de over nachtingen. TEVEEL Voorzitter van het actiecomité, de heer S. Verdonk. moest zich na korte tijd terugtrekken. De spanning rond de bezetting was voor het 63-jarige schoolhoofd teveel geworden. Het pas toraal team van Gestel-Zuid wilde aanvankelijk na beëindiging van de eucharistieviering de ciborie uit de kerk verwijderen maar zag hiervan af om het conflict niet verder op de spits te drijven. De bezetters zijn streng geselecteerd uit een groot aan tal vrijwilligers. Onder hen zijn geen vrouwen. De minimumleeftijd is zes- hen jaar Een bewakingsdienst is in het Irvcn "cmepen om te waken over de kerk.' .endommen. Mierlo zei ook het 'echt niet zo :ht' voor de kiezers te vinden als vaker dan eens in de vier jaar naar v stembus moeten. Andriessen sprak ls zijn mening uit dat verkiezingen i iedere twee jaar of ieder jaar het ndsb'estuur onmogelijk zouden ma- en, 'Br is geen enkel kabinet dat in en of twee jaar een redelijk beleid an voeren e n als iedere keer een idere minderheid aan de macht al: Ct, is de continuïteit ver te zoeken, lijsttrekker van D'66 wees e-op it zijn partij niet alleen pleit voor lijpolitieke hervormingen, m -ar uk voor staatsrechtelijke hervormin- .-,31, die continuïteit mogelijk maken. ij zei ook dat het verwerven van s:'|olitieke macht 'onder een niet-poli- ke noemer', zoals de KVP dat doet', 'onbetrouwbaarheid kan leiden.' ïlu ndriessen maakte toen de opmerk'ng Yu. at 'niet alleen revolutionaire omwen- lingen aan de orde zijn, maar ook it oplossen van actuele problemen. En daarvoor biedt een meerderheids kabinet de beste mogelijkheden.' Spre kend over eventuele samenwerking van de confessionelen met VVD en DS'70, zei Andriessen, dat hij 'twijfelt aan de homogeniteit daarvan.' Jongeling boos Het Tweede Kamerlid P. Jongeling van het GPV maakte zich zaterdag in Arnhem kwaad over de opmerking van minister-president Biesheuvel in Goes dat het GPV zich negatief zou opstellen. 'Hij weet wel beter', zei de heer Jongeling op een vergadering van zijn partij, waarna hij betoogde dat niet het GPV, maar de ARP niet met de beide benen op de grond staat. 'Dat hebben we vorig jaar bij de verkiezingen wel gezien. Zij deden allerlei loze beloften, terwijl wij toen al wezen op het gevaar van de infla tie. waar we nu middenin zitten.' Jongeling verweet de huidige rege- fan een onzer verslaggevers EEKBERGEN Voor het NW- ongerencontact, dat vrijdag en zater- 'ag in Beekbergen over het milieu onfereerde, is prof C. J. F. Böttcher erdege door de mand gevallen. Vrij- lagavond zou hij met dr. Sicco Mans- olt over de wenselijkheid van econo mische groei komen discussiëren, i naar 's middags meldde hij zich ziek. 'e eigenlijke reden dat deze boeiende iscussie niet doorging, bleek echter oen prof. Böttcher vrijdagavond werd esignaleerd op de jaarvergadering an het Verbond van Nederlandse irnemingen, waar overigens ook er het milieu werd gesproken. 'e vakbondsjongeren toonden zich 'baasd en verontwaardigd', maar Ringen vastbesloten door met hun Programma. Eerder deed dr. Mansholt een aanval ®P de opvatting in eèn discussienota, 'at economische groei niet verwerpe- 'ijk is wanneer de sociale kosten maar 'n rekening worden gebracht.' Gezien de barre verdeling van welvaart in de gereld, en de beperkte mogelijkheden voor groei van het totaal, zullen wij onze consumptie van goederen moeten r»minderen. Doen we dat niet. dan laat de samenleving op langere ter- >jn naar de knoppen. De conferentie kon dat wel inzien, 'aar vroeg zich af of de door mati- ln8 vrijkomende middelen dan wel .terecht komen op de plaatsen waar ze •nodig zijn. Mansholt: mijn uitgang- Punt is de noodzaak van een andere 'aatschappijstructuur. 'ij kreeg ook weerwerk van PSP- 'oliticus dr. Bram van der Lek. die vel erg veel hoorde over waar het jeen moet, maar niets over hoe we laar komen. Mansholt: 'Je moet het «woon willen, en in een democratie J-Uereik je dat dan door machtsvor ming. Dat zal op internationaal ni veau moeten gebeuren. In één land sun je weinig doen'. "ij prees het ijveren van de Neder- andse regering om het Europese par- '®ient echte bevoegdheden te geven (tevergeefs, zelfs de socialistische re- ring dat 'zij niet het klokketouw heeft weten te vinden om het volk wakker te schudden uit de dommel, die een doodsslaap dreigt te worden.' Volgens de GPV-voorman kunnen we de strijd tegen de inflatie het komen de jaar wel vergeten, nu de regering meewerkt aan 'dat kwalijke centraal akkoord.' Hij waarschuwde zijn ge hoor voor een voortschrijdende more le inflatie, die 'altijd samengaat met materiële inflatie. Het volk wordt mo reel vergiftigd en de regering doet niets om de ongebondenheid te be dwingen.' Wat Hans Wiegel, fractieleider van de VVD, betreft kunnen de uitzendingen van de politieke partijen op de radio wel verdwijnen. Hii zei dit zaterdag middag in het NOS-programma 'Hebt u geluisterd', waarin werd nagegaan wat voor doel en effect uitzendingen van politieke partijen via de radio hebben. De afdeling kijk- en luisteronderzoek van de NOS heeft een enquête gehou den, waaruit blijkt dat 75 procent van de ondervraagden nooit naar de poli tieke programma's via de radio luis tert. Van de overige 25 procent luis tert twee procent vaak, dertien pro cent af en toe en negen procent zelden. Van de ondervraagden, die meer of minder frequent luisteren, zegt 65 OP VOOrKGlirSSXClTl Meteen na de laatste dienst werden waardevolle voorwerpen zoals kande laars en dergelijke uit de kerk verwij derd en in de kluis opgeborgen. Een jurist die door het actiecomité niet met name wordt genoemd, onderzoekt momenteel of de inboedel van de kerk eigendom is van de paus of van de parochie. De bezetting bestaat con stant uit 25 tot 30 personen. De kerkdeuren worden gecontroleerd door leden van de bewakingsdienst. De Eindhovense vicaris Pieter Stevens zegt vooralsnog geen maatregelen te nemen. Hij acht het kerkbestuur ver antwoordelijk voor het gebeurde. De bezetting zal in de loop van vandaag besproken worden door bisschop J. Bluyssen. die de sluiting van de kerk heeft gewild. Van een verslaggever HILVERSUM Ruim een derde van de Nederlandse bevolking zou na de verkiezingen Den Uyl het liefst als minister-president heb ben (36 procent stemde voor Den Uyl). De huidige premier Bies heuvel komt op de tweede plaats, met 34 procent. Dit is gebleken uit een onderzoek dat Intomart heeft, ingesteld dn opdracht van de KRO-actualiteitenrubriek lEcho. Ruim een op de drie kiezers weet verder nog niet op welke partij hij of zij op 29 november moet stemmen. De kiezers, die wel al hun politieke keus hebben gemaakt, zullen, volgens het onderzoek, de PvdA, D'66 en de PPR aan 40 procent van de stemmen hel pen, de confessionelen (KVP, ARP en CHU) aan 35 procent, de VVD en DS'70 aan 14 procent en de overige partijen aan 11 procent. Ten opzichte van de kamerverkiezin gen van vorig jaar betekent dat voor de progressieven een winst van 7 procent, voor de confessionelen een verlies van 2 procent, evenals voor de VVD cn DS'70 en voor de overige partijen een verlies van 3 procent. Ongeveer een derde van de kiezers (32 procent) weet niet waarom er op 29 november verkiezingen worden ge houden. Voorts is gebleken, dat 31 procent van de kiezers het met het beleid van het kabinet Biesheuvel eens is geweest en dat 38 procent het afkeurt. Meer dan de helft van de kiezers (55 procent) is van oordeel, dat er door het kabinet Biesheuvel niet is bezuinigd. Ruim 39 procent is van mening dat de welgestelden het meest van het beleid van het kabinet- Biesheuvel hebben geprofiteerd. gering van West-Duitsland hielp de boot afhouden'). Een hij signaleerde dat de vakbeweging bezig is, de eerste machtsfactor op Europees niveau te vormen. ADVERTENTIE procent dat de politieke partijen met deze uitzendingen stemmen willen winnen of politieke propaganda wil len maken. Van hen vindt 68 procent dat de uitzendingen eerlijke voorlich ting moeten bevatten en geen koeien met gouden horens moeten beloven. Voldoening' Vraag de DHZ-brochure aan bij Nooitgedagt, Postbus 1, IJlst. Het overlegorgaan van PvdA. D'66 en PPR heeft er met voldoening kennis van genomen, dat cl? PSP het tot stand komen van een progressief kabinet van PvdA. D'66 en PPR als wenselijk beschouwt. Tussen de delegaties van de progressieve drie en het bestuur van de PSP zijn besprekingen gevoerd over de mate. waarin de PSP steun zou kunnen geven aan een dergelijk kabinet. Er werd geen overeenstem ming bereikt over de vraag of er afspraken over wederzijdse contracten met partijen buiten het progressief samenwerkingsverband kunnen wor den gemaakt, zonder dat de congres sen van de drie progressieve partijen daarin zijn gekend. DEN BOSCH Het Tweede-Kamerlid voor de ARP mr. J. N. Scholten. thans nog burgemeester van Andel, Giessen en Rijswijk (NB) wil probe ren zo veel mogelijk voorkeurstem men te krijgen. Hij staat als nummer 15 op de landelijke lijst van de ARP, maar wil als Brabants kandidaat toch trachten opnieuw zijn plaats in de Tweede Kamer in te nemen. Zijn burgemeestersfunctie zal 31 december vervallen, want zijn gemeente zal ver dwijnen bij de gemeentelijke herinde ling. De heer Scholter. is al jaren lid van de provinciale staten van Noord-Bra bant en voorzitter van het streekge- west Land van Heusden en Altena. Hij wil zich nu geheel aan de politiek wijden. Hij is sterk geïnteresseerd in een samenwerking van de drie christelijke partijen, zo mogelijk in één fractie, zoals dit in de provinciale staten van Brabant al het geval is. Ook is hij voorstander van kiesdistricten of van de invoering van een kiesdrempel. DEN HAAG De kroon heeft beslist dat de 60-jarige Zuidmolukker L. Ta- hapary, die in 1959 door de Zuidmo- lukse leiders in Nederland naar de Ph'ilippijnen werd gestuurd, om van- daaruit voor de zaak van de Zuidmo- lukse republiek te werken, zich op nieuw in Nederland mag vestigen. Het ministerie van justitie had op een desbetreffend verzoek van Taha- pary afwijzend beschikt. Dit onder meer omdat volgens het ministerie van cultuur, recreatie en maatschap pelijk werk te vrezen zou zijn dat Tahapary eenmaal terug in Neder land zich voor de' politieke doelein den van de in Nederland verblijvende president van de Zuidmolukse repu bliek ir. J. A. Manusama zou gaan inzetten. Nu de kroon de afwijzende beschik king van justitie vernietigd heeft staat niets de terugkeer van de gezag hebbende Zuidmolukker, die volgens ir. Manusama een bijdrage tot de rust en orde onder de Zuidmolukkers in Nederland kan leveren, meer in de weg. Ir. Manusama heeft inmiddels het ministerie van buitenlandse zaken gevraagd Tahapary de voor zijn terug keer benodigde documenten te ver strekken. Openbare Statenkring Vergadering voor Gorkum en omgeving in de aula van de Christelijke Middelbare Landbouwschool, Mer- wedekanaal 8, op dinsdag 14 november, aanvang 8 uur. Spreker: Dr. R. J. H. Kruisinga Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat. Onderwerp: Gelegenheid tot het stellen van vragen aan een forum onder voorzitterschap van Dr. Kruisinga en waarin o.a. zitting hebben: Ds. Oliemans uit Dordrecht en de heren Kramer uit Breda en i De Bruin uit Zwijndrecht. LEEUWARDEN In Leeuwarden is zaterdagavond de Friese persprijs 1972 uitgereikt aan jhr. ds. C. van Eysinga uit St. Nicolaasga. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan degene, die in het afgelopen jaar vaak in de publici teit is geweest, maar deze niet heeft gezocht. Ds. Van Eysinga kwam vaak in het nieuws vanwege het feit dat hij behal ve jonkheer, grootgrondbezitter, do minee en recreatieondernemer is. Daarnaast is jhr. Van Eysinga voorzit ter van diverse verenigingen in Fries land. De prijs werd hem uitgereikt door de voorzitter van de Friese jour nalistenvereniging de heer S. van der Wal. Van een verslaggever WEERT Op de nieuwe markt in Weert is in de nacht van zaterdag op zondag bij een vechtpartij de 33 jarige in Weert wonende Marokkaan Ahined Hatimi bij een vechtpartij met enkele mesteken om het leven gebracht. De dader, de 17-jarige inwoner W. W. uit Weert, heeft kort na het gebeuren de politie ingelicht. Hij heeft inmiddels een bekentenis afgelegd en zal van daag aan de oficier van justitie In Roermond worden voorgeleid. De vechtpartij is ontstaan in een café in de Molenstraat en daarna voortge zet op de markt. Oorzaak van de moei lijkheden was het feit, dat beide man nen naar de gunst dongen van het zelfde meisje. De woordenwisseling is ontaard in een vechtpartij, waarbij de 17-jarige jongen de Marokkaan enkele messteken in de voorzijde van het li chaam toebracht. Beide mannen had den volgens de politie wel gedronken, maar van dronkenschap was geen sprake. Toen de dader het slachtofer na de vechtpartij in elkaar zag zakken, heeft hij de politie gebeld. Toen deze arri veerde, heeft hij zich ter beschikking van de justitie gesteld. Van een verslaggever AMSTERDAM De 28-jarige Francis co Freire, de Portugese deserteur die zaterdagochtend Nederland moes.t ver laten, ondanks het feit, dat hij ziek is, is niet gegaan, maar ondergedoken. Hij wil de resultaten afwachten van de pogingen van de Amstrdamse advo caat mr. W. J. van Benmekom om alsnog een verblijfsvergunning voor hem te krijgen. Freire, een blanke Portugees uit Mo zambique, zou, volgens zijn vrienden, de status van vluchteling hebben, iets, dat de Amsterdamse politie niet zou hebben erkend. Ofschoon Freire ziek is hij lijdt aan astma en had kort geleden een hartaanval is directe medische hulp voor hem niet noodza kelijk. Bij het aanvragen van een verblijfs vergunning bij de Amsterdamse poli tie, werd de Portugees donderdag aan gehouden. Hij zou toen onverwijld worden uitgewezen naar Frankrijk, van waaruit hij op transport gesteld zou worden naar Portugal. Zuidwester storm Van onze weerkundige medewerker Een temperatuur van 33-34 graden onder nul op ruim 5.000 m. hoogte is te veel voor de atmosfeer geweest. Er ontwikkelden zich vooral boven het 11 a 12 graden warme Noordzeewater buien met hagel en onweer. In de nacht van zaterdag op zondag onweer de het in het waddengebied en N- Friesland van 2 uur tot 10 uur de volgende ochtend waarbij een molen in Birdaard bij Dokkum, die ruim een eeuw lang de zwaarste zomeronweders getrotseerd had, in brand werd 'ge schoten' door een felle bliksemontla- ding van een 'koude' herfstbui. Oorzaak van die onstuimigheden was een zeer diepe depressie met het cen trum bij Trondheim, die opvulde en op-de-plaats-rust maakte. Met dit ene minimum zijn wij niet klaar. Op de oceaan heeft zich een nieuwe depres sie ontwikkeld, die sterk uitdiepend met de krachtige westelijke stromin gen in de hogere niveaus via Ierland tn de richting ran de Noordzee is ge trokken Om zeven uur gisteravond lag het centrum boven de Ierse Zee met een laagste luchldrukwaarde van 976-8 millibaar in Valley, (eiland Angle sey). Vóór het centrum uit waren de luchtdrukdalingen enorm: in de loop van de middag in Zuid-oost-lerland 16 millibaar over drie uur Kilkenny gisteravond 13 14 millibaar in Wa les en 11 millibaar aan de Engelse zuidkust. De storm zweepte de wind meter in Plymouth op tot 68 knopen oftewel 122 km. per uur. Dat is volle orkaankrachl 12 beaufort. Als begelei ding viel er zware regen met tot gisteravond maxima van 25 tot 30 millimeter in Ierland. 23 d. 25 in Wales en circa 11 mm in midden- EngelancL Het hoeft geen betoog dat het weer vandaag ook in ons land bijzonder slecht zal zijn met aanvan kelijk een stormkracht 9 d 10 beau fort met name in de westelijke en noordelijke kustprovincies. In de loop van de dag ruimt de wind naar west tot noordwest en zijn er enkele opkla ringen te verwachten, maar niet na dat er geruime tijd regen is gevallen. Op de oceaan werden van de Azoren langs een lijn 1000 km. in noordweste lijke richting gistermiddag onweers cellen gepeild, die klaarblijkelijk ver band hielden met een warmtefront dat in noordoostelijke richting opruk te. OPKLARINGEN BEWOLKING REGEN HAGEL MIN. TEMP. WINDRICHTING van een vers: HILVERSUM Bij liet bestuur van de NOS is een verzoek ingediend om zend tijd voor een tweemaal per week gedurende een half uur 's middags te verzorgen televisieprogramma voor mensen die aan liuis en/of bed zijn gebonden. zonder meer afwijzend zou staan tegenover een aanvraag voor zendmachtiging van de werkgroep als de NOS aan het verzoek van de werkgroep om zendtijd niet zou kunnen vol doen. Het verzoek is gedaan door de heer A. van Embden namens de werkgroep middagtelevisie van de Stichting Fondsenwer vingsacties Volksgezondheid. Tot deze stichting behoren on der meer alle Kruisverenigin gen. de Hartstichting, de Nier stichting en het Astmafonds. De werkgroep, die het plan van Max Tailleur voor een nationale ziekenomroep heeft uitgewerkt, heeft het plan on der de naam 'Goeie Middag' vooral instructieve en ont spannende programma's te ge ven. De programmaraad televisie van de NOS zal in zijn verga dering van volgende maand het verzoek om zendtijd be handelen. Programmacommis saris J. W. Rengelink van de NOS acht het niet eenvoudig ruimte te bieden aan de doel stellingen van de werkgroep. Ds. F. H. Landman, bestuurs lid van de NOS. meent dat de minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk niet Actie Mocht de NOS niet aan het verzoek tegemoet kunnen ko men, dan wil de heer Van Embden de aanvraag voor een zendmachtiging vergezeld doen gaan van een actie van sympathisanten uit de kringen van de Stichting Fondsenwer- Max Tailleur tv-zendtijd vingsacties Volksgezondheid. Max Tailleur heeft laten we ten dat de stichting 'Beter met Max' bij de Nederlandse Omroep Stichting zendtijd heeft gevraagd ten behoeve van televisie-uitzendingen voor mensen die aan huis en/of bed zijn gebonden. De bij de stichting fondsenwer vingsacties volksgezondheid aangesloten instellingen en fondsen hebben zich in princi pe bereid verklaard met de stichting 'Beter met Max' een nieuwe stichting te vormen die. onder de naam 'Goede Middag' de televisieprogram ma's wil verzorgen. Weerrapporten van gisteravond 7 uur: maxi mumtemperaturen en -neerslag tussen 's morgens en 's avonds 7 uur: Amsterdam geheel bew. 9 gr 1 mm. De Bilt geheel bew. 9 0. Deelen geheel bew. 8 0. Eelde geheel bew. 8 5. Eindhoven regen 8 0.1. Den Helder regenbui 9 0.6. Luchth. Rotterdam regen 9 0.8, Twente, half bew. 8 0, Vlissingcn regen 9 1. Zd.-Limburg regen 7 0.5, Aberdeen Bordeaux zwaar bow. Brussel niet ontvangen. Frankfort regen 8 0.1. Gcnève regen 6 7, Helsinki motregen 6 1. Innsbrück sneeuw 5 4. Kopenhagen regenbul 8 0.1, Lis sabon onbew. 18 o. Locarno niet ontvangen, Londen regen 8 5. Luxemburg regen 4 2. Madrid onbewolkt 14 0. Malaga licht bew. 20 0. Mallorca onbew. 18 0. München sneeuw 4 4. Nice half bew. 18 0. Oslo onbew. 7 0. Parijs regen 9 3. Rome licht bew. 17 0. Split onbewolkt 18 4. Stockholm half bewolkt 7 0. Wenen onbew. 8 0. Zürlch regen 4 18. Casa Blanca licht bew. 19 0. Istanboel niet ontvangen. Las Palmas zwaar bew. 15 0. New York niet ontvangen. Tel-Avlv licht bew. 22 0. Tunis licht bew. 21 0. Hoog water 14 november Vlisslngen: 7.02- 19.43: Haringvliet aan de Zeezijde: 8.32- 21.03: Rotterdam: 9.23-22.18; Schevenlngen: 7.55-20.25: IJmulden 8.44-21.14; Den Helder: 11.44-.-; Harlingen 2.13-14.28; Delfzijl 4.09- 17.00.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 5