VOOR WEEKEND EN VAKANTIE Nieuw! Het Gentleman-systeem. Poetst uw schoenen, zonder uw handen vuil te maten Limburg Diversen assistente beschaafde dame van sillevoldt n.v. LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM Hartewens geschenken Hartewens geschenken Familieberichten in de zaal van de Gereformeerde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Maasdijk. Voorburg: M. W. Broekman Voorschoten: A. G. van Vliet-Broekman H. F. van Vliet Voorburg: H. Mak-Broekman J. P. Mak Peter, Paul Rijswijk Z.H.: C. H. Kuyvenhoven-Broekman A. Kuyvenhoven Hans, Saskla en verdere familie. Voorburg, 8 november 1972 Laan van Nieuw Oosteinde 132. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus. Emmastraat 11, Rijswijk Z.H. Bezoek van 24 uur, zaterdag en zondag van 11-12 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 13 november om 3 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 2.30 uur. Gezang 138 vers 8 Van ons ging heen onze geliefde vader, schoon vader en opa Dirk Wassenaar weduwnaar van Neeltje Kloos in de ouderdom van ruim 82 jaar Noordwijk: J. P. Kaptein-Wassenaar C. Kaptein Jan, Nelly, Gerry, Rita en Joke M. A. Wassenaar Katwijk aan Zee, 9 november 1972. 'Overduin'. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 11 november om 11.30 uur in de Ger. Kerk aan de Vinkenlaan, waarna de begrafenis op de alge mene begraafplaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren: vrijdagavond 10 no vember, Bronckhorststr. 31, Noordwijk-Binnen. Nooit meer uitgedroogde schoensmeerhet deksel sluit hermetisch. Nooit meer gescheurde nagels het potje j gaat gemakkelijk open, t 'Veilig in Jezus armen'. Heden overleed geheel onverwacht, onze innig ge liefde Moeder, Schoonmoeder, Oma, Overgroot moeder, Zuster, Schoonzuster, Tante en oud-Tante Aafke Pool-de Vries weduwe van Louis Pool op de leeftijd van 82 jaar. Wassenaar: G. Pool-Brouwer Apeldoorn: T. van Scherpenzeel-Pool A. van Scherpenzeel Edmonton: L. Meeuse-Pool M. Meeuse Langley B.C.: W. Pool M. Pool-Mulderij Wassenaar: J. Pool M. H. Pool-Vrijenhoek East London: S. Pool E. Pool-Bouman Charltonville: A. Pool klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Wassenaar, 8 november 1972 Zijllaan 33. Liever geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op maandag 13 novem ber a s. om 15.30 uur in de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Nooit meer teveel schoensmeer inééns de tampon neemt precies de juiste hoeveelheid op. Tot onze diepe droefheid is door een langdurige ziekte van ons weggenomen onze lieve zorgzame Man en Vader, Zoon, Schoonzoon, Broer en Zwa ger dr. Emile Johan Wilhelm Keuter in leven neuroloog te Utrecht op de leeftijd van 47 jaar. Psalm 139 1-19. L. W. P. Keuter-de Ruiter Franske Monique Emile Marleen Anneke en familie. Utrecht. 8 november 1972 Frans Halsstraat 22. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaats hebben maandag 13 no vember a.s. om 15.00 uur op de Algemene Be graafplaats 'Tolsteeg' aan de Opaalweg, ingang t/o Robijnlaan. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Doopsgezinde Kerk aan de Oude gracht 270, welke om 14.00 uur aanvangt. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er ge legenheid tot condoleren in de aula van de be graafplaats. Méér dan zomaar een schoensmeer een schoencrème. Zacht voor het leert Een lust voor het oog R even een doekje erover S en uw schoenen glanzen als nooit tevoren. Tijdelijk slechts f 1,22 E'.fOPlSE I Voor uw hartelijk medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder Catharina van tien Berg-Broek betuigen wij u onze oprechte dank. Arjen Nel en Frans Ria Aart 's-Gravenzande, november 1972. Eikenlaan 73. Jesaja 54:10 God nam tot Zich, na een korte ziekte, onze grootvader, overgrootvader, broer, zwager en oom Jan Schouten weduwnaar van Alida Geertruida Leentvaar op de gezegende leeftijd van 92 jaar Uit aller naam: C. P. Driesprong Stuyvesantstraat 100, 's-Gravenhage Rotterdam, 8 november 1972. Bejaardentehuis 'Borgsate', Meidoornsingel 181. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden, maandag 13 no vember a.s. om 3 uur op de begraafplaats 'Oud Eik-en-Duinen', Laan van Eik-en-Duinen 38 te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren, zaterdag a.s. van 78 uur in huize 'Borgsate' en tevens na de be grafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Postbus 12 - Breda Handelsonderneming Gerard Roovers. KASTELEN bouwen Erven G. van Sillevoldt N.V. Voor operatie afdeling en chirurgische polikliniek zoeken wij een Urenlang creatief speelplezier. Zie kasteel in onze etalage. 7.95 13.90 en 24.90 per doos. HONINGERDIJK 49-57 ROTTERDAM Voor ons kantoor in Rotterdam-Kralingen zoeken wij een MEIJER BLESSING Lijnbaan 68 SPEELGOED Rotterdam. Leeftijd vanaf 19 jaar. De taak is hét behulp zaam zijn van het operatieteam. Degenen die geen ervaring hebben, kunnen dit werk met succes in de praktijk leren. Intern wonen is mogelijk. voor hef verzorgen van de koffie en het schoonhouden van het kantoor. Over het indelen van de uren en de daarvoor in aanmerking komende beloning kunt u komen praten, wanneer u even belt nr. 1 1 I960 en vraagt naar Mej. Bakhuizen voor het maken van een afspraak. VALKENBURG: Hotel Belvédère. Centraal gel.. 2 min. v. h. truni Gez. bar. Ie klas keuken, alle comfort. Tel. 044063905. DORDRECHT Telefoon (01850) 33412 A. MAK B V Visstraat 25 Inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitaties te richten aan de direktrice, tel. (03451) 35 46. Heden overleed onxe gelief de Broer en Zwager Jan Schouten Hij bereikte de leeftijd van 92 jaar. Jesaja 54 10. A. Jansen-Schouten A. G. Schouten van Veelen M. van Veelen G. Los-Schouten S. Schouten-de Gast J. Seele A. M. Bloot-Schouten M. Barztlay-Schouten Rotterdam. 8 november 1972. Met droefheid vernam de Kerkeraad van de Gerefor meerde Kerk van 's-Graven- hage-Oost het overlijden van t.o.v. deurwaarder E. J. van den Berg te Dor drecht. w.b. uit faillissement: boorstelling (Flott). moderne cirkelzaag, schuur- machine (Skill), slijpmachine (Matador), lint zaagje. draaibank, compressor, enz. Tevens: kassa's, bureau, toonbanken, vitrines e.a. meubelen, enz. Kijkdagen: zaterdagmorgen van 9.00-12.00 uur. Veiling: zaterdagmiddag 13.00 uur aan de Lange Breestraat 21. 's MAANDAGS GESLOTEN 'N WINTERVAKANTIE IS NOOIT WEG Vraag onze folder ook eens aan. Centrum Buitenlandse Reizen YMCA. Den Haag: Apeldoornselaan 151153. Tel. 07033.02JHL Met dankbaarheid denkt zij terug aan de arbeid die hij als predikant voor de evan gelieverkondiging onder Is rael van 19501957 heeft verricht. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. ZWITSERLAND VAKANTIELAND Gemeub. Chalets en komfortabele woningen te huur door geheel Zwitserland. Voor zomer- en winterverblijf, „Chalet Service Suis se", Maliestraat 14, Utrecht. Tel. 030—31.23.61—31.27.92. V12 Namens de K.A.Z.: J. van Leeuwen, praeses P. de Lange, scriba. Romika, gobelin slipper auperlichte zool Echt Ieder slipper in romantische kleuren Camel suède, met warme dons rand en hakje In prachtige kleuren, rose en bleu met zwanendon* I'oezenzacht en zalig warm met grappige versiering Zilverbrokaat met kleuren en leuke pompoen Corduroy met zwanendons en flatteus hakje Vrolijk geborduurde biesen lekkere dikke zool Heerlijke langhaar slipper een verleidelijk kado la Mn heleboel kleuren, zacht als dons ROTTERDAM hoek Westewagenstraat Hoogstraat, TROUW k\1 ARTET VRIJDAG 10 NOVEMBER 1972 KI Kennis van droefheid is de basis voor blijheid. De weg naar Gods huis is de lat van het kruis. In haar Heer en Heiland is, na een langdurig ge duldig gedragen lijden, van ons heengegaan, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Schoon moeder en Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante Clasina Hendrika Broekman-den Duik op de leeftijd van 64 jaar. „Leer ons naar Uw wil te hand'len". Na een geduldig gedragen lijden is in volle vrede in zijn Heer en Heiland ontslapen onze innig ge liefde zorgzame Man, Vader en Opa Bartholomews van den Bogert op de leeftijd van bijna 59 jaar H. van den Bogert-van Vliet kinderen en kleinkinderen Maasdijk. 8 november 1972. Prinses Marijkestraat 4. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het lokaal van de Gereformeerde kerk, Prinsenlaan Maasdijk. Condoleancebezoek vrijdag 10 november van 19.0020.00 uur. De rouwdienst wordt gehou den op zaterdag 11 november a.s. om 14.00 uur

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16