Wit rijmt er opMaison de Bonneterie? verkoop door* adverteren Maison de Bonneterie m f4.90 a. docent aardrijkskunde b. docent nederlands/duits JUCH-UTRECHT N.V. a. slager-uitbeners b. slager/chauffeur c. inpakkers TROUW/KWARTET WOENSDAG 8 NOVEMBER 1972 T12 K14 Familieberichten Da heer en mevrouw DE HEEB-NIJMAN faven met erote vreugde kennis van de geboorte van hun zoon Boudewijn Sebastiaan Schiedam, 7 november 1972 Stadhouderslaan 94 Tijdelijk adres: Dr. Noletstichting D. van Vliet A. van Vliet- v. d. Gugten De kinderen cn kleinkinderen Rijnsburg. november 1972 Petronella van Sazsenstraat 18 1947 1972 Met blijdschap herdenken wij dat het 12 november a.s. 25 jaar geleden is dat onze geliefde ouders Adrianus van Tent en Johanna Jacoba Fuykschot hun huwelijk met Gods zegen mochten beginnen. Hun dankbare kinderen: Nijkerk: Hans en Anske, Joke en Leo, Martin Ede: Peter en Marja. „Wie roemt, roeme in de Here". (1 Cor. 1:31). Gelegenheid tot feliciteren, zaterdag 11 november a.s. van 2 tot 4 uur in de salonboot m.s. „de Veluwe". Lig plaats: buitenhaven Nijkerk, westzijde, ongeveer 4 km. vanaf Nijkerk. Nijkerk, 6 november, De Haarstraat 15. „De HERE heeft gegeven, de HERE heeft genomen, de naam des HEREN zij geloofd" (Tekst van de laatste preek gehouden op Dankdag 1 november 1972.) In Christus ontslapen, mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Evert Izak Franciscus Nawijn emeritus predikant te Barchem Ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 71 jaar L. W. Nawijn-Drewes Arjan en Lida Jan en Janny Gabe en Tine Diny en Herman Evert en Wietske Willy en Siebolt Bas en Ina Gonny Juul Bert Janny Rietveld en de 29 kleinkinderen. Barchem (Gld.), 7 november 1972. Dennenlaan 7. Geen bloemen en toespraken De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 11 november 1972 in de Geref. Kerk te Barchem om 13.30 uur, waarna om plm. 14.30 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Bar chem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. De overledene ligt opgebaard in de Geref. Kerk te Barchem. Bezoek alleen aldaar vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Katwijk aan Zee geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn oud-dienaar des Woords Ds. E. I. F. Nawijn die van 1 januari 1957 tot 10 september 1961 onze gemeente heeft gediend. Dankbaar gedenken wij hoe hij met de hem ge schonken gaven in onze gemeente heeft gearbeid als een goed dienaar van Jezus Christus. (1 Tim. 4:6a). De Here trooste zijn vrouw en kinderen met de wetenschap dat hij is ingegaan in de vreugde van zijn Heer. Namens de kerkeraad: F. Pijlman, h.t. praeses N. Parlevliet jr, scriba Katwijk aan Zee, 7 november 1972. De besturen van de stichtingen „Het Hooge Land" en „Huilenoord" geven met bijzonder leed wezen kennis van het overlijden van Ds. E. I. F. Nawijn tot mei 1972 voorzitter van de besturen van beide stichtingen Met dankbaarheid gedenken de besturen de trouw en toewijding waarmede de oud-voorzitter sedert 1950 zijn krachten heeft mogen geven in het be lang van de aan de zorg van beide stichtingen toevertrouwden. Namens de besturen: B. D. van Schelven, voorzitter A. G. Enthoven-Schouten, secr. Beekbergen, 7 november 1972. Heer! Gij zijt mijn eeuwig erfdeel, Meer dan 't leven zijt Gij mij Laat mij op mijn pelgrimsreize Altijd wand'len aan Uw zij Tot ik kom in 's hemels zalen Waar 'k U eeuwig loven zal. Joh. de Heer bundel, no. 125. Dankbaar voor alles wat de Here ons in haar heeft geschonken, berichten wij U. dat onze God en Vader op Zijn dag tot Zich heeft genomen onze lieve Moeder, Zus en Oma Adriana Pasanéa geb. Jonathans in de ouderdom van 90 jaar. Amsterdam: J. A. Rienks-Pasanéa T. Rienks Pzn. Paul, Adriaan, John, Christine, Johanna, Esther Maassluis: J. Ch. Jonathans R. W. Meffert-Jonathans M. Meyer-Jonathans W. v. de Hove-Meyer en overige familieleden Depok (Ind.): families Jonathans e.a. Djakarta: families Tobing en Pulungan. Amsterdam-N., 7 november 1972. Meidoornweg 8. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden vrij dag 10 november a.s. 2 uur op de Noorderbe graafplaats, Buikslotermeerdijk, A'dam-Nrd. Voorafgegaan door een rouwdienst o.l.v. Ds. W. H. Tutuarima in de aula aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula. 1 Joh. 4 vers 10: Hierin is de liefde, niet dat wij God lief gehad hebben, maar dat Hij ons heeft liefgehad, en Zijn Zoon gezonden heeft als een verzoening voor onze zonden. Op zondag 5 november 1972 werd van ons weg genomen onze lieve Man, Vader en Grootvader Arie Bos op de leeftijd van 75 jaar. Hij heeft dankbaar van het leven genoten Wij hielden veel van hem. Nootdorp: G. S. Ch. Bos-Hesseling Huizen (N.-H.): P. Bos H. D. Bos-Hardonk 's-Gravenhage: J. H. Bos R. Bos-Coumou Bennekom: W. S. M. Bos Nuenen: A. A. C. M. Valstar-Bos P. Valstar Amsterdam: A. Bos C. P. Bos-Jobse en kleinkinderen Nootdorp, Kortelandsedreef 4. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het rouwcentrum, Oostsingel 146, Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdag avond van 78 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Nootdorp donderdag 9 november a.s. om 2 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Herv. Begraafplaats aldaar. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U ervan in kennis te stellen, dat het de Heere behaagd heeft, op 3 november jj. na een diep geestelijk lijden en na nog ruim vijf jaar met grote zorg en toewijding verpleegd te zijn geweest in „Het Parkhuis" te Dordrecht, tot Zich te nemen onze lieve, zorgzame Moeder en Oma, Mevrouw Goverina Maria Stolk-van Namen weduwe van Johannes Stolk Zij is 72 jaar geworden. J. Stolk M. Stolk-Pols Jan en Peter. In alle stilte hebben wij haar heden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Dordrecht gebracht Breda, 7 november 1972 Andreasstraat 30 Zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Heden ontsliep in volle vrede, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster en tante Cornelia Johanna Weeda-Kool weduwe van Willem Weeda in de gezegende ouderdom van 89 jaar Uit aller naam: W. Weeda Rotterdam, 6 november 1972. Corr.-adres: Bergselaan 153. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Eudokia ziekenhuis, Bergsingel 215. Bezoek aldaar: woensdag- en donderdagavond van 7.308 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 10 november in de kerkzaal van Eudokia om 2 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 3 uur op de begraafplaats 'Oud Kralingen', Kra- lingseweg 334. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve Tante Cornelia de Vries echtgenote van J. H. Groenewegen Lemmer: Marten en Annie de Vries Haarlem: Dick en Ank de Vries Lemmer: Folkert en Aukje de Vries: Hoogeveen, 7 november 1972. Na een moedig gedragen lij den nam de Here tot Zich onze lieve Zuster, Schoon zuster cn Tante Cornelia Groenewegen- de Vries in de leeftijd van 63 jaar. Psalm 23 vers 1 Lemmer: R. Koopmans-dc Vries J. Koopmans Voorburg: F. de Vries R. de Vries-Funckc Amsterdam: I. de Vries-van der Neut Neven cn nichten Heden heeft God tot Zich ge nomen onze lieve Moeder, Pleegmoeder, Groot- en Over grootmoeder Trijntje Kwantes sinds 1968 weduwe van Gerrit Prins, op de leeftijd van 87 Jaar. Joh. 11 25 ..Ik ben de opstanding en het Leven: die in Mij gelooft, zal leven ook al is hij gestor- Andijk: A. Prins Haarlem: G. Zwiep Troy (Ontario): J. Prins G. Prins-Mantel ASSeGn: Lieffijn-Prins O. Lieffijn Kingston (Tasmanic): A E. Schenk-Prins K'. Schenk Klein- cn achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvin den op zaterdag 11 novem ber. n.m. om 2.50 uur op de Oosterbegraafplaats te An- dijk. Vertrek van Huize Sorghvllet om 2.30 uur na de rouwdienst die om 2 uur aan vangt. Heden werd door haar Heer en Heiland uit dit leven ver lost, onze geliefde Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Maria Pieternella Groeneveld in de ouderdom van S4 Jaar. Familie Groeneveld Zwljndrechl. 5 november 1972 Bejaardentehuis De Lindonk Rottcrdamseweg 137b Correspondentie-adres: C. Tisserand. Hooftstraat 52, Dordrecht De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 9 november a.s. om 3 uur op de algeme ne begraafplaats aan de Je roen Boschlaan te Zwijn, drecht. Met droefheid geven wij ken nis van het overlijden van ons erelid Mr. Lucas Lindeboom tp 1 november te Amsterdam. Hij was een trouwe vriend. Namens de Oratorische Vereniging Demosthenes: H. Bouma, praeses. C. Wlldeboer, ab actus. Tot onze diepe droefheid is plotseling van ons heenge gaan, mijn innig geliefde Man. onze lieve, zeer zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader. Broeder, Be- huwdbroeder en Oom, de heer Jan Willem Hendrik van Bijlevelt op de leeftijd van 63 jaar. De begrafenis zal plaatsheb ben vrijdag 10 november a.s. op de Algemene Begraaf plaats om 11.30 uur. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van mede leven. ons betoond na het over lijden van mijn geliefde Vrouw, onze Moeder en Grootmoeder Krijntje van Duijn geb. Haasnoot, betuigen wij allen onze welge meende dank. In het bijzonder Ds. A. Macken- ze cn Ds. Vink voor de geeste- Ujke bijstand. Dr. Schoonenberg en Dr. De Jager, doktoren cn verplegend personeel van het Zeehospitium te Katwijk, en de Zusters van het Groene Kruis voor de medische verzorging en liefdevolle verpleging. Tevens begrafenisonderneming D. C. Vis voor de correcte verzorging van de begrafenis. November 72. Katwijk a/d Rijn, Rijnstraat Hl. Misschien hunt u Jenhen aan Icolcetterie. Want koket en charmant zijn de cadeaus die u nu vindt in een rijke keuze hij Maison de Bonneterie. In de sfeer van mode en mooi-zijn. Dingen die het leven versieren. Een collectie die rijmt op alle mogelijke wensen. Een paar voorheelden willen wij u influisteren: A De sportieve tas. Voor aan de hand of rond de schouder. In zwart of hruin. In Ieder of suede 149, De romantische tas. Gemaakt van velours. In rood/wit, hruin/zwart en groen. Prijs vanaf 165, De exclusieve tas. Een kostbaar cadeau van echt krokodillenleer. B De versierde tafel. Een royale en kleurrijke collectie tafellinnen. Een voorbeeld in het kleinplacemat met servet 8,50. C Glas in krat. Een set whisky glazen met munt.verpakt in fraai houten kistje. Prijzen vanaf 28,50. D Het modieuze cadeau. Bijvoorbeeld een forse parapluie in klassieke ruit met motieven a Ia Hermes. 69. Soortgelijke motieven vindt u ook op de dunne wollen sjaal 54,50. Sjaals in vele kleuren degrade', in wol 7,50. In shantungzijde 17,50. Zeer en vogue zijn gevlochten ceintuurs gemaakt van suède. 89, Zeer bijzonder is ook een smalle ceintuur van krokodillenleer. 115,-. E En dan zijn er die kleine flesjes en doosjes waar geen enkele vrouw weerstand aan weet te bieden. Een voorbeeld van de parfumerie af deling: Helena Rubinstein: lipstick en lotion voor 9,50. F Het natuurlijke cadeau. Van zuiver wol. Mutsen en sjaals, hand schoenen en plaids en, alles wat warm is. De kameleonring, met vijf verwissel bare fantasiestenen. Kleurend bij haar garderobe en haar stemming. Heel ingenieus en heel origineel 32,50. G Het wufte cadeau. Als uit de tijd van de charleston zijn de fantasie parels in alle mogelijkë kleuren en lengten. Joyeus is de grote vierkante omslagdoek, die in een driehoek wordt gedragen. Fraai van franje. 129, En voor alle kleine avonddingetjes een nappaleren buideltasje 49, Sony alleen het rijmpje moet u zelf bedenken. Amsterdam, Kalverstraat/Rokin. Den Haag, Gravenstraat/Buitenhof. Met grote ontroering geven wij kennis dat God onze broeder Arie Verhoef heeft thuisgehaald Hij was bijna 46 jaar en heeft onze kerk eerst als diaken en later als ouderling met grote trouw en eerlijke geloofsovertuiging gediend. De Here zij zijn vrouw en de 7 jonge kinderen zeer nabij. Namens de kerkeraad van de Geref. Kerk te Lopik, Ds. H. Pol, praeses A. G. Luijk, scriba. geheel in kleur mooi én praktisch HET KLEINE KAMERPLANTENBOEK door ROS HERWIS Ideale bloemen- en plantenglds voor de moderne huisvrouw. Prachtige kleurenfoto's van 128 populaire kamerplanten. Met de beste aanwijzingen voor de verzorging. Extra handig opgezet U vindt alles direct) Overal In de boekhandel verkrijgbaar Est boilt »«n L J. Vmh - Wigenlngaa CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP VOORBURG RIJNLANDLAAN 1, VOORBURG. GEVRAAGD: voor z.s.m. 8 lesuren le en 2e graad. eveneens z.s.m. voor vervanging wegens ziekte waarschijnlijk tot 1 jan. 1973. 12 lesuren Duits, 3e graad; 16 lesuren Nederlands, 3e graad; twee studielessen. Ook voor een gedeelte van deze betrekking kan gesolliciteerd worden. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de plaats vervangend rector Drs. P. H. Bikker, aan het adres der school. Tel. 070-866504, tel. thuis 070-861681. ESDOORNSTRAAT 16-18 UTRECHT vraagt voor zo spoedig mogelijk aanmelden aan bovenstaand adres. Telefoon 440304.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14