odorex spray deodorant tijdelijk vanMt voor slechts 3.25 trekeens iets warms aan fé Familieberichten tbcA \touhdielUj&i.' TROUW/KWARTET DONDERDAG 2 NOVEMBER 1972 T16/K2oj K. Puite en T. C. Puite-Schotanus Omdat ze niet thuis zijn, wensen we ze zo geluk met hun 25-Jarlg huwelijk. De Kinderen 3-ll-'72. Met grote dankbaarheid delen wij ouders en grootouders M. Laarman u mede dat onze E. J. M. Laarman-Klinge D.V. vrijdag 17 november a.s. hun 50-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. C. M. E. Don-Laarman G. Don Els, Arjan M. Bouma-Laarman M. A. Bouma John, André, Eric, Marianne Als u hen hiermede wilt feliciteren bent u van harte welkom op zaterdag 11 november van 16.00 tot 17.30 uur in de Rozenzaal van paviljoen Westbroekpark, Kapel- weg 35, Scheveningen. Scheveningen, 31 oktober 1972. Scholstraat 4c Willemina Anna van Duyn-Valstar op de leeftijd van 81 jaar J. Fokker ln de leeftijd van 80 jaar. Gezang 371 Fam. ten Broeke Den Ham - Nljverdal, 30 oktober 1972 Dankbaar, dat zij zo lang bij ons mocht zijn, be richten wij u, dat God tot Zich genomen heeft, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Willemina Anna van Duyn-Valstar in de ouderdom van 81 jaar „Het leven was haar Christus, het sterven gewin". Naaldwijk: A. M. van Duyn De Lier: C. van Duyn C. A. van Duyn-Sybrandy J. K. Groeneveld-van Duyn P. Groeneveld J. C. van den Hout-van Duyn M. A. van den Hout W. M. van Duyn C. van Duyn-Boers Ph. van Duyn H. J. van Duyn-Kuyvenhoven en kleinkinderen 's-Gravenhage: Zwijndrecht: Clarkson (Can.): Naaldwijk: Naaldwijk, 31 oktober 1972. Hoge Geest 4. De overledene ligt opgebaard in de 'Ontmoetings- kerk', Anjerlaan 47 te Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar, donderdag 2 november a.s. van 19.30-:-20.30 uur in de kerke- raadskamer. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in de „Ontmoetingskerk", vrijdag 3 november a.s. om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.45 uur op de algemene begraaf plaats te Naaldwijk. Heden is in vrede ontslapen onze lieve Schoon zuster en Tante Marie Philippine Josephine Mossel in de ouderdom van 89 jaar. Het zij dat icij leven, het zij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Eefde: D. E. Mossel-Smelt Amsterdam: G. N. Bakker-Mossel M. Bakker M. II. Mossel Groningen: P. G. W. Mossel Doorn, 31 oktober 1972, Vossenweg 23. Correspondentie-adres: D. E. Mossel-Smelt, Kerklaan 9, Eefde. De teraardebestelling is bepaald op zaterdag 4 november 1972 op de Nieuwe Begraafplaats (Arnhemse Bovenweg) te Doorn om 11.00 uur. Vertrek vanaf Vossenweg 23 om 10.45 uur. Ps. 26:6 berijmd N.B. Dankbaar voor alles wat de Here ons in haar heeft geschonken, berichten wij u, dat onze God en Vader op Zijn dag tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en oma Grietje Oiulman sinds 6 juli 1921 weduwe van Tabe van der Zwaag in de ouderdom van 83 jaar Voorburg: L. Oosterhout-van der Zwaag Amsterdam: H. Weltevreden- van der Zwaag G. Weltevreden Voorburg: G. van der Zwaag L. van der Zwaag-Terwel Brisbane: L. van der Zwaag D. van der Zwaag-Buitenbos Spijk (Gr.): H. M. L. Dijksterhuis- Scheper M. F. H. Dijksterhuis Amsterdam: E. van der Zwaag Delft: L. van der Zwaag J. van der Zwaag-Sikken klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 31 oktober 1972. Da Costakade 31-1. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers Zandpad 3a (Stadhouderskade naast het Vondelpark) te Amsterdam, gelegenheid tot con doleren donderdagmiddag van 34 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 4 november te 2 uur in de Gereformeerde Kerk „Het Kruispunt", Dr. Beekenkampstraat te Ter Apel. Te 1.30 uur zal er gelegenheid zijn tot afscheid- nemen. Na afloop van de rouwdienst zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ter Apel. De Here nam uit onze familiekring weg onze lieve Broer en Zwager Jan Esser weduwnaar van W. van Harten Renswoude: H. M. J. Esser-v. d. Woerd C. Esser I. L. Esser M. J. Esser-Radburn J. H. Veenendaal-Esser P. Veenendaal Rotterdam: Sarnia (Can.): Leusden: 30 oktober 1972. Van links naar rechts: Wie er niet alleen warm bi] wil zitten maar er ook nog sportief uit wil zien is er dit nylon super jek. Gecapitonneerde voering, dubbele voorsluiting en windvanger. 50.- Mochten de ijstijden eerder beginnen dan verwacht, dan zit u in ieder geval met deze onvervalste parka jas goed. Met capitonvoering en reuzerits. 50.- De pool zou gaan smelten bij de aanblik van deze sneeuwcoat. Van pitjes katoen, met een dikke acryl bontvoering en kraag om tot over je oren in weg te duiken. 98.- C&Anuookin Amersfoort, Emmen, iLeidsenhage, Rotterdam ZuidplelQ en Schiedam. Door een droevig ongeval heeft De Heere van ons weggenomen onze lieve schoondochter en schoonzuster Ant Hoogencloorn geliefde echtgenote van Arie van Vliet op de leeftijd van 58 jaar Findlaylaan 56 Odendaalsrus O.-Vs., Zuid-Afrika. Harmeien: Amersfoort: Amersfoort: Zeist: C. van Vliet J. van Vliet J. R. van Vliet-Hoogendoorn J. Rombout-van Vliet J. Rombout S. Goossensen-van Vliet W. van Vliet C. J. van Vliet-Bos C. van Vliet A. van Vliet-Kastelein 31 oktober 1972. Geheel onverwacht verloren wij onze fijne Groot vader Hendrik Masereeuw Wij hopen altijd zijn voorbeeld te kunnen vol gen. Johan en Els Wijnholds Ellen, Henk, Janneke en Maarten Masereeuw Marlies, Karin, Christine en Suzan Masereeuw Christophe Poiron Joost, Lisette en Marleen Oranje Heden nam de Heere geheel onverwacht tot Zich mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Freerk Fennema echtgenoot van A. de Heer eerder weduwnaar van B. de la Fette op de leeftijd van 70 jaar Hardinxveld- Giessendam: A. Fennema-de Heer Sliedrecht: F. Fennema F. Fennema-Klop B. Fennema A. Fennema-Groen A. T. van Vaalen-Fennema A. P. van Vaalen en kleinkinderen Hardinxveld-Giessendam, 31 oktober 1972. Paulus Potterstraat 2. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7 tot 9 uur in de aula van het Hervormd Centrum aan de Talmastraat te Xeder-Hardinxveld. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 4 novem ber om kwart voor 3 op de begraafplaats te Bo- ven-Hardinxveld. Geen bloemen Bestuur en personeel van de Van Loonschool. Hondecoeterstraat 6. Amsterdam-Z.. geven met ontroering kennis dat in volle vrede is ontsla pen hun oud-voorzitter Hentlrik Masereeuw Zijn innemende persoonlijkheid, zijn grote trouw en het vele werk dat hij meer dan 25 jaar voor onze school heeft gedaan zullen in onze dankbare herinnering bewaard blijven. Ds. J. H. Smit Duyzentkunst, voorz. C. Groen, dir. 31 oktober 1972. Bestuur, docenten, personeel en leerlingen van het Johannes Calvijn-Lyceum te Kampen geven met droefheid kennis van het overlijden van de heer D. G. van der Nooi t oud 63 jaar. Zij gedenken met dankbaarheid de grote trouw waarmee hij in dienst van het christelijk onder wijs als concierge zijn werk in het midden van de schoolgemeenschap verrichtte. Kampen, 31 oktober 1972. Ir. F. L. Dijksterhuis. voorzitter van het bestuur Dr. H. M. Mulder, rector. Profiteer van deze voordelige aanbieding. Met Odorex blijft u de hele dag heerlijk fris. Verkrijgbaar in de geuren: Bouquet, Fleuri, Delice en Citron. bouquet

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12