Nieuw! Het Gentleman-systeem. Poetst uw schoenen, zonder uw handen vuil te maken FAMILIEBERICHTEN <£H5> lesrling-ziekenverzorgsters aktieve vertegenwoordigers 11 alternatieven voor de koperen ploert. de Bijenkorf $CA-VASEUL TROUW/KWARTET VRIJDAG 27 OKTOBER 1972 In de Vrede Gods is ontslapen onze lieve Man, Vader en Grootvader Gerrit Cornells van Niftrik geboren 24 oktober 1904 Amsterdam: L. van Niftrik-van Egmond Amsterdam: C. L. van Niftrik Dedemsvaart: H. A. van Niftrik P. van Niftrik-Baars Gerrit, Astrid en Mark Bussum: G. J. C. van Niftrik C. D. M. van Niftrik-Biemond Koen, Herman cn Christa Maarn: J. J. Schreuder-van Niftrik L. K. A. Schreuder Marjet en Caroline Amsterdam, 25 oktober 1972. Vrijheidslaan 4 boven. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-9 uur. Vrijheidslaan 4 boven. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 30 ok tober om 12.30 uur op de begraafplaats 'Mosca- wa', Waterbergseweg te Arnhem. Voordien wordt om 11 uur een rouwdienst gehou den in de Diaconessenkerk. Van Nispenstraat hoek Isaac Evertsenstraat te Arnhem. Diep zijn wij getroffen door het zo plotseling overlijden van ons medebestuurslid prof. dr. G. C. van Niftrik in leven kerkel. hoogleraar aan de Universiteit van Amsterdam- Met grote dankbaarheid gedenken wij hoezeer de nu overledene in woord en geschrift in onze kring en ver daarbuiten heeft bijgedragen tot de kennis van en de liefde voor de belijdenis der kerk. Wij zullen hem op allerlei wijzen node missen. God sterke vrouw en kinderen in dit zware ver lies. Namens het hoofdbestuur der Confessionele Vereniging C. A. van Harten (Rotterdam), voorzitter C. W. Corts (Bennekom), secretaris Met deelneming geven wij kennis van het over lijden van de heer P. Biemond in leven secretaris van onze Raad van Toezicht. In hem verliezen wij een actief bestuurslid en zullen zijn nagedachtenis in zeer hoge ere houden. Bestuur en Raad van Toezicht Coöp. Raiffeisenbank 'Rotterdam-Noord'. ALGEMENE KENNISGEVING God nam tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida den Houting-van Haselen weduwe van Willm Hendrik den Houting in de ouderdom van 86 jaar Leiden: W. den Houting Amsterdam: A. den Houting 's-Gravenhage: L. van Bekkum-den Houting S. van Bekkum Gouda: J. Boersma-den Houting T. Boersma Grands Pass (Or.): P. den Houting C. den Houting-den Ouden klein- en achterkleinkinderen Amersfoort, 25 oktober 1972. Cond.-adres: Joubertstraat 61, Gouda. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 28 okto ber tc 11.30 uur op de N. H. begraafplaats te Huizum (gem. Leeuwarden), voorafgegaan door een samenkomst in 'Het Trefpunt', Schrans 90, Leeuwarden om 10.30 uur. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van hartelijk medeleven tijdens de ziekte en de bewijzen van deelneming ondervonden na het overlijden van onze lieve man en vader Jan van Marion wil ik, mede namens de kinderen u allen hiervoor har telijk dankzeggen. D. A. van Marion-Boorsma Honselersdijk, oktober 1972. Smeedt het ijzer als het heet is. Het recht van de werknemers op medezeggenschap, op mondig- herö wordt door vrijwel niemand meer ontkend. De democratie klopt aan de poorten van het bedrijfsleven. Werkgevers en werknemers sa men moeten daar vorm aan geven. De christelijke vakbeweging werkt daaraan van harte mee, omdat zij uitgaat van de gelijk waardigheid van afc mensen in evangelische geest. Daarvoor hebben we alle krach ten nodig, leder, die op deze manier wil meewerken aan ver nieuwing van de samenleving, hoort erbij. Meldt u deerom ook e i bij: POSTBUS 2475-UTRECHT Heden nam de Here tot Zich, na een langdurig geduldig gedragen ziekte, onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tan- Maria Hillebrand in de ouderdom van 73 Jaar. J. Hillebrand H. Hlllebrand-Ruls E. J. Francken-Hillebrand J. Francken J. van der Hensl- Hillebrand G. D. van der Henst nichten en neven De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Lult. Haagwcg 31. Leiden Bezoek vrijdag van 7-7.30 uur n.m. en zaterdag van 11.30-12 uur v.m. Thuis geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op maandag 30 oktober a.s. om 12.30 uur ln de aula Maria Hillebrand In de ouderdom van 73 jaar. H. de Geus-Francken G. de Geus C. Los-HIllebrand B. Los A. v. d. Hensl M. van der Henst- van Vreedendaal Leiden. 26 oktober 1972 Heden nam de Here tot Zich. mijn lieve Vrouw, onze lieve, zeer zorgzame Moeder. Be huwd- cn Grootmoeder, Be huwdzuster en Tante, me vrouw Bastiaantje Slagter-Schot op de leeftijd van 62 jaar. Dordrecht: J. Slagter Zevenbergen: A. Slagter G. Slagter-Zijderveld Dordrecht: C. Slagter D. Slagter-Minnema Dordrecht: F. Slagter ZwIJndrecht: J. van der Bom-Slagter J. van der Bom en kleinkinderen Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard In de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis. Banka- straat 57. De begrafenis zal plaatsheb ben maandag 30 oktober a.s. op de Algemene Begraaf plaats. om 13 uur vanuit de aula. GESPRONGEN OF SCHRALE LIPPEN Pijnlijk en ergerlijk: je voelt ie de hele dag. Gelukkig helpt Blistex - de nieuwe amerikaan- M lippencrème-direkt. Blistex Daakt je li] en zacht: je lachen. zó weer gaaf int weer gewoon ..lk heb tot don Heere ge roepen In mijne benauwd heid, en HIJ heeft mij ver hoord". Psalm 120 vers 1. Na een zo moedig gedragen lijden is toch nog onver wachts van ons heengegaan, onze zeer geliefde Man, Va der. Schoonvader. Broer, Zwager en Oom Dolf Schootnian in de leeftijd van 58 jaar. A. Schootman-Keuskamp Elza en Jan Sylvia T. Schootman M. Schootman- de Chavonnes Vrugt en kinderen 's-Gravenhage. 25 oktober 1972, Vlierboumsiraat 268. Geen bloemen. Geen toespraken. Rouwbezoek vrijdag- en za terdagavond van 79 uur. De teraardebestelling is be- Saald op maandag 30 okio- er om 12.45 uur op de be graafplaats „Oud Eik en Duinen" aan de Laan van Eik en Duinen te 's-Graven hage. Vertrek van het woonhuis om 12.30 uur Belangstelling voor EEN VERZORGEND BEROEP? Dan ziekenverzorgster worden! to™\ In "Het Zonnehuis - Vlaardingen" (van de Chr. ver. tot ver pleging van langdurig zie ken "Het Zonnehuis") start begin februari 1973 de op leiding van In aanmerking komen meisjes van 17 jaar en ouder met minimaal 2 jaar voortgezet onderwijs na de lagere school. (16-jarigen kunnen eventueel als aspirant worden geplaatst.) Salaris en werktijd volgens landelijke regeling. Sollicitaties aan de direktrice. Dillenburgsingel 5, Vlaardingen. Tel. 010-341922. EEN OPLEIDING VAN SLECHTS 2 JAAR waarin onmisbare hulp aan zieken wordt geboden en die altijd van pas komt. Ons bedrijf heeft in het rayon Rotterdam plaats voor die zelfstandig kunnen werken. Naast de verkoop aan grossiers komt bezoek aan winkeliers aan de orde om hen te adviseren en bij te staan in de verkoop van ons assortiment. Wij vragen van de sollicitanten, dat zij een Mulo/Mavo-opleiding hebben genoten, niet ouder zijn dan 35 jaar en ervaring hebben opgedaan in de levensmiddelen-branche. U wordt verzocht een eigenhandig geschreven brief met bijvoeging van een recente pasfoto te richten aan Verkoop directie Tonnema B.V., Postbus 201, Sneek. KINGFABRIEKEN TONNEMA B.V. - SNEEK Philips infraphil HP 3608. Optimale bundeling van infrarood-straling 49,95. Philips hoogtezon/HP 3111. Waarschuwt automatisch wanneer de kuur afgelopen Philips hoogtezon/HP 3104. Luxe model met extra krachtige straling. Advies prijs 167,-. Bijenkorf prjjs 117.- (zolang de voorraad strekt.) Hanau hoogtezon/Ha-Fi 200. 't Bruiningsf ilter kan aangepast worden aan ieder huidtype 155,50. |®§|r Tuurlijk hebben herfst en winter ook leuke kanten. Maar veel zon is er niet. En da's jammer. Want de zon houdt je fit en gezond. Maakt je bruin. Geeft weerstand. Gelukkig helpt de techniek ons door die donkere jaarhelft heen. Met hoogtezonnen. Eerst uw arts raadplegen. En als 't mag, gauw naar de Bijenkorf. Want daar vindt u een enorme keus in hoogtezonnen en infrarood- lampen. Met meer of minder snufjes J en daardoor verschillend in prijs. U vindt ze by elkaar op een nieuwe afdeling. De elektrische- persoonlyke-verzorgings-apparaten- afdeling. 'n Naam die niemand kan onthouden. Maar onderstaande nieuwtjes en Prijswinners geven u wel 'n idee, wat u er zo al kunt vinden. Dit nieuwtje van Philips bijvoorbeeld: Oplaadbare elektrische tandenborstel. Overal te gebruiken zonder stop kon takt. Met 6 borsteltjes en uitgekiende poets beweging 69,95. En deze Prijswinners: 7 1-persoons elektrische zwakstroom onder deken van Inventum (80 x 175 cm). Tempe- ratuurinstelling. Kema Keur. 3 jaar garantie. Adviesprijs 119,-. Bijenkorf prijs 99,75. 3-kops Philishave. Scheert snel glad zonder de I huid schraal te ma"ken. Luxe uitvoering (HP 1122) met tondeuse. Adviesprijs 95,-. Bijenkorf pry's 79,95. Philips Lady Shave in reisétui. De zachte manier om korte [en lange haren te verwijderen. In wit ft of groen. Adviesprijs 36,95. Byenkorfprys 29,95 Philips droogkap HP 4618. Droogt snel en gelijkmatig 7 verschillende temperaturen. Radio en teevee ontstoord, Met statief, adviesprijs 62,50. Bijenkorfprys 49,95. Nooit meer uitgedroogde schoensmeerhet deksel sluit hermetisch. Nooit meer gescheurde. nagelshet potje gaat gemakkelijk open. Nooit meer teveel schoensmeer inééns de tampon neemt precies de juiste hoeveelheid op. Méér dan zomaar een schoensmeer een schoencrème. Zacht voor het leer Een lust voor het oog even een doekje erover en uw schoenen glanzen als nooit tevoren. Tijdelijk slechts f 1,22 ONKBHOuOV«OOUKTEN Postbus 12 - Breda Handelsonderneming Gerard Roovers. ui »li; ior lor, ten Jij] indi lie run B, lijl ;-.. g< ligt

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8