Bejaarden en invaliden dupe van verhoging omroepbijdrage eoeo Donja Saskia en haar prins Vandaag openbare hoorzitting Vriendelijk Radio-Noordzee niet meer in het Engels Muzikale proeftijd A bender TROUW/KWARTET DONDERDAG 26 OKTOBER 1972 BINNENLAND/RADIO EN TV T4/K MARY PERKINS LOWIETJE Van onze parlementsredactie DEN HAAG Bejaarden en invaliden tekenen ernstig protest aan tegen de drastische verhoging van het luister- en kijkgeld zonder dat daar een voldoende compensatie tegenover staat. De Nederland se Federatie voor Bejaardenbeleid en de Algemene Invalidenbond (ANIB) zullen vandaag tijdens de openbare hoorzitting over de hogere omroepbijdragen in de Tweede Kamer voor de vaste commissie van CRM hun bezwaren kenbaar maken. IN DE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST, plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr. De invalidenbond wijst erop, dat door de verhoging een groep wordt getrof fen, die ernstig tot zeer ernstig in de mobiliteit is gestoord. Radio en televi sie zijn vrijwel de enige contactmoge lijkheden met de buitenwereld. De kosten, hieraan verbonden, behoren tot de noodzakelijke kosten van le vensonderhoud. Daarom vragen de in validen, dat de uitkeringen volgens de bijstandswet verhoogd worden met tenminste 108 gulden per jaar. (Het is de bedoeling de omroepbijdragen van 75 naar 108 gulden per jaar te verhogen). Het gaat hier om een groep van ongeveer 100.000 gehandicapten en be jaarden, die in allerlei inrichtingen verblijven en vallen onder de Bij standswet. Een groot aantal ontvangt, omdat de kosten van de inrichting volledig door de bijstandswet worden betaald, 98.50 (alleenstaanden) of 167.50 (echtparen) zakgeld en Kleed geld. De Nederlandse Federatie voor het Bejaardenbebleid zegt hiervan dat de verhoging voor deze groep wel 'bij zonder hard' aankomt. Op het ogen- blak is men van het zakgeld en kleed geld ruim zes procent kwijt aan het kijk- en luistergeld. Na de verhoging wordt dit zelfs negen procent. De bejaardenfederatie voert verder nog aan, dat van de ruim 300 gulden waarmee de AOW straks extra wordt verhoogd er meteen 33 gulden meer besteed moet worden aan het kijk- en luistergeld. De PTT geeft weliswaar vrijstelling vai} kijk- en luistergeld aan degenen, diie minder dan 95 pro cent van het netto minimum loon ont vangen. Maar, aangezien men in aeze gevallen weer een uitkering krijgt volgenns de Bijstandswet, komt prak tisch niemand voor een vrijstelling in aanmerking. Aan het woord komen ook in deze hoorzitting de samenwerkende organi saties van werknemers bij radio en televisie. De omroepmedewerkers zul len met ernstige kritiek komen en aantonen, dat van een verantwoord en geïntegreerd personeelsbeleid in de omroep nauwelijks sprake kan zijn. De grote handicap is het getalscrite rium, dat in de omroeporganisatie wordt genoemd. De wet moet dan ook volgens de omroepmedewerkers zo snel mogelijk worden gewijzigd. De situatie is nu zo, dat iedere orga nisatie vrij gemakkelijk een zend machtiging kan krijgen, maar bij der gelijke experimenten wordt niet aan het personeel gedacht. Aspirantomroe- pen moeten daarom een borgsom stor ten om de afvloigng van het personeel bij mislukking van het experiment te kunnen betalen. De omroepmedewerkers blijken niet tegen de verhoging van de omroept1 dragen te zijn. Zij koppelen hiera 1 de eis, dat de omroepvereniging ji financieel in staat wonden gesteld h wettelijke verplichtingen na te koufc en de medewerkers onder rechtvaar ge arbeidsvoorwaarden kunnen ken. De wereldomroep zal tegenover kamercommissie verdedigen, dat ze 1 't taald moet blijven uit de algeme omroeppot. Van een wezenlijke langstelling tot de binnenlandse roep behoeft geen sprake te Wanneer de wereldomroep toch de kas van het rijk wordt moet het geld van een dep; afkomstig zijn. De wereldoi geeft dan de voorkeur aan CRM. 267 Die ring! Die prachtige!.Tinus kijkt zijn ogen uit. Die moet wel van een schatrijk man zijn. En hoe komt juffer Ursel daaraan? En wat vreemd, wat geheimzinnig doet ze? Ze fluis tert, 'Tinus, wil jij die ring hebben?' 'Ik?' 'Wil hij hem bewaren? Och toe doe het! Ja?' 'Ik?.Waarom? 'Hier! Hou-vast!''Stop hem weg, gauw! 'K Ben zo bang van het ding...' En dan vertelt ze, haastig vol onrust. Kijkt, luistert of Anne- Marie soms al terugkomt of er klan ten binnenkomen in de winkel!. Dan vertelt ze, hoe ze de ring een poos geleden gevonden heeft onder haar bed in de vroege morgen na die verschrikkelijke nacht met de aap. Hoe blij ze was toen. Hoe bang ze is nu. Ze wil hem kwijt. Hij moet wel van een heel voornaam heer zijn. O, en als hij de gerechtsdienaars eens zond om hem te zoeken! En als ze hem dan eens vonden bij haar.Ze bibbert.Toe, Tinus, neem jij hem, bewaar jij hem!' KARELTJES GROTE AVONTUUR Vul horizontaal in: 1. smal bloembed, 2. oogziekte, 3. Spaans paard, 4. soort hamer, 5. waterblaasje, 6. medeklin ker, 7. medeklinker, 8. tam, 9. deug niet, 10. foedraal, 11. zuidvrucht, 12. schildpad. Bij juiste oplossing leest men verti caal 13 de naam van een beroep. 56. 'Bedrieger!' gilde de tovenaar woest. 'Waar is de aangespoelde vreemdeling? Vooruil zeg op! Hocus pocus licopodocus Simsala! 'Niks hocus pocus simsaldecrocus'. ant woordde de soldaat toen bits en vlijm scherp. En plotseling had hij zijn sabel in de hand, zijn pas geslepen sabel.'En nou moet hij eens goed luisteren, mannetje!' siste hij boos. 'Gistermiddag trok jij ruw aan mijn mooie kanten befje! Dat ben ik nog niet vergeten: En als jij nou niet gauw maakt, dat je in één twee, drie uit mijn huis verdwijnt, dan ha'k ik je met één klap de kop af! Begrepen! En nou ingerukt.marrrrss!' De soldaat maakten toen een woeste be weging met de sabel en de boze tovenaar raakte daar kennelijk zo vao onder de indruk, dat hij helemaal vergat zijn toverkunsten te gaan ge bruiken. Hij slaakte een angstige kreet.en rende er als een haas van door. 'Ziezo, opgeruimd staat netjes', grijnsde de soldaat, die zijn slachtoffer in de verte pijlsnel in het bos zag verdwijnen. Hoe was het intussen met smidje Verholen go gaan? Wel, die had afscheid genome* van de naamloze koffermaker en scharrelde nu weer op goed geluk rond door het bos. Hij dacht er over na hoe hij zo spoedig mogelijk weer uit dat rare sprookjesland verdwijnen kon. 'Het is hier maar een geheimzin nige boel', mompelde hij. 'Tovenaars, koffermakers, soldaten, prinsessen, dappere kleermakertjes, sultansdoch- ters, jonge jonge jonge, wat een vreemde snoeshanen allemaal! Het mankeert er nog maar aan, dat ik de kaboutertjes van Sneeuwwtitje tegen kom!' Doch amper had de smid deze woorden uit de mond, of daar hoorde hij een geweldig gesnuif en gesteun. Toen hoorde hij een mannen- stemmetje, dat knorrig zei: 'Wel sap- perdekriekerdemallemosterd! Wat is die balk zwaar!' FERDNAND 1 13 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 i Van een correspondent DEN HAAG Radio Noordzee zendt alleen nog maar Nederlandse pro gramma's uit. Tot nu toe werd in de aVonduren nog een Engels programma verzorgd. Dit is nu komen te verval len. De nu ook Nederlandse program ma's in de avonduren zullen volgens de programmaleiding van Radio Noordzee 'live' van het zendschip Me- bo 2 worder uitgezonden. Het accent zal daarbij liggen op nonstop muziek programma's. nieuws en korte berich ten. Omdat dames vóór gaan begin ik van daag met het Feministisch Magazine, waarvan de eerste aflevering woensdag op het scherm verscheen. Ik behoor niet tot het soort mannen, dat in da mesbladen snuffelt, dus was het bij de kennismaking met dit nieuwe NOS- programma wel even wennen. Ook al vanwege een aantal opmerkelijke uit spraken van moeders. Zoals deze: 'Mijn man laat me vrij, ook in de opvoeding van de kinderen'. Vraag: als de man wèl zijn kinderen begeleidt, legt hij dan zijn vrouw een stuk onvrijheid op? De bedoelingen van het feministisch team Ageeth Scherphuis, Aukje Hol- trop, Ferenc Schneiders en Wim Lan- geveld zijn vriendelijk en doordacht gepresenteerd. Uit 'hier en daar ge lezen voorpublikaties zou je de indruk krijgen, dat je je moet verbazen over het feit, dat nog zo weinig meisjes an dere ambities hebben dan trouwen en kinderen krijgen. Ik ben het niet eens met de gedachtedat het in hoofdzaak een kwestie is van eeuwenoude tra ditie. Natuurlijk is het waar, dat moe ders het een en ander overdragen op hun dochters. Maar waar is tevens, dat menige moeder (en ook vadereigen gekoesterde idealen graag in een kind verwerkelijkt willen zien. Maar er is mijns inziens meer dan traditie: er is een biologisch patroon in het geding. Ik ben benieuwd, in welke mate dit patroon zal gaan meespelen in het Feministisch Magazine. Radio vandaag Naaldwijkse kip 2 kippen 150 gr boter 300 gr. witte druiven sherry, water tijm, maïzena zout, peper Wrijf de kippen in met zout en peper. Snijd elke kip in twee stukken en braad deze aan alle kanten goed bruin. Wanneer de kip goed is de gepelde druiven even meebraden in de pan. Doe er een glas sherry bij (twee glaasjes mag ook) en wat wa ter. Strooi wat tijm over de kip en laat één en ander drie kwartier sud deren. Neem een eetlepel maïzena, meng die aan met wat water en bind hiermee de saus iin de pan. Menutip: Naaldwijkse kip, patates fri tes, komkommersla, perzik met slag room. Oplossing: 1. different, 2. duizeling, 3. stimulans, 4. spinnijdig, 5. standaard, 6. monotonie, 7. metropool, 8. solfata- re, 9. onervaren. PROMOTIES Leiden iRU): gepromoveerd tot doctor in dc godgeleerdheid L. G. C. Gra- bandt; gepromoveerd tot doctor in de wis kunde en natuurwetenschappen J. A. J. Vink: Groningen iRU): gepromoveerd tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschap pen P. B. Koster: Nijmegen (KU): gepromo veerd tot doctor in de wiskunde en natuur wetenschappen P. L. J. M. la Fleur en J. H Kasperma. 1 (ADVERTENTIES door P. J. Risseeuw Pas toen de plichtplegingen met oom Wouter waren vervuld dorst ik de prins tegemoet te gaan. Hij was in veldtenue en zag er jong en stra lend uit. Ik bloosde of ik nog een kind was. doch de prins deed of hij het niet merkte 'Uwe Hoogheid. stamelde ik 'Mejoffer Saskia Ik knikte, verrast dat hij mijn voor naam had onthouden sinds ons ver blijf op het schip. 'Geen moeilijkheden? Ik hoor van uw oom dat de oogst is meegevallen. Goed zo. Daar moet de Compagnie het van hebben. Suiker en verf hou i. Jam mer dat er zo weinig kolonisten uit het vaderland komen. 'Mag ik Uw Hoogheid wijn aanbie den?' vroeg ik. De prins zette zich in een schommel stoel. Hij had een lange rit achter de rug en ik zag, dat zijn gevolg bc/ig was tenten op te slaan Jonathan schoof oom Wouters rolstoel bij. 'Mogen wij er op rekenen dat Uwe Hoogheid hier het middagmaal ge bruikt?' vroeg oom Wouter 'Met genoegen als het mejoffer Saskia niet dérangeert.' 'In het geheel niet, Hoogheid.' 'Hoogheid Hoogheid noem mij prins, dat is eenvoudiger.' Wilde hij de afstand verkleinen? Het was mij goed. Ik wist. dat Johan Maurits di< van pracht en praal hield, zich wonderwel kon schikken in een eenvoudige landelijke levenswijze wanneer hij die elders dan in d-1 eigen omgeving aantrof. Ik gaf Jonathan opdracht. 'Mijn kok reist met mij mee hij kan Jonathan ter zijde staan; dan kan ik nog wat meer van uw gezelschap genieten.' Wij dronken wijn uit fijne Venctiaan- se roemers. De prins tikte tegen zijn glas. bevoch tigde zijn wijsvinger en liet de/e over de geslepen rand rond gaan tot het glas begon te zingen 'Probeer het maar eens," moedigde hij mij lachend aan. Hij had er een jongensachtig pleizier in toen wij er in slaagden gelijktijdig onze glazen te laten zingen. Zijn se cretaris, Karei Tolner, keek op de hem eigen bescheiden wijze op de achtergrond toe. Even glimlachte hij. Om mij? Om de prins? Toen het tijd werd voor oom Wouters siësta maakte de prins geen aanstalte naar de voor hem opgerichte grote legertent te gaan, waarop de driekleur slap neerhing. Het was weer warmer geworden en ik haastte mij confituren op tafel te brengen. 'Ik heb een hekel aan een warme tent. Hier is het luchtig. Laten we hier blijven, of bent u verslaafd aan uw middagslaapje zoals hier gebruike lijk is?' 'O neen, prins. Ik stel het bijzonder op prijs dat u hier wilt blijven.' 'Goed. ik ga mij nog wel luchtig kleden. De Hollanders willen daar niet aan in dit warme land. Ik heb me laten vertellen dat zij in Batavia even zwaar gekleed gaan als in Am sterdam wat een dwaasheid. Het is ook ongezond.' Van de tijdelijke afwezigheid van de prins en van zijn secretaris maakte ik gebruik de avondmaaltijd voor te be reiden. In de keuken lag de kalkoen geplukt en sue'derde dc boter in de pan of het fornuis. 'En het gevolg van de prins?' vroeg ik Jonathan, die het bovenlijf had ontbloot wegens de hitte. 'Ik heb aan de kok van Zijne Hoog heid een schaap gegeven. Zij bereiden het zelf in hun veldkeuken', vertelde mij de Tapoeyer. 'Zorg dat dé mannen goed te drinken hebben', zei- ik. Daarna haastte ik mij naar de slaap kamer, waar ik een luchtig jakje van Vlaamse kant opzocht. Ik vroeg me af of de hals niet te ver uitgesneden was. Flatteren deed dit jakje me wel. Waarom begreep Saskia nu pas, dat dit geen brief was geschikt om aan Diederik Volkerts te worden ge stuurd. Diederik Dirkszoon Volkerts van wie ze een trouwbelofte had. De jonge prins uit het koopmanshuis aan de Amsterdamse gracht Ging ze de man. die ze als haar verloofde be schouwen moest, vergeten voor een ander? Onder de vjele boeken die oom Wou ter had verzameld vond Saskia op een morgen bij het afstoffen het Kleine Vroedwijfbqek. Dat dateerde zeker uit de tijd, toen hij pas getrouwd was en Pieter werd geboren. Wat ze in handen hield bracht Saskia in gedachten in het weeshuis terug. (Wordt vervolgd) Kinderen willen plotse ling trambestuurder, ver pleegster of vader worden. Of pianist. Ook dit laatste ver neemt u met enige arg waan, temeer omdat bij de voorbereidingen een piano niet gemist kan worden. Bender- K D-die in zijn ruim 120-jarig be staan wel weet dat niet elk kind een Rubinstein wordt' -weet hier raad op. U krijgt een piano thuis en de mu zikale proeftijd van uw kind begint. Blijft het na enige tijd bij Moeder-d'r-ligt-een-kip- in-'t-water, dan geeft u de piano terug en betaalt u alleen de huurprijs. Zijn de resultaten welluidender, dan betaalt u de koopsom onder aftrek van de reeds betaalde huur. Het is maar een van die vele adviezen waarmee we altijd voor u klaarstaan... kettnerSCduwaer deskundig in klank Amsterdam: Spui 12 Heiligeweg 21-25 TT vandaag NEDERLAND I NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie NUS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal EU 19.05 EO-Kuiderkrant 19.30 Merv en Merla Watson met eigen songs 20.00 Journaal 20.20 Nader bekeken, actuali teitenrubriek 20.45 Intermezzo in natura, muzikaal programma 21.20 Philadelphia, film over de zorg voor geeste lijk gehandicapten 21.55 Tenslotte VPKU 22.00 Het gar van Nederland 23.15 Journaal NEDERLAND H NUS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KKU 19.05 Daktari.TV-serie 20.00 Journaal 20.20 Geef mij de schuld maar weer, TV-spel 21.10 Interview 21.40 Dirigenlenportret: Zubin Mehta 22.35 Den Haag vandaag 22.45 Journaal Sjoko, het jeugdprogramma van TROS, is me niet erg meegeval! Toegegeven, om geen doublures andere omroepen te maken, naarstig gezocht worden naar eigen vorm. Een deel van de inhc leek me echter te duidelijk ge? grammeerd door ouderen, terwijl I beste effect juist zit in een preser, tie, waarbij de kinderen spontaan a zelf kunnen zijn. Ik hoop op ba voor de volgende afleveringen, w. voor een vooravondsprogramma was inhoud te pover voor de lcostk zendtijd. Na de spanning van een zeevw avontuur of de emoties van de sti\ tegen gangsters en corrupte poli! i' mannen te hebben ondergaan, zull(j niet weinig Feijenoord-nanhnnp maagkrampen hebben opgelopen de snelle achterstand van hun pit in de Cupwedstrijd. Geelukkig gaj eindstand toch nog reden tot juicl Ton Hm i VOLENDAM De negenjarige Hij. Bordewijk uit Katwoude is gisterm dag bij een verkeersongeluk om het ven gekomen. Het jongetje werd di een personenauto gegrepen toen van achter een geparkeerde auto weg overstak. HILVERSUM i AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.0 0 Nws; 8.11 Radiojournaal.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterst. 9.40 School radio. 10.00 Vd. kleuters. 10.10 Arbeidsvita minen. (11.00 Nws: 11.03 Radiojournaal.) 11.30 (S) Rondom twaalf: een uur allerlei voor iedereen. (11.55 Beursber.) 12.30 Mod. platteland. 12.35 (S) Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S) Het Hoorns Kamerkoor: klassieke en moderne liederen. 13.45 (S) Hoorn en fagor: klass.muz. 14.00 De Notedop, gevar. progr. 15.00 (S) V.d. zieken. 1 .00 Nws. 16.03 Radiojournaal. 16.05 (S) Aspecten: kunstprogr. 17.00 (S) Mobiel: een beweeglijk progr. voor beweeglijke men sen. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.20 Uitz. van de P. van de A. IKOR: 18.30 Kleur: vragen rondom schrift en samenl. NCRV: 19.00 Zonder vijven en zessen: lnf. progr. 19.20 De kerk vandaag: nws en comm. 19.30 Beter samen, blankbeeld. 19.55 Kunst- en vliegwerk: inf. over act. tentoonsteUIngen. 20.00 Veel gevraagde gewijde muz. 20.38 (S) De laars op de nek, seriehoorspel. 21.00 Regio Rechtstreeks (II). 22.20 Avondoverden king. 22.30 Nws. 22.40 Hier en Nu. 22.50 Wereldpanorama. 23.00 Verantwoordelijkheid in een veranderende samenl.: een inleiding met disc, van een vormingscursus van C.N.V.-bestuurders. 23.20 (S) Metropole ork., koor en sol.: amusementsmuz. 23.55 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levejide woord. 7.08 (S) Preludium: klass.muz. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 Aangestipt: progr. overz. 8.00 (S) Te Deum laudamus: gewijde muz. 8.24 Op de man af: evangelisch comm. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvrouw. 8.45 (S) Populalr-klass. orkestmuz. 10.00 Schoolradio. 10.20 Idem. 10.30 Nws. 10.33 (S) Podium v.d. vrouw. 11.05 V.d. zieken. 11.40 Vrouw en maatschappij: prozaprogr. 11.55 Med. 12.00 Ons volkslied, waan en waarheid, lezing. 12.20 (S) Kinderkoor met orkestbegeleiding: volksliedjes. 12,26 Med. t.b.v. land- en tuimb. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu. 12.50 Middagpauzedst. (Gereformeerd.) 13.10 (S) Kinderkoor: volksliederen. 13.20 (S) l! ensemble. 13.45 De kindcrechter 50 J klankbeeld. 14.05 Schoolradio. 14.25 (S) kleine bezetting: klass. en mod. kamera i 15.15 De Bijbel maakt nieuwsgierig: gosf over schriftwoorden. 15.30 Nws. 15.33 Sti 7 6: mlddagmag. 16.30 Hier en Nu. 11 Radio-rechtstreeks (I): gevar. muzikaal, r o- en nat. allerlei. 17.30 Nws. 17.32 Hier Nu. tag vandaag. AVRO: 20.00 Nws. 218 idlojournaal. 20.10 (S) Radio Kamera ass.muz. 21.45 Ik hoor, lk hoor wat u i 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. In vrije tl 1' tiaags kamerkoor. 18.30 Nws. 18.41 T Heilsmuz. 18.55 Zojuist verschenen: spreking. AVRO: 19.00 (S) O: jongerenprt V 19.30 Trefpunt: act. progr. NOS: 19.50 I Haar J Radl klass hoort: causerie met gramm.platen. 22.15 Synthese: voordracht en muz. 22.55 Dichter bij de muz.: nieuwe liedjes, cl sons of songs. 23.20 (S) Essay: pre waarin over kunst wordt doorgepraat. 11 Radiojournaal. 23.55 Nws. HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 De Hugo van Gel ren Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 Nws. I KRO-op-Drie. (13.00 Nws: 13.03 Radenmu Nws. 18.02 De Joost de Dm Show. TROS: 19.00 Nws. 19.02 U spreekt Piet. 20.00 Nws. 20.02 Poster. 21.00 21.02 Apollo XXI, verv. hoorspel. 21.30 Ei retteketet. 22.00 Nws. 22.02 De Hugo i Gelderen Show. 22.55 Med 23.00 Nws. 21 T.S.T.: Tros-Sport-Tijd. 24.00 Nws. 00." tua. 00.12 Jazz-Sir. 00.55-0.100 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12.08 Lie muz. 12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 weerber.. toneelagenda en med. 13.20 Lk orkestmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolrai (15.00 Nws.) 15.25 Lledjesprogr. 16.00 S en beursber. 16.10 Promenadeconc, B Nws. 17.10 Voor oudere luisteraars. 11 Weegschaal 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 P» desportber. 18.30 Wegwijs wezen. 1! Sportmag. 18.55 Taalwenken. 18.57 Ue orkestmuz. 19.00 Nws en act. 19.30 Llc muz. 19.45 Politieke ultz. 19.55 Interma 20.00 Operettemuz. 22.00 Nws en De kunsten. 22.15 Jazz. 23.00 Nws. 23.10 progr. 23.40-23.45 Nws. DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Nws van glsteraK 10.30 Der alte Richter, TV-serle. 11.30 12.15 Kelne Zelt fur Abenteuer, TV-ss Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Reg. 19.26 Das Kurheim, TV-serle. 19.59 Pr« overz. WDR: 18.00 Reg. nws. 18.10 Zandffl netje. 18.15 Fllmrcp. 18.40 Hier und EK 19.20 lm zug der Zelt. serie ultz.) Journaal en weerber. 20.15 Anatomie Mordes. speelfilm. 22.50 Journaal, comm. weerber. DUITSLAND II 17.05 Kinderprogr. 17.30 Journaal ei ber. 17.35 Muzikaal amusementsprogr. 18.05 Act. en muz. 18.35 Mannerwlrtsctt TV-serle. 19.10 Fremde auf dem Hof, r- TV-spel. 19.45 Nws. act. en weerber. Aant Verkiezingen. 20.15 Muzikale show. 21 Disc. 22.45 Journaal, comm. en weerber. DUITSLAND III NDR 19.00 Dlskussion statt Diszlplln, serie is 19.30 Management fur alle FUhrungskraft» Wirtschaft und Verwaltung, serie ultz. I' Journaal en weerber. 20.15 Muz. voor j« 8.20 schooltelevisie. 9.30 KleuterscM progr. 11.00 en 17.00 Schooltelevisie. 1" Sesame Street, kleuterschoolprogr. 18.30 TV-cursus: Netzplantechnlk. I' Zandmannetje. 19.05 Progr. voor Turt werknemers. 19.15 Hlerzulande-HeutzaW 19.45 Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Jourfl en weerber. 20.15 We shall overcome, W uitz. 21.00 Journaal. 21.30 Letterkunde u> USA, filminterview. BELGIE (Frans) 14.00, 14.30 en 15.00 Schooltelevisie. U Education permanente, franso taalles. M' Onderbreking. 17.30 Journaal. 17.35 Schoo." levisle. 18.00 V.d. kinderen. 18.30 Pop-shop. 19.00 Porteuso de Pain, feuilleton. 19.30 Het S gaansleven. 19.45 Weerber. en Journf 20.10 Records. 20.30 Le reve Amerlcaln l'Est d'Eden, film. 22.30 Nieuwe films. V- Journaal. BELGIE (Nederlands) 14.00-16.00 en 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Tekenfilm. IJ- Tienerklanken. 19.10 De Liberale gedacjj 19.40 Hier spreekt men Ned. en med. W' Journaal. 20.10 De brave soldaat Sjwlk.J feuilleton. 21.10 Vrouw en arbeid. 2U Nieuwe films. 22.40 Journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6