Nieuw programma over rolverdeling man-vrouw Donja Saskia en haar prins lavona 'Dames gaan voor' vanavond op tv Kenmerk: protesten oorlog in Vietnam Quizmaster Kulenkampff als filmster <éVrrv" Geen voetbal op televisie DoT kleurloos haar? Beschamend Kort geding: koperboycot onwettig TROUW/KWARTET WOENSDAG 25 OKTOBER 1972 BINNENLAND/RADIO EN TV MARY PERKINS Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM 'Dames gaan voor' heet de rubriek die de NOS-televisie iedere maand gaat uit zenden en waarin zowel man als vrouw bepaald worden bij de rol, die de vrouw in de samenleving heeft. LOWIETJE IN DE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST, plaatjes van w. G. VAN DE HULST Jr. ma 266 En daar staan ze nu samen voor de mooie, hoge kast. Juffer Ursel en Tinus. Juffer Ursel stróólt! Tinus heeft zomaar een gouden dukaton op de tafel gelegd. Een vriendelijkheid van den Maarschalk als een tegenge schenk voor het baardmannetje. Zóvèel geld! O, haar dag is goed! En ze trekt het laatje open. haalt het baardmannetje zorgzaam gewikkeld in een wit-zijden doekje te voorschijn. 'Hier Tinus voorzichtig hoor! En mijn nette, beleefde groeten aan de heer Maarschalk, hoor! O. heerlijke gedachte: Als die Maarschalk nu eens aan de keizer vertelde van haar goed heid. Opeens een gans ónder denken. Moest Tinus nu eigenlijk niet die dukaton hebben? Zij toch had het baardmannetje van hem gekregen voor niets. Ja, maar dat zou zo jam mer zijn! Dan 'Tinus', fluistert ze vol geheimzinnigheid'. Tinus luister eens!'... Opeens is haar weer een meuwe, een schone gedachte in 't hart gevaren. Tinus, kom!' Ze trekt hem dichter naar 't kastje, naar 't laatje, naar. de ring, de gouden ring met de flonkersteen. KARELTJES GROTE AVONTUUR In de eerste aflevering, die vanavond via Nederland 1 van 21.50 tot 22.15 uur wordt uitgezonden, wordt een beeld gegeven van de situatie zoals die bij een grote groep nog is. Daar voor zijn reacties in opstellen en vraagstukken gebruikt van vijftig HILVERSUM In Kenmerk, de in formatierubriek die namens KOR, KRO en RKK wordt uitgezonden, van avond om 22.05 via Ned. II een ge- dachtenwisseling met een aantal be trokkenen over de effectiviteit van het protest tegen de oorlog in Viet nam. Kijkers kunnen telefonisch vra gen stellen aan de aanwezigen in de studio. Omdat zondag in Nederlandse kerken diensten zullen worden ge vierd volgens een speciaal ontworpen litumgie, die geheel is toegespitst op de oorlog in Vietnam, is Kenmerk geheel aan clie oorlogsactiviteiten ge wijd. Een filmverslag van Manus v.d. Kamp en Henk Vepema over het onlangs in Kopenhagen gehouden on derzoek naar in Vietnam bedreven oorlogsmisdaden staat centraal in deze uitzending. HILVERSUM Opmerkelijk in de r ezetting in de televisiefilm 'Het g eim van de Mary Celeste', die de TiiOS vanavond uitzendt is, dat de hoofdrol wordt vertolkt door de be kende Duitze quizmaster Hans Joa chim Kulenkampff. (Nederland 2: 20.20 uur). De Mary Celeste is een zeilschip ge weest. dat in 1872 met gehesen zeilen en in volle zee werd aangetroffen door kapitein Morehouse van de Dei Gratia. Van de bemanning, met kapitein Briggs als commandant is nooit meer iemand gevonden. Er zijn veel verha len in omloop over schepen, die stuurloos werden aangetroffen omdat de bemanning dood werd aangetroffen na het uitbreken van een gevaarlijke, besmettelijke ziekte of na muiterij. Wat er op de Mary Celeste is gebeurd is echter nooit bekend geworden. 55. Nu was smidje Verholen dus al voor de tweede maal verjaagd ten gevolge van de angst, die iedereen voor de boze tovenaar scheen te koes teren. En nu we het toch over die tovenaar hebben, kunnen we meteen wel even gaan kijken wat er aan de hand is in hot huisje van de Soldaat van het Blauwe Licht. Die beste, brave man had natuurlijk het af scheidsbriefje gevonden, dat smidje Verholen tussen de deurpost had ge klemd. Hij las het en mompelde: •Jammer, dat die kerel weg is. Ik mocht hem graag. Maar ja, er is niets aan te doen. Hem hier houden zou veel te gevaarlijk zijn geweest. Toen verfrommelde hij snel het brief je en stak het in zijn zak. Hij hoorde namelijk iemand aankomen, mop perend en met woeste, grote passen. Het was de tovenaar, de boee tove naar. 'Zo, misselijk stuk bedrieger van een stropsoldaat!' begrotte de tove naar hem vals. 'Hoe is het met je logeergast? Is hij nog niet van de slangen sufgebeten? Hahahaha! Hocus pocus licopodocus Simsala!' 'A- haaa'' zei de soldaat. 'U denkt dus. dat ik een logeergast heb! Mooi zo! Nou, mooie meneer! Ga dan maar even in de logeerkamer kijken! Je weet de weg!' 'Dat zal ik zeker doen', gromde de tovenaar, bijna gil lend van vals plezier. 'Ik zal bij het logeerbed gaan kijken en wat ik vind. mag ik meenemen, hè? Hihihihihi!' 'Natuurlijk', lachte de soldaat. 'Het is je van harte gegund, hoor! Jij met je lelijke zwarte puntmuts! Je maakt me gewoon misselijk, weet je dat'"'' Tierend van drift vloog de tove naar de trappen op. Maar even later was hij alweer terug. 'Er is niks', siste hij. 'Alleen een dode gifsiang in een muizeval! Zeg op, jij! Wat heb ie met die aangespoelde vreemdeling ge daan?' Maar de soldaat keek hem lachend aan en zei niets. FERDNAND "■.«/fü&l Ifio cji c g;'o c v? t M- Bruine bonensoep 400 gr bruine bonen 200 gr soepgroente 150 gr mager spek 150 gr varkenspoulet water, bouillonblokjes zout, peper tomatenketchup boter Week de bruine bonen een nacht in koud water. Kook ze de volgende dag gaar in datzelfde water. Zeef de bo nen als ze gaar zijn of sla ze stuk met de mixer. Smelt wat boter in een pan en fruit hierin de soepgroente (ge woon gesneden kopen) Doe er vervol gens het in kleine dobbelstenen ge sneden spek en varkensvlees bij. Laat het vlees met het deksel op de pan bijna gaar worden. Roer de bonenpu- ree erdoor en kook van water en bouillonblokjes bouillon. Voeg bouil lon aan de bonenpuree toe tot de gewenste soepdikte is verkregen. Gp smaak brengen met peper, zout en tomatenketchup. Menutip: Bruine bonensoep, gebakken stokbrood met knoflook, wentelteef jes. door P. J. Risseeuw 'Zaterdags te laat in de herberg en zondags niet in conditie. Ik heb mij daaraan ook wel bezondigd in Den Haag. Wacht je voor de vrouwen, Tolner. Ik wil een uitzondering ma ken voor onze reisgenoten: Marguérite Soler en Saskia Vondelinge'. 'Saskia althans heeft maar voor het kiezen, Excellentie'. 'Namen noemen, Tolner'. 'U weet toch zelf dat Frans Post en Albert Eekhout altijd de engenhos 'Eben Haezer' van Wouter Volkerts opzoeken, als ze zo nodig iets voor het vaderland of voor de toekomst moeten conterfeiten. Behalve mooi schilderen en tekenen kunnen ze mooi praten'. 'Vrijen doet men met de daad, Tol ner. Maar Saskia wijst iedere jonk man af. Ze is hier niet gekomen om een vrijer te zoeken maar om de ongelukkige Volkerts te helpen. Ik heb vernomen dat zij een trouwbelof te heeft van Diederik Dirkszoon Vol kerts in Amsterdam'. Dat moet de graaf van Marguérite Soler. de lieftallige domineesdochter, te weten zijn gekomen, had Karei Tolner bedacht. Gingen ze zo vertrou welijk met elkaar om? vroeg hij zich af. 'Wij gaan verder, Tolner'. Karei boog zich opnieuw over de missi ven. 'De predikanten nemen de vrijheid Zijne Excellentie en de Hoge Raad er op te wijzen, dat zij ook vrouwen en kinderen hebben te voeden. De uitde ling van salaris en leeftocht lijkt hun onvoldoende. Er wordt gevraagd om kindergeld. Het verzoek is medeonder- tekend door de nieuw aangekomen predikant Jacobus Dapper'. 'Hij doet zijn naam eer aan. Laten we hopen dat het weer geen kneusje is. Wat ons aan geestelijke leidslieden uit Patria gezonden wordt, munt hier niet uit door kennis'. 'En dan is hier nog een bericht van Van der Dussen. Zoals u weet bregt hij een bezoek aan de Tapoeyer-hoofd- man Jandovie. Diens onderdanen wilden Uw Excellentie hun vriend schap betonen en sloegen een dozijn tje Portugezen dood. Van dominus So ler vernomen hebbende dat u geen liefhebber bent van deze spijs, aten zij zelf de stoffelijke resten op'. 'Laten we hopen dat ze de ergste booswichten te grazen hadden en dat dezen hun niet slecht bekomen. Ver der zal dominus Soler hen presto subito tot de christelijke levenshou ding van het ook de vijanden lief hebben moeten bekeren'. 'Doen zi; dat niet?' waagde Tolner. 'Op hün ma nier?' Schaterlachend verliet Johan Maurits de kamer van zijn secretaris. Aan de correspondentie met Diederik, waarvoor de scheepskok Bonkie of één van diens kornuiten als tussen persoon fungeerde, besteedde Saskia een groot deel van haar vrije tijd. Het bezoek van de landvoogd in eigen persoon was uiteraard een belangrijke gebeurtenis, die tot in détails moest worden beschreven. 'Op een warme zomermorgen in janu ari', zo begon ze, 'kwam Jonathan haastig van het balcon naar beneden en beduidde dat er hoog bezoek op komst was. Ik wist niet wat mij te doen stond wij waren druk bezig met het inkoken van het sap. Er was trouwens geen tijd meer om me te verkleden Ik besloot door tv e^an met nvjn u k .V. -n v«. .'de ik meisjes van een huishoudschool in Zwolle. Gebleken is, dat er ondanks al het gepraat over emancipatie in feite niet veel is veranderd, is de conclusie van de samenstellers, bestaande uit Ageeth Scherphuis, Wim Langeveld, Aukje Holtrop en Ferenc Schneider. Dames gaan helemaal niet voor. Het is een beetje beduvelig bedoeld', is de uitleg van Ageeth Scherphuis over de titel. 'Oorsprinkelijk zou het feminis tisch magazine hetep, maar dat is een erg vervelend woord. Dit programma over de plaats van de vrouw en de man in de samenleving wil zich tot een zo breed mogelijk publiek rich ten. Een kleine groep is al genoeg geëmancipeerd, de middenlaag is ook al wakker onder andere door informa tie in weekbladen enz. De brede laag daarentegen is weinig bereikt. Daarom is een huishoud school gekozen om te weten te komen wat de meisjes over hun toekomst denken, maar ook om te weten te komen in hoeverre de ideeën van de moeders daarop invloed hebben. Daar om zijn ook de moeders ondervraagd. Duidelijk Duidelijk blijkt uit de gesprekken met moeders dat het de vrouw is, die de bestaande rolverdeling in stand houdt door haar ideeën en verwach tingen over te dragen aan haar doch ters. Drie meisjes zijn uit de groep gehaald voor een apart vraaggesprek. Twee van hen zien hun toekomst in trou wen en kinderen krijgen. De derde wil echter nog wat genieten van het leven, werken, en dan trouwen. Men is bij het maken van het programma, dat op initiatief van de NOS is ont staan, voorzichtig te werk gegaan. De betrokkenen voelen zich gauw be dreigd en men is gauw bang voor nieuwe ideeën. Iets wil Ageeth wel kwijt van haar eigen mening over de rolverdeling man-vrouw in deze maatschappij, maar een telefonisch gesprek is daar voor niet voldoende vindt ze terecht. 'Ik ben niet tevreden met de situatie. Het is ontzettend moeilijk in deze maatschappij als vrouw met kinderen te werken. De maatschappij steekt absoluut geen hand uit om de wer kende gehuwde vrouw te helpen. Al les is ingesteld op de vrouw, die niet buitenshuis werkt Van de vijftig opstellen, die bij het onderzoek binnenkwamen was de ten dens over het algemeen de/elfde De mijn besmeurde werkrok voor een schone, kleurige, waarvoor ik onlangs de stof had gekocht in Recief bij Levi, de kleermaker. Oom Wouter zat gelukkig reeds in zijn rolstoel in de schaduw van de galerij. Het getrappel der paarden werd nu duidelijk hoorbaar er klonken ook stemmen. De negers staakten hun werk, doch Jonathan gaf hun te verstaan dat dit niet aanging, althans niet nu er hoog bezoek in aantocht was. De stuntelige manier waarop een paaT Angolen met de suikervormen knoeiden was een wel kome aanleiding om te pogen hun een betere werkwijze bij te brengen. Ik had mijn handen gewassen en hield ze opzettelijk schoon. Daar kwam Jo nathan aan met degene die ik heime lijk had verwacht de prins in ei gen persoon, graaf Johan Maurits onze Gouverneur. Hij bleef staan bij oom Wouter, schudde hem de hand en informeerde naar de oogst. Het viel mij op dat Zijne Excellentie te gen oom Wouter met geen enkel woord over zijn afhankelijke toestand sprak. Hij liet hem in zijn waarde als eigenaar en beheerder van de suiker- Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De NOS-televisie za. vanavond geen rechtstreekse televisie reportages van de voetbalwedstrijden uitzenden, die Feyenoord en FC Twente in de verschillende Europa- cuptoernooien spelen. Het is de laatste jaren geen gewoonte deze Europacupwedstrijden in het be ginstadium uit te zenden, omdat ze niet interessant zijn. Ook zijn de stadions niet altijd uitverkocht Voor lopig worden deze wedstrijden niet uitgezonden. Dat begint pas in maart. Dit is de reactie van de afdeling voorlichting van de NOS. In het Feyenoord-stadion te Rotter dam speelt Feyenoord tegen OFK Bel grado, terwijl FC Twente in Kopenha gen tegen FREM Kopenhagen speelt. Wel zal later op de avond in Studio Sport enige aandacht worden besteed aan deze wedstrijden. De NOS-radio zendt wel rechtstreekse flitsen uit van beide wedstrijden. Dit gebeurt in de Paul Meier show, die van 19.02 tot 24.00 uur via Hilversum 3 wordt uitgezonden. (ADVERTENTIE) haarkleurversteviger in 21 light-proof tinten flakon voor 2 a 3 behan delingen toekomstverwachtingen over trouwen en kinderen krijigen verschilden niet veel. 'Wij hadden dat eerlijk gezegd niet verwacht', is de reactie van Ageeth. 'Maar het is de schuld van de maat schappij en niet van de vrouwen dat de toestand zo is. Je kunt niet van de vrouw verwachten, dat ze alles zelf omdraait zonder dat er hulp is. Het programma is bedoeld om dit bij de mensen duidelijk te maken Tijdens de uitzending van 'Hier en Nu' zal in waarschijnlijk veel huiskamers verontwaardiging zijn ontstaan over de beschamende wijze waarop in het Eind- hovense Binnengasthuis een doktersrel woedt en de sympathie zal stellig niet zijn uitgegaan naar de voorzitter van de medische staf. Een afgedraaide ge luidsband was niet het enige bewijs dat hij onwaarheid sprak. Hij hamer de voortdurend op de karakterfouten die de geslachtofferde hartchirurg dr. P. van der Schaar onmogelijk zouden maken in het team. Je hoeft maar een beetje mensenkennis te hebben en wat gelaatskunde meester te zijn om huizenhoge vraagtekens te plaatsen bij deze uitspraken. Ik heb dr. Van der Schaar nooit ont moet of gesproken, maar altoeer: je hoeft geen psycholoog te zijn om m deze arts via de beeldbuis eerder een harmonieus en uitgebalanceerd mens te zien. De bijval uit kringen van me diciverplegend personeel en patiën ten spreken dan ook duidelijke taal in dezelfde richting. Weet u wat mij nu het allermeest verbaast? Dat er nergens een 'hogere hand' schijnt te bestaandie bij machte is handelend op te treden Of begint men geloof te hechten aan de bewering dat je voor zoiets eerst medicijnen moet hebben gestudeerd? Henk van de Berg van de NCRV- ploeg verdient lof voor zijn aanpak i>an deze onverkwikkelijke zaak. Hij had zich goed geprepareerd, was uit stekend op de hoogte van allerlei sail lante punten in de achtergrond en opende helder zicht op het conflict En nu maar wachten of wat krom is nog recht gemaakt kan worden. Ik heb zo het gevoel dat men dan niet alleen naar karakterfouten moet zoeken. Maar wie ben ifc met mijn huis-tuin-en- keuken-psychologie? Gelukkig dat ik niet voor een medisch tijdschrift schrijf. De avond begon zo plezierig met de Tweekamp-quiz voor middelbare scho lieren. Het peil van de parate kennis lag op hoopvol niveau. Er kan mis schien nog enige verlevendiging en vi sualisering van de vragen worden toe gepast, zodat ook de kijkers er zich meer bij betrokken voelen. VARA's ombudsman Marcel van Dam signaleerde u)eer raak een paar ge vallen van ongelijke behandeling als gevolg van variabele interpretaties van wetten en voorschriften. Ze moes ten die .overheidsinstructies eindelijk eens in rechtstreeks Nederlands gaan schrijven, dat slechts voor één uitleg vatbaar is i.p.v. al die antieke omhaal om zich aan alle kanten maar te dek ken. Het resultaat is slechts vergro ting van de mazen. Radio vandaag HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag Woensdag!: muz. bij het ontbijt, (ca. 7.25 V.d. voorpag.) VPRO: 7.54 Deze dag. VARA 8 00 Nws. 8.11 Dingen v.d dag. 8.23 (S) Dag woensdag (verv.), met ca. 8.35 Van alle markten thuis. 9.00 (S) Radioweek blad: ge^ar. progr. met 9.15 Koning Klant, 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10 45 V J. kleuters en 11.00 Nws 12.00 Veendam - Centraal: rechtstreekse gesprekken. 13.00 Nws. 13.11 Dlngei, v.d dag. 13.25 (S) Licht ensemble met zangsolisten 13.45 Gesproken portret. 14.00 (S) Speelruimte: gevar. progr. (18.00-16.02 Nws.) 17.00 (S) Radiophilh. Ork. met solisten: klass muz 17.55 Med. VARA: 18.00 Nws. 18.11 Dingen v.d. dag. 18.20 Uitz. v.d. Nederlandse Middenst. Par tij. 18.30 (S) VARA-Dansork. met sousten EO: 19.00 Klankbord: act., inf. en comm. 19.15 (S) Wij hebben een woord v.d. wereld. 5ewljde muz. 19.35 (S) Kerkorgelspcl. 20 00 ezus Christus in Leviticus (IV). Bijbelstu die. 20.15 Samenzang van geestelijke liede ren. 20.25 Toogdag Ned Hervormde Mannen- verenigingen op G.G. 20.5Q Woensdagavond- Finalé. TROS 21.30 (S) Specialiteiten a la carte, verzoekpl progr. 22.20 Aktua 22.30 Nws. 22.40 (S) Wissewassen. 23.00 (S) In Pim Jacob's Notenbar. 23.55-24.00 Nws HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo's (Soos) gevar. progr. met 7.30 Nws: 7.41 Aktua; 8 30 Nws. 8.36-8.45 GIjmn. v.d. huisvr. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.30 Nws. 10.33 <S) Sphinx: progr. v.d. vrouw. 11.30 Aktua Van de Nonsens Treurniet-show heb ik me al vlug en triest afgewend. Dat een talentvol acteur als Ton van Duin- hoven zich voor deze doorgaans on volwassen lol leent, is onbegrijpelijk. T. H. XV vandaag BETER DAN BEST! NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie 17.00 Mary en het veulen, kinderfilm NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal 19.05 Van gewest tot gewest en Internationaal agrarisch nieuws 19.50 Uitzending van de Stichting Socutera 20.00 Journaal 20.20 Uitzending van de N. M. P. 20.30 Gokkers en gangsters, politiefilm 21 50 Feministisch Magazine: Va; KC vo< dit dei led taa ROTTERDAM De drie vervoer* bonden NBV, NKBV en CBC hadden se hun leden-werknemers vorige weekeig iïiet mogen aanzetten tot een boycot jgj actie om de 1750 ton Chiileens koper in de ruimen van het Westduit»flei zeeschip Birte Oldendorff niet te los-too sen. Zo luidt het vonnis van de presi-zijj dent van de Rotterdamse rechtbank je] mr. J. G. L. Reuder, in het kor1,__ geding dat het Amerikaanse koperco» cern Kennecott had aangespannen te gen de drie bonden met het doel on de boycotactie via een gerechteüjl vonnis te breken. Mr. Reuder heeft gisteren een 'prind f*e. pieel vonnis' gegeven, omdat het be slag op de Birte Oldendorff al wa JIJ opgeheven en het schip gedurende he rj' weekeinde naar Le Havre is vertrol '0l ken. Mr. Render stelde in dit ve band: 'werkgevers, werknemers, juri ten en politici lopen nu al veertie jaar om de hete brij van het recht werkweigering. Vaak moet deze 1 gegeten worden in het heetst van strijd. Dat is nu gelukkig niet omdat de oorzaak van dit confli inmiddels is weggenomen. Niettemijj)e is het gewenst, dat dit bordje hetV( pap nu wordt opgediend, het ka: wellicht door een hogere instantfr worden genuttigd als het nog wasen meer is afgekoeld.' Mr. Reuder overwoog in zijn vonniten dat de solidariteit, die de bonde toonden met hun collega's In FraniFC rijk, wel een groot goed is, maar tüDri de verplichtingen uit de arbeidsove der eenkomst in een geval als dit dainee door niet mogen worden doorbroken pla Dit is een beslissing die in 1960 doa^ het hoogste rechtscollege werd gen i men. Mr. Reuder stelde dat de he( sende rechtsovertuiging sindsdien iets is gewijzigd, maar ging er vanti dat een dergelijke solidariteit er nil stai mer toe mag leiden dat nodelo V0€ schade wordt toegebracht aan derde p die buiten het conflict staan. D _pi derde is in dit geval het cargadoorsb drijf Deka Hanno in Rotterdam, wa de lading koper zou worden gelost. var KRO. 11.45 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12 (S) Van twaalf tot twee- gevar. progr. (12 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws; 121 12.50 Echo: 13.00-13.05 Raden maar H Huisbezoek pastoraal gesprek. NOS: H Onder de groene linde- oude liedjes balladen. 14.30 (S) Aspekten v.d. kamen» 15.30 Nws. 15.33 Mee: over minder: de SM v.d. sprekende minderh. 17.00 Jazz uil 1 hlstor. archief. 17.20 Overheddsvoorl.: Ter "ke: Claude Belloni Is m gesprek met de U van Sociale Zaken, drs J. Boersma o» sociaal beleid. 17.30 Nws NCRV. 17.32 H en Nu NOS 18.00 Sptegel van Duitsl.: muz. uit de BRD. 18.30 Nws. 18.41 PM jj, voor blinden en slechtzienden. 18.50 Lid Sramm.muz. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 1' oel ■V.U.De contra-revolutie tegen d<- r# 19.50 Den H^ag vandaag. 20.00 Nws. (S) Woensdagavond muz.magazine. (22. 23.00. Zin-tuig: kunstuitingen buiten bet derl. taalgebied.) 23.55-24 Nws. HILVERSUM ni AVRO: 7.00 Nws. 7.20 Steevast. (8.00 N« 8.02-8.05 Radiojournaal.) 9.00 Nws. 9 03 negen-uur-show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeid tamlnen. UI.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Ra» journaal. 12.05 Zet 'm op. (13.00 Nws: 11 13 05 Cup-communicatie.) 14.00 Nws. Cupcommunicatie. 14.05 De hit-visser: popprogr. 15.00 Nws. 15.03 Cupcommunlca 15.06 Cees van Zljtveld. (16.00 Nws; U 16.06 Cupcommunicaile.) 17.00 Nws. Radiojournaal. 17.06 Postbus 700: PrX: 18.00 Nws. 18.02 De Joost de Draatl Show. 19.00 Nws 19 0? Paul Meier Sb: met o.a. rechtstreekse rep. v.d. voett wedstr. om de Eur beker voor' LandskaB oenen en de UEFA-Cup. (20.00, 21.00 22.00 Nws: 22.55 Med 23.00 Nws.) Nws. 00.02 Metro s Midnight Music. 0.55-1 Nws. Dames gaan voor - serie uitzendingen over de positie van de vrouw 22.15 Studio Sport 22.40 Den Haag vandaag 22.50 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal THUS 19.05 Sjoko, jeugduitz. 19.45 De mens en de zee: Sardinië 20 00 Journaal 20.21 Het geheim van de Mary Celeste, TV-film 21.45 Tony Bennet in Londen KOR KRO RKK 22.15 Kenmerk 23.00 Journaal TELEAC 23.05 Hoe word ik de com pute. de baas (les 6) bli; van lijk De ricl zeil spe bre

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12