Shockeeruw vrouw. FAMILIEBERICHTEN iiH/iDiaconessenhuis 'voorburg wnd. hoofdlaborant(e) administratief medewerkster Instituut voor Epilepsie bestrijding Meer en Bosch - De Cruquiushoeve ASSISTENTE HOOFD HUISHOUDING de Bijenkorf Trouw/Kwarfet OPMAAKREDACTEUR AFDELINGSHOOFD trouw/kwartet woensdag 25 oktober 1972 TK12 D.V. 27 oktober 1972 hopen onze ouders en grootouders L. Oldenhage B. Oldenhage-v. d. Wal de dag te herdenken dat zij 35 jaar geleden in de echt werden verbonden. Dat de Here hen nog lang voor ons mag sparen is onze wens en bede. Johan Oldenhage N. Oldenhage-v. d. Lelij Alda, Helen en Johan J. Oldenhage L. Oldenhage C. W. Oldenhage-v. d. Plas Th. Oldenhage J. Oldenhage-van den Oever Jol an da en Monique T.isserhroek- oktober 1972. Lisserdijk 341. Gelegenheid om hen te feliciteren op 27 oktober van 17.30 tot 18.30 uur in het Verenigingsgebouw van de Geref. Gemeente. Ingang Crocussenstraat te Lisse. Het heeft de Here behaagd, kort na het over lijden van Vader, onze lieve en zorgzame Moeder en Oma Hindrika Willemina Kippers-Smits weer te herenigen met hem, op de leeftijd van 72 jaar. Zaandam Amstelveen Amsterdam H. Kippers E. W. Uurbanus J. H. Kippers M. H. Hilgerdenaar J. G. Gravenbeek-Kippers E. W. Gravenbeek Florence Astrid Zwolle: G. Bosman-Smits B. Smits Zwolle, 23 oktober 1972, Van Ittersumstraat 37 A. Correspondentie-adres Watercirkel 70, Amstelveen. Thuis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 28 oktober om phn. 12.15 uur op de algemene begraafplaats. Vooraf zal om 11.15 uur een rouw dienst worden gehouden in de aula, Potgieter singel 7. Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis In de aula van de begraafplaats. Heden is tot onze diepe droefheid van ons heen gegaan onze geliefde, dierbare en zorgzame Va der, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Behuwd- broeder en Oom, de heer Bertus Jonkers ln de hoge leeftijd van 83 jaar. Dordrecht, 24 oktober 1972 Spuiboulevard 61 Den Haag: C. H. Jonkers Dordrecht: R. A. Jonkers M. C. Jonkers-van Bommel Leontine Leonard De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 27 oktober es. op de algemene begraafplaats, om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis Soernbastraat 1 a om 11.15 uur. Op dinsdag 24 oktober 1972, nam de Heer van leven en dood van onze zijde weg Zijn moege streden kind, mijn lieve Vrouw, onze lieve en zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Gesina Margaretha Suk op de leeftijd van 78 jaar. „En nu, wat verwacht ik, Here?, Mijn hoop, die is op U". Groningen, „Menno Lutterhuis" kamer 101 Paterswoldseweg 267 T. Bakker Meppel: G. Bakker J. A. Bakker-Lankhaar Vijfhuizen: W. Bakker Utrecht: mevr. A. J. Bakker Emmen: J. G. Smedema-Bakker D. Smedema klein- en achterkleinkinderen Thuis geen bezoek. Gelegenheid om te condoleren op vrijdag 27 ok tober a s. van 11.30 tot 12.30 uur in het „Menno Lutterhuis". De teraardebestelling zal plaatevin den op vrijdag 27 oktober a.s. om 2 uur op de begraafplaats „SelwerderhofVertrek van het „Menno Lutterhuis" om 1.30 uur. Op Zijn tijd, maar voor ons zeer onverwacht, heeft God thuisgehaald mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jacobus Adrianus Flach sedert 23 december 1963 weduwnaar van Nine Grondsma, op de leeftijd van 80 jaar. Psalm 73 12 (oude berijming). D. C. Flach-Dekkers Kinderen en Kleinkinderen Sneek, 20 oktober 1972, Leeuwarderweg 72. De begrafenis zal in de naaste familiekring plaatsvinden. Heden overleed tot ons aller verslagenheid onze voorzitter de heer L. Huisman op de leeftijd van 65 jaar De wijze waarop hij als voorzitter de Plaat selijke Middenstandsvereniging leidde zal ons in lange herinnering blijven. Bestuur en leden van de Middenstandsvereniging Bleiswijk. De HERE heeft tot Zich genomen onze lieve Tante Jentje Mulder-van Hees op de leeftijd van bijna 84 jaar Paterswolde, 22 oktober 1972. R. van Hees J. W. van Hees Z. J. van Hees-van der Laan en kinderen 'k Zal dan gedurig bij U zijn Psalm 73 10 Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben nam God hem op 86-jarige leef tijd op in Zijn heerlijkheid, onze geliefde Man, Vader, Grootvader, Broeder, Zwager en Oom Samuel Borman eerder weduwnaar van Ch. H. Wernecke, Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Zijn leven heeft hij in opdracht van zijn Heer besteed ten behoeve van zijn medemens. Mede namens de verdere familie: 's Gravenhage: J. Borman-vam Es S. Borman G. Borm an - Re nsin k Tineke, Diny en Sam Borman Ch. H. Eerbeek-Borman Jan Eerbeek Brussel: M. Vreux-Pols A. Vreux North Adelaide (Australië)L. van Gils-Pols R. van Gils 's Gravenhage, 24 oktober 1972 De Lannoystraat 52 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum", Van Diem en straat 167. Bezoekuren van 1719 uur. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden vrijdag 27 oktober 1972 om 14.30 uur in de aula van de Algemene Begraaf plaats „Westduin", Ocskenburghstraat te Loosdui nen, waarna de teraardebestelling zal plaatsheb ben. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de ontvangkamer van de begraaf- Heden nam de Here tot Zich, na lang ziek zijn, onze lieve Man. Vader en Opa Jacob Enne Hekma op de leeftijd van 70 jaar. „Ons huis is geen eeuwig huis." Groningen, 23 oktober 1972 Paterswoldseweg 258 Groningen: C. H. Hekma-Veldman Bedum: G. E. Dijksterhuis-Hekma H. U. Dijksterhuis Pretoria: F. G. S. Klooster-Hekma W. S Klooster Gerhard Jaap Schouwen: D. A. Beukema-Hekma AL Beukema Ceöke Klaas Edith Edmonton: E. J. Lorberg-Hekma E. F. Lorberg Gunter Cydrike De begrafenis zal plaatsvinden te Warfhuizen za terdag 28 oktober half drie. Vertrek vanaf „De Warf" alwaar na de begrafenis gelegenheid is voor condoleance. „De Heer ls haar Herder." Heden ls rustig Ingeslapen, mijn lieve Vriendin, mejuf frouw K. Polak ln de leefUJd van bijna 82 jaar. „In dankbaarheid voor haar grote vriendschap." S. J. Sonneveld Mede namens neven en nichten en de gehele familie Sonneveld Oegstgeest. 24 oktober 1972 De Kempenaerstraat 40 Liever geen bloemen. De rouwdienst Is bepaald op zaterdag 28 oktober a.s. om 9 uur in de „Groene- of Wil- librordkerk" te Oegstgeest. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een geduldig gedragen lijden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lie ve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Jacoba Claziena Kanselaar weduwe van Teunis Kaptetn, in de ouderdom van 81 jaar „Ja, mijn ziel dorst naar den Heer: God des levens. ach wanneer. Zal lk naad'ren voor Uw ogen. In Uw huls Uw naam verhogen". Psalm 42 1 (oude ber.). Den Haag: W. Peters M. F. Peters-Kapteln Haren (Gr.): P. J. van Dijk J. van Dljk-Kaptein Stevensweert: J. Kapteln P. L. Kaptein- v. d. Barselaar Arnhem: J. Kapteln A. Kaptetn-Hensen Haren (Gr.): W. C. Kapteln E. D. Kapteln-Wiardi Klein- en achterkleinkinderen. Berkel (Z.H.). 22 oktober 1972. Raadhuislaan 7. Corr.adres: W Peters. Wljhestraat 43. Den Haag. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize „Hergerborch". Raadhuis laan 7. Bezoek aldaar doensdagavond van 7.308 uur. De teraardebestelling zal plaats bebben donderdag 26 oktober op de Ned. Herv. Begraafplaats te 3 uur. onze vriend luktor brouwer ls vorige week woensdag ge- de ncsv: julie-anne. hans. fritjof. marten, madelelne. rinse. ella. Op 22 oktober is na een langdurige ziekte van ons der. Behuwd- en Grootmoe der. Zuster. Behuwdzuster en Tante heengegaan onze lieve Moe- Hendrika van der Meide- Keijzer weduwe van Leendert Jan van der Melde; op de leeftijd van 73 jaar. Katwijk aan Zee: L. J. van der Meide E. van der Meide- Halbmeijer Lelden: J. H ter Wee van der Meide H. ter Wee Vlissingen: L. J. Bonarlus- van der Melde J. H. H. Bonarius Leiden H. van der Meide L. F. van der Meide- Pennenburg Kleinkinderen en verdere familie Leiden. 24 oktober 1972. Correspondentieadres Driftstraat 106a. De begrafenis heeft heden In stilte plaats gevonden op de begraafplaats „RhtJnhof" te Leiden. Op de dag waarop de ge meente avondmaal vierde werd door zijn Heer tot het grote feest geroepen A aid rik Hofstede in de gezegende ouderdom van 77 Jaar Gedurende vele Jaren heeft hij via de Ned Herv ge meente te Garrelsweer voor Gods Koninkrijk gewerkt. „Welgedaan, gij goede en getrouwe dienstknecht, over weinig zljt gij getrouw ge weest. over veel zal Ik u stellen. Ga In tot het feest van uw Heer". Mattheüs 25 23. Namens de kerkeraad van de Ned. Herv. gemeente te Garrelsweer: A. M. Langhout. praeses G. Vos. scriba. Wil vragen op korte termijn voor de radiologische afdeling eeo met enkele jaren ervaring; betrokkene moet in het bezit zijn van de diploma diagnostiek en therapie. Bij gebleken geschiktheid is aanstefTing ais hoofd van de radiologische afdeling mogelijk. Informaties over de functie bij de röntgenoloog. Dr. D. Doyer (tel. 070-90 67 00, toestel 324). Sofftcftattes te richten aan de Directie, Diaconessenhuis, Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg. I Voor onze afdeTing Loonadministratie vragen wij met spoed een Leeftijd min. 21 Jaar. Havo- of Mavo-opleiding en ervaring op een toon- of personeelsadministratie achten wij be langrijk voor het uitoefenen van bovengenoemde taak. Zij, die eventueel ervaring hebben met geautomatiseerde verwerking van de loonbere- keningen genieten de voorkeur. Salaris naar leeftijd en ervaring. Indien gewenst is interne huisvesting mogelijk. Mocht u telefonisch informaties willen inwinnen over deze funktie dan kunt u vanavond na 6 uur bellen: 023-288456. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons Instituut. ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023*286750 UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE Heden overleed, in de Hope des Eeuwigen Levens, toch nog onverwacht, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader. Behuwd-, Groot- en Over grootvader, Broeder. Be- huwdbroeder en Oom Pieter van den Ende in de ouderdom van 77 jaar. V. L. van den Ende van Gooien Ch. V. L. Lammertse- van den Ende C. Lammertse T. P. Claassen- van den Ende G. Claassen Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Amsterdam. 22 oktober 1972. Jennekerstraat 26 boven. De overledene is opgebaard in een der rouwkamers ..Pothoff", Valeriusstraat 137. bezoek woensdagavond van 7—8 uur. De bijzetting in het familie graf zal plaatshebben don derdag 26 oktober te 1 uur op de begraafplaats „Rust oord" te Diemen Vertrek van de rouwkamer te 12.20 Heden is door de Here, na een verpleging van ruim 2 jaar in het St. Joris Gasthuis te Delft, van ons weggeno men mijn lieve Schoonmoe der. onze Oma, Zuster. Schoonzuster en Tante Margaretha Cornelia van Vliet- van Kouterik op de leeftijd van 75 jaar T van Vllet-de Waard Marga Petra Rijswijk (Z.H.), 23 oktober 1972. Plet Kohierstraat 31. Geen bezoek aan buis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus. Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek van 2—4 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 26 ok tober om 2.00 uur in de aula van de Algemene Begraaf plaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk, waarna de begrafenis aldaar zal geschieden. DANKBETUIGING Voor uw blijk van belangstelling en medeleven, onder vonden bij het heengaan van onze lieve Man en Vader Johannes Knoester betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Uit aller naam: T. Knoester-Pronk Scheveningen, oktober 1972 Korbootstraat 47 Uw droefheid zal tot blijdschap worden. Joh. 16 vers 20 God nam tot Zich, mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader, onze Broer, Zwager en Oom Pieter Cornells Pieterse Ridder in de orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 80 jaren. Oosterbeek: E. C. Pieterse-Dronkers Arnhem: L. M. Pieterse A. G. Pieterse-Wildeboer en kinderen Heelsum: T. J. Pieterse C. R. Pieterse- van den Ende en kinderen Aliddelburg: C. L. Pieterse Voorschoten: Z. M. Pieterse-Pott T. C. Z. Pieterse Gorinchem: Ds T. L. H. Pieterse F. A. P. Pieterse-Weeda Arnhem. 23 oktober 1972, Huize „de Braamberg". Corr.adres: Utrechtseweg 260, Oosterbeek. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 26 oktober a.s in de Ned. Herv. Kerk te Schaars- bergen a.d. Kemperbergerweg en vangt aan om 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de begraafplaats bij de Kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het Centrum bij de Kerk. Voor de vele bewijzen van medeleven ons betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer Jacob Arnoldussen zeggen wij u hartelijk dank. C. Arnoidussen-de Bruyn kinderen, behuwd- en kleinkinderen Dubbeldam, oktober 1972 Vijverlaan 32 tONNS* "Hei Zonnehuis - Vlaardingen" (van de Chr. ver. tot verpleging van langdurig zieken "Het Zonnehuis") vraagt per 1 januari 1973 met INAS-opleiding. Intern wonen is mogelijk. Salaris in nader overleg te regelen i.v.m. leef tijd en ervaring. Sollicitaties aan de direktrice, Dillenburgsingel 5, Vlaardingen. Tel. 010 - 34 19 22. Dat kan uitstekend met het nieuwe ondergoed van Jockey. Mannelijk van lijn. Geïnspireerd op de Amerikaanse college style. Hierboven een 'overknee* (19,95) en een T-shirt met korte mouw (15,95). Geven al een aardige indruk van de shockerende kleuren. Maar we hebben ze ook in bruin met oranje. Bruin met kobaltblauw. Aardige bijkomstigheid: u kunt ook nog onder- en bovenstukken van verschillende kleuren kombineren. Kom maar 's langs. Zonder uw vrouw natuurlijk. Anders is de aardigheid eraf. uOCKClf Afd. Herenmode. T-shirt met lange mouw 16,95. Slip 5,50. Op de REDACTIE van komt op korte termijn een vacature voor een Hij zal veertien dagen avond-nachtdienst moeten ^doen en vervolgens twee weken verslaggeverij in de dagdienst. Wij denken aan een beginnende derdeklasser, die reeds zetterij-ervaring heeft opgedaan. Sollicitaties aan de Hoofdredactie TROUW/KWARTET, Nieuwe Zijds Voorburgwal 276-280, Amsterdam. tpNNe* ,HET Z0NNEHUIS. '«DU*»" VLAARDINGEN' (van de Chr. ver. tot verple ging van langdurig zieken 'Het Zonnehuis') vraagt omstreeks 1 januari 1973 een in de rang van eerste verplegende of eerste ver plegende A. Salariëring volgens rijksregeling. Zeer goede pen sioenvoorzieningen. Indien gewenst is intern wonen mogelijk, waartoe een kamer met douche beschikbaar is. 'Het Zonnehuis-Vlaardingen' is een modern inge richt verpleegtehuis met een capaciteit van 200 bedden (34 per afdeling). Sollicitaties aan de direktrice. Dillenburgsingel 5, Vlaardingen. Telefoon 01034.19.22. AS DE BROUWER Werken met SCHUIM- PLASTIC

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10