S Brandt positief over EEG-top Komplot ontdekt van Zwarte September Vrede in Chileense bisschoppen: vermijd 'n confrontatie Vietnam? 'Nixon wil censuur bij beperkt conflict' ritse boycot van IJslandse schepen KIEZEN EN DELEN Grieks vliegtuig bij Athene in zee: 19 overlevenden (en nog een extra dag op wereldspaardag 30 oktober) Raiffeisenbank B Boerenleenbank Londen zou Ulster nieuwe grondwet willen opleggen van vandaag tot en met vrifdag JW/KWARTET MAANDAG 23 OKTOBER 1972 BINNENLAND/BUITENLAND T5/K5 door p. L van enk. armloop in bningen met de politieke belangstel- ons land nog eens te gek zou hadden de beroepspolitici kunnen dromen, maar het is ebeurd, vrijdagavond in Gronin- et zag zwart van de mensen in aten rondom 'Het Tehuis' waar Uyl en Wiegel zouden debatte- iHet tehuis zelf was zo vol dat er dijk geen sterveling meer bij CC^n de directeur handenwringend iep omdat de brandweer had ver eerd dat de midden- en zijpaden ten worden vrijgemaakt. de helft van de menigte in het uw moest er weer uit voordat t s«Uyl en Wiegel konden beginnen, t te die helft liet zich niet zomaar .fcjgJturen. De directeur bad, smeekte WOi reigde maar het hielp niet. Een igswetenschapper had interessan- v0 wartieren kunnen beleven. De g «en diie de paden en uitgangen m jopten, bleven waar zij waren, a gesloten niets van het debat te )CSSen. Ook de belofte dat over twee ,n tellingen zou worden verdeeld. ja fde in de allengs joliger en ru- iiger wordende stemming niets n js op dan gejoel en handgeklap. L n irecteur stootte een kreet uit die uit wanhoop of humor kan zijn n: 'Als het zo blijft gaat de ld niet door. U bent er toch voor 'goJnen dat de avond zou doorgaan? tel j gaat u dan alstublieft weg', riep De mensen die vroeg genoeg stoel konden versieren, werden ridp^sief jegens de mensen die ston- ,ij omdat die de voorstelling dreig- «te verstoren. Pas na aanhoudend jniringen van Den Uyl en Wiegel aag|kwam een trage aftocht op gang ntofon de eerste voorstelling begin- ai Maar ook bij de tweede was het ;esjang zo overstelpend dat er nog fcreja buiten moesten blijven. Zij heb- n Jhun woede gekoeld door langdu- wtjpi luid op de gesloten deuren te Tjen. 'Dat moet de KVP wezen', zei tel. Een van zijn betere grappen. •lidaire VVD )losiein Perzische mijnen HERAN (UPI) In de Perzische ofdstad is bekendgemaakt, dat zich ontploffing heeft voorgedaan in steenkoolmijn te Damegha in het Ijdwesten van Perzië. Vijf mijn- l'frkers zijn om het leven gekomen en jJtendertig zijn van de buitenwereld Besloten. Een populair man... President Amin van Oeganda wordt weliswaar door de wereldopinie ver oordeeld, omdat hij de Aziaten uit zijn land heeft gewezen. Maar door zijn eigen Afrikaanse bevolking wordt hij om dezelfde reden zeer geprezen, zoals tijdens een onverwachts presi dentieel bezoek aan een dorp in cen- traal-Oeganda bleek. BONN (AP). Bondskanselier Willy Brandt heeft de overeenstemming om binnen de komende tien jaar te ko men tot een steeds grotere eenheid binnen de Europese Gemeenschap het belangrijkste resultaat genoemd van de Parijse topconferentie. Op een persconferentie zei Brandt dat naar zijn mening de topconferentie veel meer heeft opgeleverd dan men er zelfs vlak vóór het begin van kon verwachten. Brandt zei dat het de eerste keer was, dat de taak van de Europese eenwording van een plan op lange termijn is geworden tot een plan op middellange termijn. De kanselier was minder tevreden met de mate van overeenstemming die bereikt was over de versterking van de instellingen van de gemeen schap. 'Wij zouden de dingen in een aantal opzichten beter hebben kunnen voorstellen'. VERVOLG VAN PAG. 1 Reizigers, die uit Cairo in de Libane se hoofdstad Beiroet aankwamen be richtten wel over ongewoon scherpe veiligheidsmaatregelen in sommige delen van Cairo sinds een week maar hadden niets gehoord over een misluk te coup. Ramadan kor ór-a' fel is er zo eentje onder onze n ici die het vaak zoekt in grappen rollen, maar zaterdag, op de par- „ijS id van de WD in Utrecht, was i: i iloedserieus toen hij uitviel naar er jes en Andriessen die hem ge- u aan warmte en solidariteit met cht wakkeren hadden aangewreven. goedkoop en onwaar was dat j N' ijt: had de VVD soms niet mee- rist rkt aan verhoging van AOW-uit- 5 ïgen, aan belastingmaatregelen t, (de laagstbetaalden ten goede ko- aan bestrijding van werkloos- aan tegemoetkomingen aan oud- liden en oorlogsslachtoffers? laVis allemaal volkomen waar, maar kan zich afvragen of de VVD al solidariteit ook zou hebben opge- shfht wanneer zij het alleen voor zeggen zou hebben gehad. Want werken is nog iets anders dan het i atief nemen. De VVD werkt maar :e graag met de confessionelen al was het alleen maar om Den uit het Catshuis te houden. Zo'n Laitegie in geen geval de socialis- Jlt aan de macht kan voor de tsbaren in de samenleving heel Nfdelig uitwerken, maar dat bete- nog niet dat de VVD daarvoor t worden geprezen. elk geval kom je op partijbijeen- rtm sten van de VVD heel weinig (ij ckeren tegen. De mensen die er komen lijken, net als Wiegel zelf. zo uit de STER-reclame weggelo- aardig, voorkomend, stralend, te- den en ontspannen, zoals je kunt en als je weinig te klagen hebt. zij ergens pal staan dan is het b ai de rode krachten die onze wel- v rt, van buitenaf of van binnenuit, jarigen. Het is een partij die door «ding heel makkelijk in de hand ouden is. Wiegel heeft er, in ,n nstelildng tot Den Uyl met de en in het geheel geen moeite mee. je hard werkt, moeite doet nm ,lt ruit te komen in het leven, kun je liberale goedgunstigheid rekenen. geschoolde machinebankwerker best 75 gulden per week meer uitdienen dan zijn ongeschoolde colle- zei Wiegel vrijdag in Groningen, moet die ongeschoolde maar zien hij ook zo ver komt. Ieder die presteert, zuinig is, en zich inzet r do toekomst, moet zoveel moge- iï zelf over zijn eerlijk verdiende 2! kunnen beschikken, staat in het 2yrdag vastgestelde programma. VVD zou de duimen eens achter vest moeten weghalen om te tob- B i over diegenen die niet veel kun- 'kW niets hebben om zui- ïi op te zijn en zich niet inzetten de toekomst omdat daar een >ot zwart gat gaapt. De BBC deelde mee. dat de inlichtin gen over een mislukte coup zowel uit westerse als uit Oosteuropese bron kwamen. De coup was gepland op de eerste donderdagavond van de vasten maand Ramadan, op het ogenblik dat de meeste leden van de Egyptische regering het avondgebed in de Hoes sein-moskee in het centrum van Cairo bijwoonden. De samenzweerders zou den van plan geweest zijn om drie doelen aan te vallen: het paleis van president Sadat, het hoofdkwartier van de Federatie van Arabische Repu blieken (Egypte. Libye en Syrië) in de voorstad Heliopolis en de Hoes sein-moskee. De eerste groep samen zweerders werd bij een routine-con trole bij een doorlaatpost van het leger tegengehouden op enige afstand van het. paleis van Sadat. De officie ren raakten in paniek, lieten hun wapens vallen en gaven tijdens een verhoor inlichtingen over de plannen van de andere twee groepen. Daarop gaf de groep, die op weg was naar het hoofdkwartier van de Arabische Fe deratie, zich zonder verzet over. Maar de officieren die naar de Hoessein moskee waren gegaan, zouden verzet hebben gepleegd toen de militaire politie hen wilde tegenhouden. Geestesgestoord Hooggeplaatste regeringskringen in Cairo hebben het bericht van de BBC later 'een verzinsel' genoemd. Op de bewuste dag had zich wel een klein incident voorgedaan, toen een legerka- pitein met een eenheid van drie pant serwagens naar het plein voor de Hoessein-moskee was gereden en de gelovigen daar tot een onmiddellijke heilige oorlog tegen Israël had opge roepen. De verzamelde gelovigen wa ren verbijsterd en begrepen er niets van, aldus de regeringskringen, toen de kapitein hen had opgeroepen nu onmiddellijk ten strijde te trekken en de troepen aan het Suez-front 'geen zand te laten eten'. Bij onderzoek was gebleken, dat de kapitein geestesge stoord was, dat zijn ongewapende manschappen van niets hadden afge weten en dat de kapitein de pantser wagens uit een reparatie-werkplaats had gehaald. Het zou slechts een 'geï soleerd incident' zijn geweest, terwijl er van een coup helemaal geen sprake was geweest. Offensieve wapens Volgens het pro-Egyptische, Libanese blad Al Anwar heeft de Sowjet-Unie tijdens het jongste bezoek van pre mier Aziz Sidky beloofd supersone straaljagers van het type MIG-23 aan Egypte te leveren. Al Anwar haalt voor zijn bericht 'hooggeplaatste Ara bische diplomaten in Cairo' aan. Poli tieke waarnemers achten het bericht bijzonder onwaarschijnlijk, omdat met een dergelijke beslissing de Sowjet- Unie haar tot dusver gehandhaafde politiek zou opgeven geen ultra-mo derne offensieve wapens aan Egypte te leveren. Zwarte September De Israëlische ambassade in Bonn heeft een brief ontvangen, waarin cya nide zat. Indien cyanide met lucht in aanraking komt ontwikkelt zich een dodelijk gifgas. Volgens een woord- ULL (AP) De vakbond van Britse havenarbeiders heeft besloten om er te zorgen dat geen IJslandse schepen meer In Engeland gelost zullen wor- f beslissing is bedoeld als represaille voor de schade die was toegebracht aan Britse treiler Aldershot door een IJslandse kanonneerboot. 9ond zal de Internationale federatie van vakbonden van transportarbei- nrf vr?gen om te bewerkstelligen dat ook in de havens van andere Europese oefw andse scI,epen niet wo: len gelost. Dit is met name van belang voor «WJuitsland dat grote hoeveelheden vis uit IJsland importeert. ATHENE (UPI, Reuter) Een vlieg tuig van de Griekse luchtvaartmaat schappij Olympic Airways is zaterdag avond in een hevige onweersbui bij het vliegveld van Athene in zee ge stort. Van de 53 inzittenden (49 passa giers en vier bemanningsleden) zijn er 34 om het leven gekomen. De 13 overlevenden wisten zwemmend de kust (op honderd meter afstand) te bereiken. Het ongeluk gebeurde enkele minuten voordat het toestel (een in Japan gebouwde YS-11) na een vlucht van het eiland Korfoe op de luchthaven van Athene zou landen. Mogelijk is het vliegtuig door de bliksem getrof fen. Het kwam in ondiep water terecht maar zonk vrij snel. Eén der Griekse stewardessen vertelde later hoe zij en mede-inzittenden in het donkere vliegtuig een wanhopige strijd lever den tegen het binnenkolkende water, tenslotte toch uit het toestel kwamen en vervolgens naar de Lust zwommen waar ze tegen de rotsen opklauterden. Pas na aankomst van de eerste dren keling werd alarm geslagen en voeren boten uit. Ook werden helikopters met schijnwerpers ingeschakeld. De gezagvoerder had wegens het slechte weer sinds het vertrek van Korfoe geen contact meer met de verkeersto ren gehad. De meeste inzittenden waren Grieken. Er waren zeven buitenlanders aan boord, van wie er drie zijn omgeko men. Tot de overlevenden behoren de gezagvoerder en twee stewardessen. voerder van de ambassade vertrouwde men de brief niet vanwege het adres van afzending in West-Duitsland. Het Engelse dagblad Daily Mirror heeft zaterdag gemeld, dat Israëlische agenten een komplot hebben ontdekt van de Palestijnse terreur-organisatie Zwarte September om de Westduitse bondspresident Gustav Heinemann tij dens diens driedaagse staatsbezoek aan Engeland te vermoorden of te ontvoeren. Het blad gaf geen bron voor zijn bericht. Woordvoerders van Scotland Yard weigerden commentaar te geven, maar Britse regeringsfuncti onarissen verklaarden dat het verhaal 'ongegrond' was. Vluchtelingenkamp De Israëlische regering heeft de bur gemeester van Gaza, Rashid a-Shawa, en zijn gemeenteraad ontslagen, nadat zij geweigerd hadden aan een bevel van de Israëlische militaire gouver neur te gehoorzamen, het naburige vluchtelingenkamp Shati te laten de len in de gemeentelijke diensten, zo als het verstrekken van water, elektri citeit en arbeidsfaciliteiten. De burge meester had geschreven, dat hij tegen de opneming van het vluchtelingen kamp bij de stad Gaza was, op grond van politieke overwegingen. Een ver andering van de status van het vluch telingenkamp zou 'verreikende politie ke en sociale repercussies hebben voor de Palestijnse zaak in het inter nationale recht, voor de rechten van de Palestijnse vluchtelingen en voor de beslissingen van de VN over hen'. Indien een vluchteling meer dan 50 dollar per maand verdient, verliest hij zijn vluchtelingenstatus. In de Ga- zastrook wonen meer dan 210.000 vluchtelingen. Door hen als gewone burgers bij de rest van de bevolking te laten opgaan, wil Israël het vluchte lingen-probleem oplossen. Tegen de oppositie van de minister van defensie Dajan in heeft de Israë lische regering besloten om het aantal Palestijnse arbeiders uit de bezette gebieden op het huidige maximum van 40.000 te handhaven en dit aantal niet te verhogen. Dajan gelooft dat naarmate er meer Arabieren in Israël werken, de onderlinge afhankelijkheid tussen Israël en de bezette gebieden groter wordt, terwijl de meerderheid van de regering bezorgd is dat de Arabieren al het ongeschoolde en vui le werk zullen opknappen, waardoor inbreuk zou gemaakt worden op de oude zionistische idealen. De zesdui zend man, die nodig zijn om de citrusoogst binnen te halen moeten geleverd worden door nieuwe immi granten en schoolkinderen, zo besloot de regering. Zes dagen die van belang kunnen zijn voor straks. Door nu te gaan sparen voor wat u later nodig hebt. DeSpaarweek is er, om daar een goed begin mee te maken. Bij de Raiffeisenbanken de Boerenleenbank hebt u 8 spaarmogelijkheden voor het kiezen. Om te sparen volgens uw eigen wensen. Leg daarom een dezer dagen de eerste steen voor de opbouw van uw spaartegoed. Bij de Raiffeisenbank of de Boerenleenbank. Met 3000 vestigingen in Nederland bovendien altijd dicht bij u in de buurt. sparen doet u bij de de bank voor iedereen - 3000 vestigingen VERVOLG VAN PAG. 1 Wat een wapenstilstand betreft meldt Time, dat alle troepen in Zuid-Viet- nam 'op de plaats' bevroren moeten worden en alle militaire activiteiten gestaakt moeten worden, met inbegrip van de Amerikaanse bombardementen op het Noorden. Volgens Time zouden onderhandelingen over de terugtrek king van alle Amerikaanse troepen gekoppeld moeten worden aan de te rugkeer van de Amerikaanse krijgsge vangenen. Volgens Noordvietnamese diplomaten in Peking zullen zich in de komende dagen belangrijke ontwikkelingen voordoen met betrekking tot een vre desregeling voor Vietnam. Zij ver klaarden dat Henry Kissinger, Nixons speciale adviseur, woensdag uit Parijs in Saigon is gearriveerd om de Zuid- vietnamese premier Thieu te overtui gen van de noodzaak af te treden om een vredesregeling mogelijk te maken. De diplomaten voegden er aan toe dat Hanoi een onaangename militaire ver rassing voor de Amerikaanse en Zuid- vietnamese leiders heeft, als geen overeenstemming wordt bereikt. Kissinger heeft sinds woensdag vijf maal met Thieu gesproken. De Zuid- vietnamese president zou echter wei geren, mee te werken aan uitvoering van het in beginsel bereikte akkoord tussen Amerikanen en Noordvietna- mezen. Het feit dat de laatsten (vol gens genoemde diplomaten in Peking) Thieu willen aanvaarden als leider van één van de drie groepen, waaruit een coalitieregering moet worden sa mengesteld. zou niet voldoende zijn om Thieu tot medewerking te bewe gen. De president blijft herhalen dat hij geen coalitieregering zal aanvaar den, evenmin als een wapenstilstand, die zijn tegenstanders de controle la ten over grote delen van Zuid-Viet- nam. SANTIAGO (Reuter, AFP, UPI) De bisschoppen van Chili hebben alle politieke groeperingen van het land opgeroepen zich te onthouden van 'een confrontatie, die zou kunnen uitlopen op een strijd met onoverzienbare gevolgen'. President Salvador Allende zei op een persconferentie dat de 'staking van de bazen' mislukt was, omdat het doel van die staking de verlamming van het land niet bereikt was. Allende waarschuwde dat iedere poging om een 'fascistische putsch' uit te voeren, met geweld bedwongen zou worden. Volgens de president is nog steeds 95 procent van de bevolking aan het werk en heeft geen enkele van de essentiële openbare diensten zijn werk gestopt. De staking, die twaalf dagen geleden door de eige naars van de particuliere transportbe drijven werd geproclameerd, uit pro test tegen het regeringsplan een staat- transportbedrijf op tt richten, werd gevolgd door een staking van winke liers, artsen, advocaten, buschauf feurs, piloten en een groot aantal leraren en studenten. In de hoofdstad Santiago werd zater dagavond, terwijl er een uitgaansver bod van kracht was, een gepensioneer de legerkapitein door een militaire Democratisch Congreslid WASHINGTON (UPI) Het Democratische Congreslid William Moorhead heeft gisteren gezegd dat de regering-Nixon geheime plan nen heeft opgesteld om bij een beperkt conflict, zoals de Vietnamese oorlog, censuur in te stellen. Cambodja Tussen twee bezoeken aan Thieu cloor bracht Kissinger gisteren een bliksem bezoek van vier uur aan president Len Nol in Phnom Penh, de hoofd stad van Cambodja. Aangenomen wordt dat dit bezoek verband houdt met de eis van Thieu en Lon Nol, dat een vredesregeling met Hanoi geheel Indo-China moet betreffen en niet alleen Zuid-Vietnam, maar ook Cam bodja en Laos. In Cambodja en Laos zijn onderhandelingen gaande tussen de regeringen van die landen en hun tegenstaders. Pris Soevannah Phoe- ma, premier van Laos, zei in Parijs op doorreis naar de Verenigde Staten, dat 'de vrede in geheel Indo-China binnenkort hersteld kan zijn.' In Vietnam duren de hevige Ameri kaanse bombardementen voort. B-52- bommenwerpers wierpen in zeven raids op de omgeving van Saigon (de Zuidvietnamese hoofdstad) in één et maal 600 ton bommen af om Noord vietnamese en Viet-Cong-troepen uit te schakelen, die niet door Zuidviet namese militairen verslagen konden worden. NEW YORK (Reuter) Volgens het Amerikaanse blad 'Time' zou de Brit se regering Noord-Ierland een nieuwe grondwet willen opleggen als de Nrd.- Ieren niet binnen vier maanden hun geschillen beslechten en zelf met een grondwet voor de dag komen. De Britse regering zou dirastis maatrege len willen nemen als een nieuwe grondwet van Britse makelij zou moe ten worden opgelegd en de politieke partijen in Ulster weigeren zich eraan te houden. Volgens Moorhead heeft James Mc- Cord, één van de zeven mannen die gearresteerd werden toen zij geheime afluister-apparatuur aanbrachten in het Watergate-hoofdkwartier van de Democratische partij, een aandeel ge had bij de opstelling van het plan voor nationale censuur. Dat plan zou om vatten de aanschaf van machines om post te openen, het afluisteren van gesprekken en het ondervragen van reizigers, die het land binnenkomen. Moorhead zei, dat hij een kopie van het plan in handen had gekregen, toen een subcommissie van het Huis van Afgevaardigden een onderzoek had in gesteld. Daaruit bleek, dat de regering haar oorspronkelijke opzet had gewij zigd om censuur alleen in te stellen in geval van een nucleaire aanval op de VS. De Democratische presidentskandidaat George McGovern heeft gisteren ont kend, in antwoord op een vraag die door het Witte Huis aan een televisie- interviewer was gesteld, dat hij Nixon ooit met Adolf Hitler had vergeleken. Volgens McGovern had hij alleen ge steld, dat 'het gooien van enige mil joenen tonnen bommen op de burger bevolking van Indo-China de meest bar baarse daad is sinds datgene wat in de tweede wereldoorlog gebeurde, toen de nazi's aan de macht waren'. McGovern werd in een tv-programma geïnter viewd, toen de interviewer hem plot seling de vraag stelde, die rechtstreeks van het Witte Huis gekomen zou zijn. McGovern zoi te betwijfelen, of presi dent Nixon in staat zou zijn de Zuid vietnamese president Thieu op te ge ven, in ruil voor een vredesregeling. Volgens McGovern is Nixons steun aan president Thieu, die 'aan het hoofd staat van één van 's werelds meest cor rupte regiems', het belangrijkste obsta kel voor een vrede. Maar McGovern zou zeer gelukkig zijn, als op de voor avond van de Amerikaanse presidents verkiezingen alsnog een vredesakkoord bereikt zou worden. Een dergelijke vrede kon alleen maar volgens de lijnen gesloten worden, die hij McGovern al lang van tevo ren had aangegeven. De Democratische presidentskandidaat heeft met deze woorden te kennen gegeven, dat hij ze ker de eer mede zal opeisen voor een door Nixon met Hanoi gesloten ak koord, vlak voor de verkiezingen. Een onderzoek naar het stemgedrag van de leden van het Amerikaanse Congres door Ralph Nader heeft ont huld, dat Senator Edward Kennedy nog in 1966 zich aan de kant van de "haviken" plaatste wat betreft de oor log in Vietnam en dat ook Senator McGovern in de eerste fasen van de Amerikaanse betrokkenheid bij het conflict, het regeringsstandpunt steun de. In 1965 steunde McGovern nog de Vietnam-oorlog en in 1967 vermeed hij het om president Johnson over diens rol in die oorlog aan te vallen. Dit ondanks het feit dat hij de eerste Senator was, die een "duif-achtige positie innam." Aldus het rapport van Nader. patrouille doodgeschoten. De kapitein, die met zijn auto van een reünie naar huis wilde gaan, zou een stopbevel hebben genegeerd. De regering heeft zaterdag de piloten van de nationale luchtvaartmaatschap pij opdracht gegeven het werk te hervatten. Zij waren vrijdag in sta king gegaan, uit solidariteit met de stakende vervoersondernemers. De au tobuschauffeurs van Santiago gingen zaterdag weer aan het werk na een staking van 24 uur. PERSBUREAU Allende zei tijdens zijn persconferen tie ook dat 'alleen de arbeiders Chili kunnen verlammen en zij hebben ge weigerd de staking te ondersteunen. Het land zal maandag of dinsdag tot zijn normale rust terugkeren'. Hij liet een mand met x-vormige spijkertjes zien en zei, dat de oppositie die op een weg had gegooid om vrachtauto's en bussen tot stilstand te dwingen. Hij verweet ook drie buitenlandse persbureaus DPA, AFP en AP in het buitenland 'een geprefabriceer de en verdraaide sfeer te hebben geschapen' door een onjuiste weerga ve van de staking van vervoerders. Zo zou DPA een bericht hebben ver spreid over straatgevechten, elf doden en een muiterij bij de marine, als bron etn Argentijns radiostation noe mend, terwijl die gebeurtenissen nooit hadden plaatsgevonden. AFP zou een communiqué hébben ver spreid van het 'Zuidchileense Bevrij dingsfront'. een organisatie die vol gens Allende helemaal niet bestaat. AP had tenslotte uit Nederland be richt, dat Chili met de Amerikaanse kopermaatschppij Kenecott tot over eenstemming zou zijn gekomen, wat betreft de compensatie voor de ge naaste mijnen. Maar volgens Allen de is helemaal geen overeenkomst met de internationale onderneming, die het buitenland te belemmeren'. Al lende riep de buitenlandse corres pondenten op zich 'aan de ethiek van uw beroep te houden'. DPA heeft de beschuldiging van de hand gewezen. Het betreffende be richt kwam uit Caracas en ging vol gens DPA alleen over de wijze, waar op de Chileense crisis door de Vene zolaanse nieuwsmedia vervalst wordt „Schitterende verkooptechniek, Simpkins". ADVERTENTIE waarbij opgenomen Wereldspaardag 30 oktober

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 5