welzijns- en vormingswerk Streekschool voor beroeps begeleidend onderwijs Leerkracht Maatschap pelijke Begeleiding ■PUEMI Het Bejaarden centrum „Nieuw Heemstra State" te Oenkerk (Fr.) vraagt voor het nieuw gebouwde verzorging^ tehuis met 115 bedden een gediplomeerd beiaarden- verzorgster De te benoemen funktionaresse zal worden belast met de leiding van een afdeling in het verzorgings tehuis. Een mooie afzonderlijke woonruimte is beschikbaar. Sollicitaties te richten aan de direktie, Rengersweg 64 te Oenkerk. Tel. 05103-1273. Het Gereformeerd Bejaarden centrum „Presikhaaf" Laan van Presikhaaf te Arnhem waagt beiaarden helpsters of leerling- beiaarden helpsters die in de gelegenheid worden gesteld om de daartoe benodigde cursus te volgen. Interne huisvesting is mogelijk. Salaris volgens de regeling van de federatie voor bejaarden oorden. Aanmelding gaarne bij de directrice Mej. Zr. Eekema. Tel. 085-611323. De Stichting „De Vjjfheerenlanden" inzake Hervormde en Gereformeerde Maatschappe lijke Dienstverlening (A-instelling) te Leerdam zal het op prijs stellen in contact te komen met belangstellenden voor de volgende functies: A. Staffunctionaris Gezinsverzorging B. Maatseb^7vlv?ke Werkers(sters) (2) Inlichtingen te verkrijgen bij de provinciale adviseurs, p/a Tuinlaan 18, Schiedam, telefoon 010-264500. Sollicitaties te richten aan de directeur, p/a Bureau van de Stichting, Oude Ziekenhuis, J. A. Burgersstraat t.o. nr. 16, Leerdam. Technische School Twente Hengelosestraat 381 Enschede telf. 05420-16947 (volledige weektaak) Hoofdakte en/of Soc. Academie. 'De Oranjehof' Huizen (Het Gooi), groepsleidster Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur, Postbus 96 te Huizen (N.H.), telefoon 02152-3495. TROUW /KWARTET ZATERDAG 21 OKTOBER 1972 T20/K20 Salaris volgens de regeling van de Landelijke Organisatie met onregelmatigheidstoeslag en 7 vakantietoeslag. Eerste aanschaf dienstkleding gratis en om de veertien dagen vrij weekend. Tot haar/zijn taak behoort o.m. het mede voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen begeleiding van de in dienst zijnde leidsters gezinsverzorging en bejaardenhulp (4); werving van personeel e.d. en be vorderen deskundigheid van de in dienst zijnde krachten. Diploma Sociale Academie of H.S.A. zijn voorwaarden, zo mogelijk V.O. (groepswerk) of opleiding staffunc tionaris, anders bereidheid een der laatstgenoemde opleidingen te volgen. voor de sector algemeen maat schappelijk werk, in het bezit van het diploma Sociale Academie of dit jaar afstuderend. Werkbegeleiding verzekerd. Supervisie mogelijk. Salariëring volgens rijksregeling. Volledige medewerking t.a.v. huisvesting. Vraagt m.i.v. 1 januari 1973 Verlangde bekwaamheid: Bekendheid met en belang stelling voor de werkende jeugd wordt op hoge prijs gesteld. Sollicitaties per omgaand schriftelijk te richten aan het Bestuur van de school. 12 Prot. kinderhuis voor 56 jongens en meisjes (5-18 jaar) te heeft binnenkort plaats voor een voor onze groep met 11 schoolgaande meisjes van 13-18 jaar. Wij denken aan een leidster tussen 25 en 35 jaar, met ervaring, liefst met K.B.-B, Sprankel of vergelijk bare opleiding, en met Prot. Chr. levens overtuiging. Psychiatrische Inrichting Dennenoord" ZUIDLAREN Binnen het kader van vormings werk met patiënten bestaat be hoefte aan een CULTURELE WERKER (zowel mnl. of vrl.) die in staat is een eigen bijdrage te leveren aan: cursuswerk maatschappelijke oriëntatie groepswerk gericht op resocialisatie recreatiemogelijkheden ten dienste van de binnen de inrichting aanwezige patiënten. Wij bedoelen iemand van prot. chr. levensopvatting, die via op leiding en ervaring blijk weet te geven van zijn capaciteiten t.a.v. de genoemde werksoorten. Hij moet zich op zijn plaats voelen in eén team en tevens zelfstandig kunnen werken. Nadere inlichting: J. de Rijk, hoofd vormingswerk tel. 05905 - 1331. Sollicitaties te richten aan de Medisch Adjunct Directeur. De Provinciale Utrechtse Electriciteits Maat schappij N.V. vraagt voor spoedige Indiensttreding enige VR. HUISHOUDELIJKE HULPEN voor schoonmaakwerkzaamheden in haar nieuwe kantoorgebouw aan de Croeselaan. De werktijden zijn van maandag t/m vrljdsg van 17.3020.00 uur. Beloning: f 4,97 per uur. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Aanmelding kan geschieden op ons kantoor Croeselaan 28.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20