FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET VRIJDAG 20 OKTOBER 1972 Dankbaar en verheugd geven wij kennis van de geboorte van onze Zoon Marco Robert Fernando Amador Arcos Chrlsta Amador-De Vries Hotel "Playa". Cala Mlllor, Son Servera, Mallorca. Cala Millor. 18 oktober 1972. God nam plotseling tot Zich mijn lieve Man, onze lierve Vader en Grootvader Francois Guillaume eerder weduwnaar van H. J. Rullmann emeritus-predikant van de Christian Reformed Church te Canada In de leeftijd van 67 jaar. Brantford (Can.): M. J. Guillaume-Hagt Amstelveen: J. van der Veen-Guillaume J. H. van der Veen Mississauga (Can.): F. Guillaume J. S. S. Guillaume-Hoogstad Etobicoke (Can.): H. J. Vande Burgt- Guillaume H. Vande Burgt Edmonton (Can.): A. R. A. Guillaume H. Guillaume-Boschma en kleinkinderen. Brantford, Ont., 17 oktober 1972. 101 Fairview Drive postal code: N3R 2x1. Uit Canada kwam voor ons onverwacht het be richt dat onze geliefde Zwager en Oom Francois Guillaume echtgenoot van M. J. Guillaume-Hagt op de leeftijd van 67 jaar door God op Zijn tijd in Heerlijkheid is opge nomen. Rotterdam: N. Hagt-Barel Klundert: C. J. Hagt J. H. Hagt J. M. Hagt W. H. Hagt-Gerritsen Naarden: S. G. Hagt-de Vries 's-Gravenhage: H. J. Kiewiet neven en nichten. 17 oktober 1972. ALGEMENE KENNISGEVING .Vaste rots van mijn behoud'. Gezang 83 1 (geref. bundel). In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader Willem Stegenga op de leeftijd van 60 jaar. Rotterdam: H. Stegenga-Kok Rotterdam: Hans en Anneke Glenelg, Australië: Henk Utrecht: Harry en Petra London, Canada: Wim Rotterdam: Harm Wicher Rotterdam: Agatha Rotterdam, 19 oktober 1972, Mathenesserweg 146 a. Geen bloemen Geen toespraken Aan huis geen bezoek Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 6.307 uur en zaterdagmiddag van 55.30 uur dn de rouwkamer, Mathenesserlaan 470 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaats vinden D.V. maandag 23 oktober op de Algemene Begraafplaats „Hof wijk', Delftweg 230 (Overschie), na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Heden nam de Here tot onze diepe droefheid plotseling uit onze familiekring weg onze lieve Schoonzoon, Zwager en Oom Willem Stegenga geliefde echtgenoot van H. Stegenga-Kok. Groningen: H. W. Kok A. Kok-Bakker I. de Vries-Kok J. de Vries Haren: S. Gunnink-Kok J. Gunnink nevxrn en nichten. Rotterdam, 19 oktober 1972. Hij zal uw ziel bewaren. Psalm 121. Vandaag, één dag voor haar 54ste verjaardag, overleed mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Neeltje Noordsij echtgenote van Willem van Rooijen. W. van Rooijen Ank en José Willem en Marthi Kees, Sandra en Willem Heieen en Jaap Lex Jos Zevenhuizen (Z.-H.), 19 oktober 1972. Rottekade 13. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 23 okto ber a.s. 1 uur n.m. op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen (Z.-H.). Gelegenheid tot bezoek zaterdagmiddag en -avond. Liever geen bloemen. Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openb. 21. Van ons is heengegaan onze lieve Zuster en Tante Nel van Rooijen-Noordsij Schaarsbergen: A. Noordsij Rotterdam: A. Noordsij Ermelo: G. W. Noordsij T. W. Noordsij-Kalkman Kees, Carla en Rolf. 19 oktober 1972. Heengegaan tot het feest van haar Heer op haar 79ste verjaardag onze geliefde Zuster. Schoon zuster en Tante Neeltje Verhoef weduwe van Teunis Hogendoorn. Familie Verhoef Familie Hogendoorn. Harmeien, 19 oktober 1972. Kerk weg 2. Met leedwezen geeft het bestuur van de Vereni ging voor kleuter-, basis- en mavo-onderwijs op Gereformeerde grondslag te Rotterdam, Delfs- haven, u kennis van het plotseling overlijden van zijn mede-bestuurslid de heer W. Stegenga Gedurende vele jaren heeft hij zijn gaven in dienst gesteld van het christelijk onderwijs. Met grote toewijding heeft hij zich bij onze vereni ging voor het onderhoud van de schoolgebouwen ingezet. Dankbaar zal het bestuur zijn werk blij ven gedenken. Onze God trooste zijn vrouw en zijn kinderen en helpe hen dit zware verlies te dragen. Rotterdam, 19 oktober 1972. Namens het bestuur: W. R. Passchier, secretaris. A. C. 't Hart, voorzitter. Heengegaan tot het feest van haar Heer op haar 79ste verjaardag onze geliefde Tante Neeltje Verhoef weduwe van Teunis Hogendoorn. W. Griffioen G. M. Griffioen-Reyneveld Neelke en Piet Connie Wim Gerard Annemarie en Teo. Harmeien, 19 oktober 1972. Kerkweg 2. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op maandag 23 oktober om 14.05 uur op de Alge mene Begraafplaats aan de Leidsestraatweg te Harmeien. De rouwdienst zal gehouden worden in de zaal van 'De Driesprong', Kerkweg 2, welke aanvangt om 13.30 uur. W. Griffioen, Gerverscop 9 te Harmeien. Geen bloemen Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan. Psalm 39 vers 10. Heden heeft de Here in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid van ons weggenomen, onze lieve Jongen en Broer Gert op de leeftijd van 12 jaar. W. O. Tent L. Tent-Jonker Harma Krimpen aan den IJssel, 18 oktober 1972. Govert Flinckstraat 16. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag a.s. in "De Ark", Burgemeester Aalberslaan 41 om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de LJsseldijk te circa 13.00 uur. In zijn Heiland ontslapen onze geliefde Vader, Grootvader en Overgrootvader Johannis Broeder weduwnaar van Johanna Clazina Zwaan in de ouderdom van 86 jaar. Jezus is mijn toeverlaat, Hij, mijn Heiland, is in 't leven! Zou ik dan niet aan Gods Raad mij blijmoedig overgeven. Amsterdam: D. J. Broeder L. A. Broeder-Van de Pol Amsterdam: J. van den Akker-Broeder J. van den Akker Hilversum: C. P. Jongkoen-Broeder W. Jongkoen Leusden-Z.: C. J. Broeder J. Broeder-Gilde kleinkinderen en achterkleinkinderen. Ermelo, 18 oktober 1972. Corr.-adres: Kon. Julianalaan 73, Leusden-Z. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 23 oktober a.s. om 14.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Ermelo. Ps. 42 1 berijmd. Na een moeizaam gedragen lijden is op 17 okto ber in vrede ontslapen onze lieve Tante Maria Bloemendaafc weduwe van A. van Nugteren in de ouderdom van 86 jaar. J. Buurman. Leiderdorp, 20 oktober 1972. De "Dillenburg", Mauritssingel 29. Corresp.-adres: Zaanstraat 58, Leiden. De begrafenis heeft heden op verzoek van de overledene in stilte plaatsgevonden op de alge mene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Johannes 11 vers 25. Ik ben de opstanding en het leven, wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. God nam tot Zich, geheel onverwacht in Zijn eeuwige heerlijkheid, mijn lieve zorgzame Vrouw, onze Moeder, Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Jantiena de Haan echtgenote van Arend Lambertus Verhagen, op de leeftijd van 51 jaar. A. L. Verhagen Julia en verdere familie. Honselersdijk. 19 oktober 1972, Burg. Hoogenboomstraat 14. Condoleancebezoek van 1516.30 uur en van 20—21 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden maandag 23 oktober a.s. in de Gereformeerde Kerk te Honselersdijk, aanvang der dienst om 14 uur, waarna de teraardebestelling z~l plaatsvinden om ca. 15 uur op de Algemene Begraafplaats te Naaldwijk. Heden overleed zacht en kalm onze lieve vadei behuwd-, groot- en overgrootvader p83/97 Simon van Velde weduwnaar van W. M. van Staveren in de gezegende ouderdom van 91 jaar Nigtevecht: J. van Velde II. van Velde-Hoogeveen Leiden: C. van Doesburg-van Veld! Joh. van Doesburg klein- en achterkleinkinderen Koudekerk aan de Rijn, 19 oktober 1972. Bejaardencentrum Rhijndael. Correspondentie-adres: Joh. van Doesburg, Hav< 56, Leiden. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 21 okt ber tussen 16.00 en 17.00 uur in de recreatiezai van het Bejaardencentrum. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden mat dag 23 oktober, aankomst aula 14.30 uur. Heden overleed zacht en kalm, na een werkzaï en dienend leven Zr. Marie Hoeflaak in de ouderdom van 86 jaar E. M. Schade ex. test. Wassenaar, 18 oktober 1972. 'Sophiekehuis', Van Zuylen van Nijeveltstraat 313. De overledene is oj het 'Sophiekehuis'. De teraardebestelling is bepaald op maandag oktober a.s. om 16 uur op de begraafplaats vC/,14'* de N. H. Gemeente, Plein te Wassenaar. Vertrek vanaf het 'Sophiekehuis' om 15.45 ul 'vlncies i 52I4,/4

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10