voor- Over inruilauto's gesproken: kijk, dof ge@ft zekerheid. DAFdb FAMILIEBERICHTEN van de weduwe Nieuw: db-inruilauto's. Gratis boekje over inruilauto's. -inruilauto's voor alle zekerheid. TROUW/KWARTET MAANDAG 16 OKTOBER 1972 T14/K1I Deuteronomlum 29 vers 29. Heden behaagde het de Hee- re na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te ne men. onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Jacob Yarkevisser weduwnaar van Alida Barnhoorn. in de gezegende ouderdom van 87 Jaar. Katwijk: J. Varkevlsser C. Varkevlsser- Remmelzwaal Oegstgeest: M. Zwanenburg- Varkevisser A. F. Zwanenburg Katwijk: A. Haasnoot-Varkevisser G. Haasnoot J. C. v. d. Plas- Varkevisscr A. v. d. Plas A. A. van Duvvenvoorde- Varkevisser N. van Duyvenvoorde Klein- en achterkllnklnderen Katwijk aan Zee, 14 oktober 1972. Fazantstraat 18. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 18 okto ber des nam. 1.45 uur in de zaal van de Ichtuskerk, Nachtegaallaan te Katwijk waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Nieuwe Begraaf plaats „Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Op 13 oktober ontsliep in volle vrede nog geheel on verwacht onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Carolina Eswilder ln de ouderdom van 64 Jaar. Amsterdam: M. C. van Mulden- Eswilder J. van Uulden Leiden: J. Eswilder Nichten en neven De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats ..Rhijnhof". Heden nam de Here tot Zich, Zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde Man. onze Broer, Zwager en Oom Nicolaas Leendert van den Berge op de leeftijd van 66 Jaar. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek al daar maandag- en dinsdag avond van 77.30 uur. De begrafenis zal plaatsvin den woensdag 18 oktober op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen" a/d Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis „De Heer is mijn Herder". Heden overleed In de volle verzekerdheid des geloofs onze geliefde Zuster, Be huwdzuster. Tante. Oud tante en Nicht Jobje de Jong in de leeftijd van 90 Jaar. Mede namens de familie* Sassenheim: A. de Vries-de Jong S. de Vries Lisse. 15 oktober 1972, Huize „Rustoord", Achterweg 9. Correspondentie-adres: S. de Vries, Kagerdreef 1 te Sassenheim. De rouwdienst zal worden gehouden in Huize „Rust oord" woensdagmiddag 18 okt. a s., aanvang 14.30 uur. waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Her vormde begraafplaats te Sas senheim, aankomst ca. 15.15 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.30 20.30 u. in Huize „Rustoord". God nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve Moeder en Oma Ida Adriana Veerman-Waterland weduwe van J. C. Veerman Zij werd 74 jaar. J. C. Veerman A. Veerman-Zijlstra Inge en I-Ians S. A. Veerman C. H. Veerman N. E. Veerman-Van Leeuwen A. S. van der Beek-Veerman A. van der Beek en verdere kleinkinderen. Woerden, 13 oktober 1972. Correspondentie-adres: C. H. Veerman, Lagune 115, Lelystad. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 18 oktober a s. op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aula 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Malden: Leiden: Lelystad: Oosterwolde (Fr.): Heden is ontslapen in het verlangen naar het eeuwige leven, Gods moegestreden dienstknecht en onze Man, Vader, Behuwdvader en Grootvader Jacob Bestebreurtje op de leeftijd van 64 jaar. Psalm 73 12: ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn". H. J. G. Bestebreurtje-Both M. C. Beck-Bestebreurtje H. Beek W. E. Mudde- Bestebreurtje L. M. Mudde H.I. Ambacht: C. Velthoven- Bestebreurtje J. H. Velthoven P. Bestebreurtje C. v. d. Hoofdakker Rotterdam: Amsterdam: Rozenburg: Rotterdam: Rotterdam, 13 oktober 1972, De Klerkstraat 154. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag- en dins dagavond van 7.308 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 ok tober op de Begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen" a'd Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.30 uur. Aankomst in de kapel om 12 uur. Als ik eenmaal zal staan aan de donk're rivier, nadat 't werk hier op aard is gedaan O, dan zie 'k op mij wachten een Gids, Die mij leidt. Geheel onverwacht is heden van ons weggenomen onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Jansje de Vos weduwe van S. Kloos, in de ouderdom van 74 jaar. J. Kloos J. Kloos-de Jong Siem René en verdere familie Leiden, 14 oktober 1972, Ververstraat 19. Corresp.-adres: Os en Paardenlaan 33. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84, bezoek aan de rouwkamer: dinsdagavond a.s. van 7.00—8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 18 oktober a.s. in de aula van de Algemene Be graafplaats „Rhijnhof", aanvang 11.00 uur, waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. G' omringt ml], daar Gij mij in ruimte stelt, Met blij gezang, dat mijn verlossing meldt. Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde Echt genoot, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Groot vader. de heer G. B. B. Renger oud-hoofd der Oranjeschool te Rijssen. Hij werd 74 jaar. Rijssen: Melbourne (Austr.): Washington (U.S-A.): Olst: Bali W est-Cameroon Leuvenum: Dunville (Canada): D. S. P. Renger- van den Berg W. G. Hardenberg-Renger J. P. Hardenberg G. B. H. Renger C. Renger-Loonstijn N. Mensing-Renger W. J. Mensink G. B. Renger A. C. Renger-Ubbink N. W. Renger A. M. Renger-Lubberts W. J. Renger C. E. E. Renger- van Apeldoorn E. L. van Barneveld- Renger G. van Barneve'ld en kleinkinderen. Fijssen, 12 oktober 1972, Wijnand Zeeuwstraat 80. De teraardebestelling zal plaats vinden dinsdag 17 oktober 1972 op de Nieuwe Begraafplaats om 14.30 uur. De rouwdienst, te houden in Sion, begint om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren: maandagavond van 19.3020.00 uur in de Wellehof. Heden overleed zacht en kalm na een lang durig, geduldig gedragen lijden mijn Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Willem Lengkeek op de leeftijd van ruim 66 jaar. „Mijn genade is u genoeg". P. Leng keek-van der Waal Spijkenisse: C. J. Lengkeek A. A. Lengkeek- van der Sluys J. C. Villerius-Lengkeek J. Villerius M. van der Sluys-Lengkeek B. van der Sluys Poortugaal: J. van der Hoven- Lengkeek A. J. van den Hoven W. G. Lengkeek A. C. Lengkeek-Lagendijk en kleinkinderen Poortugaal, 14 oktober 1972, Albrandswaardseweg 14. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.30 tot 9 uur aan het woonhuis en na de be grafenis in de consistorie van de Ned. Herv. Kerk. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 17 oktober a.s. om 12 uur in de Ned. Herv. Kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Poortugaal. Ver trek vanaf het woonhuis om 11.30 uur. En nu, wat verwacht ik, Heere, mijn hoop, die is op U. Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan. Ps. 39 8 en 10 onberijmd. Het heeft God de Heere in Zijn ondoorgrondelij ke wijsheid behaagd heden van ons weg te nemen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Thomas Westdijk op de leeftijd van 61 jaar. C. G. Westdijk-de Jong Woubrugge: C. Westdijk H. Westdijk-Windhorst Hazerswoude: C. Sijpkes-Westdijk H. J. Sijpkes G. M. Westdijk C. M. M. Westdijk- Noorduin Zoeterwoude: Teun en Aafke Tom Sjaak Nico Corrie Bennie en kleinkinderen Zoeterwoude, 14 oktober 1972, Titus Brandsmastraat 18. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84 te Leiden. Bezoek aan de rouwkamer: woensdag avond a.s. van 8.009.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 19 ok tober a.s. te 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Woubrugge. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven bij het overlijden van Mejuffrouw Leijntje Labruyère en de waardering voor haar persoon en werk betuigt de familie u haar zeer hartelijke dank. Namens de familie E. BRANDENBURG-Labruyère W. LABRUYÈRE Heden nam de Heere tot Zich. na een langdurige ziekte, mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Be huwd- en Grootmoeder. Zus ter. Behuwdzuster en Tante Adriana Maria Oostdijk M. J. A. Oostdijk I. M. Oostdijk C Oostdljk-Eljberg Delia Adriana Bedorven maag en diarree Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide Bpljzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en buik. Plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de Ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret tig in en helpt direkt. Zorg dat U zo'n buisje in huis hebt. ENTOSORBINE zuivert maag en Ingewanden Nederlands Zuid-Afrikaanse Werkgemeenschap N.Z.A.W. Afd. Den Haag e.o. Openbare vergadering op woens dag 18 oktober des avonds 8 uur Spreker: Mr. H. van Riel, lid van de Eerste Kamer, over: ZUID-AFRIKAANSE REISINDRUKKEN. PROMENADE-HOTEL, Van Stolkweg hoek Prof. Teldersweg (bij kruispunt met Scheveningse Weg) te Den Haag. 't Kan in m'n magazijn nou nog zo 1 heet toegaan maar mijn voorraden hou ik op peil. En dat doe ik ook met m'n zware Van Nelle. Daarvan heb ik altijd een extra voorraadje onder handbereik. De échte DAF db-inruilauto's zijn inruilauto's met dc bekende BOVAG-garantie en met DAF-garantie. Dat is dubbel-betrouwbaar, dat geeft dubbele zekerheid. Deze zorgvuldig gecontroleerde inruilauto's DAF en andere merken) verkeren in uitstekende staat en worden afgeleverd met het veiligheidsinspectiezegel van Veilig Verkeer Nederland. Wat u moet weten over inruilauto's vindt u in ons boekje „z.g.a.n.", een verhelderend woord over inruilauto's met vele waardevolle tips voor de aspirant-koper. Stuurde bon op en u hebt het snel in huis. Stuur mij uw boekje over gebruikte auto's en over de db-garantie. Naam.- Adres Woonplaats- Opzenden in envelop zonder postzegel aan DAF» antwoordnummer 2000, Eindhoven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14