WAT IE NODIG HEBT... ALS IE 12 UUR PER DAG WERKT Familieberichten Goed dat moeder weet wat nodig is, stevige boterhammen met Blue Band. Om er tegente kunnen, 12 uur perdag. Enomdeprijs hoeft niemand het te laten. Want WAAR KRIIG IE NOG ZOVEEL VOOR ZO WEINIG TROUW/KWARTET DONDERDAG 12 OKTOBER 1972 K De kerkeraad van de Wijkgemeente Dorpskerk der Hervormde Gemeente te 's-Gravenhage-Loos- duinen geeft met groot leedwezen kennis van het onverwacht overlijden van haar gewaardeerd Mede-Kerkeraadslid, de heer P. C. Tazelaar Zijn trouwe plichtsbetrachting in het kerkvoogde- lijke werk zal in hoge ere blijven voortleven. Sterke God de kinderen en de verdere familie. Namens de kerkeraad: Ds. Ph. L. Krijger, praeses, Mevr. J. M. E. van Uffelen-van Veen, scriba. 's-Gravenhage, 10 oktober 1972. In de zekerheid des geloofs is heden van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze Zuster, Be huwdzuster en Tante Jantje Boom- geb. inkenborg in de ouderdom van 88 jaar J. Boom en verdere familie Rotterdam, 11 oktober 1972 Achillesstraat 290. Humanitaskliniek. Geen bloemen Mijn vrouw ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470. Gelegenheid tot bezoek aldaar: donderdagavond van 77.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 13 oktober om 1.30 uur op de Ned. Herv. Begraaf plaats Oud-Charlois, Charloise Lagedijk 680. Vertrek vanaf de rouwkamer om 1.00 uur. Heden is tot onze diepe droefheid heengegaan, mijn lieve Man. onze zorgzame Vader. Broeder, Behuwdbroe- der en Oom Adrianus Vermcij echtgenoot van Teuntje Filak De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ge meenteziekenhuis. Bankastr. 57 te Dordrecht. Bezoek van 14-15 uur en 18.30-19.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer op donderdag avond van 18.30-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 13 okto ber a.s. op de Algemene Be graafplaats te Dubbeldam om Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Vader, Opa, Broer en Oom Pieter Cornelis Tazelaar weduwnaar van Jeike Bremer in de leeftijd van 61 jaar. Krimpen a/d LTssel: L. Tazelaar A. J. Tazelaar- Van der Does Den Haag: G. van Spronsen-Tazelaar C. van Spronsen J. C. P. Tazelaar W. G. Tazelaar- Van der Tang en kinderen, en Kleinkinderen. Loosduinen. 9 oktober 1972. Cornelie van Zantenstraat 324. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het rouwcentruin "Waldeck", Tramstraat 84, Loosduinen. Bezoek van 1920 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 13 oktober a.s. om 14.30 uur in het familiegraf op de Ned. Herv. Begraafplaats te Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na afloop in het Ge- raeentecentrum aldaar. „Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op Uw trouw, laat mij rusten in Uw schouw, waar het bloed, door U gestort, mij de bron des levens wordt". Gezang 83 :1 (Geref. bundel). Voor ons geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader Pieler Schop op de leeftijd van 56 jaar Rotterdam: A. C. Schop-Verbaas Krimpen a. d. IJssel: Jan en Willy Schop-Hartman Zwijndrecht: Henny en Nelleke Schop-Streefkerk Rotterdam: Peter Schop Rotterdam, 11 oktober 1972. Heemraadssingel 158. Geen bïoemen Geen toespraken Geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 14 oktober om 1 uur op de algemene begraafplaats 'Crooswijk'. Psalm 27 vers 7 (oude berijming) Heden behaagde het de Heere nog onverwachts van ons weg te nemen, zacht en kalm na een langdurige ziekte, onze lieve Moeder, Behuwd, Groot- en Overgrootmoeder, onze Dochter. Zus ter, Behuwdzuster en Tante Arendje Bruin weduwe van Simon de Jong op de leeftijd van 70 jaar. Namens verdere familie: C. de Jong Katwijk aan Zee. 9 oktober 1972. Huize Overduin, Nachtegaallaan 5. Correspon dentieadres Koppelstokstraat 207, Scheveningen. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer "Atropos", Van Boetzelaerlaan 292 te Schevenin gen. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer donderdagavond van 7.008.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 13 oktober om 2.30 uur op de algemene begraaf plaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf de rouwkamer om 2 uur. Diep bedroefd, maar getroost door de kracht van onze God, delen wij U mee. dat plotseling van ons is weggenomen, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Harm Rijksen eerder gehuwd geweest met J. J. C. Bakuwel, op de leeftijd van 61 jaar. in de wetenschap dat zijn enige troost in leven en sterven, zijn trouwe Zaligmaker Jezus Chris- Catechismus zondag 1. J. Rijksen-van Dijk J. J. C. Souma-Rijksen A. Sou ma Jannv en Corrie H. J. Rijksen J. A. Rijksen .1 Rijksen-Verburg Harmen Haarlem, 8 oktober 1972, Rozenhagenstraat 23. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Kloppersingel 9 te Haarlem. Gelegenheid tot con doleren aldaar, woensdag en donderdag van 19.30—20.00 u De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 13 oktober om 14 u. op de Noorderbegraafplaats a/d Ver- gierdeweg te Haarlem-Noord, voorafgegaan door een rouwdienst in de Koningkerk aan de Klop persingel, ingang Zocherstraat. welke zal aan vangen om 12.45 uur. Plotseling werd uit ons midden weggenomen onze Medebroeder Harm Rijksen op de leeftijd van 61 jaar. Wij gedenken met grote dankbaarheid wat God ons in hem heeft gegeven. Vele jaren mocht hij met de gaven hem geschonken onze gemeente in het ambt dienen. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies. Namens de kerkeraad: D. Barten, praeses K.A.Z. E. van Leeuwen, praeses Wijk kerkeraad A. Haarlem, 8 oktober 1972. Haarlem: Parijs: Amsterdam: Haarlem: Gestorven in de Heer Jezus Christus, de heer Het bestuur van de Unie van Protestants Christe lijke Schoolverenigingen te Dordrecht geeft hier mede kennis dat de Here tot Zich heeft genomen de heer J. Broere op de leeftijd van 74 jaar Vele jaren mocht hij als bestuurslid werkzaam zijn voor het Christelijk onderwijs. Zijn geloofskracht en zijn activiteit waren ons steeds ten voorbeeld. Sterke de Here zijn vrouw en verdere familie. Namens het bestuur: J. J. Dekkers, voorzitter K. Glastra van Loon, secretaris Dordrecht. 10 oktober 1972. Vertrek vanaf het woonhuis circa 12.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Heden nam de Heer, geheel onverwacht van ons weg onze lieve Broer, Zwager en Oom Pieter Schop op de leeftijd van 56 jaar A. Leeflang-Schop Familie H. Grootenhuys Familie J. J. Vermeul K. Schop Familie A. van Wijngaarden Familie J. Schop P. G. A. Schop Rotterdam, 11 oktober 1972. 'Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren.' (Rom. 13:8) Gestorven in de Heer Jezus Christus onze Broeder Pieter Schop geb. 27—6—1916 Wij danken de Koning der Kerk voor alles wat we in hem als ambtsdrager en voorzitter van de Commissie van Beheer mochten ontvangen. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de Gereformeerde Kerk van Rotter dam-Delfshaven Ds. R. Reitsma, praeses Mej. Mr. E. Eikerbout. scriba Rotterdam. 11 oktober 1972. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid behaagde het de Heere plotseling uit dit leven weg te nemen onze voorzitter, vriend en broeder, de heer Pieter Schop Dankbaar gedenken wij het vele werk, dat hij voor onze commissie mocht verrichten. God trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de Commissie van Beheer van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam - Delfshaven: J. A. Streefkerk - wnd. voorzitter. W. Esser - secretaris. In zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam de Heere plotseling tot Zich ons Bestuurslid, de heer P. Schop Zijn evenwichtige persoonlijkheid, die gepaard ging met grote wijsheid, zal ons nog lang in her innering blijven. Moge de Heere zijn echtgenote en kinderen tot steun zijn in deze zo moeilijke dagen. Eudokia-gemeenschap Rotterdam. 11 oktober 1972. Op donderdag 28 oktober 1972 hopen onre lieve Oudere en Grootouders J. v. Egmond J. v. Egmond-Kort d« dag te herdenken waarov zij 50 jaar geleden ln het huwelijk rijn getreden. Dat God hen nog Jaren voor el kaar en voor ons mogen sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Rie en Dick Jo en Kees Nico en Riet Bep en Jo Loes en Joop Koos en Nel Piet en Willie Jan en Lies Jan en Niels Gelegenheid tot feliciteren 26 oktober 1972. raai 1 van de Immanuelkerk. Kerkstraat 17. Rijnsburg. Rijnsburg. 12 oktober 1972. Kanaalstraat 16. Op Zijn tijd vertrouwde God ons een Dochtertje en Zusje toe. Eemtien Wilhelniina i Emely) J A. Veldman D Veldman-Nijkamp Joanne Adorp. 7 oktober 1972. 'Hekkum'. Tijdelijk: R.K. Ziekenhuis, afd. D 3. kamer 305. Het heeft de Heere behaagd tot Zich te nemen in Zijn Eeuwige Heerlijkheid, na een langdurige ziekte, mijn ge liefde Man en onze beminde, zorgvolle Vader en Grootva der Jacobus Broere echtgenoot van Maria Wilhelmina Christina van Elzelingen op de leeftijd van 74 jaar. Want wij weten, dat. indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met han den gemaakt, een eeuwig huis. 2 Corinthe 5:1. M. W. C. Broere- Van Elzelingen Amersfoort: G. Broere G. Broere-Vaalstra Mary. Wietske, Jaap. Tcd Nijmegen: I.. .1. Broere C. J. Broere-De Geus Marian. Addy, Sjaak Dordrecht. 10 oktober 1972. Helmersstraat 6. Geen bloemen. Geen toespraken. Rouwbezoek op donderdag 12 en vrijdag 13 oktober a.s. van 19 tot 20 uur in de rouw kamer van het Ziekenhuis "RefajaVan den Steenho- venplein 1. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben zaterdag 14 oktober a.s. op de Alge mene Begraafplaats aan de Nassauweg om 12 uur vanuit de aula. Vertrek van het C.J.MA'.-ge bouw omstreeks 11.45 uur. Uw deelneming, in welke vorm ook. tijdens de ziekle en na het overlijden van onze geliefde, zorgzame Man en Vader Pieter Johannes Tukker hebben wij zeer gewaardeerd: wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. J. S. Tukker-Van Wijngaarden en kinderen. Alblasserdam. oktober 1972. Oost-Kinderdijk 50. Met leedwezen geeft het Be stuur van de Vereniging voor Lijkbezorging kennis van het overlijden van haar medebe stuurslid en oprichter van de Vereniging, de heer J. Broere Zijn grote activiteit zal bij ons als een blijvende stimu lans ln de herinnering voort leven. Hij ruste in vrede. Dordrecht. 10 oktober 1972. Het Bestuur. Heden nam de Heere vrij plotseling van ons weg onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jacobus Groenendaal eclrtgenoot van Christina Griffioen, op de leeftijd van 63 jaar. „In Uw hoede zijn wij weigeborgen". Th. Groenendaal N. Groenendaal-Tinholt M. Tinholt-Groenendaal A. J. Tinholt W. Schuurman- Groenendaal M. Schuurman H. E. Groenendaal- de Lange C. de Lange-Groenendaal N. de Lange Neven en nichten Abcoude. 10 oktober 1972 Amsterdam: R. Bekendam en kleinkinderen Nijmegen, 10 oktober 1972, Witsenburgselaan 36. Condoleantie-adres: Kwakkenbergweg 23 te Nijmegen. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van de Begraafplaats „Rustoord". Post weg 60 te Nijmegen. Gelegenheid tot bezoek al daar. donderdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Op- standingskerk aan de Kwakkenbergweg 7 te Nij megen op vrijdag 13 oktober a.s. om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Begraafplaats „Rustoord". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van „Rustoord". Onze oprechte dank voor uw medeleven bij het overlijden van Jan Aarnoutse Hierbij willen wij allen hartelijk dank zeggen die ons zilveren huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. G. E. Dij kern a H. Dijkema-Vlijm I Noordwijk, september 1972. Wij danken God voor de gave van de liefde en voor de gave van de vriendschap. Culemborg, oktober 1972. Fam. Aarnoutse Fam. Landeweer H. Rijksen Wij danken onze Here .God voor alles wat wij in hem mochten ontvangen en gedenken hem in het licht van Openbaringen 7 vers 9 en 10. Namens bestuur en leden van de A.R. Kiesvereniging „Dr. A. Kuyper": Th. Delleman, voorzitter L. Gerbehij, secretaresse. Haarlem, 8 oktober 1972. Wij delen u mee dat wij de begrafenis van onze lieve Hans hebben kunnen vaststellen op zaterdag 14 okt. a.s. Ter voorbereiding en begeleiding daarvan zal er een dienst gehouden worden in de Koningstraat aan de Burg. Jansenlaan, welke aan zal vangen om 11.00 uur, waarna de begrafenis volgt om 12.00 uur op de alg. begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Familie J. van Dam. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Ridderkerk deelt mede dat het God behaagd heeft tot Zich te nemen de heer J. J. Fraanje Dankbaar gedenken wij de vele arbeid, die hij in onze gemeente, met name als ouderling, in grote trouw en toewijding aan de Heer der Kerk heeft mogen verrichten. 'Zalig de doden, die in de Here sterven' Openbaring 14:13 Moge God zijn vrouw, kinderen en verdere fa milie met Zijn troost nabij zijn. Namens de kerkeraad: Ds. J. J. Tissink, praeses I. Sollie, scriba. Heden nam de Heer plotseling tot Zich mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Roelof Bekemlam op de leeftijd van 80 jaar. Hij leefde altijd in vol vertrouwen op zijn Ver losser. Nijmegen: Vlaardingen: Nijmegen: Bennekom: A. Bekendam-Bouman F. Kraan-Bekendam M. Ackerman-Bekendam D. W. Ackerman J. Bekendam J. E. C. G. Bekendam- Andreas R. Bekendam N. Bekendam-Haverkate Het bestuur van de Stoomvaart Maatschappij Zee land, Koninklijke Nederlandsche Postvaart N.V., direktie Wm. H. Mliller en Co N.V. geeft met grote verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van de heer P. Schop Vice-president van de raad van bestuur van In- ternatio-Mliller N.V. Hoek van Holland, 11 oktober 1972.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18