Donja Saskia en haar prins Teleac brengt cursus milieu-bescherming TV'reportage over toestand in badplaatsen Uitzending over Alex de Haas TROUW/KWARTET WOENSD\G 11 OKTOBER 1972 BINNENLAND,/RADIOgTV T4/K6 MARY PERKINS 'Wat kunnen we eraan doen?' Van onze radio- en tv-redactie UTRECHT Voor degenen, die daar direct bij betrokken zijn, maar ook voor de geïnteresseerde kijkers die enige kennis van scheikunde en natuurkunde hebben, begint Teleac met ingang van 7 januari een nieuwe cursus over milieubescherming. LOWIETJE De cursus die uit dertien delen be staat (in kleur) is in samenwerking met de Belgische radio en televisie (BRT) gemaakt. De uitzendingen zijn elke zondaga vond na het laatste journaal via Ne derland 2. De herhaling is elke zater dagmorgen van 12.00 tot 12.30 uur. De cursus bedoelt een bijdrage te zijn in de belangrijke overgangsfase waar in we terecht zijp gekomen en die een vervolg is op de grote milieube langstelling van het publiek. De pu blieke opinie en de beleidsorganen ADVERTENTIE IN DE GOUDE GAPER dojr \V G. VAN DE HULST, plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr. 254. Kruiden?... Ze lachen hem uit. Spek of worst, bier of wijn willen ze kopen; er komen wel vaker kooplui met lekkernij in het kamp. Maar kruiden? Hé lacht opeens een van hen, hé dat is de ezelboer van giste ren. en die lieverd daar heeft ons hele escadron in de war geschopt, ha- ha-ha! Kerel hoe durf je met dat mormel hier eigenlijk in het kamp te komen? Als de oude je ezel ziet.. Hij gluurt naar de grote tent in de verte. En dan lacht een ander: 'Roep de 'dikke Maarschalk' even. Die heeft verstand van ezels. Die kan goed ezels trekken! Ha-ha-ha!' Maar Scheve Ti- nus in stilte glimlacht. Ah ja, zie je wel hij komt 'de dikke' al dichterbij. Dan ziet hij, dat de soldaten opeens eerbiedig in de houding springen. Hij hoort getrappel achter zich. En als hij haastig omziet.. Een officier te paard! Een bekend gezicht! Het is dezèlfde aan wien de Maarschalk bij 't kasteelhek iets in 't oor fluisterde en die er toen in galop van door ging.De officier vraagt uit de hoog te: 'Wat moet die vent hier?'.Een soldaat antwoordt; 'Hij verkoopt krui den. overste!' KARELTJES GROTE AVONTUUR 43. 'Nou, nou!' zei smidje Verholen. 'Op die manier komt er gauw een einde aan je bezit!' 'Zo is het. meneer Smit van Holen,' vervolgde de koffermaker. 'Werken deed ik niet en dus verdiende ik er geen cent bij. Ik zwabberde en braste maar raak en op een kwaje dag kwam ik er achter, dat mijn geld schoon op was. Toen ver kocht ik al mijn kostbare huisraad, mijn voorname meubelen, mijn defti ge kleren en mijn zaak. Van de opbrengst daarvan kon ik nog een poosje op de oude voet doorleven en wéér waren mijn vrienden niet uit mijn omgeving weg te slaan! Maar ja, toen kwam al gauw de dag, dat ik niets anders meer bezat dan ,een leeg, kaal huis en een versleten kamer jas 'Hielpen uw vrienden U toen dan niet?' wilde smidje Verholen weten. 'Mijn vriendenlachte de koffermaker schamper. 'Bah! Toen er bij mij niets meer te halen viel, zag ik die slampampers niet meer terug! Ze lachten me uit en zeiden, dat ik stapelgek was. Eentje van hen was nog zo vriendelijk mij mee te delen, dat hij me wel wilde helpen om op reis te gaan naar een andere stad om daar een nieuw leven te beginnen. De grapjas stuurde me een oude, versleten koffer. Daar zat een briefje bij met de eenvoudige medede- FERDNAND m,,,- let op de roos extragrote hairspray bus zwart/grijze bus: normale versteviging. groen/grijze bus: extra versteviging ling: Pak hier je spullen maar in, sufferd, en maak dan gauw dat je wegkomtJonge, jonge, wat vond ik dat een lollige streek. De kerel wist immers best dat ik hele maal niets meer bezat! Nou en zo stond ik daar dan in mijn kale huis kamer. Ik dacht bij me zelf: Als ik dan toch mijn spullen hier moet in doen, dan ik er net zo goed zelf in gaan zitten, want iets anders om in tP pakkén heb ik nietIk ging dus in de koffer zitten en min of meer toevallig drukte ik even op het slot'En wat gebeurde er toen?' vroeg smidje Verholen gespannen. Italiaanse kalfsoesters 4 kalfsoesters 75 gr. zure augurken 40 gr boter 4 dl melk. 40 gr. bloem 100 gr. geraspte kaas peper, zout Een vuurvaste schaal beboteren en hierin de kalfsoesters leggen. Hak de augurken fijn en strooi die er over heen. De boter smelten, de bloem toevoegen en langzaam de melk er doorheen roeren. De saus op smaak brengen met peper, zout en de helft van de geraspte kaas. Giet de saus over de lapjes en strooi tenslotte de rest van de kaas over deze saus. In een vrij warme oven ongeveer een half uur laten staan. Dan het deksel eraf en nóg eens een kwartier in de oven. Menutip: Spaghetti, Italiaanse kalfs oesters, tomatensla, chocoladepud ding (en daarna tandenpoetsen!) door P. J. Risseeuw Bij het ceremonieel, dat volgde, wa ren woorden overbodig. Jonathan bukte zich. waarna oom Wouter de armen om zijn nek sloeg en op de rug van de Tapoeyer voorzichtig naar be neden gedragen werd. Saskia, die hen volgde, zag de verlamde benen van Volkerts als dode stengels afhangen. 'Dit is, zóals je ziet, een ossemolen. Er zijn ook watermolens'. Ook bene den bij de molen, de opslagplaatsen en droogrekken had Volkerts een rol stoel. 'Het oog van de meesterzei hij tegen Saskia 'Je begrijpt me wel. Ik zal het volk bij elkaar roepen en zeggen wie je bent'. 'Saskia had, op zijn verzoek, voor zij naar beneden gingen het hoofd be dekt met een breed gerande hoed tegen de zon. Het was nog een hoed van Donja Volkerts, zei hij. Saskia keek naar de grote in elkaar hakende wielen van de molen. Aan weerszijden was een Braziliaan bezig de lange rietstengels in een opening te stoppen. De ossen liepen automa tisch in het rond. Een vreemde lucht van dieren en mensen, vermengd met een weeë geur, die van het geperste suikerriet afkomstig moest zijn, gaf Saskia een onpasselijk gevoel. Ze klemde de tanden opeen. Doorbij tendoorbijten meisje, had Kaatje Kolk haar pupillen altijd voorgehou den. Bewaar je traantjes voor later. Oom Wouter klapte in de handen en het volk stod stil. Saskia zag de ogen van inlanders en negers op zich ge richt. De mannen hadden slechts een schort je voor hun schaamte. De vrouwen droegen een rok en lieten hun bor sten vrij. Hoewel het nog pas tien uur in de morgen was glansden hun bovenlichamen van vet en zweet. 'Luisterdeze c'ame is Don-ja Sas kia. Zegt het mij na: Don-ja Sas-kia. Wat zij zegt moet gebeuren'. Saskia had nooit Spaans of Portugees geleerd. Maar het woord donja of donna kende ze. Donna Isabella, zo heette de dochter van koning Philips II, die tot voor enkele jaren de land voogdes was geweest van de zuidelijke Nederlanden. Donna of donja was de aanspreektitel voor welgeboren vrou wen, zelfs voor prinsessen. Jonathan vertaalde de in het Portu gees gesproken woorden van de lava- dor. Zo kon Wouter Volkerts er zeker van zijn, dat de mensen het hadden gehoord en begrepen. De lavador had een nieuwe Donja. Geen oude, zoals de vorige Donja Ariana, doch een jonge Donja. Zij zag er niet boos uit en zij heette Saskia. Er werd wat gemompeld. Ze zeggen dat je op Donja Ariana lijkt, vertaal de oom Wouter de woorden, die hem door Jonathan waren overgebracht. 'Daarin hebben ze gelijk. Het is mij gisteren ook opgevallen'. Dezelfde ceremonie herhaalde zich op de rietvelden waar sterke Angola-ne- gers bezig waren het rijke riet te snijden en op ossewagens te stapelen. 'Eens geplant is voor een mensenle ven genoeg', zei oom Wouter. Het riet stond wel twee meter hoog en was een duim dik. Natuurlijk moest het land worden bijgehouden. Afgestorven planten diende men te verwijderen en het onkruid te wie den; zo kon de blankheid van de suiker worden bevorderd. Volkerts sneed een uuimdikke stengel af en toonde Saskia de sponsachtige sub stantie van het zachte merg. Saskia snoof de morgenlucht diep in. Het was alles nog zo vreemd en het meest vreemde was zeker wel dat sinjeur Volkerts (die zij oom Wouter moest noemen) haar aan het volk had voorgesteld als Donja Saskia. Zij kreeg, zoal niet de positie, dan toch wel de naam van een prinses. Tijdens het terugrijden naar de engenhos zei Volkerts: 'Zij moeten goed weten dat je boven hen staat, daar is het voor, begrijp je'. 'Ja, oom Wouter*. Ook aan Senhor Pedro, de landeige-. naar die juist zijn paard door zijn knecht aan de paal van het afdak liet vastbinden, werd zij voorgesteld als Donja Saskia. Tegenover die trots uit ziende pauw voegde oom Wouter er verklarend aan toe: 'Mijn nicht'. Waarom die, leugen, dacht Saskia. Voor ze er op verdacht was had de Portugees zich over haar hand gebo gen om die te kussen. Daarna nam hij haar van het hoofd tot de voeten op. Voor haar gevoel was het of de Portu gese landheer haar monsterde als een jong veulen. Een veulen waaruit mis schien een bruikbare merrie kon groeien.Zij doorstond zijn stekende blik: Senhor Pedro was het al gewoon dat de Hollandse ketterse vrouwen een man als haar gelijke behandelden. Ze waren riet lachschuw, zoals de Portugese vrouwen die zich in haar huis vergenoegden met koken en bra den, zitten en snoepen; zo werden zelfs de jonge vrouwen al spoedig vetzuehtig en tandeloos. Senhor Pedro bekeek Saskia allereerst als werk kracht, daarna als vrouw. Volgens hem was ze te jong. Zeker te jong als toezichthoudster over de arbeiders. (Wordt vervolgd) worden bewust van do milieuproble men. Een periode van beslissingen en het uitwerken van een gecoördineerd beleid is aangebroken. Maar dat bete kent. dat velen nu te maken krijgen met een problematiek, waarvoor ze geen of een gedeeltelijke opleiding kregen. Daarnaast bestaat evenzeer ge brek aan wetenschappelijke, objectie ve en overzichtelijke informatie. Informatie De poging, die basisinformatie te ver schaffen voor een opleiding wordt in de nieuwe cursus gedaan. Het ken merk is dat het duidelijk niet over een zoveelste emotionele aanpak van het probleem gaat. De reeks heeft een bewust analystisch en natuurweten schappelijk karakter: er wordt ge werkt met feiten, met metingen en met laboratoria. Daarnaast wordt ook de nadruk gelegd op de veranderende wetgeving en het bestaan en de akti- viteit van de overheidsinstanties: er gebeurt meer op het gebied van het milieubeleid dan de man-i'n-de-straat weet. De programma's zullen eventu eel worden aangevuld met forumdis cussies. De uitzendtijd is van januari tot april 1973. De cursus bestaat uit twee delen. De eerste zes lessen brengen vooral een analyse van het probleem. De laatste zeven lessen proberen een antwoord te formuleren op de vraag 'wat kun nen wij eraan doen?' In afleveringen, die een stroom van informatie ver schaffen, zullen het Farce Majeure- leam en de Belgische acteur Julien Sehoenaers zorgen voor rustpunten tijdens deze informatiestroom. Reportage Kenmerk over leven en dood HILVERSUM Kenmerk komt vana vond om 22.05 uur op Nederland II. met een reportage over een toneel stuk door de Noorder Compagnie dat, handelend over leven en dood. aan de hand van de geschiedenis van Laza rus. in kerkdiensten is gesitueerd en wordt gespeeld. Verder wordt aan dacht besteed aan een Utrechtse pries terarbeider die zich inzet voor de buitenlandse werknemers en is er een gesprek met minister Udink over het beraad tussen rijk en gemeente over de huisvestingsproblemen van buiten landse werknemers in Rotterdam. Verder in Kenmerk (dat in dit sei zoen drie kwartier duurt in plaats van 25 minuten) een uitvoerige ge- dachtenwisseling in de studio over de verdraagzaamheid van de Nederlander t.o.v. Surinamers en Antillianen en buitenlandse werknemers. In dit sei zoen is Kenmerk tijdens de uitzen ding" telefonisch te bereiken waardoor de kijkers hun zegje in de uitzending zullen kunnen doen. Het nummer is 02150-10452. Journalistenforum komt weer terug IIULVERSUM Na afwezigheid van een jaar komt zondagmiddag het jour nalistenforum weer terug voor de NOS-radio van 16.15 tot 17.00 uur via Hilversum 2. I Het forum heeft een nieuwe samen stelling gekregen en zal bestaan uit Je heren A. B. A. Bruinhof, parle mentair redacteur van de Brabant Pers, H. J. A. Hofland, redacteur van NRC/Handelsblad, D. Houwaart, hoofdredacteur van het Dagblad van het Oosten en H. Sitompu, Neder lands correspondent van het Indonesi sche blad Nusar.tara. Voorzitter is Hans Knap van de NOS-radio. Het forum zal een keer in de twee weken worden uitgezonden, steeds op zondag van 16.15 of 16.30 tot 17.03 uur via Hilversum 2. Op de andere zondagen wordt in die tijd het pro gramma gastcollege uitgezonden. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM - De Nederlandse bad plaatsen bieden de toerist weinig meer dan grauwe straten met grijze ongeverfde huizen en boulevards met vaak armoedige terrassen zonder veel bloemen en weinig beplanting. In deze omgeving moeten de badgas ten landgenoten of buitenlanders zich maar weten te vermaken als regen en wind tegen de kust beuken en luieren aan het strand onmogelijk is. Is er wel zon, dan is- de toerist aangewezen op minimale strandaccom- modatie. Als belangrijke factor bij deze trieste opsomming komt het feit, dat vertier in de avonduren meestal onvoldoende is, te ver weg of hoofdza kelijk op jeugdige toeristen afge stemd. Deze situatie van onze badplaatsen is voor de TROS reden geweest tot het maken van Je d ?umentaire 'Neder landse badplaatsen alleen maar om te baden?' die vanavond om 22.25 uur via Nederland I wordt uitgezonden. De makers van de repor'age Laurens Leewenberg en Bernard Hammelburg kwamen tot de conclusie, dat de wijze waarop het strand wordt schoonge- houden afhangt van de instelling van de pachter van een strandpaviljoen. Me* een gebrek aan controle verklaart dit ten dele de verschillen tussen vuil en schoon strand die werden aange troffen. Hoe het allemaal wel kan, wordt aan getoond in een korte ïeportage over de badplaats Grömitz in Nooid-Duits- land: wat ligging, prijzen en grootte uetreft te vergelijken met Zandvoort. 'M Aan Alex de Haas, wiens triomftijd als liedjeszanger en caberetier voor de tweede wereldoorlog lag, wordt vanavond een VARA-pro- gramrna gewijd. De artiesten, die daaraan meewerken zijn: Willy Alberti, Frits Lambrechts, Tony Huurdeman en Ab Hofstee (van links naar rechts). Ere mst Omdat de in ons land in 1951 gestarte televisie inmiddels volwassen is ge worden, was in Gerard van den Bergs programma 'Mensen, mensen, mensen' mr. Roosjen als eregast aanwezig, liet gesprek met de oud-voorzitter van de NCRV werd een boeiende terugblik die doortrokken was van dankbaarheid voor hetgeen via dit medium aan chris telijke idealen kon worden uitgedragen. Mr. Roosjen toonde bewondering voor de televisieafdeling van zijn eigen om roep. 'Wij hebben een team van mede werkers, waarop anderen jaloers zijn'. Hoewel hij zichzelf een ouderwets mens noemde (omdat hij nog altijd samen met zijn vrouw de blaadjes van de Maranatha-scheurkalender leest) ge tuigde hij van een brede, eigentijdse visie. Niet alleen zich tot de eigen groep richtend, 'want we hebben een taak ten aanzien van het gehele Neder landse volk'. Ook vanwege andere onderdelen in dit menselijke programma heb ik er met genoegen naar gekeken. Van enige waardering heb ik niet eerder kunnen gewagen, aangezien de voorgaande af leveringen steeds op vrijdagavond toerden uitgezonden. Onwille- Radio vandaag HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7,11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag woensdag!: muz, en inf. (7.25 Van de voorpagina.) VPRO: 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. VARA: S li Dingen van de dag. 8.23 (S) Dag woensdag (verv.), (8 35 Van alle markten thuis.) 9.00 (S) Radioweekblad, gevar. progr. (9.15 Koning Klant: 9.35 Waterst.: 9.40 Schoolradio: 10.45 Vd. kinderen: 11.00 Nws.) 12.00 Kampen - centraal: gesprekken. 13.00 Nws 13.11 Dingen van de dag. 13.25 (S) Licht ensemble met zangsol. 13.45 Gesproken portret. 14.00 (S) Speelruimte: gevar. progr. (16.00. Nws.) 17.00 (S) Radlophilh. Ork.: klass. muz. 17.55 Med. HILVERSUM I 18.00 Nws. 18.11 Dingën. van de dag. 18.20 Uitz. van de N.M.P. 18.30 (S) VARA-Dans- ork. met sol. EO: 19.00 Klankbord: act., Inf. en comm. 19.15 (S) Wij hebben een woord v.d. wereld: gewijde muz. 19.35 (S) Kerkor- gelspel. 20.00 Uit het levende woord: bijbel studie. 20.15 Zingen ln Zijn land: koorzang In Israel. 20.45 Ik zal opstaan, hoorspel. TROS: 21.30 (S) Specialiteit a la carte: verzoekplaten progr. 22.20 Aktua. 22.30 Nws. 22 40 (S) Wissewassen: relativerend gestoei met act. zaken. 23.00 <S) In Pirn Jacob's Notenbar. 23.55-24.7)0 Nws. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo's (Soos): gevar. progr. (7.30 Nws: 7.41 Actua; 8.30 Nws: 8.36.Gymn. v.d. huisvrouw.) 10.00 (S) V.d. kleuters: 10,30 Nws. 10.33 V.d. vrouw. 11.30 Aktua. KRO: 11.45 Bejaarden- TV vandaag DUITSLAND I 10.00 Nws. 10 05 Journaal van gisteravond. 10.30 Muzikaal portret. 11.15 Die Umschau. 12.05 Religieuze ultz. 12.20 Doe. progr. 12.50 Intern, persoverz. 13.00-13.20 Journaal. 16.15 Nws 16.20 Rep. Kookkunsttentoonstelling te Frankfort. 17.05 Kinderfilm. 17.15 Rotfuchs. Mause und Galgenvogel, speelfilm v.d kin deren. 17.55 Nws, (Reg. progr.: NDN18.00 Culturele kron. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nord- schau-Mas. 19.26 Eddies Vater, TV-serle. 19.59 Progr. overz. WDR: 18.00 Nws uit Noordrijn-Westfalen. 18.10 V.d. kinderen. 18.15 Wilde Splele - Jens Claasen und seine Tiere. TV-serie. 18.40 Act. 19.20 Wilde Splele - Jens Claasen und' selne Tiere. TV-serie.) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Fllmrep. 21.00 Cartoons. 21.30 Rep. CDU-partljdag te Wiesbaden. 22 00 Doc. progr. DUITSLAND II 17.00 V.d. kinderen. 17.20 V.d. kinderen. 17.30 Nws en weerber. 17.35 Lassies Aben- teuer. TV-serlo, 18.05 Act. en muz. 18.35 Von Cowboys, Sheriffs und Bandlten, TV-serie. 19.10 Su- chen Sle dr. Suk, TV-serie. 19.45 Nws. act. en weerber. 20.15 Act, Aansl.: kort nws. 21.00 Rep. CDU-Partljdag. 21.30 Oscar Wilde, TV-spel. 22.50 Nws. comm. en weerber. DUITSLAND III NDR 19.00 Krelslauf der Gesteine, serie ultz. 19.45 Weekjournaal in het Engels. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Sterns Stude, serie ultz. 21.00-21.45 Interviews met klnde- DUITSLAND III WDR 17.30 Sesame Street. kleuterschool- progr. 18.30 Rationelles Lesen, TV-cursus. 19.00 Zandmannetje. 19.05 Progr. voor Spaanse werknemers. 19.15 Hierzulande-Heutzutage. 19.45 Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Hedendaagse muz.dagen te Bremen. 21.00 Journaal. 21.30 Teleclub: films en filmers. NEDERLAND I NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie VARA 17.00 Kinderprogramma WO. 11-10-72 NA 18 UUR NEDERLAND I keurig ga je vergelijkingen maken met de Vuist van Willem Duys, al weet je bij voorbaat dat je dan mank gaat. Van den Bergs bezig zijn met mensen lijkt me meer geëngageerd en vooral minder egocentrisch dan Willems klantenbinder. Een onderdeel als het solliciteren van zoveel werklozen naar de baan van verzorger van watervogels had gemakkelijk kunnen afglijden tot sentimentaliteit en goedkoop effect bejag. Het werd echter een regelrepht signalement van veelal in stiltever- werkte tragiek. Sociale bewogenheid stond ook cen traal in de rubriek van VARA's om budsman. Marcel van Dam was in het Nederlands Sanatorium in Davos en registreerde daar hoe de patiënten de dreigende sluiting van de astmakliniek ervaren en verwerken. Televisie jour nalistiek in een van de nobelste vor men omdat de kijkende meerderheic onopgesmukt betrokken werd bij de zorgen van enkelingen, Na de vaak ont roerende uitingen van patiënten, werk te het haast verstrakte optreden van een van de bestuurders van het sant' torium bijzonder ontnuchterend. Ton Hydra progr. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee- gevar. progr. (12 26 Med. t.b.v. land en tulnb.: 12.30 Nws: 12.41 Echo: 13.00 Raden maar.) 14.00 Huisbezoek: een pasto raal gesprek. OS: 14 10 Onder de groene' linde: oude iedjes en balladen. 14.30 (S) Aspecten van de kamermuz. 15.30 Nws. 15.31 Meer over minder- de sterti van de spreken de minderheid. 17.00, Bnpthema'.s en swing sessions. 17.30 Overneidsvoorl.: samenwer king met ontwikkelingslanden. 17.30 Nws. NCRV: 17.32 Hier en Nu. HILVERSUM II NOS: 18 00 Spiegel van Duitsland- lnf. muz. uit de Bondsrepubliek. 18.30 Nws. 18.41 Progr. voor blinden en slechtzienden. 18.50 (S) Lichte grairim.mu-z. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19 10 RVU: Drugvoorl. aan leer lingen van middelbare scholen, spreker: dr H.J. Tuntler. 19.50 Den Haag vandaag. 20.OJ Nws. 20.05 (S) Woensdag muz.mag. 22.30 Zin-tuig: kunstuitingen buiten het Ned. taal gebied. 23.00 (S) Woensdagavond muz.mag. (verv.) 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Steevast. (8.00 Nws; 8.02 Radiojournaal.) 9.00 Nws. 9.03 De nege- n-uur-show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeidsvitami nen. (11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Radiojour naal. 12.06 Zet 'm op. (13.00 Nws 14.00 Nws, 14.03 De hit-Visser. 15 00 Nws. 15.031 Cees van Zijtveld. (16.00 Nws.) 17 00 Nws. 17.03 Radiojournaal. 17.06 Postbus 700: ver- zoekplatenprogr. HILVERSUM III 18.00 Nws. 18.02 Joost de Draaver Show. 19.00 Nws. 19.02 Woensdagavond licht: lichte gramm.platen, korte sportber, en act. (20,00. 21.00 en 22.00 Nws; 22.55 Med.; 23.00 Nws) 24.00 Nws. 00.02 Metro's Midnight Music,) 00.55-01.00 Nws. NOS 18.00 Samenvatting v.d. algemene beschouwingen in de 2e Kamer over de Rijksbegroting 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal TROS 19.05 TROS-Country Competitie; presentatie van de finalisten 19.25 Wereld op water NOS 19.50 Uitzending Stichting Socutera 20.00 Journaal 20.20 Uitz. v.d. C.H.U. 20.30 Trekking Staatsloterij TROS 20.36 High Society, speelfilm 22.25 Badplaatsen, doc. film NOS 22.45 Journaal 22.50 Samenvatting v.d. algemene beschouwingen in de 2e Kamer over de Rijksbegroting WO. 11-10-72 NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VARA 19.05 Dagje ouder NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Liedjes van Alex de Haas 21.00 Achter het Nieuws 21.35 Monty Pythons Vliegende Circus IKOR RKK Kenmerk NOS 22.50 Journaal TELEAC 22.55 Hoe word ik de computer de baas? (4)

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6