Old blazers never die. üb De leiding van ons accountantskantoor zoekt een naaste medewerker S.ED. EERSTE SECRETARESSE Hee... da's een goed idee vanPeli! Jêrtrouwde Peli wa nu in spuitbus, dus extra handig. Peli lemon meubelwas beschermt uwmeubelen nog beter. %Mm\ Maison de Bonneterie SCHAKEN BOSCH staf verpleegkundigen a. Verpleegkundige met A diploma b. Verpleegkundige met A-diploma c. Assistente NATUURKUNDE Accountantskantoor Kooi TROUW/KWARTET WOENSDAG 11 OKTOBER 1972 De veredelde citroenolie zorgt voor een prettige en frisse geur. Haal meteen zo'n handige spuitbus voor juist en vlug onderhoud van al uw houten meubelen. Nieuwe Peli lemon meubelwas geeft uw meubelen niet alleen een volle glans, maar voedt het hout - dankzij de echte was - en laat het zijn rijke en levendige karakter behouden. Voor glanzend stof afnemen is er Peli Hoogglansspray; voor gelakt, gevernist of gepolitoerd hout, en voor alle harde gladde oppervlakken zoals formica, glas, emaille, tegels, plastic enz. psychiatrisch centrum teLeidschendam Ter aanvulling en uitbreiding van het huidige team, zoeken wij verpleegkundigen die in het bezit zijn van de diploma's A B. Zij zullen als een zelfstandige en verantwoordelijke taak krijgen, die ook ligt op het terrein van de praktische opleiding van leerlingen. Afhankelijk van fcun ervaring, kunnen zij worden aangesteld in de rang van 1e verpleegkundige of 1e verpleegkundige A. Voor deze funktie komen eveneens gehuwden in aanmerking, die bereid zijn, ook de onregelmatige diensten te verrichten. Wij bieden een salariëring overeenkomstig de landelijke regeling, gunstige sekundaire voorwaarden en een uitstekende pensioenregeling (P.G.G.M.). Voor ongehuwden is «en kamer beschikbaar in ons personeelshuis aan de rand van het ziekenhuisterrein. Belangstellenden worden uitgenodigd zich voor een sollicitatie of nadere Inlichtingen te wenden tot het hoofd personeelszaken, Veurse Straatweg 185, Leidschendam, tel. (01761) 8948, toestel 130. Op onze polikliniek waarbij traumatologie, E.H.B.O., E.C.G. en B.M. is plaats voor een (mnl. of vrl.) Hij/zij moet bereid zijn aan de onregelmatige diensten deel te nemen. die na een inwerkperiode overdag bereid zijn uitsluitend tijdens weekends en/of enige avonden en nachten per week bereikbare diensten te doen. voor het verrichten van eenvoudige medische- en administratieve werkzaamheden. Leeftijd plm. 18 jaar. Vereiste opleiding: MAVO of hiermee gelijkstaande opleiding. Salaris nader overeen te komen. Premie A.O.W./A.W.W. voor rekening van het ziekenhuis. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de direktie. Postbus 210 te Zaandam. Inlichtingen worden gaarne ook telefonisch verstrekt door het hoofd personeelszaken. Mevrouw M. J. Heise-Leezer (02980 - 26990 toestel 123). ALLES OVER NATUURFOTOGRAFIE door Helmut Bechtel Hoe u de mooiste foto's maakt van grootwild, kleine zoogdieren, vogels en vissen, vlinders en andere insekten, bomen, bloemen en planten. Technische en esthetische aanwijzingen en vele handige tips. 176 bladzijden, met fraaie foto's f 18,50 Verkrijgbaar in dé boekhandel UITGAVE FOTON - WAGENINGEN INSTITUUT VOOR LERARENOPLEIDING VRIJE LEERGANGEN - VRIJE UNIVERSITEIT AMSTERDAM. Gevraagd per 1-1-1973 of zoveel eerder als mogelijk een DOCENT van Christelijke levensovertuiging in een gedeeltelijk of volledige be trekking voor het vak Zijn taak zal niet alleen bestaan uit het geven van kolleges en het be geleiden van praktika, maar hij zal ook in teamverband mee moeten werken aan de opbouw van de sektie natuurkunde in deze nieuwe ex perimentele lerarenopleiding. Ervaring bij het voortgezet onderwijs en belangstelling voor de didak- tiek zijn gewenst. Honorering volgens het wetenschappelijk rangenstelsel. Inlichtingen bij de hoofddocent: Dr. G. v. d. Heijden, tel. (020)-238071; thuis: 02908-1897. Sollicitatiebrieven met opgave van referenties, te richten aan de direc teur: Dr. O. Kooi, Marquette 8, Amsterdam-Buitenveldert. «RICH MOLLEK Handboek voor de dieetkeuken Sswsrtn door W. L L n Hst bosk dat isdsr dis mat hst bereidsAvan een diset te mskss heeft vdlledig wegwijs maakt O oor een overvloed ven goede recepten is men in staat ven dag tot dag smakelijke meettijden op te dienen. F>recies naar het doo» de dokter voorgeschreven dies* en vol variatie! Met ca lorieêntabe» •n vele zwerf wit en kleurenfoto's gebonden f29.60 Vwtrlrgboar m botkhanö De cliënten van ons kantoor zijn kleinere en middengrote bedrijven en instellingen. Voor hen worden de jaarstukken nagezien en opgesteld. Eveneens wordt advies gegeven bij de inrichting van de administratie. De leiding van ons kantoor, een registeraccountant en drie belastingconsulenten,zoeken een jonge medewerker, omstreeks 24 jaar, die bovengenoemde taken ook in rechtstreeks contact met de cliënten zelfstandig zal kunnen uitvoeren. Studie voor S.P.D. is daarom het minste wat wij van onze nieuwe medewerker mogen verlangën (studiekosten worden door ons vergoed). Controle-ervaring c.q. ervaring op een accountantskantoor is bijzonder welkom. Fiscale belangstelling daarbij wordt op prijs gesteld. Hebt U belangstelling voor een informatief gesprek, belt U dan Drs. W. Kooi op ons kantooradres Julianastraat 50 te Alphen a/d Rijn, tel. 01720-73363. Registeraccountant,Alphen a/d Rijn. NEDERLANDSE COMBINATIE BOUW B.V. (N.C.B.) Johanniterlaan 5 Harderwijk Wij zoeken op korte termijn een bij voorkeur ongehuwd, met voldoende ervaring om de leiding op zich te nemen van onze afdelingen CORRESPONDENTIE en ARCHIEF. Sollicitante moet met ons prijsstellen op een prettige werkkring in teamverband om haar taak (met veelzijdige aspecten) uit te voeren. De honorering die wij bieden is in overeen stemming met de verantwoordelijke positie. Uw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne te gemoet, gericht aan bovenstaand adres. Telefonische inlichtingen vooraf kunt u vragen aan de heer Noordman, onder nr. 03410- 7014/7034 toestel 5. Nieuwe modelijnen komen. En verdwijnen weer net zo snel. Maar één ding blijft in de herenmode de Llazer. Die goeie, ouwe. vertrouwde blazer. Die zich klassiek presenteert met regimental of club tie. En in het weekend sportieve trekken toont met coltrui. Kijkt: u eens bij Maison de Bonneterie hoe u op het thema blazer kunt variëren. N A. Het komplete blazerkostuum. Vervaardigd van cavalry twill, bestaande uit scheerwol met polyester. Uiteraard heeft de pantalon een omslag en een zogenaamde Engelse naad. Het hlazerjasje heeft opgezette zakken.Verkrijgbaar.in zwart en bruin. Prijs: 298. B. Waar virid je nog overhemden van echt 100% katoen? Juist. Bij Maison de Bonneterie. Daarnaast moet u kijken naar de zeer uitgebreide shirt-collectie. Met brede streep, gewone streep en haarlijnen. En natuurlijk: uni. C.Een Brits accent: wollen sjaals in Engelse strepen: 27.50. D.De klassiekste onder alle blazers heeft 2 rij knopen en is van donker blauw serge flannel. De prijs is 210. Bent u minder strikt in de hlazerleer dan mag u hem ook met 1 rij knopen kiezen. Prijs: 198. E.Helemaal echt zijn de regimental of club ties. Bij Maison de Bonneterie vindt u een overweldigende keuze. Ze zijn van zuiver zijde. Prijs: 25.75, silk knitted ties: 27.50. F.Wat draagt u onder de klassieke Llazer? Natuurlijk de klassieke pantalon. Dus grijs, van echte flannel (100% wol) en voorzien van omslag. Prijs129. In kamgaren flannel: 115. In wollen kamgaren: 98. Zeer populair is ook de pantalon van cavalry twill. Maar dan zonder omslag. Geliefd is de kleur beige. Maar ook licht- of donkergrijs kan heel goed. Prijzen van 89. tot 175. G.Uit Engeland komen de beroemde Burberry blazers. Ze zijn gemaakt van donkerblauwe of zwarte matting. Het model met 1 rij knopen heeft een lange revers. Prijs: 258. Het model met 2 rij knopen wordt gekenmerkt door brede, korte revers. Prijs: 268. H. Blazermode in het weekend. En dus met trui. Dun en van zuiver wol. Ze hebben een col of een mock turtle. Echte Engelse pullovers vindt u vanaf 55. - Amsterdam, Kalverstraat/Rokin. Den Haag, Gravenstraat/Buitenhof.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18