Brandstoffenhande B. PRONK Familieberichten Heden nam de Here nog ge heel onverwacht tot Zich. In de volle lekerhcid des ge- loofs. onze zorgzame Vader. Schoon- en Grootvader, onze Broer. Zwager cn Oom Andries Kruis weduwnaar van H. F. Kroeze op de leeftijd van 66 jaar. Goed Is het. In stilheid te wachten op het heil des Heren. Kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Rotterdam. 8 oktober 1872. "Borgsate", Meidoornsingel 181. Corr.-adres: dhr. A. Kruis jr. Electroweg 6 a. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard In de rouwkamer van "Borg sate". Meidoornsingel 181. Bezoek woensdag van 19.00 19.30 uur. Tevens gelegen heid tot condoleren. De bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden donder dag 12 oktober a.s. op de Alg. Zulder Begraafplaats aan de Slinge 50. voorafge gaan door een rouwdienst ln de aula van "Borgsate". voorgegaan door de weleer waarde heer ds. W. v. d. Bos en aanvangend om 13.00 uur. Aankomst op de be graafplaats ca. 14.30 uur. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze clubvriend, de heer W. Romijn Voor de vele Jaren, dat hij onze vereniging als Junior- bestuurslid en elftallelder heeft gediend, blijven wij hem dankbaar. Moge hij ruste in vrede. Dordrecht, 10 oktober 1972. Bestuur en leden v v. Oranje-Wit. Plotseling moesten we als kerkeraad en gemeente af scheid nemen van Ouderling. Broeder J. de Ronde want God haalde hem thuis. WIJ zijn de liere dankbaar voor alles wat HIJ in deze getuige voor Christus In woord cn daad aan ons ge geven hoeft. „Naar mij aangaande, het is mij goed, nabij God to zijn: de Here, Here heb ik tot mijn toevlucht gesteld cn wil ik al Uw werkon vertellen". (psalm 73), was do levenshouding van dezo broeder. De Here geve mevrouw De Ronde en haar kinderen Zijn troostendo nabijheid. Namens kerkeraad en go- meente van do gereformeer de kerk, Delft-Abtswoude: J. Schelhaas, praeses, R. E. Klein, scriba. Delft, 9 oktober 1972. Rouwdienst vrijdagmiddag 13 oktober om 2 uur in de Goede Herder kerk. TROUW/KWARTET Hoe krijg ik een baan? •oHloiteren. en alles wat u daar van weten moet door F.M.P. Fola rn 2a druk O.DÜ Verfcrfebaar in de boekhand» KLUWER Algemene Uitgavan Wagenmgen WOENSDAG 11 OKTOBER 1972 Dikke zachte wollen broek met een Engels ruitje» (72,60) Het jasje is van shetlandwool, heeft raglanmouwen en gebreide manchetten en tailleboord (219,-) Jasje uit. Dunne wollen blouse met hetzelfde, maar kleinere ruitje als de broek (62,-) Daarover een langharige pul lover met brede ribbelboord (30,95). Andere jas. Wrap-around met verlaagde raglanmouwen. Leuk, sleekzukken met klep (298,-). Beige eierdopje op, met omgeslagen rand (8,30). 'n Flannelrok van Micha Vermont in off-white of camelkleur (79,-). Pullover van 100% echt camelhaar (72,50), het vest ook (82,60). Daarbij een leren buideltas (135,-)» Nog iets van Micha Vermont een flannelbroek met rechte pijpen (62,-). Helemaal in camel nu. Er kan nog meer by. Geheel onverwacht heeft de Here thuis gehaald, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Jacobus de Ronde op de leeftijd van 70 jaar. Ik zeg tot den Here: mijn toevlucht eri mijn vesting, mijn God, op wien ik vertrouw. Psalm 91-2 Delft: T. E. de Ronde-Oudijn M. Verboom-de Ronde L. G. J. Verboom Middelburg: L. Aalbregt-de Ronde G. P. Aalbregt Indonesië: A. Iioogerwerf-de Ronde E. Hoogerwerf Middelburg: W. de Ronde C. P. de Ronde van der Spek Delft- J. de Ronde J. de Ronde-Verschoor M. W. de Ronde M. de Ronde-Huisman A. de Ronde G. de Ronde van der Windt Alphen aan den Rijn: G. T. van den Bos- de Ronde J. van den Bos Delft: J. W. van de Beid de Ronde G. J. van de Beid en kleinkinderen Delft, 9 oktober 1972, Schieweg 18. De rouwdienst zal worden gehouden in „De Goe de Herder Kerk", Diepenbrockstraat, vrijdag 13 oktober a.s. om 2 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Jaffa" te Delft om ca. 3 uur. Gelegenheid tot condeleren thuis. Schieweg 18, donderdagavond van 79 uur. Geen bloemen Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve Moeder en Grootmoeder Carolina Johanna Zeldenrijk weduwe van Gijsbert van Andel in de ouderdom van 77 jaar. Laren (N.-H.): G. P. van Andel G. M. P. van Andel-Jacobsen Rotterdam: W. Santman-Van Andel K. M. Sant man en kleinkinderen. We hebben haar begraven dinsdag 10 oktober 1072 op de begraafplaats "De Bieberg" te Breda. Corr.-adres: Ribeslaan 65, Rotterdam (3012). Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze Vriend en Collega, de heer Antonie Beekman in de leeftijd van 62 jaar. Hij zal lang in onze herinnering blijven voort leven. Gez. personeel gebr. Linders n.v. Met leedwezen geven wij u kennis van het over lijden van onze zeer gewaardeerde medewerker, de heer Antonie Beekman in de leeftijd van 62 jaar. De heer Beekman heeft meer dan 25 jaar zijn veelzijdige talenten in dienst van ons bedrijf ge steld. Wij zullen de beste herinnering bewaren aan zijn voortdurende inzet en zijn collegiale en sympa thieke persoonlijkheid. Directie gebr. Linders n.v. In volkomen vertrouwen op Gods genade, in Jezus Christus de Heer, is voor mij geheel on verwacht overleden, mijn innig geliefde Man Gerardus Adrianus Olff in de leeftijd van 80 jaar. C. H. Olff-Stoet. Rijswijk (Z.-H.), 9 oktober 1972. Bilderdijklaan 123. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus, Emmastraat 11, Rijswijk Z.-H. Bezoek van 24 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 12 ok tober om 1 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 12.45 uur. Heden nam de Heere van ons weg, onze Vriend en Ere-Penningmeester, de heer J. Broere Dankbaar zijn wij voor al het werk dat hij voor onze vereniging en de partij heeft mogen doen. Het was zijn geloof dat hem uitdreef te werken op het Christelijk maatschappelijk terrein des levens, ons ten voorbeeld. Namens de A R. Kiesvereniging „Nederland en Oranje": P. J. Wetselaar, voorzitter S. D. Akkerman, secretaris Dordrecht. 10 september 1972. Na een langdurige ziekte, die zij moedig en berustend heeft gedragen, ontsliep in haar Heer en Heiland, Mevrouw Geertruida Clara de Jonge-Landwekr weduwe van Jos de Jonge, Zij bereikte de leeftijd van 81 jaar. Rotterdam: Joh. L. de Jonge C. M. C. de Jonge- de Waardt Rotterdam: Leo J. de Jonge N. de Jonge-Burggraaff Rotterdam: J. C. Kroep-de Jonge W. Kroep Haarlem: C. de Jonge W. de Jonge-van Eijk Hilversum: J. de Jonge J. de Jonge-Tax 's-Gravenhage: R. Spee-Mauw en kinderen. Rotterdam, 9 oktober 1972. Heden nam God in Zijn heerlijkheid tot Zich onze lieve oudste Zuster Geertruida Clara Lamlwehr weduwe van Jos de Jonge, eerder weduwe van Ad Schlahmilch. „Ik zal dan gedurig bi) u zijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat". Psalm 73 23. Rotterdam: J. H. Landwehr Rotterdam: P. Landwehr-van der Spek Rotterdam: C. Burger-Landwehr C. Burger Leiden: H. J. Boot-Landwehr F. Boot Neven en nichten Rotterdam, 9 oktober 1972. Het bestuur der Vereniging tot Sichting en In standhouding van „Scholen met de Bijbel" te Ridderkerk geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar Ere-Voorzitter, de heer J. J. Frunnje Gedurende vele jaren en tot op ruim 70-jarige leeftijd was hij bestuurslid en voorzitter van onze vereniging. In dankbare herinnering denken wij aan wat hij voor het Christelijk onderwijs in Ridderkerk en in het bijzonder voor de Dr. Kuyperschool heeft gedaan. Namens het bestuur: C. Haeck, voorzitter T. v. Prooijen, secretaris. Tot onze diepe droefheid ging onveracht van ons heen in het ziekenhuis Bethesda te Tiel, mijn Emiel de Lannoy innig geliefde Man en onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader op de leeftijd van 75 jaar. Dubbeldam: G. H de Lannoy- Van der Heyden Palo Alto Califomië): F. G. de Lannoy F. E. de Lannoy-Mlinnich Geldermalsen: J. J. B. de Lannoy A. C. de Lannoy-Boom Hengelo: I. J. Bouwer-De Lannoy C. Bouwer en kleinkinderen. Dubbeldam, 9 oktober 1972. Nijhofflaan 82. De crematie vindt plaats op vrijdag 13 oktober a.s. om 11.30 uur v.m. in aula 2 van het cremato rium Daelwijck, Floridadreef 7 te Utrecht. Eens dan komt het groot ontwaken. Gz. 116. Heden ontviel ons plotseling mijn innig geliefde VrouAv, onze lieve Moeder, Oma en Overgroot moeder, mevrouw Anna Pronk-Vermaas in de leeftijd van ruim 81 jaar. Scheveningen: B. Pronk D. C. Pronk M. J. de Greef Geleen: L. Pronk G. S. Prorak-Fijnebuik Scheveningen: A. Pronk G. M. Pronk-Hennink Rijsoord: A. Pronk J. Pronk A. Pronk-De Graaff 's-Gravenhage: B. Pronk W. G. Pronk-Vermunt Scheveningen: A. Pronk A. A. Boerma Monnickendam: C. M. Pronk A. J. van der Vlies Scheveningen: C. Verbaan-Pronk A. C. Verbaan kleinkinderen en achterkleinkind. Scheveningen, 9 oktober 1972. Berkenbosch Blonkstraat 12. Geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag a.s. in de Nieuwe Badkapel, Nieuwe Parklaan 90 te Scheveningen, alwaar zal voorgaan de weleer waarde heer ds. I. P. van der Waal. Aanvang van de dienst te 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om ca. 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats, 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Diep bedroefd, maar getroost door de kracht van onze God, delen wij U mee, dat plotseling van ons is weggenomen, mijn lieve Man, onze lieve, Vader en Opa Harm Rijksen eerder gehuwd geweest met J. J. C. Bakuwi op de leeftijd van 61 jaar, in de wetenschap dat zijn enige troost in levi en sterven, zijn trouwe Zaligmaker Jezus Chri.' tus is. Catechismus zondag 1. Haarlem: J. Rijksen-van Dijk Parijs: J. Jc. Souma-Rijksen A. Souma Janny en Corrie Amsterdam: H. J. Rijksen Haarlem: J. A. Rijksen J. Rijksen-Verburg Harmen Haarlem, 8 oktober 1972, Rozenhagenstraat 23. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum1 Kloppersingel 9 te Haarlem. Gelegenheid tot con doleren aldaar, woensdag en donderdag van 19.30—20.00 u. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 13 oktober om 14 u op dc Noorder Begraafplaats a/d Ver- gierdeweg te Haarlem-Noord, voorafgegaan door een rouwdienst in de Koningkerk aan de Klop-' persingel, ingang Zocherstraat, welke zal aan vangen om 12.45 uur. Gestorven in de Heer Jezus Christus, de heer H. Rijksen Wij danken onze Here God voor alles wat wij in hem mochten ontvangen en gedenken hem in hei licht van Openbaringen 7 vers 9 en 10. Namens bestuur en leden van de A.R. Kiesvereniginj „Dr. A. Kuyper": Th. Delleman, voorzitter L. Gerbehij, secretaresse. Haarlem, 8 oktober 1972. WEGENS STERFGEVAL ZAL ONZE ZAAK OP VRIJDAG 13 OKTOBER GESLOTEN ZIJN. BERKENBOS BLOKSTRAAT 12, SCHEVENINGEN.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14