I 22.-29: 17.- 22:29: 'n Koekepannetje dat niet aankoekt, 'n Bakpannet je dat niet aanbakt. Spaar het bq elkaar bij Leeuwezegel. goed dat er politie is leeuwezegel Koopreacties. Uw zaak heeft ze nodig. Zoals een motor brandstof' behoeft om te draaien. Reacties. Veel reacties. Snelle reacties. Uw reclame in dagbladen lokt snelle reacties uit. Want dagbladen zijn een snel medium. En een vitaal medium. En een doordringend me dium. Maak er actief gebruik van. Opdat u reacties krijgt. Koop reacties. Vele goede. Dagbladen, adverteer er in. Voor maximale reacties. R-E-A-C-T-l-E-S. TROUW/KWARTET WOENSDAG 11 OKTOBER 1972 T14/ kinderbroeken van C&A Kinderkleding van C&A is voorbereid op de spelletjes en fantasieën van uw zoon of dochter. Gewoon kleding, die tegen een stootje kan. kunnen heel wat meemaken als 't moet... Pijpzakkenbroek een broek met gekke zakken op de zijkant van de pijp. Peau de pêche. 116-167 Ruitbroek daar kun je heel wat kleuren bij dragen. Hij is van polyester/ wol. 1116-146 IA Omslagbroek het tiener topmodel van de week, de pijpen zijn extra wijd Polyester/wol. 134-167 Steekzakken- broek voor jongens, die graag met de handen in de zakken lopen.* Geruite Polyester/ wol. 116-176 Showbroek sterk maar vooral mooi, die Jinglers jeans van peau de pêche. Het belletje is gratis. 116-167 Kampioensbroek voor de kleine vechtersbaas, natuurlijk van Jinglers, de jeans met dat leuke belletje. Poolvaste corduroy. 92-110 Jinglers broek met het belletje, van poolvaste, pletvrije corduroy. 116-167 Jerseybroek Valt altijd mooj want het is een Pal-O-min-O kwaliteit. Polyester jersey. 116-167 Riembroek en omdat de broek van Pal-O-min-O is, heeft die riem een echte Pal- O-min-O gesp. Helanca. 116-176 Klauterbroek voor kundige klimmers én ze komen heel uit de boom want de broek is een Pal-O-min-O. Polyester/wol. 92-110 Die 16 zegeltjes van Leeuwe zegel hebt u binnen een maand bij elkaar. En dan kost dit unieke keuken hulpje u nog maar f 2.65. Da's niet veel voor dat eitjes-uitjes-flensjes bak pannetje. Van binnen en van buiten is het beschermt door een speciale bakt-niet-aan laag, een heel gemakl Vergeet dus niet om een spaarkaart te vragen als u straks een paar pakjes Leeuwezegel margarine koopt beter verpakt! langer ven! Leeuwezegel maakt het lekkerder In de volgende zes maanden vinden regelmatig inbraken in Breda plaats, welke één ding gemeen hebben. De benadeelden zijn allen afwezig wegens een droevige of feestelijke familie-gebeurtenis. De meesten worden evenwel gedupeerd op een uur, dat zij een begrafenis bywonen ofwel in een kerk deel nemen aan het Rozenkransgebed voor een overledene. Dit is zo opvallend, dat de recherche nauwlettend de familieberichten volgt. Zes tot vijftien rechercheurs posten bij of in de woningen van rouwenden. Verscheidene kandidaten onder het locale inbrekersgilde worden geschaduwd. Eén hunner is een recidivist, die veel geld uitgeeft, zonder dat hij op legale verdiensten kan bogen. Op 24 mei worden hij en een neef op heterdaad betrapt bij een inbraak op een fabrieksterrein. Bij huis zoeking wordt een agenda met 10 Op 26 oktober 1969 stelen Inbrekers In Breda boven 'n bar aan de Haagse markt f 1100,-. De bewoners zijn naar een bruiloft Op 6 november '69 wordt f 700,- ontvreemd uit een bloemen- zaak aan de Glnnekenweg. De eigenaar Is in het zieken huis op bezoek bij zijn vrouw. Op 12 november '69 bedraagt de bult f400.- plus f 2000,- aan sieraden In een pand aan de Franklin Rooseveltlaan.De familie is naar een crematie In Loos duinen. keurig uitgeknipte zeer recente advertenties aangetroffen. Een fraaie aanwijzing, maar nog geen bewijs: op de in de advertenties genoemde adressen is nog geen inbraak gepleegd. Een speurtocht in de kelder van de hoofdverdachte brengt uit de zak van een overall een advertentie- fragment tevoorschijn. Het kost enige moeite de advertentie te completeren, maar 't is de moeite waard: op het daarin genoemde adres is wel een inbraak gepleegd. De arrestant ontkent een maand lang, maar slaat dan door. Twintig inbraken met een totale buit van een ton aan geld en sieraden zijn opgelost. Tussen de eerste inbraak en de bekentenis liggen 5000 manuren van de recherche, 1300 overuren inbegrepen. De kosten aan over uren, declaraties, bedragen ca. f15.000,-. De verhoren zijn neer gelegd in een dossier van 600 pagina's waaraan enige tientallen foto's zijn toegevoegd. De verdachten worden veroordeeld tot straffen van 2'!en Ijaar. Extraatje voor de politie: op 11 augustus '71 ontvlucht de hoofd verdachte, die over rugpijnen heeft geklaagd, van de massagetafel. Op 13 augustus peutert een politieman hem onder een bed in het ouderlijk huis uit. Dit zijn enige nuchtere cijfers. Cijfers, die meer dan woorden vertellen, wat er aan zo'n krantebericht vast zit Cijfers die nooit In de krant komen. Maar die aan tonen, dat de politie meer doet dan bekeuringen uitdelen. Of het verkeer regelen. Of een dronken automobilist aanhouden. Of een rel intomen. Toch is de politieman geen wonder op twee benen. Hij is gewoon een mens, die van zijn werk houdt, van zijn vrouw en van een goed tv- programma. Een man, die net als iedereen ln onze maatschappij zijn taak ver vult Een taak waarin hij soms gevaar, soms on begrip, soms onwetendheid ontmoet, maar die steeds gericht ls op 't beschermen van zijn medemensen. Ook u kunt hem nodig hebben. Mórgen al. Vann&cht nog.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10