Vijf'drie-acht op volle kracht! op 138 de Familieberichten Als voeten transpireren... TROUW /KWART ET MAANDAG 2 OKTOBER 1972 Op 17 oktober a.s. hopen onze geliefde Ouders, Groot ouders en Overgrootouders Lodewijk Karei van de Ven Maria Juliana van de Ven-Plaisier de dag te herdenken, waarop 60 jaar geleden in het hu welijk traden. Oegstgeest, oktober 1972. De Kempenaerstraat 91. Gelegenheid tot feliciteren woensdag 11 oktober 1972 van vier uur tot half zes in het 'Gemeente Centrum' aan de Lijtweg te Oegstgeest ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 27 september jl. overleed na een kortstondige ziekte ons aller vriend en medewerker Frits van der Velden Erdbrink op de leeftijd van 43 jaar Alle medewerkers Makelaarskantoor Reichman en Rommelaar Van Boetzelaerlaan 13 Den Haag. De crematie heeft heden in alle stilte plaats gehad. Word ik wakker, dan ben ik nog bij U. Bedroefd stellen wij u in kennis van het over lijden van mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en lieve Oma Saartje Vreugdenhil in de leeftijd van 70 jaar. Maar er is grote dankbaarheid in ons hart om alles wat zij voor ons heeft willen en mogen betekenen. 13 Maasland: Utrecht: Maasland: Ridderkerk: Maassluis: Daniël 12 Joh. van Hemert N. van Hemert A. van den Berg-van Hemert C. van den Berg J. Vreugdenhil-van Hemert S. Vreugdenhil J. van Hemert A. S. van Hemert-Voogt M. van Hemert C. van Hemert-van Buuren S. van Buuren-van Hemert G. van Buuren Meeden: T. de Vries-van Hemert E. M. de Vries en kleinkinderen. Maasland, 29 september 1972 Hofdijkstraat 13 Er zal een openbare rouwdienst gehouden wor den in de Gereformeerde Kerk op woensdag 4 oktober. Deze dienst begint om 2.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland. Na afloop van de begrafenis zal er in „De Mag neet" gelegenheid zijn tot condoleren. Romeinen 14 8 „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". In volle overgave des geloofs behaagt het de Here na een geduldig gedragen lijden tot onze diepe droefheid tot Zich te nemen, mijn innig geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader. Behuwd- en Grootvader Cornells Hendrik \un Starkenburg echtgenoot van Cornelia Schoneveld op de leeftijd van 77 jaar. Rijnsburg: C. van Starkenburg-Schoneveld G. van Starkenburg Rijsoord: B. N'ugteren-Schoneveld H. Nugteren Rijnsburg: D. van Starkenburg C. van Starkenburg en kleinkinderen. Rijnsburg, 29 september 1972 Vliet-N.Z. 49 De begrafenis is bepaald op a.s. woensdag 4 oktober des namiddags 3 uur op de begraaf plaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats welke aanvangt om 2.30 uur. Vertrek van het sterfhuis om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 9 uur. Geen bloemen. Vol vertrouwen op Zijn Hemelse Vader is tot de eeuwige rust ingegaan, onze geachte en zeer ge waardeerde Zwager Cornells van Starkenburg Echtgenoot van Cornelia Schoneveld op de leeftijd van 77 jaar. Wij bidden voor Vrouw en Kinderen om Gods onmisbare nabijheid. B. de Ruyter-Schoneveld P. Schoneveld-Moolenaar. Sassenheim, 29 september 1972. Schoonebeek: Groningen: „Mijn Redder is mijn God". God nam heden tot Zich. mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Koelofje Wilms 85 jaar oud. Schoonebeek, 29 september 1972 Kooikerlaan 72 G. J. Wilms H. H. Wilms A. Wilms-de Boer Aalten: B. G. Wilms M. Wilms-de Nooy Schoonebeek: J. G. Visscher-Wilms P. Visscher G. J. Wilms T. Wilms-Groeneveld Emmen: H. G. Wilms J. M. Wilras-Hekman Roden: R. G. J. Wilms A. H. T. Wilms-Ubbens en kleinkinderen Dinsdag 3 oktober om 15.00 uur zal in de Geref. Kerk te Schoonebeek een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop gelegenheid tot con doleren in het Geref. Jeugdcentrum. Gezang 53:3 Heden behaagde het de Here, na een langdurig, smartelijk, doch geduldig gedragen lij den. uit ons midden weg te nemen mijn lieve Vrouw en der kinderen zorgzame Moe der Neeltje Groen N. Groen Dirk Janneke Florls Katwijk aan Zee. 30 september 1972. Zwaluwstraat 9. Gelegenheid tot condoleren des nam. van 3.005.00 en 7.009.00 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 4 oktober, des nam. 1.45 uur, ln de zaal van de Ichtuskerk, Nachte gaallaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 2.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats 'Duin- rust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Gezang 53:3 In Uw hoede zijn wij weigeborgen. Heden werd na een langdu rig, doch geduldig gedragen lijden van ons weggenomen onze geliefde Dochter. Zus ter, Schoonzuster en Tante Neeltje Varkevisser echtgenote van N. Groen op de leeftijd van 42 jaar. Katwijk: A. Varkevisser J. Varkevlsser- van der Plas L. van der Plas- Varkevisser M. van der Plas C. Varkevisser J Varkevisser-Verdoes RIjii. burg: J. Bouwman-Varkevisser D. Bouwman Katwijk: E. de Lange-Varkevisser P. de Lange Neven en nichten Katwijk aan Zee. 30 september 1972. De Waal Malefljtstraat 8. Gezang 53:3 Heden werd na een langdu rig. doch geduldig gedragen lijden van ons weggenomen onze geliefde Schoondochter. Schoonzuster en Tante Neeltje Varkevisser echtgenote van N. Groen, op de leeftijd van 42 jaar Katwijk: F. Groen Noordwijk: L. Ruwaard-Groen M. Ruwaard Katwijk: M. van Duljvenbodc- Groen C. van Duijvenbode G. van der Pias-Groen S. van der Plas J. Schaap-Groen C. Schaap II. Hoek-Groen M. Hoek C. Groen J. Groen-Heemskerk F. Groen Jr. J. Groen-Harteveld Neven en nichten. Katwijk aan Zee. 30 september 1972 Kanlnefatenstraat 21 Hebreeën 4 9 ln volle verzekerdheid des geloofs is van ons heenge gaan onze geliefde Broeder. Zwager en Oom Cornelis Hendrik van Starkenburg echtgenoot van Cornelia van Starkenburg- Schoneveld. in de leeftijd van 77 Jaar. D. van Starkenburg M. van Starkenburg- Ravensbergen J. van Starkenburg E. van Starkenburg- fiavensbergen T. van Starkenburg G. van Starkenhurg- Rinkema E. van Starkenburg M. van Starkenburg- van Ginkel 11. Glasbergen- van Starkenburg W. Glasbergen L. C. Glasbergen- van Starkenburg C. Glasbergen Neven en Nichten Rijnsburg. 29 sept. 1972 Het behaagde de Here tot onze diepe droefheid, voor ons nog onverwacht uit ons midden weg te nemen, onze lieve Vader, Groot- en Over grootvader Herman Meijer i de ouderdom v Rotterdam: J. Meijer C. Meijer-Vanhljfte Llsse: G. IIogervorst-MeiJer K. Hogervorst Klein- en achterklein kinderen. Doorwerth. 30 sept. 1972. Rusthuis 'de Branding'. Corr.-adres: Patljnstraat 57. Llsse. De rouwdienst zal worden gehouden door de Weleer waarde Heer Ds. F. H. J. Bik op woensdag 4 oktober om 13.00 uur ln gebouw 'Re- hoboth'. Koninginnelaan te Heelsum. waarna de teraar debestelling zal plaatshebben om 13.30 uur aldaar. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, vooraf gaande aan de rouwdienst, om 12.30 uur. Geen bloemen. Psalm 63:5a (oude berijming) Mijn ziel kleeft U standvastig aan. Gij ondersteunt mijn zwakke schreden; uw rechterhand vol mogendheden doet mij getroost en veilig gaan. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze lieve Nicht Fransina Carolina Boer in de ouderdom van 71 jaar. Uit aller naam: Mej. W. J. Boer. Naaldwijk, 30 september 1972. Duiventorenstraat 105. Correspondentie-adres: Mej. W. J. Boer, Tollensstraat 104b, Rotterdam. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bethel', Reynier de Graefweg te Delft, bezoek aldaar maandag- en dinsdagavond van 19.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woensdag 4 oktober a.s. op de Algemene Begraaf plaats, Geestweg te Naaldwijk om 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van bovengenoemde begraaf plaats. De Heer is mijn Herder. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde Hendrika Elisabeth Kool weduwe van Klaas Dijk op de leeftijd van bijna 70 jaar. Mede namens verdere familie: G. Salzmann-Dijk 's-Gravenhage: Papendrecht: Curagao: Salzmann A. Dijk E. Dijk-Wieringa Klaas-Anton, Riekeline, Karoline J. Dijk J. H. Dijk-de Kroes 's-Gravenhage, 29 september 1972 Meleonstraat 120 Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Bautersemstraat 1 bij de Loosduinsebrug (West einde). Bezoek maandag van 1617 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 3 oktober om 10.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat te 's-Gra- venhage-Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Rozenburg: Amsterdam: J. A. Friele C. F. L. Friele H. J. Friele-Andriese A. Friele B. H. Friele A. J. Friele-Kok M. Friele G. Friele-v. d. Wal J. Friele C. J. Friele-Ferwerda J. E. W. Ansingh In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Hendrika Elisabeth Kool weduwe van Klaas Dijk op de leeftijd van bijna 70 jaar. 's-Gravenhage: H. M. Middelraad-Kool P. Middelraad De Meern: J. Kool Bilthoven: H. Kool I. Kool-Agoston 's-Gravenhage: A. M. Dijk-Kool E. Dijk 's-Gravenhage, 29 september 1972 „Jezus, uw verzoenend sten-en, blijft het rustpunt van ons hart". Op vrijdag 29 september overleed, toch nog on verwacht, onze lieve Broer, Zwager en Vriend Roelof 1 iele echtgenoot van M. H. M. Friele-Wientjes in de leeftijd van 53 jaar. Hillegom: H. Friele 's-Gravenhage: Amsterdam: De rouwdienst begint op woensdag 4 oktober a.s. om 13.00 uur in het kerkgebouw van de N.P.B., Kerkstraat te Brielle, waarna de crematie plaats vindt in het crematorium aan de Maeterlinck- straat te Rotterdam-Zuid. Na een kortstondige ziekte nam de Here tot Zich. onze lieve Moeder cn Grootmoc- Janlje van der Laan- Zeeff sinds 14 december 1954 we duwe van Gerard van der Laan. In de gezegende ouder dom van bijna 90 Jaar. 'Bij U mijn Koning cn mijn God verwacht mijn ziel een heilrijk lot'. Haren (Gr.l: E. van der Laan Nw. Amsterdam: J. Visscher- van der Laan H. Visscher Woudrichera: R. van der Laan T. P. van der Laan van Hoven De begrafenis 2al D.V. plaats hebben te Warffum op woens dag 4 oktober vanuit "Pro- Rege". Gelegenheid tot con doleren aldaar van 1.001.30 uur. Aanvang rouwdienst 1.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 2 uur. Liever geen bezoek aan huls. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoonde behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt* De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver- Heden overleed toch nog onverwacht. onze lieve Schoonzuster en Tante Catliarina ElisabeÜi Frauenfelder in de ouderdom van bijna 93 Jaar. Uit aller naam: W. G. F. Frauenfelder. 's-Gravenhage, 1 okt. 1972. lorr.-adres: Zweelostraat 110. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard ln het rouwcentrum 'Supre- mi Honores', Barentszslraat 50. Bezoek van 2—4 uur. De teraardebestelling is be paald op woensdag 4 oktober om 11.00 uur op de begraaf plaats 'Nieuw Eykenduynen' aan de Kamperfoellcstra.it. Vertrek vanaf het rouwcen trum om 10.45 uur. Als u - en anderen - last hebben van uw voeten, zit er iets goed fout dan hebt u zweetvoeten, dan moet u beslist Noxacorn Voetspray gebruiken. Voeten die transpireren ruiken onaangenaam en ze vernielen uw schoeisel. Noxacorn Voetspray stopt de transpiratie, houdt uw voeten droog en fris. Zo hebt u geen last meer van zweetvoeten. U niet. An deren niet. En uw schoei sel ook niet. Het kan! Met Noxacorn Voetspray, f5.95. Noxacorn*Voetspray stopt transpiratie! Veronica Draai die radioknop maar eens de andere kant op. Van 192 meter naar 538 meter, Juist. Daar zit VERONICA. Zonder storing. Met een geweldig, vol geluid. Voor héél Nederland. En met nieuwe, nog betere programma's. Voor u en voor iedereen. Vol afwisseling, van uur tot uur t Is even een weet. Gewoon de andere kant van uw radioschaal. Op 538 meter.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16