10 klerk A of adjunct-commies REPRESENTATIEVE SECRETARESSE >%4 Familieberichten administratief medewerker Omdat u uw energie zo hard nodig hebt... Gemeente Rijnsburg N.V. De Christelijke Pers Het Hospitaalkerkseliip „He Hoop derde stuurman een buurtwerker 3 MAANDEN H.N. voor 5,- als u zich NU abonneert! TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 SEPTEMBER 1972 T14/K2 Tl Beppecliien enelce Bruins Slot Victor en Amsterdam. 29 september Gllphoev# 948 Tijdelijk: Camperstraat 17 Met grote dankbaarheid aan God geven vrtj kennis van de geboorte van onze Zoon en ons Broertje Istvan Martha Cabrlella Utrecht. 29 september 1972. Hendrik Tollensstraat 20. TCHTHUS' Hartelijk dank aan allen die de 16e september door hun gelukwensen, bloemen, enz. voor ons tot een on vergetelijke dag hébben ge maakt. Emmen, september 1972. E. Koops E. K. Koops-Pot Met vreugde deel ik u mede, dat op D.V. 6 oktober 1972 het huwelijk van mijn zoon, onze broer en zwager Roel Koolma met Jessie Lise te Toronto, Canada, zal worden bevestigd door de Wel- eerw. Heer Ds. L. Tamminga in Drayton Christian Reformed Church. Toekomstig adres: 845 Albion Rd. 613 Rexdale, Ontario, Canada- Mede namens familie: W. Koolma-Torn, 's-Gravenhage: Jaarsveldstraat 167. Psalm 146 vers 5 Wij zijn verheugd u te kunnen mededelen dat onze ouders A. J. A. van der Heide en J. T. van der Heide-Louwen 25 jaar zijn getrouwd. Receptie op vrijdag 6 oktober des namiddags van 4 tot 6 uur in hotel 'De Keizerskroon', (nabij het Loo) te Apeldoorn. Albert en Maria Arianne en Anne Jetske, Christine en Teun Prins Mauritslaan 10, Apeldoorn. Met dank aan God berichten wij U, dat onze ouders en grootouders K. van Drimmelen en A. van Drimmelen-Somsen op D.V. 4 oktober a.s. 40 jaar zijn getrouwd. Rozenburg: Slikkerveer: Slikkerveer: Wapenveld: Rotterdam: Joop en Gus Heieen en Ad Trudie en Gert Anneke en Hans Gina en Wim en kleinkinderen. Rotterdam-23, september 1972. Ooltgensplaathof 73 'Zuiderparkflat'. Wij hopen dit feit in familiekring feestelijk te vieren. Op 13 oktober 1972 hopen onze ouders en grootouders A, Hazenoot J. Hazenoot-Bedijn de dag te herdenken waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden Hun dankbare kinderen: Joop - Wim Piet - Greet Conny - Luyt Arent - Ciska en kleinkinderen Noordwijk, 30 september 1972. Van Hardenbroekweg 13. Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 13 oktober a.s. van 17.0019.00 uur in Hotel Restaurant Mikedi-jo, Quarles van Uffordstraat 81, Noordwijk aan Zee. In plaats van kaarten 1932—1972 Efez. 3:14—21 Op 5 oktober a.s. hopen onze ouders en grootouders A. Imthorn en J. Imthorn-Nijgh de dag te gedenken dat zij 40 jaar zijn getrouwd. Dit te mogen vieren stemt ons kinderen en kleinkinderen dankbaar. Lisse, september 1972. Julianastraat 118. Gelegenheid voor uw persoonlijke gelukwensen op 2, 4 en 5 oktober as. dagelijks ten huize van het bruids paar. Psalm 121 Op 4 oktober 1972 zal het 40 jaar geleden zijn, dat wij trouwden. Er is gelegenheid ons en onze kinderen te fe liciteren op vrijdag 6 oktober a.s. in 'De Blije Werelt' te Lunteren, 's avonds tussen half acht en negen uur. L. J. Ozinga-Gilhuis J. Ozinga Lunteren, Oranjestraat 29. 1922—1972 Dankbaar, dat het hen is gegeven en verheugd hierover hopen wij op 10 oktober a.s. met onze ouders en groot ouders: M. P. Ketting P. M. J. Ketting-Reijs de dag te herdenken, waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Een leder, die hun vreugde wil delen is van harte wel kom op de receptie, die op dinsdag 10 oktober a.s. ge geven wordt in 'PANTUCKY' aan de Savornin Lohman- laan 1. alhier van 17.00 uur18.30 uur. De 'SCHAKELS' Han en Ida Nel en Emile Suus en Cor en kinderen 's-Gravenhage, 30 september 1972. Hollanderstraat 63-11. Onze ouders en Grootouders S. H. A. Verbrugge N. Verbrugge-Leijdekker hopen D.V. op woensdag, 11 oktober 1972 de dag te gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. B. Verbrugge A. P. A. Verbrugge-v. Ettinger G. Verbrugge B. Verbrugge-Harten S. H. A. Verbrugge-Harten K. Verbrugge-v. Rooden en kleinkinderen Rotterdam. 30 september 1972 Teldersweg 3 Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 14 oktober van 3 tot 5 uur in de Jeugdzaal van de Vredevorstkerk. Wilgenplaslaan 200. 11 oktober afwezig. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer R. Friele In leven medewerker van onze controllersdienst Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd mede werker en collega. De crematie zal plaatshebben op woensdag 4 ok tober a.s. om 15.00 uur in het Crematorium aan de Maeterlinckweg te Rotterdam-Zuid. Directie en personeel AKZO ZOUT CHEMIE N.V. Locatie Rotterdam Rotterdam, 29 september 1972. Door zijn Hemelse Vader thuisgehaald onze lieve Man, Vader en Grootvader Gerrit Jan Heersink op de leeftijd van 87 jaar Aalten: G. Heersink-Geurkink J. Heersink G. G. Heersink-Obbink J. B. Oberink-Heersink F. A. Oberink J. D. Heersink C. J. M. Heersink-Mons G. H. Heersink A. Heersink-Meijer G. J. Heersink I. Heersink-Paul G. Heersink en kleinkinderen Kimberly (Z.-Afr.): Blenheim (Canada): Toronto (Canada): Aalten, 29 september 1972. Ludgerstraat 47 'Beth-San'. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 3 ok tober a.s. op de begraafplaats 'Berkenhove'. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden om 2 uur in de Westerkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 'Irene'. „Mijn genade is u genoeg". Geheel onverwacht heeft God in Zijn heerlijk heid opgenomen onze lieve zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Cornelis van der Hout weduwnaar van Aaf je Dijkshoorn, eerder weduwnaar van Jannetje Koppenol, op de leeftijd van 69 jaar. 's Gravenzande: C. van der Wei-van der Hout C. van der Wel Naaldwijk: N. S. Solleveld-van der Hout A. Solleveld en kleinkinderen 's Gravenzande, 29 september 1972 Molenstraat 23 Bezoekuren zaterdag 30 september van 15.00- 17.00 uur en zondag 1 oktober van 19.30-21.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 2 ok tober a.s. om 13.30 uur in de aula van de alge mene begraafplaats te 's Gravenzande, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Komt treên wij dan bemoedigd voort in vast vertrouwen op Zijn woord! Hoe moeilijk ons de weg ook schijn', het eind zal zeker zalig zijn. Gezang 196:5 Heden is van ons heengegaan, onze lieve schoon zuster en tante Hendrika Margaretka Kloek op de leeftijd van 88 jaar Uit aller naam: T. Kloek Laren (N.-H.), 29 september 1972. Correspondentie-adres: Zwanenkade 92. Krimpen aan den IJssel. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Noordwal 44 te Leerdam, de rouwkamer is iede re dag geopend van 18.30 tot 19.00 uur. De ter aardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 3 oktober a.s. des voormiddags te 11.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Leerbroek, vanuit het ge bouw 'De Schakel', aldaar. Geen bloemen. De Here nam uit ons midden weg mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Helena Christina van Kempen-Uding op de leeftijd van 75 jaar. Zij wist wat Gods leiding in haar leven betekende. 's-Gravenhage: M. J. van Kempen Leeuwarden: J. C. ter Steege-van Kempen G. ter Steege Gorinchem: E. H. Boudestein-van Kempen W. J. Boudestein en kinderen 's-Gravenhage: I. M. van Kempen Vleuten: R. J. van Kempen M. L. van Kempen-Harteveld en kinderen 's-Gravenhage, 28 september 1972 Riouwstraat 69. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Bautersemstraat 1 bij de Loosduinsebrug (West einde). Bezoekuren zaterdag en zondag van 12.0013.00 uur. De dienst van woord en gebed zal worden gehou den maandag 2 oktober om 13.45 uur in de Duinzichtkerk, Van Hogenhoucklaan, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op Oud Eik-en-Duinen. Laan van Eik-en-Duinen 38, ongeveer 15.00 uur. Heden heeft de Here na een kortstondige ziekte uit ons midden weggenomen, mijn lieve Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa Johannes Pieter Valkenburg echtgenoot van Lourina Schouten in de leeftijd van 71 jaar. L. Valkenburg-Schouten H. Marges-Valkenburg A. Marges Richard en Joke Maasland. 29 september 1972 Prinses Irenelaan 20 Geen bloemen. De overledene staat opgebaard in een der zalen van „De Magneet" bij de Gereformeerde Kerk. Aldaar is gelegenheid tot condoleren op maandag 2 oktober des avonds van 7.308.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben vanuit „De Mag neet" op dinsdag 3 oktober des namiddags om 2.30 uur op de algemene begraafplaats te Maas land. VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Bij de afdeling Financiële Administratie kan worden geplaatst een die zal worden belast met de volledige cursisten- administratie van de Vrije Leergangen en van de lerarenopleiding VL/VU. Bovendien zal hij inlichtingen, zowel mondelinge, telefonische als schriftelijke, dienen te verstrekken over deze studies. Voor deze functie gelden de volgende eisen middelbare schoolopleiding praktijkdiploma boekhouden redactionele vaardigheid goede contactuele eigenschappen leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Salarisgrenzenƒ1.085.- - f 1.319.- bruto per maand. Aanstelling boven het minimum is mogelijk. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. AOW/AWW premie behoeft niet te worden betaald. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding V3n vacaturenummer 011-1712, worden met belang stelling tegemoet gezien door het Hoofd van de Onderafdeling Werving, Selectie en Personeelszorg, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. Staat u er wel eens bij stil dat er in uw „lichaamshuishouding" door allerlei invloeden en veranderingen vrij gemakkelijk tekórten kunnen ontstaan? Aan mineralen, aan ijzer vooral? Het gevolg daarvan is het overbekende gevoel van futloosheid en gedeprimeerdheld. Maar... als u dat gevoel onderkent, dan kunt u er ook iets aan doen. Door elke dag een gul glas Pleegzuster Bloedwljn te drinken - een krachtwijn die mineralen en andere versterkende stoffen bevat, waardoor uw weer stand wordt verhoogd en het gevoel van levenslust en fitheid wéérkeert Het drinken van een glas Pleeg zuster Bloedwljn is van oudsher een zeer goede gewoonte. Verkrijgbaar bij uw drogist of apotheker. Pleegzuster Bloedwijn voor dat fijne gevoel van fitheid Na een kortstondige ziekte nam op 28 september 1972 de Heere tot Zich in de hope des eeuwigen levens onze ge liefde Broer. Zwager en Oom Arend van der Stouwe op de leeftijd van 73 Jaar. echtgenoot van Jentje van der Stouwe. Den Helder: J. van der Stouwe P. van der Stouwe- van Veen Meppel: H. van der Graaf- van der Stouwe Den Haag: L. Keizer T. Keizer- van der Stouwe Meppel: E. Meppelink A. Meppelink- van der Stouwe De begrafenis zal plaatsvin den op dinsdag 3 oktober. Aanvang der rouwdienst 13.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Zwartsluis. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de Ned. Herv. kerk te Zwartsluis. Heden werd door de Here uit onze familiekring weg- Senomen onze Zwager en om Harm Stam geliefde echtgenoot van Aiberdlna Smid. Driehoek-Ommen, Ov. Bergenthelm: T. Smid-Kroon Veendam: D. de Wit H. de Wlt-Smld Neven en nichten Voor de deelneming betoond na het plotseling overlijden van onze lieve Broer. Zwager en Oom Wijnand Rijsdam Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, plotseling uit ons midden weg onze geliefde zorg zame Man en Pappa, onze Zoon, Behuwdzoon, Broeder, Zwager en Oom Arie Pronk echtgenoot van Adriana Verkade op de leeftijd van 39 jaar. Monster: A. Pronk-Verkade Lenie Nellie Anja en verdere familie. Monster, 29 september 1972 Ericastraat 13 Gelegenheid tot condoleantie van 35 uur en van 79 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 3 oktober a.s. des namiddags 2 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Monster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. U zullen, als op Mozes' beê, Wanneer uw pad loopt door de zee, Geen golven overstromen. Psalm 68 11 Heden nam de Heere van ons, door een droevig ongeval, onze lieve Vader, Groot- en Overgroot vader, Broer, Zwager en Oom Johannes Zuurmond weduwnaar van Martina Taal in de ouderdom van bijna 86 jaar. Mede namens verdere familie: K. Zuurmond. Scheveningen, 29 september 1972 Oesterstraat 21 Condoléancebezoek van 24 en van 79 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 3 oktober te 11.15 uur in het vergaderlokaal van de Gereformeerde Gemeente (ingang Keizer straat 179), waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 12.30 uur. Heden nam de Here tot Zich. na een langdurig ziekbed, mijn lieve Man. onze zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader. Broeder, Be- huwdbroeder en Oom Reindert Slootweg in de ouderdom van 78 jaar. Oegstgeest: H. Slootweg- Ouwehand Katwijk aan Zee: J. Slootweg C. M. Slootweg- Martijn Lenne. Anneke en Tineke Duizel: L. Zaalberg-Slootweg W. Zaalberg Rein-Jan en Marike Capelle a.d. IJssel: W. Slootweg en verdere familie. Oegstgeest. 28 september 1972, Ballstraat 12. De rouwdienst is bepaald op maandag 2 oktober a.s. om 12 uur in de „Groene- of Willlbrordkerk" te Oegst geest, waarna de begrafenis zal plaats vinden. AB DE BROUWER Werken met SCHUIM- PLASTIC Verassende mogelijkheden vu schuimplastic als materiaal voor de moderne handenarbeid. Aanwijzingen en suggesties voor Interessante werk stukken. surprises en versieringen Met foto's en tekeningen Verkrijg baa» in de boekhandel Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor het medeleven en dê bëlangstelling betoond na het over lijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Klaas van Beelen Katwijk aan Zee, september 1972 Fam. Van Beelen Sluisweg 28. Voor de vele blijken van medeleven ons betoond, na het overlijden van ons geliefd dochtertje en zusje Bea Zwaan betuigen wij aan allen onze oprechte dank. In het bijzonder zeggen wij dank aan ds. v. Halsema voor de geestelijke bijstand, dr. Louwerse, tandarts Kleen en doktoren en verplegend personeel van het Rotterdams Zeehospitium voor de medische behandeling, en begra fenisonderneming C. v. d. Plas voor de goede verzorging van de begrafenis. Fam. R. Zwaan Hoornselaan 279. 'Katwijk aan Zee, september 1972. Sollicitanten worden opgeroepen voor de functie van: ten kantore van de gemeente-ontvanger/administrateur van het water leidingbedrijf. Vereist: Mulo-diploma en praktijkdiploma boekhouden of studie hier voor. Enige ervaring in op een zodanig kantoor voorkomende werkzaam heden strekt tot aanbeveling. Het ligt in het voornemen deze functio naris bij een leeftijd van 23 jaar of ouder aan te wijzen als waarnemend gemeente-ontvanger/administrateur van het waterleiding bedrijf. Salaris: Klerk A 825,— tot ƒ1.124,— per maand. Adjunct-commies 899,— tot ƒ1.319,— per maand. Sollicitaties binnen 14 dagen na deze oproep in te zenden aan de burgemeester, p/a Kerkstraat 30, Rijnsburg. zoekt voor haar directie-secretariaat, wegens pensionering van de huidige, een die de Nederlandse taal beheerst, uitnemend stenografeert en typt en gevoel heeft voor het systematisch bijhouden van het directie-archief. Zij moet in staat zijn vergaderingen te notuleren. P.G. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerkster met erva ring. We denken aan een leeftijd van plm. 40 jaar. Brieven te richten aan de Directie van de Christelijke Pers, Postbus 859, Amsterdam. heeft op korte termijn plaats voor een Vereist: diploma S.V.V., of stuurman G.H.V./K.H.V. (mits bekend met zeevisserij). Maximum leeftijd 30 jaar. Geboden: gage afgestemd op koopvaardij; verlofregeling 3 weken uit, 1 week thuis. Sollicitaties aan het sekretariaat: Koopmansbeurs, Damrak 62a, Amster dam. Telefoon 020-24 44 43. De STICHTING WIJKCENTRUM WHEERMOLEN te PURMEREND, aangesloten bij de N.B.V., vraagt voor spoedige indiensttreding ten behoeve van het welzijnswerk in een bijna gereed gekomen woonbuurt met circa 3.500 gezinnen. Van deze funktionaris wordt gevraagd dat hij of zij onder ver antwoordelijkheid van het bestuur de reeds op gang zijnde processen begeleid en verder medewerking ver leend aan al die aktiviteiten van de bewoners, die ge richt zijn op de goede woon- en leefsfeer in de wijk. VEREISTEN: Diploma sociale academie. Enige ervaring in opbouwwerk. Goed teamworker. Bereidheid tot het ondergaan van een psychologische test. GEBODEN: Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, konform de LOAC-regeling. Medewerking bij het vinden van woonruimte. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven te richten aan het sekretariaat der stichting, Meteorenweg 614 te Purmerend. Telefoon: (02990)-26118. (Geldig tot 1 oktober 1972) Ik abonneer mij met ingang van 1 jan. 1973 op het weekblad Hervormd Neder land 16,- per half Jaar en behoef als entree-reduktie voor de nog te verschij nen nummers ln 1972 slechts 5,- te betalen. Ik ontvang dan eveneens het gezins nummer en het aantrekkelijke kerstnummer. OVER DE BETALING WACHT IK UW BERICHT AF NAAM: ADRES: PLAATS: TELEFOON: Knip deze bon uit en verstuur hem !n een envelop. U behoeft GEEN POSTZEGEL te plakken als u zo adresseert: HERVORMD NEDERLAND ANTWOORDNUMMER 1776 DEN HAAG

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22