door overmaking van f 8,50 op girorekening 853546 van de Grolsche Bierbrouwerij N.V, Enschede, onder vermelding 'Sch.' Etiketten en delen daarvan kunnen voor dit doel niet worden gebruikt Aangezien het papier voor deze kaarten speciaal moet worden aangemaakt; zullen ze tegen eind oktober worden verzonden, eveneens franco in een kartonnen koker. Cen juweel van een boekje. 'Over Cartografie' Een boekje, klein van omvang maar groot van reikwijdte, omvattende op 48 pagina's in een stijve band van groen boekbinders linnen met goudstempeling, formaat 18 x 18 cm, een inleiding door F.W.Michels en G.E.K.Brummer tot de veelzijdige kunde en kunst van het kaartenmaken (geschiedenis, werkwijzen, kaartsoorten etc) met een groot aantal illustraties en reproducties in zwart-wit en kleur van delen van oude kaarten. Het wordt U franco thuis gestuurd na overmaking van f 6.25 (kostprijs plus verzendkosten en B.T.W.) op giro 853546 van de Grolsche Bierbrouwerij N.V, Enschede, onder vermelding 'cart'. Zij die geregeld de Grolsche panoramakaarten bestellen zullen van die kaarten door dit boekje nog meer plezier hebben. Wilt u een reproductie van deze kaart, perfect gedrukt op hxe-vergépapier? Deze keer in twee formaten. Formaat 48 x 45 cm. Doe dan in een envelop een briefje met Uw naam en adres en de naam van de kaart 'Scheveningen'. Voeg daarbij 5 stukken van Grolsch-etiketten, waarop de G van Grolsch voorkomt Van het etiketje van een beugelfles kuntU de G zo afscheuren; van een pijpje (waarin precies hetzelfde verse Grolsch) zult U het etiket eerst moeten afweken. Bent U geen Grolschdrinker en niet van plan dat te worden, sluit dan in plaats van stukjes etiket 5 geldige niet-vastgeplakte postzegels van 35 cent in. Plak de envelop dicht, frankeer met een postzegel van vijfendertig cent en adresseer aan Grolsch, Postbus 55, Enschede De kaart wordt U dan in een kartonnen kokertje franco thuis gestuurd. De eerder uitgegeven reproducties zijn voorlopig niet meer verkrijgbaar. Formaat 95 x 85 cm. Deze kaart, door het grote formaat bij uitstek geschikt als wandversiering voor U zelf en voor relaties die Scheveningen en Den Haag een goed hart toedragen, om als tijdverdrijf in te kleuren enz, is uitsluitend verkrijgbaar

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14