de verpleging cvtv jouw helpende handen voor ZIEKENHUIS !IAId:1ilJ?IJ!4;lllldBUmüi*LHaH Tussen het stro-karton van Oost-Groningen bloeit de maatschappelijke dienstverlening a) een eerste verpleegkundige A b) een waarnemend eerste verpleegkundige c) een verpleegkundige Christelijk Verpleegtehuis Hilversum Dr Mr W. VAN DEN BERGH-STICHTING wijkverpleegkundigen Gemeentelijke Geneeskundige J en Gezondheidsdienst Amsterdam waarnemend hoofdverpleger ..De Rustenburg HOOFDVERPLEEGSTER A HETGROENEKRUIS Rotterdam hoofd- wijkverpleegkundige j maatschappelijk werk(st)er Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Oostelijk Groningen hoofd van de verpleging fysiotherapeut(e) IVereniging Het Ziekenhuis"-Velp CGIdJ NACHTVERPLEGENDE Een pijltje in Trouw schiet vaak raak TROUW/KWARTET ZATERDAG 30 SEPTEMBER 1972 T10/K10 Binnenkort wordt de laatste afdeling van ons nieuwbouw ver pleegtehuis voor somatisch zieken in gebruik genomen. In verband hiermee is er plaats voor Belangstellenden worden uitgenodigd voor een vrijblijvend bezoek aan ons verpleegtehuis. Hiervoor kan telefonisch (02150-5 22 46, toestel 118) een afspraak worden gemaakt. Sollicitaties kunt u richten aan de direktrice. Paulus van Loolaan 21 (Postbus 163) HILVERSUM Instituut voor verpleging en reactivering. Aan helpende handen is in de Dr Mr Willem van den Bergh- Stichting altijd behoefte. In onze Prot. Chr. Inrichting hebben geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen hun thuis. Ze wonen er fijn aan de voet van de duinen, dichtbij het strand. Met alle hulp en toewijding worden ze begeleid. We geven ze een aangepaste opvoeding, aangepast werk. een aangepast leven. Maar... om dit werk goed te kunnen blijven doen, hebben wij jouw helpende handen nodig. Ons werk vraagt een volledige inzet, maar geeft ook erg veel voldoening. Ben je 16 jaar of ouder? Heb je een MULO/MAVO- of een INAS-dipIoma? Uitstekende basis voor een Z-opleiding. Met minimaal twee jaar vervolgonderwijs als vooropleiding kan je de ZAopIeiding volgen. Lijkt het je wel wat? Pak dan de telefoon of schrijf ons even.Wij sturen je dan verdere informatie. Daarna kunnen we als je dat wilt, een afspraak maken om eens een dag - op onze kosten natuurlijk - bij ons te komen. Je bent hartelijk welkom. Zwartcweg 20, Noordwijk-Binnen, telefoon (01719) 5941. Wij vragen enige Zij worden opgenomen in ons team van 18 specialisten kinder- hygiëne. De werkzaamheden zijn dan ook gericht op het houden van konsultatiebureaus en het doen van huisbezoeken ten behoeve van kleuters en zuigelingen. Het rechtspositiereglement van de kruisverenigingen wordt van toepassing. Daarnaast kennen wij een aantrekkelijke regeling ter vergoeding van bijkomende kosten. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Vereniging "Het Groene Kruis", Zomerhofstraat 71, Rotterdam- 3004. Telefonische inlichtingentel. 67 11 22, toestel 295. Bij de afdeling Volksgezondheid van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst van Amsterdam kan worden geplaatst een verpleeg kundige in de rang van Deze medewerker, bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar, zal onder meer worden belast met het epidemiologisch onderzoek bij voedselvergiftigin gen, verder zal hij de hoofdverpleger A moeten assisteren bij werkzaam heden van epidemiologische aard. het diploma A Ziekenverpleging. Zij, die buiten dit diploma nog enige kennis van infectieziekten, goede contactuele eigenschappen en ervaring op organisatorisch gebied hebben, genieten de voorkeur. Salaris: Volgens de landelijke salarisregeling voor verplegend personeel. Vakantietoelage: 7%. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de Gemeente. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit- van de selectie. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van deze adverten tie worden gezonden aan de wnd. Directeur van de Dienst der Gemeen telijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam-Zuid, onder vermelding van no. Y 1623. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer L. Stoutjes- dijk, hoofdverpleegkundige A bij bovengenoemde afdeling. Nieuwe Achtergracht 100, Amsterdam (telefoon 020-915111, toestel 370 of 374). STICHTING ROTTERDAMSE VERPLEEGHUIZEN Mathenesserlaan 500, Rotterdam Op 1 december a.s. gaat het huidige hoofd van ons verpleeghuis voor somatisch zieken (126 bedden) met pensioen. Welke verpleegster met diploma ziekenverpleging A leidinggevende capaciteiten (eventueel met of studerend voor staf opleiding) Pos. Christ, levensovertuiging wil hiervoor in de plaats komen in de rang van Zij kan naast het salaris voor deze rang volgens rijksregeling rekenen op uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden o.a. waardevaste pensioen regeling een prettige werkkring met een grote mate van zelfstandigheid. Sollicitanten gelieve hun brieven te richten aan de direktie van de Stich ting op bovenstaand adres. Teelfonische inlichtingen worden verstrekt door Zr. G. C. A. v. d. Veen. Telefoon 010 - 25 10 06. Wij vragen ter uitbreiding van onze huidige staf een die in teamverband met de reeds aanwezige hoofdwijkverpleeg- kundigen de begeleiding op zich gaat nemen van een aantal wijkverpleegkundigen, verpleegkundigen in de wijk en zieken- verzorgsters. J Wij verwachten van haar inzicht in de nieuwe ontwikkelingen in de gezondheidszorg en de bereidheid aan de uitvoering hiervan mede gestalte te geven. Gewenst een hogere verpleegstersopleiding. Het nieuwe rechtspositiereglement van de kruisverenigingen X wordt van toepassing. Daarnaast bieden wij een aantrekkelijke regeling ter vergoeding van bijkomende kosten. Sollicitaties te richten aan Afd. Personeelszaken van de Vereniging X "Het Groene Kruis", afdeling Rotterdam, Zomerhofstraat 71, Rotterdam-3004. Telefonische inlichtingentel. 67 11 22, toestel 295. 4 4 Een logische zaak, vinden wij, in een gebied dat een nogal negatieve bekendheid heeft gekregen door het strokarton en het niet meer zo frisse oppervlaktewater, door de werkloosheid en de smeerpijp. Dat er dus hard gewerkt moet worden aan het welzijn van de mensen die hier een bestaan moeten vinden, is duidelijk. Wij doen dat dan ook. Wij, dat zijn de 900 medewerkers van onze Stichting, die zich erg betrokken weten bij het wel en wee van dit stukje Nederland. Juist door deze betrokkenheid zijn wij vanaf november 1969 bezig met algemeen maatschappelijk werk, gezinsverzorging, opbouwwerk in bijzondere situaties te Winschoten, peuterspeelzaalwerk en open bejaardenwerk. Een gloednieuw gebouw in Winschoten is het centrale punt van deze aktiviteiten voor de regio. Aktiviteiten overigens, waarbij we nog best de enthousiaste inzet kunnen gebruiken van een voor de sektie algemeen maatschappelijk werk. Vereist is het diploma Sociale Academie/diploma H.S.A. Het salaris is volgens de C.O.A.M.-regeling en bedraagt van f 17.506,17 tot f 25.651,25, inclusief 7% vakantietoeslag. Als u meer wilt weten over ons, over het werkgebied in het algemeen en uw funktie in het bijzonder, aarzel dan niet kontakt op te nemen met D. van den Berg, koördinator. Hij zal u graag volledig inlichten. Telefoon (05970) 52 62. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de koördinator van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Oostelijk Groningen, Kloosterlaan 7 te Winschoten. Het protestants-christelijk „De Lichtenberg"-Amersfoort roept sollicitanten op voor de funktie van wegens de benoeming van de huidige funktionaris tot direk trice elders. Rang: hoofd verplegende A. Funktie-inhoud: koördinerende en organisatori sche werkzaamheden op het ter rein van de verplegingsdienst en waarneming bij afwezigheid van de direktrice. Opleiding: vereist is het diploma voortge zette opleiding. Ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling. Gegadigden dienen bereid te zijn zich te onderwerpen aan een psycho-technisch onderzoek. Sollicitaties te richten aan de direktrice, Utrechtseweg 160, Amersfoort, tel. (03490) 18341, toestel 221, bij wie tevens inlichtingen kunnen worden ingewonnen. "bethel" Bij Bielefeld (een stad gelegen in het Duitse Teutoburgerwoud) ligt het instituut "Bethel", waar onge veer 3000, zowel psychiatrische als epilepsiepatiënten zijn gehuisvest. Voor de verpleging en verzorging van deze patiënten bestaat drin gend behoefte aan mannelijke en vrouwelijke verpleegkundigen in bezit van diploma A of B of Z Zij, die niet over één van deze diploma's beschikken, kunnen in "Bethel" komen werken als verpleeghulpen "Bethel" ligt ongeveer 150 km van de Nederlandse grens en is met de trein vanaf Amersfoort in 3V2 uur te bereiken. Reiskosten worden 2x per maand vergoed. Vrije dagen worden zo geregeld, dat men ten minste 1x per maand een lang weekend heeft. Verzoeken om informatie kunt u aanvragen via reclame-adviesbu reau Interpublica n.v., Postbus 1, Enschede, telefoon 05420 - 26450* toestel 14. Het Ziekenhuis te Velp (Gld.) Hef ziekenhuis te Velp kwam verle den jaar gereed. Het is een modern nieuw ziekenhuis, waar 250 patiën ten opgenomen kunnen worden. Op korte termijn is hier plaats voor een De taak zal betaan uit klinische en poliklinische werkzaamheden op een modern ingerichte afdeling, waar o.a. ruime mogelijkheid is voor hydrotherapie. Het salaris kan in nader overleg bepaald worden. Nadere inlichtingen over deze funk tie kunt u inwinnen bij de heer H. M. M. Laurensse, hoofd afdeling fysiotherapie, die telefonisch te be reiken is onder nummer: (08302)- 5841, toestel 114. Sollicitaties moeten gericht worden aan de Directeur-Geneesheer van het ziekenhuis op onderstaand adres elefoon (08302) 584L prot. chr. verpleeghuis voor bejaarden en langdurig zieken - amsterdam nieuwe herengracht 143, telefoon 020-24.11.06 Wij zijn een klein verpleegtehuis, met een kapaciteit van 60 bedden, dat maakt de sfeer aantrekkelijk en het werken plezierig. Wij zoeken per 1 december a.s., of iets eerder een in de rang van le verpleegster. Werktijd: op full-time basis, 10 nachten, 4 nachten vrij. Wij denken aan een gediplomeerd verpleegster die graag in een zelfstandige funktie wil werken en die in staat is de leerlingen in ons tehuis tijdens de nachtdienst te begeleiden. Eventueel is een ruime kamer met serre beschikbaar. Sollicitaties kunt u richten aan de direktrice, Zr. F. A. Th. Brumsma, die ook graag bereid is over deze aantrekkelijke funk tie nadere informaties te verstrekken. U kunt haar eventueel ook 's avonds bellen onder nr. (020) - 79 99 52. .-V' v - 'v-

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10