2» Kersen Jonge goudse V Ae 3?® i»2?® Achterham Chiquita Bananen Ae Babyluiers Kom en Win met )romptfW> l!9 ÜO Choc, pastilles Magere runder lappen A* VS5 FAMILIEBERICHTEN 500 gram.3/ Nibb-it Vlindersnacks reuzepot 200 gram Schuurpoeder 55 49 1!' 1? 2?'2. Cfl Fijnproever NasiGoreng Rioja tinto 1 V Roomboterkoek 500 gram JIJ Borstlappen Runderlappen albert heijn Luncheon Meat Kalbsleberwurst Golden Delicious kilo Beurré Hardy Taugé 11/2kilo kilo Unox Koninginnesoep Babyluierslips l?5 TROUW/KWARTET DONDERDAG 21 SEPTEMBER 1972 5 oktober a.s. hopen onze Oirders, Schoonouders en Grootouders Jasper van Winkel Margretka van Winkel-Borreman hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Cor en An Bep en Joop Jasper, Joke en Margreetje Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 29 september a.s. ■van 19.0020.00 uur in het Nutsgebouw, v. d. Endelaan, Hillegom Hillegom, 21 september 1972. Derde Looste rweg 74. Door een droevig ongeval is plotseling van ons weggenomen onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Lena van der Gijp op de leeftijd van 66 jaar. Slikkerveer: W. van der Gijp A. van der Gijp- van den Hoek A. de Gelder-van der Gijp J. de Gelder Krimpen a/d IJssel: Zwijndrecht: C. van der Gij p-Meijdam neven en nichten Slikkerveer, 20 september 1972. Corr.-adres: Oranjestraat 95. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. „Goede Herder Kerk" aan de Burg. de Zeeuwstraat te Ridderkerk, zaterdag 23 sept. a.s., aanvang 13.15 uur; waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 14.00 uur op de Oude Begraaf plaats „Rusthof te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Psalm 91 vers 1 Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jan Spaanderman op de leeftijd van 58 jaar. Noordwijk: D. Spaanderman P. J. Spaanderman-den Boer W. Spaanderman P. Spaanderman-Koorn C. Spaanderman A. Varkevisser-Spaanderman Zwanenburg: G. Spaanderman C. Spaanderman-Muris Noordwijk: Jac. Spaanderman Noordwijk, 23 september 1972. Heden werd plotseling van ons weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broeder, behuwdbroeder en oom Gerrit de Mooij in de ouderdom van 71 jaar. Oegstgeest: P. de Mooij-Elsgeest Leiden: P. van der Steen-de Mooij W. H. van der Steen Bodegraven: J. de Ruiter-de Mooij J. G. de Ruiter Oldeholtwolde: W. de Mooij G. de Mooij-Lantrok Epe: L. P. de Mooij kleinkinderen en verdere familie Oegstgeest, 19 september 1972. Rijnsburgerweg 28. Rouwbezoek 's avonds van 7.309.00 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 23 sep tember as. om 9.30 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest, waarna de be grafenis zal plaatsvinden. „Wie in Mij gelooft zal leven" Tot onze grote droefheid is heden, na een kort stondige ziekte, nog onverwacht van ons heen gegaan mijn lieve Man, onze goede Vader en Opa Deonicius Olieman Hij bereikte de leeftijd van 82 jaar. Voorburg: A. W. Olieman-Alkemade Enkhuizen: C. J. van Ooy Voorburg: Middelburg: C. van Ooy A. W. de Vries-Olieman H. de Vries W. Verkaart-Olieman H. Verkaart en kleinkinderen Voorburg, 19 september 1972. Sonnenburghlaan 4. kamer 436. Onze dierbare overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Diakonessenhuis. Fonteynen- burghlaan. Bezoek van 11.00 tot 12.00 uur en van 14.30 tot 16.00 uur. In de aula van het Diakonessenhuis zal een rouw dienst worden gehouden op vrijdag 22 september a.s. om 13.15 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg om 14.00 uur. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer op de begraaf plaats. het is alzo, dat Hij het zijn beminde als in de slaap geeft Psalm 127:2 De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag ziekte onze lieve Vrouw, Moeder, Groot- en Over grootmoeder, Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje de Jong-Baak op de leeftijd van 70 jaar. Mede namens verdere familie: J. de Jong Moerkapelle, 19 september 1972. „Beth-San", Wilde Veenen 1. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 79 uur in „Het Statenhuys", Statenlaan 78, 's-Gra- venhage. Heden nam de Heere tot Zich na een kortstondige 23 september te 11 uur op de algemene begraaf plaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Vertrek van „Het Statenhuys' 'te 10.30 uur. 25® ±100 gram jB albert heijn met rode spaanse tafelwijn albert heijn meikof puur doosje 200 gram 158 albert heijn 250 gram Prijzen gelden van donderdag 21 t/m woensdag 27 september Geldig t/m zaterdag 23 september Doorregen 500 gram vacuum verpakt 100 gram cn blik 200 gram 89 Uit onze afdeling delicatessen t/m zaterdag Artland 100 gram 98 Franse fijne handappel kwaliteitsklasse I Geldig t/m zaterdag 23 september sappige handpeer kwaliteitsklasse I Op iedere verpakking staat een lekker recept. Doe meer met taugé. met gratis bouwplaatje voor zweefvliegtuig blik 0.46 liter 98 Speciale aanbieding Spedis zonder pit blik 425 gram 189 albert heijn extra absorberend pak 45 stuks albert heijn van 3-9 kilo of vanaf 9 kilo en meer per stuk 99 l?6 Gefeliciteerd! Een greep uit de eerste prijswinnaars van Appel Ei bij AH. HOOP wonnen o.a. De heer B. de Jong, Den Helder Mevr. J.G.Kanis-Merison, Deventer De heer H. L van Zeggeren, Amsterdam Mevr.W. Pieper-Bagnay, Groningen De heer G. C. van Raan, Harlingen Mevr. C. Embregts, Tilburg en f 500 wonnen o.a. De heer Ch. Th. Kwant, Nijmegen Mevr. T. Hoaema, Drachten D. heer J. v. Dijke, Vlissingen Mevr. C. Gelauf-Tuit, Den Haag Mej. I. v. Barkel, Breda Mevr. H. N. de Vries, Amsterdam Aan alle prijswinnaars is reeds bericht gezonden. raas ii al Jn. II Het behaagde de Heere tot Zich te nemen onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Rutger van de Kolk sedert 10 augustus 1950 weduwnaar van Jannetje ter Beek ln de leeftijd van 80 jaar. „Onze God ontfermt Zich op "t gebed'" Psalm 116 3 (berijmd) Coevorden: W. van de Kolk M. van de Kolk-Kort Spakenburg: J. Schaap-Van de Kolk G. Schaap kleinkinderen en achterkleinkind De begrafenis zal plaatsheb ben vrijdag 22 september a.s. des namiddags hall drie Algemene Bei Bunschoten. De rouwdienst vangt aan om kwart voor twee ln de Zui- derkerk. „Ik weet dat ook „mijn" Verlosser leeft!" Vanuit het Ziekenhuis te Winschoten werd mijn lieve Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Engelina Cornelia Havinga opgeroepen om de Eeuwige Woning te betrekken die haar bereid was door Jezus, haar Heiland, na een gelukkige echtvereniging van bijna 45 jaar. Zij werd geboren te Grootegast 11 februari 1896. Oude Pekela, 19 september 1972 Scheepshellingstraat 60 W. de Jonge Beilen: W. de Jonge J. de Jonge-Kuipers Oude Pekela: IJ. de Jonge H. de Jonge-Bos Oude Pekela: A. G. Jansingh-de Jonge H. H. Jansingh en kleinkinderen. Geen bloemen. Condoleren aan huis. De begrafenis is bepaald op zaterdag a.s. vanuit het Ver. Gebouw bij de Ned. Herv. Kerk. Die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen wordt om 1 uur verzocht. Heden heeft de Heere thuisgehaald onze geliefde" zuster, schoonzuster, tante en huisgenote Hendrika Terlouw in de ouderdom van 83 jaar. Fam. Terlouw Fam. van der Vorm Rijsoord, 19 september 1972. Pruimendijk 172. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 22 septem ber a.s. 12.00 uur op de Oude Begraafplaats „Rusthof" te Ridderkerk. Langs deze weg zullen wij allen, die ons hun hartelijk medeleven lieten blijken na het plotseling overlijden in Canada van onze Broer, Zwager en Oom Arie Bijsterveld en onze Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje Bijsterveld-Van Dorp heel hartelijk dank zeggen. Familie Bijsterveld Familie Van Dorp Delft, september 1972. Onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze jeugd-ouderling, de heer M. Hoekstra De wijze waarop hij zich dienstbaar gemaakt heeft, met name voor de jongeren in önze ge meente, herinneren wij ons met dankbaarheid. Wij bidden zijn vrouw en kinderen de troost van het Evangelie toe. Oosterwolde, 19 september 1972. Namens de Kerkeraad der Gereformeerde Kerk: Ds. L. van der Veer, praeses H. Winter, scriba Daar het niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te be danken voor het medeleven, betoond na het overlijden van onze geliefde Zoon, Broer en Oom Johannes Wilhelmus Jacobus Koelet zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Uit aller naam: P. A. Koelet Delft, september 1972. Daar het voor ons is u allen persoonll te betuigen voor grote belangstelling beloond na het o-"1 mijn lieve Zoon, Zwager en Oom Marinus vanl zeggen wij u langi hartelijk dank. Uw medeleven, ptf 'l schriftelijk, en uv in de rouwdienst graafplaats waren grote troost en zu' dankbare herinnei Mw. T. M. van d broers en zusteri zwagers en sch» P. neefjes en nlchU Foo J Nleuw-Vennep, sepli bllc Fir. P I', 'f Ga weal'

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18