Hogere rente voor de trouwe spaarder. Speel Appel Ei bij Albert Heijn "m De Amro Bank introduceert een nieuwe manier om te sparen. H' Elke week f50.000.- aan prijzen In iedere AH-winkel liggen deelnemingsformulieren klaar! hoofdverpleeg kundigen Koningin Wilhelniina College DOCENT NEDERLANDS medewerksters T" TROUW/KWARTET DINSDAG 12 SEPTEMBER 1972 T14 In ons nieuwe, In december 1972. in gebruik te nemen algemene verpleeginrichting voor somatisch zieken vrsgen wij met voltooide statopleiding en diploma A en B als coördinerend hootd van de verpleging. De inrichting van het gebouw is modern, terwijl een geriefelijke 2-kamerflat beschikbaar is met eigen sanitaire voorzieningen (o. a. eigen keukentie). Indien gewenst privé- telefoonaansluiting mogelijk. Wilt U meei bijzondeiheden? De directrice Zr. L Kramer is gaarne bereid deze te verstrekken en is bereikbaar: Soesterweg 535. Amersfoort tel. 03490-14050. Verpleeginrichting Tasadeqa Chr. Scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o. CULEMBORG Gevraagd, wegens het plotseling over lijden van één van de docenten, voor zo spoedig mogelijk een le graads; volledige betrekking; woning beschikbaar. Sollicitaties worden gaarne ingewacht door de rector Dr. P. J. Hoogteijling. Beethovenlaan 1, Culemborg, telefoon 03450-2702. Provincie Groningen Gedeputeerde staten der provin cie Groningen ter voldoening aan artikel 10. le lid van de Wet verontreiniging oppervlakte wateren ter kennis, dat bij hun besluit van 5 september 1972. nr. 17337/7, 10e afdeling. aan Trelleborg Rubber Fabrieken N.V. te ltoogczand vergunning is verleend tot het lozen van hemelwater, spuiwater van een koeltoren en het kondensaat van een vulkaniseerketel op het Win- schoterdlep. Deze vergunning ligt vanaf 13 september gedu rende dertig dagen voor een ieder ter Inzage op de provin ciale griffie. Martinikerkhof 12 te Groningen. Op grond van artikel 11. le lid van genoemde wet staat voor be langhebbenden tegen bet besluit lot verlening van de vergunning beroep open op de Kroon tot nan het einde van de periode van ter Inzagelegging. C7C3 \l nederlands instituut van registeraccountants vraagt voor verschillende afdelingen met goede typevaardigheid en redelijke kennis van de moderne talen. Zij moeten in staat zijn in klein teamverband diverse secretariële werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Ook gehuwde dames kunnen solliciteren. Geboden wordt een prettige werkkring in een moderne omgeving met een aantrekkelijk salaris en overeenkomstige secundaire voorwaarden. Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan het kantoor adres: Mensinge 2 Europaboulevard, Amsterdam - Buitenveldert, tel. 020-440222 Provincie Groningen Gedeputeerde staten der provin cie Groningen brengen ter vol doening aan artikel 10, le lid van de Wet verontreiniging op pervlaktewateren ter kennis, dat hij hun besluit van 5 september 1972, nr. 19203/6. 10e afdeling, aan de gemeente Zuidhorn ver gunning is verleend tot het tij delijk lozen van het afvalwater van het openluchtzwembad op het ter plaatse aanwezige slo- tennet. Deze vergunning ligt vanaf 13 september 1972 gedu rende 30 dagen voor een ieder ter inzage op de provinciale griffie. Martinikerkhof 12 te G ruilingen. Op grond van artikel 11. le lid van bovengenoemde wet staat voor belanghebbenden tegen het besluit tot verlening van de ver gunning beroep open op de Kroon tot aan het einde van de termijn van de ter inzage-leg ging. Dik van Z. te E. (16) 'Mijn vader en moeder wilden zo graag een antieke broodkast hebben. Met m'n broer en zus samen hebben we toen een rubriek advertentie in de krant gezet. Dat was een mooi feest toen ze 25 jaar getrouwd waren, m'n vader en moeder. Met als troostprijs een gave oude broodkast; Het dagblad is ook al een antiek kontaktadres. LJ De Spaar-Plus-Rekening van de Amro Bank. Een unièke spaar mogelijkheid: nèt als met een spaarboekje kunt u geld opnemen wanneer u wilt, en toch krijgt u 1 meer rente (momenteel is dat liefst 5% per jaar). Dat betekent dus over elke 1.000,- spaargeld jaarlijks 10,- extra rente. En als u plotseling geld nodig hebt, dan kunt u dat direct opnemen, zonder problemen. Bij de jaarlijkse rentebijschrijving verrekenen wij dan een retourrente van 1 over dat opgenomen bedrag, en over de rest gaat de volle 5% rente gewoon door. Voor de trouwe spaarder komt dit een stuk voordeliger uit, omdat hij echt spaart. Maar voor wie dat niet doet, voor wie geregeld kort na een inleg alweer opneemt, is deze nieuwe Spaar-Plus-Rekening duidelijk niet aantrekkelijk. Als die voordelen u aanspreken, moet u eens om inlichtingen vragen bij een van de ruim 700 Kantor co van de Amsterdam-Rotterdam Bank. Daar ligt ook een brochure klaar met o.a. een aantal verhelderende voorbeelden. De trouwe spaarder krijgt wat extra bij de Amro Bank.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16