MAAK 4% RENTE OPEEN RENTEREKENING i ii de postgiro Postgiro- bezitters: \r dab makkelijk! Familieberichten Flinke rente! Volstrekt moeiteloos pgc Automatisch kan óók Nóg hogere rente? Alles zwart-op-wit IS vreugde,] het wilds?1 Vreugde van het wildspoor TROUW/KVPARTET VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1972 T21I In de afgelopen vakantie-periode, te weten 25 juni 1972, was het 25 jaar geleden dat onze ouders Jaii Hermans en Menni Swart Wij willen nu op 22 september 1972 dit feit met elkaar vieren. Wij stellen U graag in de gelegenheid hen die dag te feliciteren en wel in de tuinzaal van de Pelgrimskerk, Van Boshuizenstraat 560, Amsterdam-Buitenveldert, tussen 16.30 uur en 18.00 uur. Clara en Bert Lida Ko en Pia Bert Jan Menno Mar greet Maarten Amsterdam, 7 september 1972. Griftstraat 34. In volle vrede is heengegaan naar zijn Here en Heiland in de leeftijd van 79 jaar mijn lieve man en onze zorgzame vader Jan Drentli in leven Dienaar van Gods Woord in de Christelijke Gereformeerde Kerken Wél gij goede en getrouwe dienstknecht, over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal Ik u zetten: ga ln de vreugde uws Heren Math. 25 23 Veldhoven: G. Drenth-Tijmes T. Drenth M. Drenth Veldhoven, 6 september 1972. Kapteijnlaan 1. In de Schootsekerk, Schootsestraat 47, Eindhoven (Strijp), zal op maandag 11 september a.s. om 12.45 uur een rouwdienst worden gehouden, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindhoven (Stratum, einde Roostenlaan, achter Animali) om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de begraafplaats. Heer: Uw naam, zo rijk van eer, ls tot onze vreugd nabij. Op Zijn tijd haalde God vredig thuis mijn innig geliefde Man, onze onvergetelijke Vader, Schoon vader en Opa Klaas Vegter ln de gezegende leeftijd van bijna 86 jaar. Rijswijk Z.H.: E. Vegter-Baggerman J. K. Vegter J. Vegter-Drijfhamer Doorn: J. C. Vegter P. Vegter-Kossen Rijswijk Z.H.: A. Vegter M. A. Vegter-Wijnvoord J. Vegter D. J. Vegter-Overgaauw en kleinkinderen Rijswijk Z.H., 7 september 1972. Waldeck Pyrmontlaan 20. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 11 september om 3 uur op de algemene begraaf plaats aan de Sir Winston Churchilllaan te Rijswijk Z.H. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.45 uur. Heden heeft de Here tot Zich geroepen onze lieve neef, broer, zwager en oom Johannes Gerhardus Oosterink echtgenoot van A. C. Smits in de leeftijd van 56 jaar. Zalig de zachtmoedigen, want zij zullen de aarde beërven Math. 5 5 Zelhem: B. W. Oosterink Zeist: E. J. Berendsen-Oosterink J. Berendsen Borculo: G. W. Oosterink A. F. Oosterink-Goettsch Amersfoort: H. J. Oosterink A. Oosterink-Homburg Zelhem: A. G. Oosterink H. Oosterink-Buunk Zeist: J. Th. Homburg-Oosterink P. Homburg Arnhem: A. M. Groenenberg- Oosterink B. Groenenberg Doetinchem: B. W. Verhey-Oosterink M. Verhey neven en nichten Ede, 6 september 1972. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maan dag 11 september a.s. te 13.00 uur op de be graafplaats te Ede. Vooraf is er om 12.00 uur een rouwdienst in de Proostdijkerk. Op 4 september 1972 eindigde het aardse leven van J. Baronesse van Knobelsdorff-Bredewout Zij was een Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder met een zelden voorkomend, onbaat zuchtig vermogen om lief te hebben. 's-Gravenhage: F. W. A. K. van Knobelsdorff J. van Knobelsdorff-Both Roermond: W. A. van Meggelen-van Knobelsdorff H. van Meggelen Soest: H. A. Z. van Knobelsdorff AL W. van Knobelsdorff-van Vuuren Drachten: W. E. van Knobelsdorff M. C. E. van Knobelsdorff-Belinfante Sassen helm: J. van Knobelsdorff J. C. W. van Knobelsdorff-Pontier Zeöst: A. C. de Zwart-van Knobelsdorff W. de Zwart Baarn: R. A. Treffers-van Knobelsdorff W. AL Treffers kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeist, Graaf Adolflaan 37. Op Oud Eik en Duinen is de overledene bij gezet in het graf van haar dierbare echtgenoot F. W. A. K. Baron van Knobelsdorff, die haar 40 jaar geleden is voorgegaan. Volstreikt enige kennisgeving 4% is een stevige rente voor zo'n gemakkelijke rekening.Want u hoeft niets vast te zetten. Géén termijnen van maanden of jaren. Gewoon overmaken of terug boeken, wanneer en hoe vaak u maarwilt.Dus geen condities en toch 4%. Zó legt u in Geld overmaken op uw rente rekening gaat net zo gemakkelijk als alle andere Postgiro-hande lingen. Hetwerkt simpelweg met de bekende blauwe girokaarten. Kijk maan PêD ï,000 10-02-1972 1.225,65 lï-03-1972 |~1.325,65 1 3 ov 100,00 9231567 DB HEER TH.O.LUCASSEN Als u b.v. denkt elke maand een vast bedrag(je) te kunnen overmaken, machtigt u gewoon (op de bekende manier) het Girokantoor. Dat zorgt dan voor automatische overboeking op uw 4% rente- rekening.'t Gemak hóudt niet opl Zó neemt u op Het is voor u van groot belang dat u een helder en compleet overzicht houdt van uw financiën. Daarom zenden wij u afzonderlijke dagafschriften van alle bij-en afboekingen op uw 4% rente rekening. In een aparte envelop. Ja! Op beleggingsrekeningen kunt u nog meer rente maken. Er is een speciale folder hierover. Vraag die aan met onderstaande bon. Doe deze b«n in een Deze rentevergoedingen komen tot stand !n samenwerking met de Postspaarbank. Noam: Straat: Plaats-. Stuur mij de folder over de 4% renterekening de folder over de beleggingsrekeningen een aanmeldingsformulier voor het openen van een postrekening. (Als u dit hokje Invult, verstuur de bon dan In een gewone envelop zonder postzegel. Adresseer deze aan: Antwoordnummer 0017.) (gewenste hokje zwart maken s.v.p.) T34F „Gij maakt eerlang mij 't levenspad bekend" Psalm 16 6 De Heere nam heden tot Zich onze lieve moeder, oma, zuster, behuwdzuster en tante Cornelia Versnel weduwe van Jan Willem van Wijnen in de ouderdom van 83 jaar. Slikkerveer: W. van Wijnen A. N. v. Wijnen-Leeuwestein Rotterdam: A. van Wijnen C. A. van Wijnen-Hortensius Rotterdam: P. C. van Wijnen kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 6 september 1972. Correspondentie-adres: Haspelstraat 14a. De overledene wordt maandag 11.45 uur opge baard in de aula op de begraafplaats te Alblas- serdam, waar gelegenheid is tot afscheid nemen. De rouwdienst wordt in de aula gehouden, aan vang 12 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Plotseling nam de Here tot Zich in Zijn heerlijk heid onze innig geliefde dochter, zuster, schoon zuster en tante Nel van der Meij echtgenote van J. de Jong op de leeftijd van 56 jaar. Gezang 27 1 en 2 „Nooit kan 't geloof te veel verwachten" Arnhem: H. v.d. Meij Canada: H. v.d. Aleij C. v.d. Aleij-Leujes Zuid-Afrika: A. Enerson-v.d. Meij Canada: J. van Hove-v.d. Meij V. J. van Hove Leiden: J. van Hove-v.d. Meij Zuid-Afrika: AL Vuyk-v.d. Aleij H. Vuyk H. Leujes-v.d. Meij E. Leujes Den Haag: C. v.d. Meij AL v.d. Meij-Brouwer Velp Gld.N. Vreken-v.d. Meij J. Vreken neven en nichten Leiden, 4 september 1972. Wijkraad II en de Evangelisatieraad van de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-West geven met droefheid kennis van het overlijden van hun ouderling, de heer J. J. de Gelder Zij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat hij voor de Kerk heeft verricht. De Here trooste zijn familie in dit grote verlies. Ds B. Rietveld Ds G. Vesseur J. Simons, scriba 's-Gravenlrage, 5 september 1972. „Nu blijf ik bij U voor altijd, God Die mij troost Die bij mij zijt." Psalm 73 9 Heden heeft de Here geheel onverwacht tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, onze lieve Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Johannes Cornelis Kollaard op de leeftijd van 44 jaar. AL A. Kollaard-van Felius Egbert Anneke en verdere familie Rotterdam, 6 september 1972 Sichemstraat 13 c De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot condole ren aldaar: vrijdagavond van 8-8.30 uur en zater dagmiddag van 3.30-4 uur en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 11 september op de begraafplaats „Oud Kralingen" aan de Kralingseweg 334, na aankomst in de ka pel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis ca. Heden nam de Heere van ons, nog onverwacht, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante Adriana Spaans-den Duik weduwe van Johannes Spaans in de ouderdom van 87 jaar. Scheveningen: J. A. Spaans J. Spaans-Twilt C. Taai-Spaans A. Taal A. Spaans Leidschendam: A. van der Toorn-Spaans W. van der Toorn kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 6 september 1972. Voornsestraat 36. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren zaterdag en zondag van 12 uur in de rouwkamer. Van Boetzelaer- laan 292. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 11 september te 12.15 uur in de Pniëlkerk, Tesselse- straat 67, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan, aankomst aldaar te 1.30 uur. Alet leedwezen geven wij kennis dat heden ten gevolge van een noodlottig ongeval is overleden ons personeelslid N. W. D. Oldhoff Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar de nabestaanden van deze gewaardeerde medewer ker. DIRECTIE REYNOLDS ALUMINIUM HOLLAND N.V. Door een noodlottig ongeval is van ons heenge gaan onze collega Nico Oldhoff ALUMINIUM HOLLAND N.V. Hierbij geven wij met leedwezen kennis dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan ons lid N. W. D. Oldhoff „Hij ruste in vrede" PERSONEELSVERENIGING 'ALEX' REYNOLDS ALUMINIUM HOLLAND N.V. Laat Hem besturen, waken, 't is wijsheid wat Hij doet Gezang 180 a vers 7 Verlangend naar haar Heiland, is na een erstige ziekte van ons heengegaan onze lieve Aioeder en Oma, Zuster, Behuwdzuster en Tante Marrigje van Vliet weduwe van Simon Johannes Weststeijn op de gezegende leeftijd van 87 jaar. Wij zijn bedroefd maar dankbaar dat wij haar zb lang in ons midden mochten hebben. Hoofddorp, J. Weststeijn Cl. C. Weststeijn-Kempenaar Abbenes, W. Alolenaar-Weststeijn C. Molenaar Woubrugge, H. Weststeijn G. Weststeijn-Weststeijn Alphen a/d Rijn, A. Baelde-Weststeijn Iz. Baelde Kleinkinderen en verdere familie Alphen aan den Rijn, 5 september 1972 Kortsteekterweg 61 Geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden zater dag 9 september op de nieuwe algemene begraaf plaats te Hoofddorp, Hoofdweg, hoek Vijfhuizer- weg. Aankomst aula 11 uur. Gelegenheid tot con doleren in de aula te Hoofddorp. Heden behaagde het de fiere pfotsellng tot Zich te nemen onze oud-voorzitter en secre taris. de heer J. B. van der Ho ff op de leeftijd van 72 jaar. Zijn liefde en trouw, zovele Jaren betoond, zij ons een blijvende herinnering. De Here geve troost in dit verdriet. Bestuur en leden van de A.R. Kiesvereniging in Dieren Dieren. 5 september 1972. irat I b:n Voor uw blijk van deelneming, ondervonden overlijden en bij de begrafenis van onze .geliefde vader, groot- en overgrootvader en broer Arie 't Hart betuigen wij U onze oprechte dank. Uit aller naam: B. A. 't Hart-Hoogendi Pernis, september 1972. Pastoriedijk 328 a. De heer V. van D, te 'e Gr. (Gepens.) "Die kleine advertenties in die speciale rubrieken van de krant las ik altijd graag. Toen zegt mijn vrouw, zet er zelf ook eens eentje, om met iemand postzegels te ruilen. Zo gezegd, zo gedaan. Het resultaat was werkelijk aardig. Want behalve een paar prachtige series, heb ik er ook nog een paar interessante kennissen bij gekregen." Het dagblad is ook voor hobbies uw besta kontakladres. 'rj 6en groot-formaat boek vo. unieke waarnemingen van bet dierenleven m bos en veld. Foto's en takat: Jaroalav Holacak U kunt méér genieten van het levenl Laat dit boek u meenemen op boeiende zwerftochten in de vrije natuur. Kijk, kijkl Het edelhert burtt in de ochtendschemering. De auerhaan voert zijn fascinerende baltsdans uit Relntje de vos is op ischt en volgt de bewegingen van daoahoe. Vogels bouwen nesten en vliegen af an aan. U ziat da diaran in hun aigan laafreiliau. maastal var van het rumoer van da mensenwereld: reeën. wolvan. baren, zwijnen, gemzen, bunzingen, marters, dassen, uilen, aalscholvers, adelaars, fazanten, buidelmezen, goudvinken enz. - heel de fauna van een van de rijkste natuurgebieden van Midden-Europa. Totaal 234 actiefoto s. Het resultaat van onvoorstelbaar geduld liefdevolle aandacht en groot vakmanschap. 4II> fAVk EEN BOEK VAN ZOMER KEUNING WAGENlf ich ngs t< to t tuu sch Ier kli ei Jh lede Ivi bi al i ulsk opt

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12