welzijns- en vormingswerk Centrum '45 een psycholoog een psychiater een maatschappelijk werker een verpleegkundige Stichting Bejaardenzorg De Rijp-Graft adj.- directrice De Mieuwijdt te Graft (N.H.) Mw B. Schokker-Abels Raadhuisstraat 15 te Graft-De Rijp Hervormde Stichting Bejaardencentrum Aalten a. een direktrice of direkteur b. een verpleegster Tubantenstraat 25 Aalten GEZINS VERVANGEND TEHUIS, voor 24 geestelijk gehandicapten, HUIZE SIEREVELD, Siereveld 12, Breda, Heusdenhout, vraagt: EEN LEIDER OF LEIDSTER met diploma verpleegkundige B of diploma Zwakzinnigenverzorging. Salaris, onregelmatigheids toeslag en vakantie, afhankelijk van de opleiding, volgens de landelijke regeling. Vragen om inlichtingen en sollicitaties kunt u richten aan de direkteur van het tehuis de heer W. van Essen, tel.: 01600-48494. Hervormd Bejaarden Tehuis Bernlef, Ancaresstraat 45, Groningen. Voor ons tehuis voor ruim 200 meer verzorging behoevende bejaarden vragen wij een STAFLID - dat in staat is de direktie bij afwezigheid te vervangen; - leiding kan geven aan de afdeling verzorging; - het in opleiding zijnde personeel kan begeleiden. Salaris volgens landelijke regeling. Welvaartsvaste pensioenvoorziening (P.G.G.M.) Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. Telefonische inlichtingen 050-778641. TROUW/KWARTET ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1972 TK20 Centrum voor mediseh-psychologische begeleiding van verzets- en oorlogsslachtoffers. In één der eerste maanden van 1973 zal aan de RÜnzichtweg te Oegstgeest het Centrum '45 worden geopend. Tezamen met de direkteur, dr. W. L. Mejjering, zal een kleine kernstaf vooruitlopende op de opening de taakstelling van dit centrum nader vorm en inhoud moeten geven. Daartoe wordt kontakt gezocht met (v.o.), die ervaring hebben opgedaan in een therapeutische gemeenschap en bereid zijn een volle dagtaak te aanvaarden. Een verdere nog te vervullen plaats binnen de kernstaf, waarvan ook een internist en een neuroloog deel zullen uitmaken, zal worden toevertrouwd aan die bovendien over de takt en warmte beschikt om als gastvrouw op te treden en die de bereidheid en kennis heeft om toezicht te houden op de huishoudelijke dienst. Van allen wordt een ruime mate van belangstelling voor en invoelen van de gevolgen van bezetting en oorlog verwacht. Salaris overeenkomstig rijksregeling. Sollicitaties te richten tot het Bestuur van Centrum '45, p.a. van Alkemadelaan 11 's-Gravenhage CP2 Het Bestuur van de vraagt wegens uitbreiding van de Staf een voor haar verzorgingshuis omvattende 59 bedden. Verpleegkundige ervaring wordt vereist! Salarisregeling volgens de richtlijnen van de Landelijke Organisatie van Bejaardentehuizen. Sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van dit blad schriftelijk worden ingediend bij het secretariaat van de stichting Voor verdere inlichtingen: Mej. W. M. Meijer, directrice tel. 02997-1251. Het bestuur van de vraagt, wegens pensionering van de tegenwoordige direktrice, voor haar in 1970 geopende bejaardencentrum (plm. 110 bedden) v Een diploma op het terrein van het maatschappelijk werk of een diploma ziekenverpleging strekt tot aanbeveling. Het diploma ziekenverpleging A is vereist, terwijl het diploma B tot aanbeveling strekt. Voor beide funkties gaat de voorkeur van het bestuur uit naar medelevende leden van de Ned. Hervormde Kerk. Salariëring volgens de richtlijnen van de L.S.B. Schriftelijke sollicitaties met zo uitvoerig mogelijke inlichtingen kunnen, binnen een termijn van veertien dagen na het verschijnen van dit blad, worden gericht aan de sekretaris van het bestuur, I t

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20