GEEN DAG HART BROOD GROOT-EMAUS TEERMELO Psycholoog groepsleidster De Raad voor het Midden- en Kleinbedrijf te 's-Gravenhage STAFMEDEWERKER voor belastingen en wetgeving academisch gevormd (rechten of economie) HET GESLACHT VAN GARDEREN STICHTING-BBLEROORD- 50 JAAR 'BEILEROORD' REÜNIE donderdag 12 oktober 1912. TROUW /KWARTET ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1972 T10 Familieberichten OZBOREN: Irene Judith dochter van Frits Helderman en Jeanette Helderman-Andriesen Amsterdam. 1 september 1972. Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij de vie ring van ons W-Jarig huwelijks feest. zeggen wij u onze hartelij ke dank. Op 31 augustus hebben vrij ln familiekring, met grote dank baarheid aan de Heer. het 50- Jarlg huwelijk herdacht van onze lieve ouders en grootouders Leonard Th. Schalkwijk Fokjelina T. Schalkwijk- Bloemendaal Pred. 9 9 Haarlem: J. M. W. Schalkwijk A. Schalwljk-Borst Maasland: L. Witkamp A. H. Witkamp-Schalkwijk Apeldoorn: H. R. Zijlstra T. Zljlstra-Schalkwijk Cascavel. Brazilië: F. L. Schalkwijk M. J. M. Schalkwijk- Hanskamp St. Thomas. Ont. - Canada: L. T. Schalkwijk A. E. Schalkwijk- Brandenburg en kleinkinderen LIndenlaan B, Zeist. Vraag naar de Heer en Zijne sterkte Zoekt zijn aangezicht bestendig (Ps. 105:4) Met deze tekst werd 40 jaar geleden het huwelijk ingezegend van onze ouders en grootouders J. F. van der Kaaden G. C. van der Kaaden-Meijer Op zaterdag 9 september a.s. D.V. hopen wij dit heuge lijke feit te gedenken. Gelegenheid tot feliciteren in de Verrijzeniskerk te Rotterdam-Alexanderstad van 19.30— 21.00 uur. Bep en Ly de Mooy Wta en Rina van der Kaaden Co en Henk Wijenberg Kees en Julia van der Kaaden Hannie en Jan Breur Arda en Bert Otto en kleinkinderen Rotterdam, 7 september 1972. Gode dankbaar hopen onze lieve ouders en grootouders G. Struik Pz. en A. Struik-Groot op 8 september a.s. te gedenken dat zij 40 jaar zijn getrouwd. Gelegenheid tot gelukwensen op zaterdag 9 september a s. van 19.30—21.00 uur in hotel-restaurant „die Port van Cleve" te Enkhuizen, Dijk 7476. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Purmerend: P. Struik A. H. M. Struik-Verhoef Henriette Lideke A. M. Peltjes-Struik J. H. Peltjes Gerhard Gerrit Jan Aline Enkhuizen, Zd. Boerenvaart 64. Hoog Blokland: Zaterdag 16 september a.s. hopen onze geliefde ouders K. P. van der Spek en M. M. van der Spek-Hagoort hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen Anneke en Dirk Arie en Sonja Wout Lisserbroek, september 1972. Lisserdijk 452. Receptie zaterdag 16 september 1972 van 16.0017.00 uur in het Dorpshuis de Meerkoet, Kribbescheerstraat, Lisserbroek. HERPLAATSING Loof de Here, mijn ziel en vergeet niet één van zijn weldaden Psalm 103 2 Dankbaar voor Gods bewarende hand, hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen D.V. op vrijdag 8 sept. a.s. ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren. H. C. Ligterink G. W. Ligterink Brusse Gelegenheid tot feliciteren van 4.30 tot 6.30 uur in gebouw Iréne, Hogestraat 74, Aalten. Aalten, september 1972. Nijhofsweg 1. Met grote dankbaarheid aan God, voor alles wat wij in haar van Hem mochten ontvangen, geven wij u met droefheid kennis dat nog onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Sientje van Doren geboren van Es in de ouderdom van 84 jaar. C. J. van Doren kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 31 augustus 1972. Huize Waelestein, Schulpplein 50, K. 613. Mijn vrouw is opgebaard in de rouwkamer van Huize Waelestein (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren maan dagavond van 7.30 tot 8 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaats vinden dinsdag 5 september a.s. op de Herv. begraafplaats van Charlois, Charlodsse Lagedijk 680, plm. 11.45 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 11.30 uur. Heden nam de HEERE van ons, nog onverwacht, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante, Clasina Roeleveld-van Aken weduwe van Arie Roeleveld op de leeftijd van 74 jaar. Mede namens verdere familie, C. van Aken. Scheveningen, 1 september 1972. Kompasstraat 153. Condoleancebezoek van 2-4 en van 7-0 uur. Beslist geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 4 september te 11.30 uur in het vergaderlokaal van de Gereformeerde Gemeente ingang Keizerstraat 179, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 12.30 uur. Heden overleed tot onze grote droefheid Me vrouw Clasina Roeleveld-van Aken wier leven uit zorg en liefde voor anderen be stond. J. Z. van Hoorn I. van Hoorn-de Raadt. Kerkrade, 1-9-1972. Heden nam de Heere plotseling door een droevig ongeval te Toucy (Frankrijk) uit ons midden weg onze geliefde zorgzame man en pappa, onze zoon, behuwdzoon, broeder, zwager en oom Nicolaas Molenaar echtgenoot van Jolanda Benetti op de leeftijd van 54 jaar. „De Heere heeft gegeven, de Heere heeft genomen, de naam des Heeren zij geloofd" J. Molenaar-Benetti Annemarie Silvio Saskia Familie Molenaar Familie Benetti 's-Gravenzande, 25 augustus 1972. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 4 september a.s. des namiddags 2 uur in de aula op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleantie na afloop van de begrafenisplechtigheid in de aula van de alge mene begraafplaats te 's-Gravenzande. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden door een droevig ongeval op 25 augus tus j.l. van de heer Nicolaas Molenaar op de leeftijd van 54 jaar. Zijn naam zal bij ons in dankbare herinnering blijven aan de vele jaren dat hij als bedrijfsleider zijn beste krachten heeft gegeven aan onze dochtermaatschappij in Frankrijk. Directie en personeel Voskamp en Vrijland Kassenbouw N.V. Les Serres Fleuries S_A. 's-Gravenzande Orléans (Frankrijk) Psalm 25 7 God's verborgen omgang vinden zielen waar Zijn vrees in woont De Here heeft tot Zich genomen onze geliefde moeder en oma Maria Petronella Hofland weduwe van C. van Achterberg in de ouderdom van 86 jaar. Maarssen: J. A. van Achterberg J. N. van Achterberg-Kuil Waarder: H. D. van Achterberg T. J. van Achterberg-Rijneveld Meppel: A. van de Haar-van Achterberg P. van de Haar Montfoort: N. de Heer-van Achterberg klein- en achterkleinkinderen Montfoort, 1 september 1972. Wiliescop A 31. De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 5 september 1972 op de Algemene Begraafplaats te Waarder. Aankomst aula 13 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 8 uur. Onverwacht nam de Here tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Jan Koolstra e.m. predikant op de leeftijd van 72 Jaar. Amstelveen: J. van Wesep-Koolstra M. C. van Wesep Pasadena (Calif.): L. Gosma E. Gosma-Greve Soest: D. Los-van Wesep Amstelveen: M. C. van Wesep J. Feenstra G. A. Feenstra- van Welbergen H. Feenstra A. A. Feenstfa-Idslnga Heden bereikte ons uit Canada het ontstellende be richt. dat de Here, door een droevig ongeval, tot Zich heeft genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Geertruida Vink Zij mocht 59 Jaar worden. Harmeien: B. Verbruggen-Vink E. Verbruggen Amersfoort: Jac. Vink M. W. Vink-Smallegange A. Vink neven en nichten Het adres in Canada ls: 37 Grove street - East Barrle - Ontario Canada. 31 augustus 1972. Door zijn Meester, Die hij zoveel jaren trouw gediend heeft, is plotseling thuisgehaald mijn lieve Man, Vader, Grootvader en Schoonzoon Jan Koolstra cm. pred. van de Geref. Kerk te Kruiningen in de ouderdom van 72 jaar. De tekst van zijn laatste preek jJ. zondag was: De liefde van Christus dwingt ons (2 Cor. 5 14). Roosendaal: C. Koolsfcra-Steketee Roosendaal: H. Koolstra T. Koolstra-Hoogstrate Zwijndrecht: J. Koolstra H. C. Koolstra-de Schipper Jan, Wim, Roland en Eric Amsterdam: J. Koolstra M. Koolstra-Leb ailly Muriel Kruiningen: C. Koolstra M. C. Koolstra-de Bie Louise Soest: J. Baars-Koolstra H. J. Baars Roosendaal: J. Steketee-op 't Hof Roosendaal, 1 september 1972. Jan Vermeerlaan 62. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op 5 september 1972 om 14.00 uur in de Geref. Kerk, Ommegangstraat 18, Roosendaal Begrafenis daar na op de Algemene Begraafplaats, Bredaseweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het jeugdgebouw achter de kerk. Geen bloemen - Geen toespraken Voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en grootvader Jan de Koning zeggen wij U hartelijk dank. Veilig in Jezus' armen daar rust zijn ziel van smart Dankbaar voor de liefde die hij ons gaf nam God tot Zich onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Geert Passies op de leeftijd van 45 jaar. Hij is verlost. God heeft hem welgedaan Aalsmeer: H. Passies-Klifman J. Passies T. Passies-Heil G. J. Passies A. Passies-de Jong Hoofddorp: Joh. Passies G. M. Passies-Middelkoop Westzaan: J. Passies-Dijkstra Th. Dijkstra Rijsenhout: H. J. Passies A. Passies-van der Wiel neven en nichten Aalsmeer, 31 augustus 1972. Huize Rustoord, Kanaalstraat 1. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in het ontmoetingscentrum van de Joh. Stichting, A.H. Kooistrastraat 4 te Nieuwveen, maandag 4 sep tember a.s. om 11.30 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de nieuwe alge mene begraafplaats te Aalsmeer. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 2 september van 16.00 tot 17.00 uur in Huize Rustoord, Kanaalstraat 1 te Aalsmeer. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde Zuster en Tante Catliarina Pieternella La'vèn in de ouderdom van 81 jaar. Breda: A. W. de Graaf-Lavèn Bergen op Zoom: P. C. Matthijsse-Lavèn Neven en nichten. 's-Gravenhage, 30 augustus 1972 Hondiusstraat 128 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het gemeenteziekenhuis Leyenburg, Ley- weg 275. Bezoekuren zaterdag van 111 uur, zondag van 1012 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben maandag 4 september a.s. te 3.30 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen, Kamper foeliestraat 2a. Vertrek van het woonhuis te 3.15 Heden nam de Here tot Zich onze lieve zorgzame vrouw, moeder, grootmoeder en zuster Anna Lijklema echtgenote van J. W. Beef tink in de ouderdom van 68 jaar. „Zo ik niet had geloofd (Psalm 27 7, oude ber.) Emm en: Hilversum: Arnhem: Losser: Apeldoorn: Beekbergen: J. W. Beeftink C. Beeftink E. Beeftink-Biesbroeck A. S. Beeftink Th. J. Smit-Beeftink E. Smit S. Lijklema L. A. Lijklema en kleinkinderen Emmen, 31 augustus 1972. De Woerd 26. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 4 september a.s. vanuit het rouwcentrum „de Wolfsbergen", Weerdingerstraat 150 te Emmen. Aanvang rouwdienst om 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Thuis geen bezoek Mede oamena d? kinderen: A. de Koning-Paauw Rijnsburg, september 1972. Tulpenstraat 12. God nam heden tot Zich in Zijn heerlijkheid Zijn kind, onze geliefde zorgzame Man, Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Bastiaan van Nes op de leeftijd van 64 jaar. A. C. van Nes-van Gameren 's-Gravendeel: B. van Nes W. van Nes-de Regt Rianne H. I. Ambacht: Jac. van Nes J. L. van Nes-de Ruiter Anja, Ineke, Bas en Cora Barendrecht: F. M. Vermaas-van Nes D. Vermaas Sebastiaan H. L Ambacht: W. van Nes L. van Nes-van Noort Annelies en verdere famlie. H. I. Ambacht, 1 september 1972. Rijksstraatweg 40 (post Zwijndrecht). Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 4 sep tember a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats te Heerjansdam. In vrede i9 van ons heengegaan onze lieve Moe der, Schoonmoeder en Oma Wilhelmina Slaap-van de Klasliorst weduwe van Cornelis Gerrit Slaap op de leeftijd van 74 jaar. Gorinchem: C. Westra-Slaap H. A. Westra Wilma Sieka Amsterdam; C. G. Gastkemper-Slaap R. J. B. Gastkemper Hugo Jan Bussum, 31 augustus 1972 „De Heul", Koekoeklaan 3 Correspondentie-adres: H. A. Westra, Kwakernaat 8, Gorinchem. De rouwdienst, geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. J. Tammeling, zal worden gehouden op dinsdag 5 september a.s. 's morgens om 10.30 uur in „De Heul", Koekoeklaan 3 te Bussum: waarna de begrafenis omstreeks 11.15 uur zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Nwe Hilversumseweg te Bussum. Klaas Veilig in Jezus' armen Veilig aan Jezus' hart! Daar in Zijn teer [erbarmen Daar rust mijn ziel [van smart M. Leistra G. Lelstra-de Vries Flnnl# Afie Annie en Henk Geke Joke Gonnie Marijke Tjeerd Marjan Middenmeer, 1 september 1972. Hoornseweg 18 De rouwdienst wordt gehou den op woensdag 6 septem ber a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Mid denmeer, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats al daar. Gelegenheid tot condoleren aan huls en na de begrafenis ln „de Meerbaak". Prof. ter Veenweg 2 te Middenmeer. Liever geen bloemen Wilhelm Catharinus Veltkamp Namens de familie: Huizen: Mr. M. L. Veltkamp A. J. Obbink-Veltkamp R. Obbink Correspondentie-adres: Blaricummerstraat 134. Huizen, post Blarlcum. Joliannis Bekker in de ouderdom van 90 Jaar. J.H. Bekker G. P. A. Bekker-Knoef Diemen. 31 augustus 1972 Huize „Probezo", Arent Krijtsstraat 48 De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 5 september om 14 30 uur op de Nieuwe Oos terbegraafplaats. Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van Arent Krijtsstraat 48 onge veer 14 uur. Or. J.J. BUSKE» "VOOR HET Bijbels dagboek f 14.90 Vwk/ljgbt* d» botkh$nd+ 80MER KEUNIN9 WAGENINGEM VERENIGING feHEEREN LOO In dit Internaat voor kinderen met leer- en opvoe dingsmoeilijkheden kan, wegens benoeming van een der huidige functionarissen tot directeur, geplaatst worden een Het accent valt op begeleiding in teamverband van minderjarige min of meer problematische jeugd, in de leeftijd van 4-21 jaar op de weg naar volwassenheid en zelfstandigheid. Hierbij staan ons ten dienste, behalve de mogelijk heden die de inrichting als vakinternaat en met een grote B.LO.-school biedt, een 2-tal door gangstehuizen te Rotterdam en te Almelo, als mede een vormingscentrum te Westhem (Fr.). Momenteel zijn o.m. een 2-tal psychologen full time hierin werkzaam. Doctoraal examen psychologie gewenst. Positief christelijke levensopvatting. Gunstige salarisregeling. Brieven metvolledigeiniichtingen aan dedirecteur. Maarten Luther had een aanklacht.... Lees nu het: "Ik klaag deze generatie aan voor het op nieuw kruisigen van Jezus Christus" door William Branliam Verkrijgbaar bij: EVANGELIE CENTRUM "DE BOODSCHAPPER" ZUIDDIJK 234 - ZAANDAM REPARATIE VAN UW WASAUTOMAAT, CENTRIFUGE en KOELKASTEN Servicebedrijf W. D. A. v. Burk Pijperring 290. Tel. 015-21909. Verkoop van speciaalzeep voor wasautomaten, 20,—. 12 kg. VERENIGING KINDERZORG - ZWOLLE Voor een groep van 10 kinderen van 2 tot 17 jaar, ondergebracht in een zelfstandige wooneenheid, wordt gezocht een Protestantse godsdienst en met diploma Kinderbescherming B of hiervoor studerend. Inlichtingen: tel. (05200) 1 66 43 (mevr. v. d. Belt). Sollicitaties: aan de direktie, Postbus 65, Zwolle. vraagt voor zijn secretariaat een Deze medewerker zal worden betrokken bij studies en adviezen over de belastingwetgeving voorzover van belang voor onderne mers en werknemers in het midden- en kleinbedrijf, alsook over de overige op het midden- en kleinbedrijf gerichte wetgeving. Hij zal In staat moeten zijn na een korte inwerkperlode. zelfstandig werkgroepen als onderzoeker en rapporteur te begeleiden. Studie- en stilistische vaardigheden zijn daarom belangrijke eisen. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen inzake opleiding, erva ring. referenties etc.. vergezeld van een recente pasfoto, te rich ten tot de secretaris van de Raad voor het Midden- en Kleinbe drijf. Eisenhowerlaan 104, 's-Gravenhage. BAREND DE GRAAF F'S TRILOGIE' De drie boeiende delen van deze famifieroman LANGE -HERMEN DINt 7VBESMA HERMEN VAN GARDEREN JR. samen in één band 608 bladzijden heerlijke lectuur voor u en trw gezin f 17.50 prachtig uitgevoerd in luxe balacron bond Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING - WAGEkINGEf G PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSYERPLE8IN1 BEI LEK, TELEFOON (05930) 2541 In verband met het 50-JARIG BESTAAN van de Stichting "Beóleroord" te Beilen nodigt de Direktie de OUD-PERSONEELS LEDEN uit tot het bijwonen van een welke zal worden gehouden op Degenen, die deze dag willen bijwonen, worden verzocht zich vóór 16 september a.s. schriftelijk (gaarne met naam, adres, vroegere funirtie en dienstperiode) te mel den bij de Direktie van de Stichting "Bei leroord" te Beilen (Dr.), waarna nadere mededelingen zullen volgen. Op de enve loppe "Reünie" vermelden. De krant kunt u niet missen,

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10