Vanille ijs L» n ■89 IP ]30 |68 L» 1» S» 98 1F Super Obligaties '72 met vaste kCmrente van8tot12i% Vraag een folder in de AH-winkel Goudse 3?5 Berliner Spaanse meloenen Ananas Si inpr Varkens- frikandeau Familieberichten alberfcheijn pak1 liter Allesreiniger 15' Theeworst 99 CU Knakworst 15" Ardennerham Sunkist Sappige import peren ChPanne- koekenmeel Hamlappen Varkens schnitzel Rioja Japanse makreel V9 Nivea JF Na het succes van de Super Obligaties, nu een tweede lening: enkele verpleegkundigen TROUW/KWARTET DONDERDAG 10 AUGUSTUS 1972 Kif Op donderdag 17 augustus a.s. hopen onze Ouders en Grootouders O. de Vaal E. de Vaal-Vliegenthart Het feit te herdenken, dat zij 40 Jaar geleden in het huwelijk traden. Receptie: woensdag 16 augustus a.s. van 20.0022.00 uur in Restaurant „De Koperwiek", Koperwiek 50, Capelle a/d LJssel. Kinderen en kleinkinderen Capelle a/d LJssel, Meindert Hobbemastraat 11. Ik ral u onder de roede doen doorgaan en u brengen onder de band des verbonds. In ds hope des Eeuwigen Levens ls heden ontslapen voor ons geheel onverwacht onze Innig gelielde zorgzame Vrouw. Moeder. Groot- en Overgrootmoeder, Zuster. Behuwdzuster en Tante Lijntje de Waard- Reijerkerk op de leeftijd van 84 Jaar. A de Waard Kinderen en kleinkinderen. Barendrecht, 8 augustus 1972 Llnge 8. De begrafenis zal plaatsvin den vrijdag 11 augustus a.s. om 3.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwljndrecht Algemene kennisgeving Zie op mij ln gunst van boven, wees mtj toch genadig Heer. Psalm 25 vers 8. Heden behaagde het de HEE- RE. zacht en kalm uit ons midden weg te nemen, onze geliefde Vader. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Bastiaan Dubbelaar weduwnaar van Dina Hoek, eerder weduwnaar van Maartje den Haas. In de gezegende ouderdom van 97 Jaar. Uit aller naam: Familie Dubbelaar Familie Vooys Katwijk aan Zee, 9 augustus 1972. 'Huize Salem'. Duindoornlaan 34. Rouwbezoek: Huize Salem. Donderdag en vrijdag des nam. van 7 tot 9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 12 augustus 1972 des nam. om 2.15 uur In de aula van Huize Salem, Duindoornlaan 34. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden omstreeks 3 u. op de Algemene Begraaf plaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Heden heeft de Here uit ons midden weggenomen zijn Kind, onze geliefde Dochter, Zustar en Tante Elizabeth Aria v. Veelen Uit aller naam: L. Noordzij J. NoordzlJ-Langstraat Heden ls tot onze diepe droefheid van ons heenge gaan onze oudste Broeder Jasper Pleiin van der Linden geboren 28 Januari 1888. Na een moedig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen onze zeer geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Maartje Kruyswijk Pretoria Suld Afrika: J. Kruyswijk Haarlem: P. N. Kruyswijk H. J. Kruyswljk- Schouten Rotterdam Hlllegersberg: J. C. H. Kruyswijk- Hummelen Amersfoort: M. Schouten- Kruyswijk Apeldoorn: W J Kruyswijk F. T. Kruyswljk- Gorl Nichten en neven Heden is in Jezus ontslapen onze lieve Man, Vader en Opa Fijt van Rookhuijzen echtgenoot van E. E. van Rookhuijzen-van den Born in de leeftijd van 63 jaar. Psalm 98 (berijmd) E. E. van Rookhuijzen- Renkum: Schiedam: van den Born B. van Rookhuijzen R. van Rookhuijzen-Steffens Nicolette Stef Sassenheim: E. D. van Rookhuijzen G. W. van Rookhuijzen- van Namen Monique Ingrid Sandra Diessen: R. F. van Rookhuijzen H. van Rookhuijzen-ten Cate Annemieke Apeldoorn: J. F. van Rookhuijzen Renkum, 9 augustus 1972. Kerkstraat 51. Liever geen bezoek thuis geen bloemen. Vader is opgebaard in de rouwkamer van be grafenisonderneming Fintelman, Achterdorps straat te Renkum (to. no. 71). Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 augustus van 20 tot 21 uur. De rouwdienst zal worden gehouden door Ds. D. van Santen op zaterdag 12 augustus om 13.30 urn- in de Gereformeerde Kerk van Renkum en Heelsum, Utrechtseweg 93, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de nieuwe alge mene begraafplaats, Hartenseweg te Renkum, om 14.30 uur. Voorafgaande aan de rouwdienst gelegenheid tot condoleren in „De Streng" achter de Gerefor meerde Kerk om 12.30 uur. In Jezus ontslapen onze lieve schoonzuster en tante, mevrouw N. Engel-Maan weduwe van de heer D. Engel in de leeftijd van 83 jaar. Apeldoorn: B. Vlasveld-Engel Amerongen: C. P. Engel C. E. Engel-Bakker Woerden: C. J. P. Engel J. P. Engel-Meij er neven en nichten Woerden, 8 augustus 1972. Met leedwezen geven wij kennis van het plotse linge overlijden op 5 augustus jJ. van onze zeer gewaardeerde commissaris, de heer M. J. Leembruggen in de leeftijd van 61 jaar. De crematie heeft heden in stilte plaatsgevonden. Commissarissen en Directie Verzekeringmaatschappij DE NEDERLANDSCHE LUCHTVAARTPOOL N.V. Amsterdam, 9 augustus 1972. Prinsengracht 697. licht belegen 500 gram albert heijn flesl liter vacuum verpakt 100 gram per stuk 150 gram blik 10 stuks 200 gram Uit onze afd. delicatessen t/m zaterdag 100 gram kwaliteitsklasse I geprijsd naar gewicht per kilo kwaliteitsklasse! Vol sap 7stuks samen minstens 1000 gram kwaliteits klasse I mandje 11/2 kilo alberfcheijn 8 hele schijven blik 850 gram pak 400 gram Geldig t/m zaterdag 12 aug. vandeham m w 500 gram 500gram van de ham 100 gram rode Spaanse tafelwijn mandfles 3 liter 8« 1/1 blik Speciale aanbieding met gratis fles_ bodymilk doos 150 g Onze Hemelse Vader haalde Zijn moegestreden kind thuis, onze lieve zorgzame Man en Vader Jan Vijfvinkel op de leeftijd van 53 jaar. Mede namens de kinderen: G. Vijfvinkel-Marijnis. Schiedam, 8 augustus 1972. Tuinlaan 88. De rouwdienst wordt D.V. gehouden door de Weleerw. heer Ds. J. G. van Veen, zaterdag 12 augustus a.s. in de Julianakerk te Schiedam, Burg. Knappertlaan om 11 uur, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Schiedam, omstreeks 12 uur. Ingang langs Spieringshoekflat. Geen bloemen. Voor uw hartelijk medeleven, betoond tijdens haar ziek te en na het overlijden van onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Adriana Leenheer-Euser weduwe van Pleun Leenheer, betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: A. G. Molendijk-Leenheer H. I. Ambacht, augustus 1972, Bouquet 1. In plaats van kaarten Naast God in Wie wij sterkte zochten en vonden danken wij langs deze weg ook allen, die blijk hebben gegeven van hun medeleven, bij het zo plotseling heen gaan van onze lieve man, vader en grootvader Abraham Henzen Munnikenstraat 4, Leiden. Namens de familie: A. J. Henzen-Seijdell Voor de vele blijken van belangstelling welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en deelneming na het overlijden van mijn geliefde Man, onze lieve zorg zame Vader en Grootvader Tennis Beeuwkes willen wij langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw medeleven heeft ons bijzonder gesteund. Leiden: E. J. W. Beeuwkes-Schmidt Heerlen: Leiden, augustus 1972, Cobetstraat 21. J. Beeuwkes A. H. Beeuwkes-Keulers' Thea Voor de warme belangstelling ons betoond bij het over lijden en de begrafenis op 17 juni van onze lieve Moeder en Oma Arentje Scbop-Veltbuizen zijn wij u dankbaar. Namens de familie: L. de Jong-Schop Heerjansdam, augustus 1972. Het Boerhaave-Zfekenliufs te Harderwijk vraagt voor verschillende afdelingen. Ook bestaat de mogelijkheid voor verpleegkundigen om opgeleid te worden op de Coronary-Care-afdeling. Sollicitanten moeten zijn van Prot. Chr. levensbeschouwing Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de verpleegkundig Adj.-Direkteur, die ook gaarne bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (03410 - 3344). oer: IKZ 52 ?26. J7.9 Jl30.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14