Dokter Mary Verghese eoeo Flaxton-Boys komen op televisiescherm terug ff öj||B \j Y f!' Aardbevingen Twee soldaten en burger in Ulster omgekomen OPGEVEN VAN FAMILIEBERICHTEN EN ANDERE ADVERTENTIES GEDURENDE DE AVONDUREN TROUW/KWARTET DINSDAG 8 AUGUSTUS 1972 Binnenland - Radio-tv T4/k MARY PERKINS INDE GOUDE GAPER door W. VAN DE HULST; puatjn ran vv. b. VAN DE HULST Jr I'jSR. (1 1 199 i rl 199. 'De prinses! De prinses zélf! Ze komt hier!' Zo wil de man op de bank 'twel uitjuichen; maar hij kreunt zacht, om zich nog eens weer te oefenen. En wacht. En luistert.Zal hij haar zachte voetstappen horen aanschuifelen in de gang? Stil! Ge rucht. Daar is 't! Een nijdige bopk op de deur: wéér stapt de meyer binnen, vierkanter, onverzettelijker dan ooit, en met een gezicht als een onweerswolk. Maar hij blijft, on willig, staan, terzij van de deurope ning, dient zijn meesteresse aan, zoals dat een goed dienaar betaamt: 'Hare hoogheid, de prinses!'.Hij kijkt als een buldog, z'n tanden klaar: 'Als je durft! Als je haar deren durft, mij meesteres!.Dan!.Dan!.Och, hij moet nu tóch heengaan, de deur sluiten achter haar; ja, zoals dat een goed dienaar betaamt.Maar wachten zal hij, waken! De prinses is binnengetreden, vriendelijk; toch hoog en voornaam. Ze neigt even het hoofd ten groet.Hij?. Hij poogt op te staan, beleefd te zijn; ach, maar dat hoofd..Hij zakt weer terug in de kussens. KARELTJE KNETTCR en de BLAUWGERUITE KIEL Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Met de Flaxton-Boys brengt de NCRV-televisie vanavond een serie, die de plaats inneemt van Folly foot, waarvan de jeugd verleden week dinsdag afscheid kon nemen. De Flaxton-Boys is een avonturenserie, mysterie rond een engels landhuis op te lossen. Ze zijn oude bekenden, sinds er vorig jaar 13 afleveringen NCRV gaat door met 'mensen, mensen, mensen' HILVERSUM Het NCRV-program- ma 'Mensen, mensen, mensen', waarin Gerard van den Berg praat met men sen, diie min of meer' iets te zeggen hebben wordt in de wintermaanden voortgezet. Het zal eenmaal per maand worden uitgezonden. Het programma 'zo vader, zo zoon en 'zo moeder, zo dochter' en de variëtei ten daarop allen het komende seizoen niet meer op de buis verschijnen. Zowel uitzendtijd als beschikbare pre sentatoren ontbreken. Met 'mensen, mensen, mensen' werd deze zomer begonnen met de formule personen naar voren halen, die de 'voorpagina' niet halen, maar die toch iets opmerkelijks doen. Tot nu toe verschijnt het met twee uitzonderingen iedere veertien dagen. Met ingang van 1 oktober zal, zoals gezegd, éénmaal per maand worden uitgezonden. Een stijgende belangstelling bij het publiek maakt voortzetting verant woord. Waarderingscijfers zijn: bij de eerste uitzending 69, bij de tweede 72 en bij de derde 74. Een cijfer van de vierde en laatste uitzending is nog niet bekend. Freule voor radio in gesprek met Heintje Davids HILVERSUM Een gesprek tus..en Heintje Davids en freule Wttewaal van Stoetwegen is vanmiddag via de radio te beluisteren in het NOS-radi- oprogramma 'Zoeklicht op Nederland'. Mevrouw Davids en Freule Wttewaal van Stoetwegen zijn al jaren met elkaar bevriend. Beide dames, die hun sporen wel verdiend hebben in de Nederlandse samenleving de een op het humoristische vlak, de ander in de politiek voeren vaak boeien de gesprekken. Een daarvan heeft presentator Her man Emmink opgenomen, toen de freule onlangs een bezoek bracht aan Heintje, die sinds kort in het p:.s geopende joods bejaardencentrum in het Gooi te Bussum woont. Politiek en show blijken zoveel raak vlakken te hebben, dat er een uitzen ding gewijd kan worden aan de con versatie Heintje-De Freule, vanmiddag als onderdeel van het programma 'Zoeklicht op Nederland, dat van drie tot vijf uur duurt. 12*221 Nou wordt et ook tijd voor ons mensen', zei smidje Verholen. 'We hebben dit avontuur gelukkig goed doorstaan. En nu Neef Teunis naar zijn paleis is teruggekeerd en Ouwe Murk ook naar huis is gegaan wat doen wij hier nou nog langer op het strand. Het is nu al helemaal donker'. Samen met Ivareltje en Foppe liep hij het strand over, klom tegen de duinen op en begaf zich naar zijn auto, die nog steeds trouw stond te wachten. In een kalm gange tje reden ze terug naar Zoutkapelle en het duurde niet lang of ze draai den de grote weg op die langs de zee FERDNAND naar de stad leidde. 'Langs deze weg reden we ook, toen we hier voor het eerst kwamen. Dat is nog maar een paar dagen geleden', zei Kareltje 'En wat is er in die paar dagen een boel gebeurd', zuchtte de smid. 'En wat is er in dat stadje van mij een boel veranderd', vulde Foppe Helm stock aan. 'Vroeger was het een rustig dorpje met anderhalve visser en nou is het een grote badplaats met toren hoge huizen, luxe hotels langs de kust. Dat zijn heel wat mooiere be drijven dan die prutsherberg, waarin ik de kost tracht te verdienen. Ik dacht zowat hij dacht zullen we niet weten, want Foppe zweeg en keek begerig naar de grote hotels, die uit alle raampjes feestelijk licht uit straalden. Een paar minuten later draaide smidje Verholen zijn auto het pleintje op, dat bij het Vergulde Scharretje gelegen was. Het drietal stapte uit en begaf zich juichend naar het gebouwtje dat stil lag te dromen van vergane tijden in die eeuwenoude straatjes van Zoutkapelles's centrum 'Hoera! Veilig thuis', juichte Fop pe. 'Geloof mij nou jongens ik zit tot stikkenstoe vol plannen, die ik alle maal kan gaan uitvoeren. Komkommersla Eén grote, groene komkommer zout, twee eetlepels citroensap drie eetlepels ongeklopte slagroom gemalen peper twee eetlepels gehakte bieslook. Schil de komkommer, snij ze in de lengte door en verwijder de pitjes. Snijd de komkommer in plakjes, be strooi die met zout en laat één en ander zo een uurtje staan. Gooi dan het overtollige vocht weg. Maak een sausje van citroensap met slagroom, versgemalen peper (naar smaak toe voegen) en de gehakte bieslook. Giet dit over de komkommerplakjes en serveer de komkommersla zo koel mo gelijk. Menutip: kop bouillon, macaronischo tel met ham, komkommersla, vlaflip. door D. C. Wilson Mary deed deze wenkbrauwoperaties met veel plezier. Naarmate ze er han diger in werd legde ze er zich op toe de wenkbrauw aan te passen aan de vorm van het gelaat. Zo bracht ze er bij een bepaalde gelegenheid een wat schuinstaand aan, in de stijl van de oude boeddhistische meesterwerken in de grotten van Ajanta. En Grace Kos- hi, wier wenkbrauwen bijzonder smal waren, daagde zij uit: 'Als ik bij jouw eens een transplantatie deed, Grace? Dat heb je hard nodig! In alle uitvoe ringen te bestellen!' 'Waarom geef je me niet de helft van de jouwe?' kaatste Grace terug. 'Dat zou er bij jou best af kunnen.' Toen dokter Brand in juni weer start te, kon Mary voor korte tijd haar werk laten rusten, en voor de eerste maal sinds haar c'gen operaties eens naar huis reizen. Haar vreugde weer temidden van de familiekring te zijn viel op het onverwachtst samen met iets dat minstens even opwindend was. Gwenda Lewis was pas terugge keerd uit Australië, waar ze enkele maanden in een wereldbereoemd her stellingscentrum 'oor verlamden had verbleven. ZIJ was door haar polio weliswaar nog zeer gehandicapt maar had opmerkelijk veel zelf leren doen. Ze dacht er nu zelfs over autorijles te nemen. 'Kon je daar maar eens heen, Mary!' zei ze herhaaldelijk. 'Je staat ver stomd over wat verlamden kunnen leren. Velen lopen zelfs met kruk ken uiteraard. Ze worden verbluffend zelfstandig, daar.' Zelfstandig! Het ritme van de wielen in de trein huiswaarts hamerde dat woord. Zou ze de familie van die mogelijkheid op de hoogte stellen? Ze besloot het niet te doen. Haar vader en broers hadden al meer dan genoeg voor haar gedaan. Ze kon hen niet ook nog eens hiermee belasten. Maar zij hadden in Vellore Gwenda ont moet, en toen het gesprek op haar kwam kon zij zich niet weerhouden hen deelgenoot te maken van haar vriendins geluk. 'Jullie herinneren je wel,' zei ze schijnbaar terloops, 'dat zij zo ernstig poliopatiënt was. Nu is ze juist terug uit een revalidatie-oord in Australië en je zou eens moeten zien hoe zij erop vooruitgegaan is.' Johns belangstelling was dadelijk ge wekt. 'Zou jij daar ook geen baat bij vinden?' 'Wie weet!' viel George hem bij. 'Laten we dan Mary ook daarheen sturen! Samen kunnen wij dat best bekostigen.' Babi maakte al plannen. 'Ik zou niet weten waarom zij niet evenveel kansen zou krijgen als een willekeurige vreemde arts!' Mary's hart bonsde in haar keel. Ze kon ternauwernood een woord uit brengen. Tenslotte toonde ze een brief van Gwenda. Die had zich in verbinding gesteld met dr. Bedbrook, de desbetreffende specialist in het koninklijke ziekenhuis van Perth, en hem Mary's geval voorgelegd, waarop hij had geschreven dat zij maar naar Australië moest komen. 'Nu, dat is dan geregeld,' zei John, minstens even doortastend als zijn broer Joseph. Voor Mary was er evenwel niets gere geld. Kon haar onafhankelijkheidsge- voel het over zich verkrijgen deze grootmoedigheid te aanvaarden? Zou ze haar baan moeten opgeven als ze ging? Viel zo'n lange en gecompliceerde reis in haar geval te arrar geren? En wat dacht Appan er vel van? Hij wachtte met het uiten van zijn mening tot hij met haar alleen was en zei toen, met beslistheid: 'Als je gaat is dat niet in opdracht van je broers maar omdat ik het graag wil. Ik zou niet graag .ien dat je verplich tingen hebt ten opzichte van wie dan ook, zelfs al zijn het familieleden van je. Je weet: al mijn bezit is van jou.' Woordeloos nam Mary die vertrouwde trekken van dat smalle, geliefde ge laat in zich op, die diepliggende ogen, die zware jukbeenderen boven de in gevallen wangen, die mond, al even eigenzinnig als de hare. Zou ze het kunnen opbrengen zo lang en zo ver weg te reizen in de wetenschap dat zij hem wellicht nimmermeer terugzag? Het was deze keer zwaarder de fami- over hen werden uitgezonden, waarin Peter Weekes en David Stilgoe het geheim van de op raadselachtige wijze verdwenen erfgenaam van Flaxton Hall, Jonathan Flaxton, probeerden op te lossen. Hoofdpersonen in deze nieuwe serie zijn de jonge Jonathan Flaxton en zijn schoolvriend William Pickford Zij worden gespeeld door Alan Guy (15) als Jonathan en John Ash als William. Het verhaal speelt zich af in- 1928. Beide jongens gaan in de zomer vakantie naar Falxton Hall en onder zoeken van daaruit het nu verlaten Stilgoe Lodge. Omdat de geschiedenis zich afspeelt in 1928 is op Engelse precieze manier het interieur van een oud landhuis nagemaakt. In de studio van Yorkshi re-television te Leeds zijn kostbare meubelen gepalatst uit da tijd van handeling. Veel aandacht is besteed aan de kleding van die tijd. Zelfs is een witte Rolls Roys anno 1928 op de kop getikt. Radio-uitzending over dichter Chris J. van Geel HILVERSUM Onder de titel 'de handen vol aan niets' zendt de KRO- radio vanavond een programma uit over het werk van de dichter Chris J. van Geel (54), die pas op 41-jarige leeftijd zijn debuut maakte. Van deze Nederlandse dichter, die in zijn werk een poging doet dichter naar de 'werkelijkheid' toe te gaan door zijn onderwerpen zo scherp mo gelijk te observeren, verschenen de bundels 'Spinroc en andere verzen', 'Uit de hoge boom geschreven' en 'Het zinrijk'. Samen met G. Brands schreef hij 'Kraaien tellen tot vier'. In februari van dit jaar werd het huis van Chris van Geel in Groet (N.H.) door brand verwoest, waardoor zijn unieke brievenverzameling, een aantal manuscripten, die gereed waren om te worden uitgegeven en zijn bibliotheek verloren gingen. In het radioprogram ma 'de handen vol aan niets' leest de dichter zelf zijn gedichten voor. Herman Besselaar gast in Theo Olof's programma HILVERSUM Herman Besselaar, oud-verslaggever van het Algemeen Handelsblad en verzamelaar van pla ten met de werken van Bach, is vanavond gast in het KRO-programma 'Zeg me wat ge draait' van Theo Olof. Enkele jaren geleden is Besselaar Bach 'achterna gereisd' langs Eise nach, Dresden, Leipzig enz. en over zijn ervaringen schreef hij een serie boeiende artikelen, waarover vana vond ook wordt gesproken. !iKi« John Ash (links) en Jonathan Flaxton. De BBC-film 'Een stad \wacht op zijn ondergang' is een indrukwekkende re portage over oorzaken en gevolgen van aardbevingen, de gevaren die op nieuw San Francisco bedreigen en de pogingen op rampen te voorkomen. Dit voortreffelijke filmwerk, tot stand gekomen onder leiding van Michael Barnes, bevat informaties van grote wetenschappelijke waarde. Ontstellend is het, dat het gemeente bestuur van de bedreigde stad net zo gemakkelijk als bouwers en speculan ten de waarschuwingen aan hun zolen lappen. Dat voor 5.000 kinderen recht boven de bij de beving van 1906 ontstane breuk in de bodem scholen zijn gebouwd en dat ook centra voor hulpverlening en een ziekenhuis bo ven diezelfde scheur liggen, tart alle zin voor realiteit. Wat de wetenschap met betrekking tot het onderzoek naar aardbevingen en het eventueel voorkomen daarvan heeft bereikt, wordt, in de film van vele kanten, en vaak uitermate boei end belicht. Merkwaardig genoeg ech ter ontbreken de meningen i>an ver antwoordelijke autoriteiten. Ook de man in de straat is niet gepolst. De KRO-mensen van Gumma hebben even eens iets achtenoege gelaten. Barnes' film is waarschijnlijk al een jaar oud; je zou dus mogen verwachten dat er over het onderzoek sindsdien wel wat te vertellen is. De afleveringen van De familie Ash- ton beginnen aan zeggingskracht en ook aan acteerkwaliteiten te winnen. Opnieuw speelde Margery Mason zich naar de voorgrond als de uit het lood geslagen Celia. Patrick Troughton wist de stemmingen van de door haar geplaagde echtgenoot gevoelig uit te beelden. In de vooravond was het weer hevig Radio vandaag lie in de steek te laten dan ooit. Amma en een dienstmeisje reisden mee terug naar Vellcre. Zoals steeds sedert haar ongeluk reisde Mary eer ste klas, een luxe die haar een zeker schuldgevoel bezorgde als ze dacht aan de propvolle, vervuilde derde klas-wagons. Bijna hadden zij hun bestemming niet bereikt. Even buiten Gudiyattam weerklonk een heftig kraken en be gon de trein wild te slingeren. Links en rechts klonken luide kreten. Een blik uit het venster leerde Mary dat hun wagon naar de rand van een afgrond gleed. Met beide handen klemde ze zich aan de handvaten van het raam en kneep de ogen stijf dicht. Het meisje dat hen vergezelde hurkte weeklagend op de grond, en zelfs Amma, die waardig als een Boeddhabeeld met gekruiste benen te genover Mary zat, scheen ineens heel ver weg te zijn en zeer onwerkelijk. Haar leven hing andermaal aan een zijden draad. Vreemd, dat dit weer moest gebeuren bij Gudiyattam. Alsof een ander grimmig noodlot het erop toelegde een eens aangevangen taak tot voltooiing te brengen! Met alle kracht klampte Mary zich vast en smeekte: 'Nog niet, God! Als tublieft nog niet! U hebt vast nog wel iets voor mij te doen.' De trein schoof uiteindelijk niet ver der door en bleef op de uiterste rand balanceren. Drie wagens stonden bui ten de rails. Er waren gelukkig wei nig passagiers gekwetst en geen ge dood. Maar het had niet veel ge scheeld. Diverse verpleegsters uit Vel lore waren in de trein aanwezig. Zij waren op terugzeis van vakantie. (Wordt vervolgd) Horizontaal: 1. eensklaps, 5. geluk bij het spel, 10. dierengeluid, 11. onbep. telwoord, 13. moeraspalm, 15. spil van een wiel, 16. hoekig, 20. oude inhouds maat, 22. krantenjongen, 23. plaats in Gelderland, 25. brandverf, 26. omlijs ting, 27. jong schaap, 28. plaats in Gel derland, 30. een zekere, 31. toestel bij de centrale verwarming, 34. muziek noot, 35. zwak, 37. ingeschapen aan drift, 41. pers. voornaamw. 42. lang en dun stuk hout, 43. schuivende ijsheu- vel. Verticaal: 1. siertorentje, 2. bretonse zang, 3. bruinachtige verfstof, 4. sus loco (afk.), 5. votre excellence (afk.), 6. meisjesnaam, 7. dierengeluid, 8. plaats in N.H., 9. priem, 12. prettig, 14. een der Verenigde Staten, 17. soort vaartuig, 18. vakje in een kluis, 19. elke, 21. purperkleur, 24. leeuwebek- achtig plantje, 29. jongensnaam, 32. dagtekening, 33. jongensnaam, 34. wa terplant, 36. ik (Lat.), 38. welaan, 39. pers. voornaamw., 40. afk. van karaat. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Hor.: 1. taks, 4. nardus, 9. Ede, 10. gem, 11. O.R.T., 12. verlet, 14. amie, 15. sen, 16. olm, 17. nr., 19. verkeer, 22. sap, 24. Gea, 25. lap, 27. geleerd, 30. pa, 32. den, 33. ion, 35. kaas, 37. anders, 39. era, 40. Oka, 41. Rie, 42. relaas, 43. boor. Vert.: 1. tevens, 2. adé, 3: kers, 4. net, 5. A.M., 6. Dommel, 7. Uri, 8. stel, 10. genegen, 13. lev, 14. ale, 16. okarina, 18. rag, 20. ree, 21. rap, 23. pedaal, 26. passer, 28. les, 29. dod, 31. oker, 34. Nero, 36. are. 37. aks, 38. rio, 40. o.a. TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal NCRV 19.05 De Flaxton Boys 19.30 Mijn Idee NOS 20.00 Journaal NCRV 20.21 Hier en Nu 21.00 Haal het doek maar op: talenten jacht 22.00 Vaders wil is wet 22.25 Ander Nieuws NOS 22.45 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal kolderen in het gouverneurshuis met de partners Don Adams en pert Crosse. Wat dat tweetal o stupiditeiten voorschotelt, is vaak gezocht om nog leuk te zijn. AVRO'S Televizier begon met de rievenoorlog in de reiswereld. E veel wijzer kon men er niet i worden, want allerlei geïnterviewd lieten het achterste puntje van h tong natuurlijk niet zien. Wei ir< schokkend was de reportage over gevonden schatten uit de in 1725 de Noorse wateren vergane Ned) landse lndië-vaarder Akerendam. K nelijk haastwerk, want ook de moiré ge van de geluidsbanden klopte 7ici best. In een oude beschrijving, tijd*; de uitzending getoond, is het scl vermeld als Akkerdam, maar dit t11 schil in benaming scheen niemand u zijn opgevallen. Misschien weet van de lezers meer van het hoe waarom. BELFAST (Reuter) In Noord-I land hebben gisterochtend vroeg t\e Britse militairen en een burger leven verloren. De twee soldaten ki men om toen bij Lisnasken in zuidwesten van Noord-Ierland mijn ontplofte onder hun patrou#' auto. Twee andere inzittenden wet-(-n gewond. De burger, een jongenL werd doodgeschoten in de rooms-: tholieke wijk Lower Falls in Belfe HILVERSUM I KRO: 7.00 Nws. 7 02 Het levende woord. 7.07 (S) Badlnerle: klass. en mod. muz. (7.30 Nws; 741-7 50 Echo). 8.10 Hoera vakantie: jeugdultz. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.41 Moeders wil is wet. 10.00 <S) Aubade: klass. muz. (10.30-10.32 Nws). 11.00 V.d. zieken. 11.30 Bejaardenprogramma. 11 55 Med 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 Wij v.h.. land; 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws: 12.41-12.50 Echo: 13.00- 13.05 Raden maar 14.00 Plakboek: Jeugdvakantieprogr. 14.30 (S) Interlok. op dinsdag: muzikaal middagmagazine. (15.30- 15.32 Nws; 16.00-17.00 -Vraaggesprek). Over. heldsvoorl.: 17.00 Het vakbondswezen op Curacao. Een gesprek van Link van Bruggen met de vakbondsleider de heer Spencer. KRO: 17.10 (S) Het Metropolo Ork. 17.25 V.d. kinderen. 17.30 Nws. 17.32 Echo. 18.00 Vakantietoeslag: licht progr. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Lichte muz. 19.00 (S) Musicerende dilettanten: het Hengelosch Ac cordeon Ork. 19.30 (S) De zingende kerk; nieuwere liturgische gezangen. 20.00 (S) Zeg me wat ge draait interview en gramm.- muz. 21.00 De handen vol aan niets: muz. en poezie. 22.00 (si KltsK. symf. muz. *22.25 Overweging, 22.30 Nws. 22.38 Den Haag vandaag. 22.50 Echo. 23.15 Voer voor vogels: actueel progr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7 20 h (S) Dag met een gaatje, met 8.00 Nws 8.11 Radiojournaal. 8 50 Morgenwijding. (S) Nieuwe gramm.platen met toelicht, met 9.35-9 40 Waterst. 10.00 V.d. kleut I 10.10 Arbeidsvitaminen met 11.00 Nws. (S) Rondom twaalf: progr. v.d. vrouw, 11.55 Beursber. 12.30 Overheidsvoorl,: Ex tiviteiten: nws, wenken en adviezen exportgebled. 12.40 (S) Knipperlicht: w lijks radioverkeersmagaz. 13.00 Nws. 1 Radiojournaal. 13.30 (S) Neerlands or pracht v.d. laatste jaren: kerkorgelconc. oude muz. 14.00 Jumbo Set: muz. en NOS: 15.00 (S) Zoeklicht op Nederland: en comm. uit alle delen v.h. land en muz. (16.00 Nws.) AVRO: 17.00 (S) MoL beweeglijLe progr. voor beweeglijke men waarin 17.55 MeJ., 18.00 Nws en 18.11 Radiojournaal. 19.00 Jazz Spectrum: oude en mod. Jazz. Ig< Paris vous parie: gesproken brief uit Pait 19.30 Vanavond: gevar. progr. met 2 Nws. 22.00 Trefpunt: beschouwingen aktuele zaken. 22.20 <S) Lichte gramm. ten. NOS: 22.30-1.00 (S) Intern. Jazz Fesl Loosdrecht 1972. (22.55 Med.; 23.00 23.10-23.20 Radiojournaal; 23.55-2 Nws.) HILVERSUM III VARA: 7.00 Nws. 7.02 Dag dinsdag. e Nws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nws. 9.03 Plaat v.d. pep. 10.00 Nws. 10 03 Plaatjes v.d. n -(verv.l. 11.00 Nws. 11,03 Een opvall vrolijke gevar. visite. (12.00 Nws.) 1s Nws. 13.03 De Eddy Becker Show. (1! Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 1 P Nws. 16.03 Mix. 17.00 Nws. 17.03-18.00 (verv.). VARA 19.05 Zomaar'n Zomeravond NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Zomaar 'n Zomeravond (2)' 21.00 De Commissaris - Politieserie 22.00 Achter het Nieuws NOS 22.40 Journaal TELEAC 22.45 Vervolgcursus Schaken DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van glsteravo 10.30 Am Ziel aller Traume, 12.00 Akt. 1 Intern, persoverz. 13.00-13,20 Nws. ld Nws. 16.20 Progr. over arbeiders onder 18. 17.05 Zweedse kinderfilm. 17.35 Japa poppenfilm. 17.55-18.00 Nws. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Kijkers vrage vakmensen antwoorden. 18.30 Akt. 1 Zandmannetje. 18.55 Nordschau-Maga 19.26 BuUer Parker. 19 59 Progr.overz. WI 18.00 Reg. nws. 18.10 Butler Parker. II akt. 19.15 V.d. kleuters. 19.25 Progr. over Olymp. spelen.) 20.00 Journaal en weert 20.15 Knokke - report, muz.progr. 21f)( Gladiatoren. 22.25 Journaal, comm. en we( 1' ,)0 Elke WERKDAG (behalve 's zaterdags) bestaat er 's avonds acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van famil berichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaat Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDA AVOND is dit mogelijk, maar dan van 7 tot 8.30 uur. Eventueel kunnen elke WERKDAG (behalve 's zaterdags) |0 durende de avonduren tot 8 uur ook andere advertenties opj geven worden. Deze advertenties kunnen echter niet in ons bl van de volgende dag wordeD geplaatst. Na bovenstaande tijdstippen kunnen geen advertenties me worden opgegeven. kc

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6