CENTRALE VERWARMING SHOW oodoieter r FAMILIEBERICHTEN Ook 's winters wonen bij een zomerse temperatuur! Hoe? Kijk en luister donderdag a.s. op de Overtuig uzelf van het comfort van centrale verwarming, van de kosten die best meevallen, de snelle montage, zonder breekwerk, en de unieke Cévé-service! Kom a.s. donderdag (van 10-21 uur) naar onze show en neem uw vragen mee! ÉB1111I BON boekhoudkundige krach MEISJE of JONGEN TROUW/KWARTET DINSDAG 8 AUGUSTUS 1972 Op 16 augustus a.s. hopen onze Ouders, Groot- en Over grootouders J. de Groot M. C. de Groot-Zandvliet te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Leiden, augustus 1972. Roomburgerweg 5. Heden nam de Heere uit ons midden weg, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Vader en Grootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, de heer Cornelis Snaaijer in de ouderdom van 79 jaren. Psalm 89 8 (berijmd) P. Oskam-Snaaijer L. R. T. Oskam Kees Deliana Zwijndrecht, 6 augustus 1972. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum Nebo, Hoofdland 1, Zwijndrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdagavond van 89 uur. Correspondentie-adres: Mauritsweg 60, Dordrecht. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 10 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht vanuit de aula. Vertrek vanaf Mauritsweg 60 te 14.15 uur. Heden nam God tot Zich onze lieve, zorgzame Zuster, Behuwdzuster en Tante Martina Boers In de ouderdom van 76 jaar. Mede namens de familie: A. Boers 's-Gravenhage, 5 augustus 1972, Bejaardencentrum „Campduinen", Albardastraat 5. Correspondentie-adres: Zijpendalstraat 170. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Campduinen", Albardastraat 5. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 8 augustus a.s. om 11 uur in „Campduinen", waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik-en-Duinen 38, om 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Ik heb it bij uw naam geroepen Gij zijt mijn. Jes. 43 1 Na een smartelijk lijden, maar vol overgave heeft onze Hemelse Vader Zijn moegestreden kind tot Zich genomen, onze lieve trouwe Man, Broer, Zwager, Oom en Neef Jacob Niesing Hij mocht 65 jaar worden Mede namens verdere familie, C. Niesing-Verkaik Scheveningen, 5 augustus 1972 Westduinweg 110c Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Atropos', Van Boetzelaerlaan 292. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woensdagavond van 7.008.30 uur in de rouwkamer. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 10 augustus om 12.00 uur in wijkgebouw 'Thabor', Van Boetze laerlaan 286, waarna om 1 uur de teraardebestel ling zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats 'Westduin', Ockenburghstraat, Loosduinen. Na een moeitevol lijden is in Christus ontslapen onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Jacob Niesing echtgenoot van C. J. Verkaik, op de leeftijd van 65 jaar. Amsterdam: H. H. W. van Gent-Niesing D. H. C. van Gent D. D. Baars-Niesing H. Baars Doesburg: H. W. Niesing jr. J. W. Niesing-Holthuis Amsterdam: W. H. Niesing H. J. Niesing-Keller G. J. Dijk-Niekerk W. Dijk P. Hommes A. Hommes-van Zandbergen Neven en nichten Scheveningen, 5 augustus 1972. In de nacht van 3 augustus heeft de Heer onze oudste broer en zwager Martinus van der Meulen op 82-jarige leeftijd tot Zich geroepen. Wij zijn dankbaar dat wij hem zolang in onze familie mochten bezitten. 'Welzalig is het volk dat de jubelroep kent, Zij wandelen, Here, in het licht van uw aanschijn'. Maassluis: F. van der Meulen-Lub 's-Gravenhage: H. van der Meulen Eindhoven: J. van der Meulen Scheveningen: R. J. van der Meulen M. A. van der Meulen-Faber Voorthuizen: A. J. Kouwenhoven- van der Meulen J. A. Kouwenhoven Maassluis, augustus 1972. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat door een verkeersongeval uit ons midden werd weg genomen Douwe Fedde Keegstra in de leeftijd van 18 jaar. Mogen zijn ouders, broers en zusters de kracht vinden dit zware verlies te dragen. Hij ruste in vrede. Directie, bedrijfsleiding en personeel Electrotechnische Industrie A. de Hoop N.V. Rotterdam. 7 augustus 1972. Heden nam haar Hemelse Vader tot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder en Zuster J. Sell rave san de-van Woudenberg sedert 1927 weduwe van J. Schravesande, in de ouderdom van 84 jaar. J. B. Schravesande A. P. Schravesande-de Vries A. Schravesande T. G. Schravesande-Hoek F. W. Schravesande M. Schravesande-de Kort G. van Woudenberg kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 4 augustus 1972, Bejaardencentrum „De Burcht", Van Moorselplaats 90. Corr.-adres: 's Lands Werf 242. Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 7.308 uur in „De Burcht" (le woonlaag). De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 augus tus op de begraafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334, om 12 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in „De Burcht" aanvangende om 11 uur, Vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is plot seling van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Cornelis Zijderveld in de leeftijd van 66 jaar Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. K. J. Zijderveld-Verhoeven M. L. Zijderveld M. J. Zijderveld-Van Krimpen B. M. Bezemer-Zijderveld T. Bezemer Harry Zwijndrecht, 5 augustus 1972 Lodewijk van Nassaustraat 72 Liever geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Refaja Ziekenhuis te Dordrecht Gelegen heid tot bezoek aldaar dinsdagavond 8 aug. a.s. van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 9 augustus a.s. om 3 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht waaraan vooraf zal gaan een dienst in de Bethelkerk aan de Rotterdamseweg om 2 uur. Onze trouwe Moeder en Grootmoeder Lena Adriana Bouma-Vertregt is aan het einde gekomen van haar moeitevolle en toch rijke leven op aarde. •Zij mocht 80 jaar worden. De troost voor ons is, dat zij bij haar Heer en Heiland is. Gezang 62 1 God is getrouw, Zijn plannen falen niet. Oranjewoud: L. H. Bouma B. Bouma-Buffinga Heiloo: J. A. Bouma C. E. C. Bouma-Wits Pesse: H. S. Bouma P. J. Bouma- van Beij eren Bergen en Henegouwen Comerio (It): A. J. Bouma R. Bouma-Rijkhoek Zevenaar: P. Bos-Bouma J. Bos Amsterdam: J. J. Bouma en kleinkinderen Leeuwarden, 5 augustus 1972. Corr.-adres: Marijkemuoiwei, 18, Oranjewoud. Op donderdag 10 augustus a.s. zal D.V. een rouw dienst worden gehouden in de Schranskerk te Leeuwarden. Deze vangt aan te 11.00 uur. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden te Nes (Ut). Gelegenheid tot condoleren vanaf 10.30 uur in de kerk. God heeft mijn beminde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader in Zijn hoede opgenomen. Door zijn geloof droeg hij met moed en geduld zijn lijden. Dankbaar gedenken wij Cornelis Peter Roodenburg geb. 31 maart 1907. „Jezus, Dien mijn ziel bemint, 's levenstormen loeien Heer! O, beveilig mij Uw kind. leg mij aan Uw boezem neer". Benschop: G. D. Roodenburg-Haaksman Lopik: G. G. van Toor-Roodenburg C. van Toor Benschop: H. Roodenburg D. A. Roodenburg- van de Haar Hamburg: M. Briegel-Roodenburg R. Briegel Groenekan: C. P. Roodenburg J. C. Roodenburg-Brokking Vreeswijk: G. van Dijk-Roodenburg F. H. van Dijk Benschop: A. Roodenburg G. Verkerk Benschop: G. Roodenburg en kleinkinderen. Benschop, 6 augustus 1972, Boveneind 22. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdag 10 augustus 1972 op de Ned. Herv. Begraafplaats te Benschop. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Benschop. Aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis te Benschop woensdag 9 augustus van 19.3021.00 uur en donderdag na de begrafenis. De Stichting Christelijke Streek MAVO 'Heeren- dijk' te IJsselstein geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar voorzitter, de heer C. P. Roodenburg Vanaf de oprichting in 1960 heeft hij zich met zijn gehele persoonlijkheid ingezet voor het chris telijk onderwijs. Namens het bestuur, N. V. Engelenhoven, wn voorz. P. Onvlee. secr Benschop. 6 augustus 1972 IJsselstein (U) Romeinen 8 38 en 39 Na een kort smartelijk lijden nam de Here tot Zich mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Behuwd- en Groot vader, Behuwdzoon, Broeder, Behuwdbroeder en 09m Nicolaas de Jong op de leeftijd van 61 jaar. Katwijk K. de Jong.Haasnoot Hazerswoude- J. M. Verlaan-de Jong C. Verlaan Alphen a.d. Rijn: L. O. van Frankfort-de Jong Th. van Frankfort Heemskerk: M. M. Huygens-de Jong L. M. Huygens Alphen a.d. Rijn: N. M. de Jong G. de Jong-van Egmond Katwijk: C. J. de Jong en verloofde J. N. de Jong kleinkinderen en verdere familie. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op donderdag 10 augustus a s. om 2.30 uur ln dc zaal van de Ichthuskerk aan de Nach tegaallaan. waarna de be grafenis zal plaats vinden om ca. 3.15 uur op de Nieu we begraalplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden nam de HEERE tot Zich na een langdurige ziek te. onze lieve Zuster, Be- nuwd-zuster en Tante, me juffrouw Clasina Neeltje Sint Nicolaas in de ouderdom van 70 Jaren. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de n.v. Begrafenis Vereniging, Cornelis van Beverenstr. 36. Gelegenheid tot bezoek al daar woensdagavond van 6.45 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben donderdag 10 augustus a.s. op de algemene begraaf plaats. vanuit de aula. Ver trek vanaf het woonhuis te 12.45 uur. LEIDEN mmmm, Gerrit van der Veenstraat Kunt u niet komen? Geen nood; stuur dan deze bon aan Cévé, Postbus 366, Leiden, en u ontvangt van ons alle informatie inzake Cévé-centrale verwarming. plaats_ Gerrit van der Veenstraat 59-61 Leiden Zuid (achter het Vijf Meiplein) Telefoon 01710 - 23516 Landelijk erkend gas- en c.v.-installatiebedrijf telefoon» Heden behaagde het de Here, na een geduldig gedragen lijden tot Zich te nemen mijn lieve Man, onze Vader, Broer, Zwager en Oom Pieter Hartog op de leeftijd van bijna 65 jaar. Openbaringen 21 1 „En ik zag een nieuwe Hemel cn een nieuwe aarde". Mede namens de familie: C. W. Hartog-Linschoten N. M. Hartog Utrecht, 6 augustus 1972. Spieghelstraat 34. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Biltstraat 25 te Utrecht. De rouwkamer is ge opend woensdag van 1920 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 10 augustus om 15 uur op de begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Het is ons een droeve plicht, u mede te delen dat op 6 augustus 1972 is overleden onze bedrijfs leider, de heer P. Hartog in de leeftijd van bijna 65 jaar Bijna 50 jaar heeft hij zich volledig ingezet voor ons bedrijf. Wij zijn hem dankbaar voor al het geen hij voor ons heeft betekend en zullen zijn werkkracht en humane levenshouding in dank bare herinnering houden. Bilthoven, 7 augustus 1972 Woudenberg Commissarissen en direktie van de N.V. 'Hopmi' Op 6 augustus 1972 is tot ons leedwezen over leden onze bedrijfsleider de heer P. Hartog in de leeftijd van bijna 65 jaar. Wij zulleD ons zijn leiding en zijn warme belang stelling voor zijn medewerkers dankbaar blijven herinneren. Woudenberg, 7 augustus 1972. Het gezamenlijk personeel van de N.V. „Hopmi". Heden nam de Heere in Zijn Heerlijkheid op, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve onvergetelijke moeder en oma Bregtje Sikkema op de leeftijd van 77 jaar. Na een zeer gelukkige echtvereniging van 50 jaar en 3 maanden. Haar leven was dienende liefde, haar laatste wens was dit in volmaaktheid in de hemel te mogen doen met haar voorgeslacht. Ps. 150 en 87 berijmd. Groningen, 6 augustus 1972. Kam. Onnesstraat 115. G. N. Schuringa Den Helder: F. Dillingh-Schuringa H. Dillingh Veendam: H. J. Knotnerus-Schuringa Spijk: D. S. Schuringa H. Schuringa-Boersma Groningen: T. Schuringa Zuidwolde (Gr.): J. B. Schuringa C. Schuringa-Koop en kleinkinderen Geen bloemen. Thuis van 4-6 uur. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het uitvaartcentrum 'Algemeen Be lang'. Esdnomlaan 187 (wijk Selwerd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 10 augustus a.s. te Zuidwolde (Gr.). Vooraf samen komst in 't gebouw 'Irene' te Zuidwolde (Gr.), waar een rouwdienst wordt gehouden welke aan vangt om 2 uur. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. Geheel onverwacht ging van ons heen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en lieve Opa Sijtse Postina echtgenoot van Trijntje Wielinga, in de leeftijd van 68 jaar. Amsterdam: T. Postma-Wielinga kinderen en kleinkinderen. Amsterdam (O), 7 augustus 1972. Soembawastraat 2. Corr.-adres: Habsburgstraat 3, Oss. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 11 augustus om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, N.O. Singel te Harlingen, waarna de be grafenis om ca. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. Bijeenkomst aan de Gereformeerde Kerk om 13.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula van de Gereformeerde Kerk. Liever geen bloemen. Op Zijn tijd nam God tot Zich onze Moeder en Oma Geertje Spit weduwe van Jan Dikken, op de leeftijd van 66 jaar. Psalm 23. Enschede: K. Dikken J. Dikken-Louwerse Heino: A. Hulleman-Dikken H. Hulleman Enschede: I. Dikken en kleinkinderen Enschede, 5 augustus 1972, J. H. W. Robersstraat 105. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 9 au- gdstus op de Westerbegraafplaats aan de Hen- gelosestraat. Eenieder die de begrafenis wenst bij te wonen wordt verzocht om 15.30 uur aan de begraafplaats aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 8 aug. van 19.00 tot 19.30 uur in de aula Herv. Gemeente, Varviksingel 141. Dan ga ik op tot Gods altaren tot God, mijn God, de Bron van vreugd. Dan zal ik juichend stem en snaren tot roem van Zijne goedheid paren Die na kortstondig ongeneugd Mij eindeloos verheugd. Op de dag des Heren nam God tot Zich, in het Vaderhuis met zijn vele woningen, na een moe dig gedragen lijden, mijn lieve Vrouw, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Elisabeth Zwaan echtgenoot van Fredrik Crull, in de leeftijd van 65 jaar. Soestdijk, 6 augustus 1972. BuEg. Grothestraat 24. Soestdijk, F. Crull J. Bos Amsterdam, M. Crull-v. d. Broek Mieke Weesp, G. G. Crull J. Crull 's-Graveland, E. Endendijk-Crull W. Endendijk Ada en Jan Weesp, H. Crull Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Zonnegloren", Soesterbergse- straat 125, Soest: bezoek aldaar woensdag 9 au gustus 's avonds van 78 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden don derdag 10 augustus a.s. in de kerkzaal van het ziekenhuis „Zonnegloren", Soesterbergsestraat 125 te Soest om 2 uur n.m., waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben legen 3 uur n.m. op de Hervormde Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. In bez. van Gawalo-dipl. Bedrijf hart Randstad Brieven bur. v. d. blad onder no. R 9937. Gevraagd: in bezit van Praktijkdiploma; MBA stuc strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 2530 jaar. Een geschikte kracht bieden wij een guns salaris en goede vooruitzichten. Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan: N.V. Necon Pieterskerkgracht 18, Leiden. Telefoon 40245. GEVRAAGD: voor de bediening. 5-daagse werkweek, 's zondags vrij en leerling-kok. Opleiding volgens leerling stelsel mogelijk. RESTAURANT BERNSEN Breestraat 157 Leiden Wij delen u mede dat de Heer nog onverwacht tot Zich nam onze oudste Broer en Zwager Adrianus Aric van de Ven op de leeftijd van 74 jaar. Uil aller naam: Fam. Vain de Ven Vrouwgeleweg 41. H.I.Ambacht. Dubbeldam. 7 augustus 1972, Vissersdljk 47. Met leedwezen werd kennis genomen van het overlijden van ons Lid en Oud-Voorzitter Ds. M. Ottevanger emeritus-predikant der Ned. Herv. Kerk. Zijn toewijding en trouw aan de dienst des Woords en het geen door hem in het belang van onze afdeling werd ver richt. blijven in onze her innering voortleven. De Heere God trooste zijn vrouw en kinderen met de beloften van het evangelie. Het bestuur van de Gereformeerde bond. afd. Leiden e.o Secr. H. W. v. d. Reyden. Korenbloeml. 16. Oegstgeest. Bedorven maa en diarree kosten u vakantiedag! Het gebeurt zo vaak, Voq; op vakantie, Andere lec drink- en eetgewoonten, plotseling overkomt het Bedorven maag. Diarree, E r.are maag- en darmstoori heeft u in z'n greep, Ne< dan ENTOSORBINE: wil aangename tabletten. Mei snelwerkende middelen, Brengt uw maag tot ru Zuivert de ingewanden. Stc diarree. ENTOSORBINE neemt prettig in p erhelpt direkt. He: mag in geen reis^y? apotheek ontbreken. Neem zo n buisje mee. ENTOSORBIN zuivert maag en ingeicani Voor dc bewijzen van m& leven ons betoond na het hei gaan van onze lieve zorgzai Vader, Behuwd-, Groot- en Ov grootvader Jacob Mosterd betuigen wij onze welgemeen dank t Uit aller naam: a. J. Mosir Leiden, augustus 1972, Hansenstraat 69. Dankbetuiging. Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonli te bereiken willen wij u langs deze weg bedanken vo de vele blijken van belangstelling, welke u getooi heeft tijdens de ziekte en het overlijden van onze lie zorgzame Man, Vader en Opa Adrianus Grimbergen Zijn goedheid en liefde alsmede uw medeleven zulli voor ons altijd een enorme steun blijven. N. Grimbergen-Lani en kinderen Rijnsburg, augustus 1972.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12