'Sinds we getrouwd zijn is hij beter gaan voetballen' aan de lijn WM'hmm mm Een zonnebril is geen luxe Wat is precies het silhouet Pasop: TROUW/KWARTET MAANDAG 7 AUGUSTUS 1972 Binnenland T6 KG Hilda Hulshoff over haar sportman Barry: Ze wonen in een keurig huisje in Zaandam: Ajax-voetbal- ler Barry Hulshoff (25) en zijn vrouw Hilda (24). Samen met een zoontje dat ook Barry heet 'ik vind het zo'n leuke naam' een grote Deense dog en erg veel muggen. We zullen niet over voetballen spreken, maar wel de bran dende vraag lanceren hoe het nu is om met een beroemd sportman getrouwd te zijn. Is zo'n idool, dat een stadion De kleurentelevisie staat aan en we zien Pat Boone in de film 'April Love'. Hilda: 'Kijk Bar, zo zag jij er ook uit toen ik je voor het eerst ontmoette. Nét zo'n gek kort kopje'. Op dit moment heeft Barry lange ma nen en z'n baard begint al aar dig vorm te krijgen. Hoe verliep die eerste kennis making? 'In een dancing"zegt Hilda met een half oog naar Pat Boone die een paard verlost uit het prikkeldraad. 'In Zaandam. Ik was ponstypiste en ging veel uit. Ajax? Ja. ik had er wel van gehoord, maar het interesseerde me niks. En Barry Hulshoff kende ik helemaal niet. Nou ja. toen was hij ook nog niet be roemd. Dat is pas later geko men'. Zei jij het eerst Iets tegen hem? Hilda: 'Nee, hij. Er zat achter ons een jongen die moest over geven en toen zei Barry tegen mij: wil jij een hapje van mijn worstje? Ik zei. nee, dank je! Toen was het ij» gebroken. We iljn na vijf jaar gaan trouwen. Waarom? Nou. gewoon, toen was ons huis klaar'. Ben je Jaloers aangelegd? Hilda: "Wat is jaloers, hij mag best naar andere meisjes kijken, hoor. Hij kijkt maar. Zolang ie niet met ze wegloopt. Barry: "Het valt wel mee. In het begin wist ik nooit hoe ik me moest gedragen toen ik een maal ontdekte dat ik bekend was. Je geeft vreemde antwoor den. Ze kijken je aan als* je ergens binnenkomt: hé is het hem nou of niet? Dan heb je gewoon zin om weg te lopen. Je vraagt je af: waarom? Iedereen kan in z'n vak toch iets goed? Ik heb gewoon mazzel dat ik kan voetballen'. Hilda vertelt dat ze nu een geheim telefoonnummer heb ben, want ze werden gek van het getelefoneer. Er komen zo'n drie brieven per dag met de vraag of Barry een foto wil sturen. Houdt Hilda nu van voetballen? 'Je leeft natuurlijk met je man mee. Ik ga ook altijd naar de belangrijke wedstrijden. Niet al les, want dat is te duur. al die reizen naar het buitenland'. Getrouwd zijn met een voetbal ler is niet alles, leren we. 'Hij is te weinig thuis. Scms drie dagen aohter elkaar weg en voor uitgaan is weinig tijd. Meestal zijn we dan ook te moe om de stad in te gaan. Soms een blosooopje. Is het waar dat Barry één van de Intelligentere sportmannen is? Barry: 'In de kleedkamers zit ten de anderen meestal te kaar ten. Pokeren. Vooral in een trainingskamp gaat dat dagen door. Ik lees liever'. Hilda: Hij neemt niks mee. Hilda Hulshoff voor geen prijs in een sigarenwinkel maar als hij thuiskomt vind ik altijd boeken in z'n tas. Die koopt ie dan. De laatste tijd heeft Bar boekjes van Asterix'. Pat Boone slaat aan het zoenen en Hilda vertelt over de disci- ITALIAANSE SPINAZIE 1 kg spinazie parmezaanse kaas 30 gr. bloem 35 gr. boter Vi 1. melk nootmuskaat zout, peper. aan z'n voeten heeft, is zo'n held nu anders dan andere mannen? Geenszins. Wanneer we arriveren ligt Barry met kouse voeten op de lederen bank in de huiskamer te snurken. Hilda moet hem fiks aan de armen rukken om er weer leven in te krijgen. 5Vij doen het gewoon wanneer ve zin hebben. Of er nu gevoet- >ald moet worden of niet'. Jarry: Haar we hebben tegen woordig wel inspraak hoor. Als we met z'n allen vinden dat >ommige regels te streng zijn, dan gaan we om de tafel zitten om het uit te praten'. Hilda: 'Het is natuurlijk moei lijk, zo'n stel jonge jongens. Als je ze hun gang laat gaan komt er niets van terecht. Roken en drinken wordt aan hunzelf overgelaten. maar als je niet in conditie bent, ja, dan hoeven ze je niet meer. Dus doe ik het niet', vult Barry aan. Hilda vertelt dat Barry de laat ste jaren beter is gaan voetbal len. 'Eigenlijk sinds we ge trouwd rijn', zegt ze. 'Nee', vindt Barry, 'dat kun je niet zo stellen'. Jawel', zegt Hilda, je weet zelf dat je de laatste jaren helemaal jezelf bent geworden. En tegen ons: 'Kijk, hij komt uit een familie waar ze allemaal gek rijn van voetballen. Er werd nergens anders over ge sproken. Hij werd steeds opge jut, zo van: oh wat was je zondag stom! En: oh, dat je die bal hebt gemist. Hij werd opge jaagd en iedereen bemoeide zich met hem'. Barry: Ik stond wel een beetje onder druk, ja'. Hilda: Dan kwam Barry bij ons thuis en dan vond ie het heer lijk. Want dan hoefde die niet over voetbal te praten. Sinds we getrouwd rijn is hij beter gaan voetballen, dat staat voor mij vast'. Barry: 'Dat is niet aanwijsbaar'. Hilda: 'Als we over de familie praten dan loop ik soms hard naar boven, want dan houd ik het niet meer uit'. Maar dat voetballen is over een jaar of wat afgelopen. Wat den ken Hilda en Barry te gaan doen? 'Ik zou graag een kinderboetiek willen hebben, maar daar zie Barry niks in. Hij wil een ken nel. We hebben nu een hele grote hond, die ik voor geen goud zou willen missen, maar een hele kennel hoef ik niet'. Een sigarenzaakje misschien? Dat hebben oude voetballers toch allemaal? 'Voor geen prijs krijgen ze mij in een sigarenwinkel', zegt Hil da. Barry: 'Ik kijk wel eens rond naar een bar. Dat lijkt me leuk. Maar ja, die zal toch op je naam drijven en dan moet je er ook zijn. Ik had plannen voor een sportsauna. Maar dat is af geketst op een te hoge investe- ing en te laag rendement', zegt Barry in juiste termen. Voorlopig heeft Barry weer voor vier jaar getekend bij Ajax. En daarom is er tijd genoeg om te twisten over kin derboetiekjes, kennels, sauna's en sigarenwinkels. pline die de voetballers moeten ondergaan. 'Ze zeggen dat het invloed heeft op het spel als je de dag voor een grote wedstrijd nog gezellig bij je vrouw slaapt. Nou. dat vind ik onzin hoor. Was de spinazie en kook ze met aanhangend water. Uit laten lekken en op smaak brengen met zout. Smelt de boter en roer cr de bloem door. Maak de halve liter melk warm en roer deze voorzichtig, maar snel door de saus. Breng één en ander op smaak met nootmuskaat, peper, zout en drie-kwart van het zak je parmezaanse kaas. Doe de spinazie in een vuurvaste schaal en giet er de saus over. Tot slot de rest van de kaas over de schotel strooien. In de oven tot er een korstje op zit. Menutip: Tomatensoep, Italiaan se spinazie, aardappelpuree, yoghurt met bessen. IIHB q Zómaar een zonnebril op Je neus zetten is niet zo goed, zeggen de mensen die er verstand van hebben. Want een zonnebril is méér dan een stukje gekleurd glas. Een zonnebril heeft een bescher mende functie. Het beste is een polariserende zonnebril, die niet alleen het licht tempert, maar ook alle schitteringen en reflectie opheft, zonder donker te kleuren of nuttig kljkiicht tegen te houden. Daarnaast moet de bril bescherming bicden tegen ultra violette en infra-rode stralen. Maar behalve al deze nuttige zaken wil het oog ook wat: de zonnebrillen-mode. Op de foto's vier modellen die veel gevraagd zijn. Alle vier hebben ze bewerkte pootjes. Laten we maar zeggen dat dat is om ook de slapen bruin te laten worden. Deze tekening van Lanvin geeft in grote lijnen de wintermode weer voor wat betreft mantels. Ze moeten voor de winter 1972-1973 wijd zijn en hebben grote kragen. De zakken zijn in de regel opgestikt en ceintuurs accentueren de taille. Verder samengevat zijn de kleuren abrikoos, korenbloemblauw, cognac, violet, groen, zonne- bloemgeel, wit en zwart. Effen stoffen zijn mode naast blokruiten en Prince de Galles. Wat de jurkjes betreft: geplooide overhemd jurken. Pakjes: ook weer plooirokken met blouses en coltruien. De make-up wordt wat natuurlijker door zacht-oranje lippenstift en aardbelenrood. Trudy La bij Afeelopen vrijdag beleefde de musical 'Promotie, promotie' de Amsterdamse première. Actrice TRUDY LABIJ (29) heeft er met deze opvoering nu zo'n 170 voorstellingen opzitten en er wordt nu voor vier maanden in Amsterdam gespeeld. Trudy is getrouwd met de pianist Jan Willem ten Broeke en woont in Utrecht. De televisieserie's 'Tot de dood ons scheidt' en 'Joop ter Heul' waren haar grootste successen. Nu behalve toneel en televisie, óók de film? 'Ik heb al in 'Wat zien ik?' gespeeld, dat was een kleine rol. De nieuw film gaat 'Geen paniek' heten. Ik speel daarin het meisje Kitty dat verliefd is op Johnny Kraaykamp. Johnny is de jongen die door toedoen van Rijk de Gooyer in de ge vangenis is gekomen. Kees van Kooten heeft het scenario ge schreven'. Behalve Johnny en Rijk en Trudy spelen ook Hans Boskamp en de Franse filmster Eddy Constantine in 'Geen pa niek' mee. Wat ga je na 'Promotie, promo tie' doen? 'Ik denk veel en lang vakantie houden. Ik heb vijf jaar hard gewerkt en heb nog geen af spraken voor het nieuwe sei zoen gemaakt. Misschien af en toe wat televisie. Maar ik wil het liefst tot rust komen. Overi gens is er niet zó geweldig veel te doen in de toneelwereld. Re- né Sleeswijk gaat nog 'U spreekt met uw moordenaar' brengen'. 'Tot de dood ons scheidt' stopt ook. 'Ja, dat is erg jammer. Het is een heerlijke serie, maar Jaap van de Merwe (de schrijver- vertaler) is er op een vreemde manier uitgevlogen. Kijk, het is niet zo dat ik hier zenuwachtig rondloop, zo van: oh, wat moet ik nou? Er komt vanzelf wel weer iets'. Prinses Anne is verdrietig Het min of meer vaste vriend je van prinses Anne van Enge land, gaat hare koninklijke hoogheid verlaten. Sandy Har per (een uitstekend polo-speler) trouwt binnenkort met fotomo del Peta Seccombe. Aan een Engelse krant verklaarde Sandy: 'Er is nooit sprake geweest van een echte romance tussen Anne en mij. We zijn alleen erg vaak samen uitgeweest omdat je nu eenmaal niet altijd alléén naar partijen kunt. We kunnen goed met elkaar opschieten en dat willen we zo houden. Ook al ga ik trouwen: de mensen zullen Anne en mij in de toekomst best nog eens kunnen tegenko men'. zal binnenkort worden wederge boren als een echte tienerzan ger. Oorzaak: het stemgeluid van Heintje lijkt niet meer op het scherpe, heldere kinder stemmetje waarmee hij be roemd werd. Op 12 augustus wordt er in Duitsland een groot feest gegeven, alwaar Heintje in rijn nieuwe gedaante aan het volk zal worden getoond. Tevens wordt dan ook het eer ste plaatje van 'Hein-nieuwe- stijl' geïntroduceerd. Jasperina over abortus Al Vc -■"!! Ttsra'V lAt.'.f,.-- iü, Heintje is groter gegroeid De nachtegaal van Bleyerheide is niet meer. Heintje Simons Onder het in de regel zéér behoudende kunst-artiestenvolk je van Nederland lopen een paar figuren rond die nog wel eens hun mond willen open doen. Eén van hen is Jasperina de Jong die een uitgesproken mening heeft over abortus. 'Ik ben er een voorstander va-n, dat wil zeggen: het moet künnen. Ik zou die meneer Gij- sen bijvoorbeeld wel mores wil len leren. Onbegrijpelijk waar die man al die taal vandaan haalt. Welke vrouw zou ooit van een kind kunnen houden dat ze van een verkrachter heeft gekregen?' Ryan en zijn nachtmerrie Nog steeds is Ryan O'Neal iede re maandagavond op het Neder landse televisiescherm te zien met zijn baby-gezichtje in Pey ton Place. Na zijn succes in de film 'Love Story' dreigt er nu wéér een kassucces aan te ko men: 'What's up doc' is de naam en Ryan speelt erin sa men met Barbra Streisand. Ryan vertelde onlangs dat hij op den duur vreselijk verdrietig werd van Peyton Place: 'Door die serie ben ik jaren ouder geworden. Vooral wanneer we een paar weken achter elkaar op namen maakten werd ik gek. Als er dan een scène werd op genomen in een decor waar zes tig afleveringen geleden óók al was gefilmd, dan reutelde ik prompt die oude tekst af. Dat heeft méters film gekost want ik was niet meer stil te krij gen'. handelen komen. En wat bereiken de motorbouwers met de uitlaatgassen? Door de snelheid op te schroeven, zorgen zij wel voor steeds grotere hoeveelheden uitlaatgassen. De lucht- weerstand neemt toe met het kwa draat van de snelheid en dat heeft tot gevolg dat ook het benzineverbruik en daarmee weer de hoeveelheid uit laatgassen, onevenredig toeneemt met de snelheid. Kunnen de fabriekanten blijven doorgaan, dan zullen ze van de autowegen steeds meer 'kegelba nen' maken en dan gaan de begrafenis sondernemers een hoogconjunctuur tegemoet, zoals zij nooit eerder heb ben gekend. Rotterdam N. J. de Witte De redactie behoudt ztch het recht voor om tor opname in deze rubriek ontvangen me ningsuitingen verkort weer te geven. BIJ publlkatle werdt met de naam van dc Inzender ondertekend. Brieven kunnen wor den gezonden aan de heer Joh. C. Francken. secretaris van de hoofdredactie van Trouw- Kwartet. Postbus 859. Amsterdam. Personenauto In de krant van 28 juli trof ik in de autorubriek weer een paar 'fijne' wa gens aan. Nieuwe wagens, die hogere «nelheden kunnen bereiken. Ook de wagens in de lagere prijsklasse wor den steeds sneller gemaakt. Kan dat blijven doorgaan? Er wordt dikwijls gesteld, dat veel mensen achter het stuur niet van voldoende verantwoor delijkheid blijk geven, maar moeten we dan niet allereerst naar de fabrie kanten wijzen? Zij hebben van de auto een agressief monster gemaakt en agressie is overdrachtelijk (stelling uit proefschrift). Het is dan ook geen wonder dat veel mensen, die zich in het algemeen rustig en correct gedra-1 gen achter het stuur ook tot agressief Vietnam (14) Bij D. Veenstra komt de rode aap uit de mouw. Ben je tegen hot commu nisme, dan ben je een fascist. Noch bij de SS, noch bij de NSB heb ik ooit mijn heil gezocht, maar bij de ARP. Dit ter geruststelling. En dan over Quisling. In Warschau, Oost-Ber- lijn, Boekarest, Boedapest, Praag, So fia. Riga en noem maar op, daar zitten de rode Quislings. In Hanoi zetelt ook zo'n Quislmgregering. In derdaad heeft Rusland driekwart van het Duitse potentieel vernietigd, maar dank zij Amerikaanse hulp. De Ame rikaanse konvooien voeren naar Rus land en niet omgekeerd. Ik maak mij overigens niet ongerust over de dank baarheid van de 'bevrijde' volken van Oost-Europa, ik heb de anti-commu nistische en anti-Russische leuzen in Joegoslavië met eigen ogen aan schouwd. Ben n.b. in Tsjechoslowakije gearresteerd, omdat ik staatsgevaarlij ke (sic!) boeken in mijn bezit had. Het waren bijbels. En dan tot slot de ontwikkelingshulp. Wat waren Rus land en China een tijdje geleden eensgezind, toen .ij mevrouw Bander en aika te hulp schoten, om opstandige jongeren op Ceylon te elimineren. En kan de heer Veenstra ook zeggen hoe Lin Pioa aan rijn eind is gekomen? Ik wel: rode wolven vreten elkaar op. Utrecht B. Faber DDR Eimert Pruim sprak in de DDR met boeren, juristen, kosters, boekhandela ren, arbeiders, artsen, dominees en kampbazen. Niemand had, volgens Pruim, het gevoel achter het gordijn opgesloten te ritten. Merkwaardig dat ik bij mijn bezoeken aan de DDR voortdurend mensen sprak die vonden dat zij wel opgesloten zaten. Mag ik vragen: onder welke omstandigheden heeft Pruim deze mensen ontmoet? Waarschijnlijk niet als lifters in rijn auto, maar in gezelschap van anderen. Als het zo zou zijn zoals Pruim zegt zou er niemand meer vluchten met gevaar voor eigen leven. Tenslotte zou ik graag van Pruim willen weten wat hij onder 'betrekkelijke vrijheid' ver staat. Het feit dat men naar de West- duitse T.V. kijkt? Veel meer vrijhe den zal Eimert Pruiir, toch ook niet kunnen noemen. Reclame ontbreekt, inderdaad maar steeds opnieuw komt men een andere leuze tegen; Hit der Sowjetunion verbtlndet, mit der zu- kunft verbunden'. Als Pruim dat soms mooier vindt! Rotterdam J. Boeie Eagleton Met enige moeite kon ik het slot van de affaire-Eagleton in Trouw/Kwartet van 2 aug. terugvinden. Kennelijk mocht het niet te veel voorpagina nieuws worden. Of schaamde men zich voor de houding van McGovern? En terecht. Nog steeds wordt dokters behandeling en doktersbezoek als te ken van zwakte uitgelegd. Geen ogen blik is er de gedachte geweest, dat men hierdoor juist sterker komt te staan, ook al geef ik toe dat men sommige artsen beter uit de weg kan gaan. Sterker staan, beter worden. In de laatste dagen heeft Eagleton inder daad getoond de mentale intimidatie op waardige wijze het hoofd te heb ben kunnen bieden. Amsterdam J. P. van Melle Verbetering: In het ingezonden stuk over Nederland en Israël van de heer v.d. Saag te Terborg sloop een fout Er stond dat de joodse immigratie in Palestina een einde maakte aan de Arabische emigratie naar dit land. Dit moet zijn: uit dit land. Alcoholisme (2) Met grote instemming las ik (Tr/Kw, 26.7) het artikel van de heer J. A. Gerritsen over het alcoholisme. Ook ik stel mij de vraag waarom christe nen van diverse kerken zich niet meer bezig houden met de drankver slaving. Prof. Roscam Abbing heeft in een referaat gehouden te Groningen, gezegd dat de alcohol o.a. het bewust zijn beïnvloedt. Daarover mogen we niet laten heersen. Dit is in overeen stemming met de Heilige Schrift, die als vruchten van de Heilige Geest noemt de zelfbeheersing. Tegenover zelfbeheersing staat zelfverlaging. Nooit genoeg kan daarom reeds tegen het eerste glas gewaarschuwd worden. Bovenal met het oog op het verkeer. Nooit genoeg kan erop gehamerd wor den: de drank uit het verkeer en uit de samenleving te bannen. Zuidlaren L. Sljbring Anarchie Al meer dan 150 zittingen zijn zonder ook maar het minste resultaat verlo pen bij de vredesonderhandelingen over Indo-China in Parijs. En dit zal wel zo blijven. Hanoi zal wel tot elke prijs willen voorkomen dat successen in Parijs de herverkiezingskansen voor Nixon doen toenemen. Dat de V.N. in dit systeem van internationale anarchie, niet ingrijpt is onbegrijpe lijk, want lidstaten treden hier met voeten aan de lopende band zowel het Handvest van de V.N. als de Univer sele Verklaring van de Rechten van de Mens. Nog onbegrijpelijker is dat de hele wereld hier maar in berust. Het is triest dat, terwijl geniale den kers in de natuurwetenschappen, het menselijk ras op zo'n hoog niveau hebben gebracht, hun, collega's in de sociale wetenschappen nog maar zo weinig bereikt hebben. Verklaarbaar is het misschien wel waarom b.v. Edison veel meer aftrek vond voor de resultaten van zijn denken dan een Hugo de Groot. De eerste kon tonen wat hij beweerde, de ander niet. Als dr. Zamenhof had kunnen laten zien hoe het zou zijn, als ieder kind op de lagere school, naast zijn moedertaal esperanto zou hebben geleerd, zou geen sterveling het hebben afgewezen. Een treffend voorbeeld is ook Ein stein. Zijn denkwerk dat heeft bijge dragen tot de vervaardiging van de atoombom was bijzonder welkom, maar zijn denkwerk dat leidde tot de conclusie dat we nu alleen nog maar de keus hebben tussen samenwerken of samen ondergaan (one world or no world), daar wilde men niets van weten. Volgens onze eigentijde genia le denkers zal, als we zo doorgaan, deze stelling van Einstein met de dag waarschijnlijker worden. Maar als het bewijs hiervoor is geleverd hoeft er niets meer, geen acties, geen protest, niets. Rotterdam W. Dirkson, wereldfederalist Groetplicht (2) Een vereniging van dienstplichtige militairen is een goede instelling. Maar als een dergelijke vereniging zich bezig gaat houden met nietige, zinloze zaken kun je er een vraagte ken achter plaatsen. Ze komt zelfs zo negatief over, dat vele dienstplichti gen walgen van de VVDM. De militai re maatschappij is geen burgermaat schappij. Zij is een mannengemeen schap en is gericht-op een eventuele oorlog. Daarbij passen militaire vor men. Een ervan is het groeten. Dat is een beleefdheidskwestie, geen verne dering. Er zijn zinvoller taken voor de VVDM. Laat ze ervoor zorgen, dat de mensen na de verplichte diensttijd niet nog meer achter raken op hen, die niet in dienst hoefden (m.b.t. studie en werk). Dat zijn pas zaken, die echt belangrijk zijn. Daarmee schop je ook niet tegen schenen. Posi tief is ze op mij niet overgekomen; nog niet. Baarn K. v.d. Spek, dpi. sergeant Groetplicht (1) Zag in de krant een afbeelding van hoe het toeging op de Nationale groetweigeringsdag in Utrecht. Be grijp niet dat zulks mogelijk is, het is een schande. Ben zelf oud-zeemilicien maar heb mij nooit aan het brengen van de groet geërgerd, zelfs niet als men van beneden aan dek kwam en de vlag moest groeten. Het wordt hoog tijd dat tegen de gezagsonder mijnende activiteiten van de VVDM wordt opgetreden, het is meer dan ergerlijk. Winschoten A. C. Mostert (ADVERTENTIE) spaarde huidbacterien Er is iets aan de hand met de deo dorant. Steeds meer publicaties waarschuwen. En hoe! De meeste deodorants bevatten namelijk een bacteriedodende stof. Waarmee de huidbacteriën vernietigd worden. Rigoureus. En waarmee - dat is waar - óók de transpiratiegeur ver dwijnt. Even rigoureus. Maar on gevaarlijk? Huidbacteriën (huidflora') hebben een taak. Zc regelen het evenwicht op onze huid. Ze beschermen ons tegen het binnendringen van ziek teverwekkende kiemen. Zeer accu raat. Vandaar dat zoveel deodorants met een bacteriedodende stof huid irritatie kunnen veroorzaken. Be scherm het milieu. Gebruikde goede deodorant! Kan het ènders? Natuurlijk. Dat bewijst Therme. Een heerlijk ge parfumeerde, veilige deodorant. Met 'sinodof. Een Franse stof, die de huidbacteriën ongemoeid laat, maar de geur - zeer snel - afbreekt. Oók rigoureus. Maar veilig. Zon der het milieu te verstoren. Zonder huidirritatie te veroorzaken. Denk aan uw huid. Ga over op Therme - de veilige 'alternatieve' deodorant Verfijnd geparfumeerd. In elegant gedecoreerde spuitbus van 110 gram netto, ƒ5.75. Ver krijgbaarbij 'de Bijenkorfbij apo theek en parfumeriezaak, bij par fumerie-afdelingen van de grote warenhuizen en natuurlijk bij uw drogist Therme is een produkt van N.V. Import Unie, Arendstraat 5, Hil versum. Tel.: 02150-50547. Ver koopadressen op aanvraag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4