Goed nieuws voor u. Douwe Egberts koffie Roodmerknü 2.16 Zilvermerknü 2.26 Iti WIL JE B-VERPLEGENDE WORDEN? COFFEINEVRIJnü2.75 FIJNE DESSERTnü2.32 GUATEMALAnü 2.35 PAARSMERKnü 1.96 Douwe Egberts koffie N2 .lekkere koffie. adjunct-secretaris I KOL KW \RTKT \KIJD\G 28 JILI 1972 Familieberichten Enlft krnnltgr« log. GETROUWD: H. Wagenaar weduwnaar van AaltJ* Vet H. E. Dirksen Ncckardreef 10. 27 lull 1072. „Warande". ft recht. ToekomsUg adrea per 2 aept.; Motel 4 van Hotel „De Kuiper- berg". Almcloaestraat 03. Ootmarium In plaata van kaarten. ..Daarboven Juicht een grote «cheer van knndren voor God» troon' Gu-tav weer tot Zich genom-n Bij na IS maanden heeft hij ons groot geluk gebracht Plet en Marry Dijkstra Tijdelijk adrrt Prnsengracht 1 Zuid-Scbarwoude De begrafenis ral plaatsvin den op i.iterdag 2» Juli om 3 uur n ui op de Algemene Begraafplaats te Noord- Schanroude Vertrek van Prinsengracht om kwart voor 3 Gelegenheid tot condolean- tie In de Aula van het Cen traal Ziekenhuis te Alkmaar op vrijdagavond a s. van 0.00 tot 0.30 uur. Geen bezoek aan huls. WAT HOUDT DAT IN? Een praktische en theoretische opleiding van 3 jaar, voorafgegaan door een oriënte ringsperiode van 2 maanden. WAT LEER JE DAN? Begrip hebben voor medemensen. Verzorging van patiënten. Iets over ziektes en ziektebeelden. Therapeutische mogelijkheden. LIJKT JE DAT INTERESSANT? In ons ziekenhuis zijn goede carrière-mo gelijkheden na het behalen van het B-diploma. De opleiding is geschikt voor prot. christe lijke jongelui, die tenminste 17 jaar en 7 maanden oud zijn en die een mulo/MAVO- opleiding hebben genoten of het INAS- diploma bezitten. Je aanmeldingsbriefje of je verzoek om na dere inlichtingen kun je zenden aan de Ge- neesheer-Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis □□r S bi r-t r Ermelo Dankbaar voor alles wat wij in en van hem ont vingen, geven wij bedroefd kennis van het over lijden van mijn innig geliefde Man, onze zorg zame Vader, Behuwd- en Grootvader Joris Stam op de leeftijd van 60 jaar. Dordrecht: C'. A. Stam-Buitendijk A. Schroots S Schroots-Stam Zwijndrecht: T. Stam Chr H. Stam-Van Zijderveld Dubbeldam: H. Stam E. Stam-Van der Linden Amsterdam: S Rippcn-Stam Chr. Rippen Brielic: H. de Visser-Stam J. A de Visser en kleinkinderen. Dordrecht. 26 juli 1972, Twintighoevenweg 13. Geen bloemen Geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gemeente Ziekenhuis Bankastraat te Dordrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag a.s. van 14 tot 15.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 31 juli a.s. om 15.30 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Heer Oudelands Ambacht, gemeente Zwijn drecht. Met leedwezen «even wij kennis van het overlij den van onze gewaardeerde directeur de heer J. Stam Zijn begrip en menselijkheid zullen ons altijd in herinnering blijven. Directie en medewerkers N.V. Aannemersbedrijf v/h J. Stam. Dordrecht. 26 juli 1972. Joh. 21 17c („Heere, Gij weet alle dingen") Na een langdurig lijden nam de Heere tot Zich onze lieve, zorgzame moeder en oma Saartje \driana erscliuur-^ ieginan weduwe van Marinus Verschuur op de leeftijd van 73 jaar. Brussel: S. J. van Zijtveld-Verschuur M. van Zijtveld Alphen a.d. Rijn: J M. M. Kok-Verschuur M. H. Kok Velp: L. H. Schellingerhout- Verschuur J. H. Schellingerhout Alphen a.d. Rijn: H. Verschuur P. E. Verschuur-de Jong A. M. Verschuur 11 C. Verschuur-Uittenbogaart Kleinkinderen en achterkleinkind Alphen a.d. Rijn, 26 juli 1972. Steekterweg 194 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag- en zaterdag avond van 8 00 tot 10 00 uur. Steekterweg 194a. en na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden D V. maandag 31 juli a.s op de Oosterbegraafplaats, aankomst 14 30 uur Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een kort ziekbed, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader, de heer Adriaan Muilwijk weduwnaar van M. Donk in de gezegende ouderdom van 93 jaar. De bedroefde familie: Ottoland: J W. Muilwijk J Muilwijk-de Bruin D. C. Muilwijk M. Muilwijk-de Jong Giessenburg: W. Timmer-Muilwijk D Timmer Molenaarsgraaf: C. A Korevaar-Muiiwijk A Korevaar klein- en achterkleinkind Ottoland. 26 juli 1972 A 18 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond en zaterdagavond na 8 uur De teraardebestelling ral D V. plaatshebben op maandag 31 juH om 12 00 uur te Ottoland Administratief- en Verkoopmedewerker (ster) Op ons kantoor in de Bouwvoorlichting Midden-Holland te Waddinxveen bestaat de vakature van administratief- en verkoop medewerker ster Voor deze functie komt een kracht in aan merking met tenminste een ULO-MAVO opleiding. Bovendien strekt kennis in de keuken- en tegelhandel tot aanbeveling. Wij bieden een interessante werkkring met werkzaamheden van gevarieerd karakter op een niet grote afdeling en een aantrek kelijk salaris. Gegadigden nodigen wij uit zich schriftelijk te wenden tot de Waardt's Handelmij b.v. Postbus 51 te Waddinxveen, t.a.v. de heer R. de Kluijver. De W aardt's Handelmi j B.V'. Waddinxveen "Dan ga ik op tot Gods altaren. tot God mijn God. de bron van vreugd". Psalm 43. Heden heeft de Here thuis gehaald in Zijn Va derhuis mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Bikker in de gezegende leeftijd van ruim 79 jaar Noordeloos: J. A. Bikker-Stam Eindhoven: M. A. Bikker Noordeloos: W. C. Bikker Bikker-Bos Jan Pieter Geerte Wilko en Jako De rouwdienst vóór de begrafenis zal worden ge houden op maandag 31 juli te 14 uur in de Ned. Herv. kerk te Noordeloos. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in Het Dorpshuis, M. J. Veder van Hobokenstr 15b. Noordeloos. 27 juli 1972, Grote Waard 29-1. "Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God mijn God, de bron van vreugd". Heden heeft de Here, de God van alle leven, be haagd thuis te halen in Zijn Vaderhuis, onze ge liefde Broer en Zwager te Noordeloos in 79 jaar. Jan Bikker de gezegende leeftijd van ruim Bleskcnsgraaf N. A. Bikker-Kars Groot Ammers: F. Bikker G Bikker-De Vos Zeist: A. Bikker F. B. Bikker-Pellikaan Middelburg: W de Jong Canada: A. H. Som mer Vlissingen: C. A. Bikker T. A. Bikker-v. d. Sande Goudriaan: B. M. Pellikaan P. Pellikaan-Bikker Ermelo: N. Brandsma M. P. Brandsma-Bikker Vlissingen: P. Bikker C. W. Bikker-Reynoudt Dankbetuiging De zeer grote belangstelling, welke ik tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde zorgzame Vrouw Helena Berkel-\an Zanten van zo vele kanten mocht ondervinden maken het mij onmogelijk u persoonlijk daarvoor dank te zeggen Daarom wil ik u langs deze weg mijn welgemeende dank betuigen. Uw medeleven ia mij tot grote steun geweest. 's-Gravciuande. juli 1972. Maasdijk 149. i Brij svetiaging Jü^/dew- Heden overleed (ot onze diepe droefheid, geheel on verwacht. onze lieve zorg zame moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster, behuwd zuster en tante Helena Petronella Kapaan-Keereweer weduwe van Cornells Kapaan In de ouderdom van 73 jaar Chr Ouwehand-Kapaan L. Ouwehand J. S. E. Bey-Kapaan A P Bey t Kapaan H Kapaan-Visser Arja. Cor en Hielke en verdere familie De overledene is opgebaard in het Bouwcentrum Van der Luit. Haagwcg 31. Leiden. Bezoek vrijdag Tan 88 30 uur n.m. en ralerdag van 1312.30 uur n m De begrafenis is bepaald op maandag 31 Juli a s. om 2.IS uur op de begraafplaats Rhijnhof" ie Lelden Heden is plotseling overleden onze lieve zorg zame Zuster en Tante Adriana Snoep weduwe van J. H. F. van Zadelhoff in de ouderdom van 83 jaar. Filipp. 4 5: "Uw vriendelijkheid zij alle mensen bekend". Rotterdam: J. Snoep S. Snoep-Vooys Dordrecht: P. Snoep Dordrecht, 26 juli 1972, Vreedonklaan 30 Liever geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize "Vreedonk", Vreedonklaan 2. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag van 16—17 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 31 juH a.s. op de Algemene begraafplaats aan de Nassauweg om 12.30 uur. Vertrek van Huize Vreedonk omstreeks 12.20 uur, waar vooraf de rouwdienst zal worden gehouden. Aanvang 11.45 uur. VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Bij de subfaculteit der Sociaal Culturele Wetenschappen kan op korte termijn worden geplaatst een De functie heeft een voorbereidend, uitvoerend en coördinerend karakter ondermeer ten aanzien van wetenschappelijk onderwijs en onderzoek, financieel/administratieve verslaglegging, personeelsbeheer en het beheer over een aantal gebouwen met de daarbij behorende inrichting en apparatuur. Een bekwame staf voor de uitvoering van de vele werkzaamheden is aanwezig. Voor een juiste vervulling van deze functie achten wij naast een middelbare opleiding en een ruime administratieve ervaring, leidinggevende en goede contactuele eigenschappen noodzakelijk. Leeftijd tussen 30 en 45 jaar. Salariëring geschiedt volgens rijksregeling, waarbij het salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan oplopen tot maximaal f2.457 - bruto per maand. Op het salaris wordt geen AOW/AWW premie ingehouden. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 602 - 1432 te richten aan het Hoofd van de Onderafdeling Werving, Selectie en Personeelszorg, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. 81

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16