kmi u:=->- m i eoeo Dokter Mary Verghese NOS komt met 170 Olympische tv-uren Commissaris Keiler volgt McCloud op Documentaire over recht om te sterven Politie zoekt groep stelende zigeunervrouwen TROl'W/KWARTET DINSDAG 25 JL LI 1972 Binnenlaud/Kadio-tv MARY PERKINS ff KC£M M6 vitrrwAUlkL Mt IK Zti UVJ- &É-J, re^Te- BcLiew. ^«r5 J - - V Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De mogelijkheden om de Olympische spelen in de Nederlandse huiskamer te volgen zijn nog nooit zo groot geweest als thans. De NOS-televisie zal aan de spelen, die van 26 augustus tot en met 10 september in München worden gehouden, niet minder dan 170 uur zendtijd besteden. Zoveel mogelijk zullen alle hoogte punten rechtstreeks worden uitgezonden. MOMMA imoAWMs.'mes^ Goeo? INDE GOUDE GAPER door W. U. VAN DE HULffT; plaatje» ran W. G- VAN DE HULCT Jr. 187. 't Is een kasteelknecht; 't is luie Hannes, de slomerd, met een vreemde snuiter aan zijn hals; een zieke lijkt het wel. Maar wat moet dat hier in 't park-1 Daar moet de meyer meer van weten. Hij stevent er op af, dadelijk. En als hij dwars over een grasveld heen, de twee nadert, ach. dan schijnt die vreemde zo moe, zó zwak, zó ziek geworden dat-ie zich langs Hannes laat neerzakken, omvalt in 't gras, kermt en kreunt, z'n ogen gesloten. De meyer staat er bij. onwillig. z*n wenkbrauwen gefronst; er is wantrou wen in zijn ogen. Wat moet die vreemde snuiter hier? Een officier is 't; een officier van 't keizerlijk leger. Dat ziet hij dadelijk, maar hoe komt die nu juist hier. op 't kasteel van de prinses... 'Wat beduidt dat?' snauwt hij luie Hannes toe. En Hannes vertelt. Hij vertelt van 't losse paard, van 't vragen van de sinjeur om hulp van 't kasteel, van 't poortje, waardoor hij hem binnen bracht. van zijn zware vrachtLuie Hannes steunt van moeheid haast even zwaar als de vreemde in 't gras. KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL In de eerste plaats is rekening gehou den met de belangstelling in ons land. Het Nederlandse publiek zal bijvoorbeeld direct getuige kunnen zijn van sporten waarin ons land goed is vertegenwoordigd, zoals hockey en zwemmen. Op de eerste middag is de hockey-wedstrijd Nederland—India dan ook in zijn geheel te zien. Het NOS-zendschema is gebaseerd op het wereldprogramma' van het Deut- sches Olympia Zentrum (DPZ). Dit centrum verzorgt iedere dag van 's morgens vroeg tot 's avonds laat uitzendingen. Daar in de olympische periode de nationale voetbalcompeti tie uiteraard wordt voortgezet, zal de NOS op zondagavonden het normale sportprogramma uitbrengen. Hoewel NOS-televisie-sport het sche ma voor de Spelen al enige maanden klaar had, heeft de grondige aanpak van het DOZ zoveel nieuwe mogelijk heden geboden, dat het oorspronkelij ke ontwerp helemaal is omgegooid. Bob Spaak, chef-sport van de NOS- televisie is onlangs uit München te ruggekomen met maar liefst zestig wijzigingen. 'De mogelijkheden zijn nog nooit zo groot geweest', aldus een tevreden Bob Spaak. Olympisch dorp De Nederlandse kijkers zullen uitvoe rig op de hoogte worden gehouden van wat zich in het Nederlandse kamp afspeelt. Zo zal de NOS in haar speciale studio in München veel gas ten ontvangen, maar ook in het Olym pisch dorp kunnen onze sportieve landgenoten worden gevolgd terwijl ze trainen voor de wedstrijden. Het gecombineerde radio- en televisie team, dat naar München zal gaan, bestaat uit 35 man. Onder hen bevin den zich verslaggevers, regisseur-pro ducers, technici, cameramensen en presentatoren. Een 'huis-team' van twintig man zal in de studio's uitzen dingen opvangen. Het is niet de be doeling, dat de hele staf van 35 man voortdurend in München blijft. Radio De NOS-radio zal ongeveer 135 uur zendtijd besteden aan de Spelen. De meeste uitzendingen zijn te beluiste ren via Hilversum 3. Deze zender staat van zondag 27 augustus tot en 12-209 'Hél Kijk nou 'es!' riep Ouwe Murk. 'Zient je dat. snijboon? Nou breekt me de fokkemast" Hij wees naar de klotsende cn rollende bran ding en speurder Drabbelkoek keek in dezelfde richting. 'Gunst!' zei Dieks. 'Daar staat een mannetje op. die een soort glazen helm draagt! Kijk. hij komt hierheen lopen. Jonge, Jonge, jonge, wat ziet-le er uitgeput uit Hij komt precies op ons af!' Zo was het ook, want de kleine Asmar liep met vermoeide passen het droge strand op om vlak voor de twee mannen op zijn knieën neer te vallen. "Wat een raar ventje ls dat.' hernam FERDNAND Dieks Drabbelkoek. 'En wat een raar pak heeft-ie aan. Het lijkt wel een ruimtekostuum. Zou het een mannetje van Mars zijn?' 'Niets ruimtekos tuum en niks mannetje van Mars,' viel Ouwe Murk kwaadaardig uit. 'Ik kent hem wel! Hij is een levensge vaarlijke boeft. Arresteert hem, snij boon! Slaant hem in de boeien en schrijf op, dat hij een van die namaak-padvlnders is, die mijn heb ben vastgebonden, daar boven op de rotsens!' 'Wat zeg je me nou?' riep de bekwame speurder uit. 'Is hij een van die namaak-padvinders, die jou je gouden kroon hebben afgepikt? En is hij een van die twee schelmen, die I in een soort duikerpak bij jou in die kille kelder hebben gestaan? Jonge, jonge, jonge, dat moet lk noteren!' Intussen draaide Ouwe Murk voor alle zekerheid de glazen helm van Asmars duikerpakje af en toen kwam natuurlijk het kopje van de dwerg in al zijn akeligheid te voorschijn. 'Asjeblieft!' zei Murk. 'Wat heb ik je gezegd? Hij is het! Smijt hem de bak in. snijboon!' Asmar. die nog steeds op zijn knieën in het zand zat. barstte nu in luid geweeklaag uit en liet zijn tranen de vrije loop. 'Ik ben een slechtaard!' riep hij uit, 'De beken alles!' Horizontaal: 1. streek op de grens van N.Br. en limburg. 5. vlokkige stof. 9. vlaktemaat. 10. papegaai. 11. meisjes naam. 12. dunne twijg. 14. kenteken, 15. loon, 19. schrijfkosten. 21. bengel, 22. mist, 23. uitruster van schepen, 26. miliaire macht, 29.boerderij, 31. insek- tenetend zoogdier. 33. vod, 34. ver zoek. 35. godin van de aarde, 36. achten, 37. pit. Verticaal: 1. deel, 2. tijdrekening, 3. eenmaal. 4. sloom. 6. oorlogsgod, 7. voorkomen. 8. soort aap, 13. wjirmte- eenheeid, 14. ellende, 16. eetgereei, 17. soort appel, 18. wandversiering. 20. buitenhaven. 24. leefregel, 25. plaats in Italië. 26. honingdrank, 27. land bouwwerktuig, 28. aanloop, 30. kever, 32. lof. OPLOSSING VORIGE PUZZEL: 1. garoe. 2. ram. 3. roman. door D. C. Wilson —71— 'Dat hebt u mooi gedaan!' prees dok ter Fritschi. 'Ik had dit niet voor mogelijk gehouden.' Mary werd de kamer uitgereden. Haar handen, die tot de laaste hechting vast en beslist waren geweest, beefden nu. En zo moest de leuningen van de stoel stijf vastgrijpen om haar even wicht met te verliezen. Ze voelde zich verdoofd van moeheid, maar in haar hart jubelde het: 'Dank U! Ik dank U, dat U mij hierdoor geholpen hebt!' De volgende ingreep kostte haar min der inspanning En spoedig werkte zij bij toerbeurt met dokter Brand en dokter Fritschi in de operatiekamer en in de kliniek. Gewoonlijk kwam zij uitgeput thuis en nog beleefde ze Bom«nt«n van diepe neerslachtigheid, als het haar uitgeslotenvoorkwam haar beroep met alle bijbehorende obstakels aan te kunnen Doch de veerkracht van haar geloof en haar wil was groot Bij het begin van de dageraad was ze al bezig met haar oefeningen, waste en kleedde rich, wachtte Haar collega's kregen nievs te zien van haar innerlijke strijd, alleen de buttenkant kalm. glimla chend en geduldig. In oktober vernam Mary van Helen North een opwindend nieuwtje. Dok ter Fritschi zou Vellore gaan verlaten om een betrekking aan te nemen bij het nieuwe lepra-onderzoeksanatorium in Karigiri. Daardoor kwam er een vacature waarnaar men kon sollicite ren. Wat een kans voor Mary! Zij moest zich wel haasten en dadelijk een aanvraagformulier invullen, want de gestelde sollicitatietermijn zou over twee dagen verlopen zijn. Mary was geënerveerd. Ze weifelde. 'Als dokter Brand van mening was dat ik ervoor in aanmerking kwam en hij mij op die post had willen benoe men.' wierp ze tegen, 'waarom heeft hij het me dan niet meegedeeld?' Helen meende het antwoord op die vraag te kennen. Dokter Brand, ere voorzitter van het door de Indiase Raad voor Medisch Onderzoek gefi nancierde programma, schrikte er ver moedelijk voor terug iemand een baan op tc dringen. Dat zal de reden geweest zijn, dat hij Helen had voor gesteld Mary in te lichten. Mary was oprecht verbaasd. 'Heeft hij Je werkelijk gestuurd om het mij te vertellen?' 'Jazeker.' zei Helen, en haalde een blanco aanmeldingsformulier tevoor schijn. 'Zie je niet in. Mary, dat dit het is waarop Je hebt gewacht? Met jouw capaciteiten en ervaring staat het welhaast vast dat jij uitverkoren wordt' Mary's gretigheid bekoelde. 'Daar was ik al bang voor.' zei ze dof. 'Ze kiezen me ze had moeite het woord uit te spreken, uit medelijden.' 'Nonsens! Je komt er gewoon meer voor in aanmerking dan wie ook, en dat weet je heel goed. Als dokter Brand die mening niet was toegedaan, had hij mij zeker niet gevraagd het Jou te zeggen.' Mary was niet overtuigd. Zij tobde erover tot het bijna te laat was. De betrekking lokte haar. maar ze wilde alleen benoemd worden om haar ge schiktheid en bekwaamheid. Maar hoe wist zij dat dit niet het geval was, bedacht ze. Zij kón het. En in elk geval kon ze zich de nodige bekwaam heid eigen maken. Wellicht was het zelfoverschatting waardoor ze zo over gevoelig en achterdochtig was. Als er nu toch een deur voor haar openging, mocht ze dan weigeren erdoor te gaan? Ze behoefde hem ditmaal relfs niet met geweld open te duwen. Ze moest alleen maar kloppen. Op het nippertje zond ze haar aanmel ding in. Meer nieuws vernam Mary van Helen North bij haar dagelijkse bezoeken, opzoeken. De aanblik van haar roerlo ze benen, de rolstoel riep dat niet te levendig voor de geest wat haar voorland was? 'Onzin!' verzekerde Helen haar. 'Gwen- da is uit hetzelfde taaie hout gesneden als jij. Ga maar kijken!' Dat deed Mary. De eerste keer be groette Gwenda haar met een hartelij ke. zij het wat weemoedige lach. 'Wees welkom, makker! Ze hebben mij verteld dat ik te zijner tijd mis schien ook zo kan rondrijden. Ik kan nog veel van je leren!' Nog sterker verwantschap voelde Mary toen zij in het mededelingenblad van hun college de bedankbrief las die Gwenda aan haar vrienden had geschreven: 'Ik wilde wel, dat jullie,' zo luidde een passage uit de brief, 'deelgenoot kon den zijn van de wonderbaarlijke erva ring die ik heb opgedaan van Gods voortdurende tegenwoordigheid. Vroe ger heb ik vaak gemeend dat ik mij geheel op Hem verliet, maar ik besef nu dat dit nooit werkelijk het geval is geweest. Gebracht te worden naar waar je niet wilt, waar je niets kunt doen en gedwongen bent alles aan Hem over te laten dat is een belevenis waarvoor je slechts nederig kunt danken.' Gwenda's enige klacht was dat zij niet als anesthesiste kon optreden toen dokter Ida dat najaar werd opgeno men voor de enige ingreep die zij ooit heeft ondergaan, voor hernia. 'Had ze het maar een maand eerder gekregen!' Gwenda benijdde de Hin- doe-narcotiseur die haar plaats had ingenomen. (Wordt vervolgd) met zaterdag 9 september elke dag van 's morgens 10.00 uur tot 's avonds 19.00 uur en soms tot 19.30 uur in het teken van de Spelen. Voor uitzending tot zeven uur of half acht heeft de regeringscommissaris van de omroep toestemming verleend. De opzet van het Olympisch program ma op Hilversum 3 is te vergelijken met die van de Tour de France. Er zullen directe reportages zijn, kort nieuws en samenvattingen van Olym pische evenementen. Voor afwisseling zorgt lichte muziek, die elke dag op een vast uur door negen dezelfde disc- jockeys wordt gepresenteerd, de zoge naamde horizontale programmering. Verder zullen de programma's op Hil versum 1 en 2 af en toe worden onderbroken voor rechtstreekse repor tages van de Spelen. En tenslotte is er iedere wedstrijddag een Olympisch journaal, dat steeds van 23.35 tót 23.55 uur via Hilversum 2 wordt uit gezonden. HILVERSUM Als opvolger van Mc Cloud heeft de VARA voor de span nende uurtjes op dinsdagavond het oog laten vallen op de Duitse commis saris Keiler. Hij wordt gespeeld door Erik Ode, een zestiger en afkomstig uit Beieren. In Duitsland heeft de commissaris, die München tot standplaats heeft, al vijf tig afleveringen achter de rug en hij blijkt zo'n succes te hebben, dat de Duitse televisie nog een lang leven voor hem in petto heeft. Een leven langs de draden, die detective-schrij ver Herbert Reiriecker spant. HILVERSUM Vanavond om tien voor tien zendt de NCRV de documentaire 'Het is toch mijn leven, of niet soms?' uit. Deze gedramatiseerde documentaire behandelt de vraag: in hoeverre heb ik, als volwassene met be slissingsbevoegdheid over aller lei andere zaken die mij aangaan ook het recht te beslissen over mijn leven en dood? Centraal in het verhaal staat de beeld houwer Ken Harrison. Hij is bij een auto-ongeluk ernstig gewond geraakt en door een kwetsuur aan zijn rugge- merg is hij volkomen verlamd. Alleen zijn hoofd en hersens functioneren normaal. De artsen zijn er zeker van dat er geen enkele hoop meer is op herstel, de toestand blijft hetzelfde. Ken Harrison is hierdoor in staat zijn eigen hopeloze situatie in te zien. Hij wil daarom dat de dokter de behandeling stopt, hoewel hij weet dat hij dan zeker binnen een week dood zal zijn. De dokter weigert, zegt dat Ken depressief is en dus niet toerekenings vatbaar. Ken weet een advocaat te krij gen en spant een proces aan tegen de behandelende arts. Bij het proces wordt hij toerekeningsvatbaar ver klaard en krijgt van de rechter het recht zelf te beslissen. Ken blijft bij zijn besluit. Het programma zal worden afgesloten met een gesprek tussen prof. dr. C. van der Meer en Henk Mochel. De als zangduo optredende Belgische Chris Merley en Danny Dee 11 horen tot de jonge artiesten, die de NCRV tijdens een aantal talcl tenjachten heeft geoogst. Met de gospelgroep New Valley Singers, W ly Valjo, Agnes en de popgroep Palace mogen ze vanavond terugl men in 'Haal het doek maar op'. (Nederland 1, negen uur preciesO Van een verslaggever DEN HAAG Een groepje zigeuner vrouwen wordt ervan verdacht de af gelopen maand een serie diefstallen te hebben gepleegd, voornamelijk in de randstad, volgens de rijkspolitie in Den Haag. De politie tracht het groepje vrouwen op het spoor te komen door zoveel mogelijk gegevens over de diefstallen te verzamelen. Totnutoe zijn zij ge pleegd in Barendrecht, Ermelo, Pijn- Assurantieivezen Als onzakelijk man heb ik nooit kun nen vermoeden, ooit geboeid te zullen worden door het toppunt van zake lijkheid: het assurantiewezen. Maar bij de door de KRO uitgezonden docu mentaire 'Lloyd's verzekert alles' is dat toch het geval geweest. Het moet voor een niet gering deel noorden toegeschreven aan het vakmanschap, waarmee een BBC-team de unieke kijk in 'the room' heeft gerealiseerd, de verzekeringsbeurs van Londen, waar alle riskante ondernemingen van over de hele wereld belanden in de boxen van verzekeraars. The Partners kolderden er maandaga vond niet zo geestig op los als in de vorige aflevering met die 'afgeladen' grijsaard. Het was deze keer allemaal nogal stereotiep. Kennelijk zijn de kwaliteiten van de meewerkende sce narioschrijvers zeer ongelijk. Met genoegen heb ik geluisterd naar zes in Sessie-5' gezamenlijk optreden de Nederlandse popformaties. In een sprankelend countrynummer vol varia ties demonstreerden de instrumentalis ten een opmerkelijke vaardigheid te bezitten voor het grotere ensemble- werk. De interviewtjes van presenta tor Theo Stokkink met popjournalis ten blijven als informatie aan de magere kant. Muddy Waters moest het stellen zonder de aangekondigde toe lichting van Jan Donkers. Dat verminderde echter allerminst het Radio vandaag HILVERSUM I KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badinerie: klass.muz. (7.30 Nws; 7.41 Echo.)" ü.10 Hoera Vakantie: Jcugdu.tz. Philip Latham als de arts in de documentaire 'Het is toch mijn leven, of niet soms?' Nws) 11.00 V.d. zieken. 11.30 Bejaarden- progr. 11.55 Med. 12.00 <S) Van twaalf tot twee: ge var. progr. 112.22 Wij van het land; 12.2# Med. tb.v. land- en tulnb.; 12.30 Nws; 12.41 Echo; 13.00 Raden maar.) 14.00 Plak boek: Jeugdprogr 14 30 (S) Holiday - Inter lokaal: muz. vakantic-progr. 115.30 Nws; 16.00 Vraaggsprek.) Overheldsvoorl.: 17.00 Nws uit de Ned. Antillen. Spreker: mr. H.L. Braam. KRO: 17.10 (S) Metropole Ork. 17.25 V.d kinderen. 17.30 Nws. 17.32 €chp. 18.00 Vakantiestoeslag: Uchf progr. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Fllmmuz. 19.00 (S) Musicerende dilettanten Het Heerenveens vocaal-ensemble NOS 1930 Henry Wood Promenade-conc The New Phllharmonla Or chestra met het BBC-koor cn sol klass- muz <In de pauze Montage uit poezic- progr's van de NOS) KRO 2200 (S> Klass symfonische muz 2225 Overweging NOS 2230 Nws 2240 <S) Lichte grammmuz KRO 2250 Echo 2315 Voer voor vogels act progr 2355-2400 Nws HILVERSUM II AVRO. 7.00 Nws. 7.11 Ochlcndgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws: 8.11 Radiojournaal 8.50 Morgenwijding. 9.00 (S) Nw gramm.platen met toelichUng. (9.35 Wa- terst.) 10 00 V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvita minen. (11.00 Nws.) 11.30 Rondom 12: progr. TV vandaag Paprikaschotel 500 gr groene parika's 1 komkommer 400 gr tomaten teentje knoflook tijm, zout, peper Haal de pitten en zaadlijsten uit de paprika's en snijd ze in dunne reep jes. Schil de komkommer en snijd daar zeer kleine dobbelsteentjes van. Dan de tomaten wassen, even in heet water leggen en daarna schillen. Ook de tomaten in kleine stukken snijden. Meng alles door elkaar en voeg de kruiden cn specerijen toe. Doe vier eetlepels olijfolie in een pen en stoof één en ander twintig minuten. Menutlp: schildpadsoep (uit een blik je). hamburgers, rijst paprikaschotel, rode bessen. NEDERLAND I NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal NCRV 19.05 Follyfoot 19.30 Mijn idee 20.00 Journaal 20.21 Hier en Nu 21.00 Haal het doek maar op. talentenjacht 21.50 Het is toch mijn leven, of niet? doe. 22.55 Geestelijke liederen 23.05 Journaal TELEAC 23.10 Schaakcursus NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal VARA 19.05 Zomaar 'n zomeravond 20.00 Journaal 20.20 Zomaar 'n Zomer avond, dl. 2 21.00 De Commissaris. politie-serie 22.00 Achter het Nieuws 22.40 Journaal DUITSLAND I 10 00 Nwt. 10.05 Journaal van gisteravond 10.30 Pollzelrevler 21. speelfilm. 12.05 Act, acker. Grootebroek, Hengelo, vier op dezelfde dag, in de ZuidL landse plaatsen, Achthoven, Bodegij ven, Leimuiden en Noordwijkerho In Noordwijkerhout slaagden de wen erin om in een onbewaakt o$J blik ƒ2200 uit de brandkast van e kantoor weg te halen. De vrouwen komen gewoonlijk l drie, vier of vijf tegelijk ergens 1 nen, venten met nylonkousen, t kleden of hoofddoeken of vragen s alleen maar of ze even een glaa water mogen drinken. Eenmaal een van de vrouwen het voorkom of ze een hartaanval kreeg. Als j aandacht volledig op enkelen van 'n gevestigd is, maakt een der i van de gelegenheid gebruik om of sieraden weg te nemen. De vroi wen spreken vrijwel geen woord l derlands. plezier in het luisteren naar de do. de 57-jarige bluesartiest voortreffei\ uitgevoerde 'Blow Wind'. Rog, Moore en Tony Curtis sloegen er absurde situaties weer pittig op lo Erg spannend 'werd het er intusu niet mee en ook viel er weinig versieren. Men schijnt de for mi voor deze serie bij stukjes en beety te wijzigen om in de sfeer te kom van de befaamde 'Wrekers'. Maar h wil niet lukken. Als op het ander net de 'Familie Ashton' tegenhany blijft, zal het interessant zijn om te gaan. of de kijkcijfers voor beii. series grote schommelingen gaan tw tonen. AVRO's Televizier kwam met sensal nele onthullingen, waarvoor uitge van roddelblaadjes hun vingers den willen opeten. Het waren ont sende uitspraken van de door Wolkers in zijn boek 'Turks F voor dood verklaarde Olga, maar Annemarie Nauta ergens in Gr gen levende jonge vrouw. Als ik goed heb begrepen, liet zij geen dtaw heel van de auteur. Zijn boek, datv verfilmd wordt, heeft een negatia invloed op haar leven. En dat all maal omdat Jan volgens haar tevt stuiverromannetjes heeft gelezen onuitputtelijk schijnt in het bewijzt van zijn mannelijkheid. Zij lust Ji en zijn fruit niet meer. T.l v.d. vrouw. (11.55 Beursber.) 12.30 Ore heldsvoorl.uitz. v.d. landbouw. 12.40 Km perllcht: wekelijks radloverkcersmag. 11 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 (S) Kerk: gelconc oude muz. 14.00 Jumbo Set: mt en Inf. NOS: 15.00 (S) Zoeklicht op Ned rep. en comm. uit alle delen van het lu en veel muz. (16.00 Nws.) AVRO: 17. Mobiel: een beweeglijk progr. voor bewet UJke mensen. (17.55 Med.) (18.00 Nws; 18.11 Radiojournaal). 19.00 Jazz spectrum: oude en mod. Jazz. 1IJ Paris vous parle. 19.30 Vanavond: gen progr. (20.00 Nws.) 22.00 Trefpunt: bescM wingen over get. zaken. 22.20 (S) Vanaf* laat: licht progr. met act. (22.55 Med.; 2D Nws: 23.10 Radiojournaal.) 23.55-241 Nws. HILVERSUM III VARA: 7 00 Nws. 7.02 Dag dinsdag. ïf Nws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nws. 9.03 Plaalji v.d. pep (10.00 Nws) 11.00 Nws. 11.03 Et opvallend vrolijke gevar. visite. (12.00 Nw 13.00' Nws. 13.03 Do Eddy Becker SM (14.00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Drie-Drill 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix. (17.00 Nws.) BELGIË 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med en SOS-ber. 12.08 Inters 12.15 Kleinkunstkron. 12.50 Bultenl. per» verz. 13.00 Nws. wcorber. en toneelagen» 13.20 Lichte muz. 13.55 Beursber. 14.00 NW 14.03 Gevar.muz. 14.00 Nws. 15.03 Llcd|e progr. 16.00 Nws cn beursber. 16.10 Casi» muz. 17.00 Nws en med. 17.10 Voor oude luisteraars. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d soldaten. 18.43 Pa»' desportber. 18.45 Sport 18.55 Taalwenke 18.57 Lichte orkestmuz. 19.00 Nws. act. gevar. muz. 19.45 Vakbondskron. 19.55 Lid1 muz. 20.00 Gevar. muz.progr. 20.30 Mod. e klass.muz. (22.00 Nws.) 23.00 Jazzmuz. 23.» 23.45 Nws. 12.50 Intern, persoverz. 13.00-13.20 Journal 16.15 Nws. 16.20 Alte lieder rosten niet'- muz. progr. 17.05 Die Giraffe lm Fenstt speelfilm v.d. kinderen. 17.40 Jacht 8 zeeolifanten, klnderprogr. 17.55 Nws. (Reg. progr. NDR: 18.00 Bonner NotiiK 18 30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nort schau Mag. 19.26 Butter Parker. 19.59 Prof overz. WDR: 18.00 Nws uit Noordrljn-WeitO len. 18.10 Butler Parker. 18.40 Hier U# Heute. 19.15 V. d. klwiters. 19.25 Die unbf wohnte Welt: Untemehmen Deep Free»' 20 00 Journaal en weerber. 20.15 Was bd tch?. spclprogr. gw Passion eincs Pd tikers. tv-film. 22.05 Revue 111-72: Beeldt uit de wetenschap. 22.50 Journaal, comm. weerber. DUITSLAND II 17.30 Nws en weerber. 17.35 Progr. oudere kijkers. Aansl liefdadlgheldsopro» proep. 18.05 Act. en muz. 18.35 Deutschla» deine Rhelnlander. klucht. 19.10 Mlnl-MM 19 45 Nws. act. en weerber. 20.15 Inf. meningen over act. thema's. Aansl.: Nws F het kort. 21.00 Die 2. TV-fllmserle. 21 Inpulse: 1. Kelne Bildlng fur Bildungsscfc' che; 2. Hier konnen kranke Kinder lerM» doc. film. 22.20 Nws en weerber. Ains! comm. 22.35-0.20 Schande, speelfilm DUITSLAND III WDR 19.00 Zandmannetje 19 05 Progr. v»f" Griekse werknemers 19.15 Almanak II" Rcg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journasi weerber. 20.15 Zelt isl (lberall, film. 21» Tagesmag. 21.30 Meisterklasse Carl Ebt' (t): fragm. uit de Hochzelt des Figaro Mozart. BELGIË (Frans) 18.05 Nws. 18.10 V.d. kleuters. 18.25 G» sprekken met Jean Vllar, serie ultx. H» Callmero. 19.00 Un taxi dans les nuag* 19 30 Waalse eet. 19.40 Weerber. 19 45 J«; naai. 20-15 Madame sans gene. TV-spel. 22J» Initiation au langage clnematographlque. rle ultz. 22.40 Journaal. 18.55 Fabeltjeskrant. 19.00 Tienerklank» 19.37 Zoeklicht. 19.42 Med. 19.45 Nws 21" 'Wat doe lk?'. quiz. 20.40 Kapitein Hora*» Hornblower. speelfilm. 22.35 Nws. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6