verkoper Ozon Dordt medewerker medewerker FAMILIEBERICHTEN QUAKER OATS N.V. AFD.FLORA EXPEDITIE- en PRODUKTIEPERSONEEL (Mnl.) fVfVVVVVfVf' GEMEENTE MAASSLUIS GEMEENTE MAASSLUIS r WINDSOR I MEUBELEN TROUW/KWARTET DINSDAG 23 JULI 1972 Binnenland K 1907 1972 Op de zevende augustus e.k. hopen wij de dag te her denken dat onze Ouders, Groot- en Overgrootouders Lecndert Gerardus van der Horst en Geertruida Wolten in het huwelijk traden. Hen persoonlijk te complimenteren met dit heugelijke feit is te moeilijk. Indien u ons populaire bruidspaar wilt feliciteren, dan gaarne schriftelijk aan hun adres: Huize „Groenhoven"' Witte Rozenstraat 21 Leiden 25 juli 1972 Hun blijde kinderen, klem- en achterkleinkinderen. /ERLOOrt): Benjamin van Heest en Els Logtenberg 1 Jut» 1971. Michigan U.S.A. Hierbij danken «ij allen die op welke wijze dan ook hebben bij gedragen ome trouwdag moot te Prine Bernhardiaan 40 De heer en mevrouw Jaonlnk Trikamp geven m« blljdacbap krniria van da geboorte van bun Dochter Nanette Geraldine Cjpelle a/d IJuel. 21 Juli 1972 P. C. Boutenaatngel 22. gedragen. U zondag 22 Juli overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Tjettje Vrieswijk sedert M Juli 1901 weduwe van Jacob Pott oud SO jaar. *P« T. Post G. Post-de Hoog Delfzijl S Post T. Post-Weelinck Dordrecht. J J Post M Post-Vrieswijk Amstelveen N. J Post C! Poet-Grondman kleinkinderen en achterkleinkinderen Amstelveen. 21 Juli 1972. 't Huls aan de Poel. Populierenlaan 21. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 27 Juli om 12 uur ln 't Huls aan do Poel. waarna om 13 uur de begrafenis zal plaatsvinden op do begraafplaats ..Zorg- vlied" aan do AmstoldIJk. Na de bografenls gelegen heid tol condoleren In de ontvangkamer van de be graafplaats Na een langdurige ziekte ls toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, ome geliefde, zeer zorgzame Moeder. Behuwd- moeder. Oma. Behuwdzuster en Tante, mevrouw Cornelia Kruisheer-de Rek ln de leeftijd van 72 Jaar. C. Tegclaar-Krulsheer P Tegelaar J Bouman-Krulsheer W. 11 Bouman Tom. Ingrld. Hanneke Heieen. Wilma. CaroUen en Henk Correspoodenth Van SI ingeland hoff". Groen van Prtnsterer- weg 38 Gelegenheid tot con doleren aldaar dinsdag 23 Juli a s. van 19 30 tot 20 uur. De teraardebestelling zal RUaishebben donderdag 27 ill a s. op de Algemene Be graafplaats om 13 uur. Ver trek vanaf Van Sllngelandt- laan 14 om 12.43 uur. Na de plechtigheid la er ook nog gelegenheid tot condo leren ln de ontvangkamer van de aula. Op 22 juli 1972 is in Jezus ontslapen onze geliefde Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder Christina Jacomina Pouwer-Pouwer oud ruim 91 jaar C. J. Pouwer I. C. Pouwer-Ganzevoort J. Pouwer-Van Dijk J. C. Faber-Pouwer H. P. Faber C. J. Faber J. Pouwer A. M. Pouwer-Den Herder Den Haag, M. C. Pouwer Eerbeek, Kloetinge, Tilburg, Zeist, Ede, "Het Maanderzand' De teraardebestelling heeft op 24 juli 1972 in familiekring plaatsgevonden op de algemene be graafplaats te Ede. Correspondentie-adres: Eerbeek. Louise de Colignylaan 4. Psalm 73 (oude berijming) Heden heeft God lot Zich ge roepen ome lieve zorgzame Moeder. Groot- en Overgroot moeder Trijntje Bal jet-Homburg op de leeftijd van 84 Jaar. A Baljet G. C Baljet G. Baljet-Bakker klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 23 JuU a van 7.30 tot 9 00 uur in het uitvaart centrum van de Associatie Jan van Score Islaai 9 te De bepaald op woensdag 20 JuU a s ooi ïj.oo uur op de Alge mene Begraafplaat* te Zaan dam Vertrek vanaf Jan van Score! straal t omstreeks 14 30 uur. Heden ging van ons heen onze lieve Schoonzuster en Tante Johanna Catharina Verra leeftijd van ruin Amsterdam. 22 JuU 1972. Thuis geen bezoek. Do overledene ls opgebaard ln Mn der rouwkamer» van do Coöp. Vereniging U.A. U it vaart -V erzorglng", P. C. Hooft straat 181-383, Amstor- dam-Z. Bezoek dinsdag van 18.00- 20.00 u.. woensdag van 14.30- 16.00 en 18.00-20.00 u. Do cromatlo zal plaatshebben dondordag 27 Juli a s. tegen 14.45 uur op „Westgaarde". elndr Osdorparban (hoek Ookraeerweg). Amsterdam- Osdorp. te bereiken mei bua Algemene kennisgeving Heden nam de Here lot Zich na een kortstondig ziekbed, onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader en Huisge noot Jan Scliaafsma weduwnaar van Geertje Postma op de leeftijd van 78 Jaar. Psalm 89 7. Den Helder. 23 JuU 1971. Condoleance-adres Joh Schaafsraa. Burg. Hou- wingiingel 97. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Rust- huls "Goede Ree". Juhana- Een rouwdienst wordt gehou den donderdag 27 JuU om 13 30 uur ln het rusthuis, waarna de begrafenis te cir ca 14 M uur op de Algemene Begraafplaats te Huisduinen Op 19 jirh overleed geheel onverwacht, tot onze diepe droefheid, onze lieve Vader en Grootvader Cornelis Johannes van Holst van Ingen weduwnaar van mevrouw Everdina Gerharda van Beest op de leeftijd van 83 jaar. Amsterdam: M. G. E. Dijk-van Holst van Ingen P. L. Dijk Achterveld: E. van Holst van Ingen Lienden: E. G. Oostra-Dijk A. Oostra Amsterdam: K. E. J. Dijk C. J. E Dijk H. E. Dijk. Doorn, 19 juli 1972. Huize Beatrix, Driebergsestraatweg 2. Correspondentie-adres: Joh. Verhulststraat 83 huis, Amsterdam-Zuid. De crematie heeft inmiddels in stilte plaats gevonden. In volle vrede is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame Man, Vader en Grootvader Eeltje de Groot oud-hoofd der school, op de leeftijd van 75 jaar. Johannes 10 11 Ommen, J. de Groot-Pot Hilversum, T. G. H. de Groot S. de Groot-Heeringa Hoogland, G. A. H. de Groot W. de Groot-Vavier Delfzijl, P. A. J. de Groot C. A. de Groot-v. d. Meulen en kleinkinderen Ommen, 21 juli 1972 Doormanstraat 39 De begrafenis zal plaats hebben woensdag 26 juli a.s. op de begraafplaats 'Laarmanshoek' te Om men. De rouwdienst zal worden gehouden in het Her vormde Centrum, Julianastraat, Ommen om 14.45 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 15.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin" Op Zijn tijd nam de Heer tot Zich onze zorgzame vader en grootvader Willem Vermolen weduwnaar van C. M. Weeda in de ouderdom van 79 jaar. 's-Gravenhage: A. E. Stoffels-Vermolen E. J. Stoffels Eindhoven: H. W. de Kruijff-Vermolen P. J. de Kruijff en kleinkinderen 's-Gravenhage, 24 juli 1972. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Valkenboskade 404. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 27 juli om 14.00 uur in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.15 uur op „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen. Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft. Ps. 146 5 Heden ontsliep in rustig vertrouwen op de ge nade van Christus onze lieve zorgzame vader, grootvader en vriend Geert Veldhuis Ridder in de orde van Oranje Nassau, Weduwnaar van Jakobje Geertsema. op de leeftijd van 72 jaar. Hoogezand, 23 juli 1972. Noordersingel 19. Groningen: F. G. Veldhuis H. Veldhuis-Kroon Gerard en Peter Hoogezand: G. H. Veldhuis H Veldhuis-Bontkes Geert, Ineke en Henk Haarlem: G. J. Veldhuis J. Veldhuis-Kroon Ank, Joke en Robert Hoogezand: A. J. Nicolai-van der Veen Liever geen toespraken. Liever geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag a.s. op de "Stille Hof" te Hoogezand. Daaraan voorafgaande zal een rouwdienst gehou den worden in de Geref. Kerk, Van der Duyn van Maasdamwog 216 te Hoogezand Aanvang 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 7-8 uur in de Geref. Kerk Van Der Duyn van Maasdamweg 216 te Hoogezand en na afloop van de begrafenis ln de grote zaal van dezelfde kerk Heden overleed in zijn Heer en Heiland onze geliefde Zwager en Oom Geert Veldhuis weduwnaar van Jakobje Geertsema op de leeftijd van 72 jaar. Joh. 14 2 Hoogezand, 23 juli 1972 Siddeburen, Hoogezand, Stadskanaal. H. Geertsema I. Geertsema-Kuiper J. Geertsema J. Geertsema-Westers M. Geertsema A. Geertsema-Snitjer G. Mulder-Geertsema T. Mulder R. Mulder-Smit R. Mulder Neven en nichten Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze mede-direkteur en oprichter, de heer Ing. G. Veldhuis Ridder in de orde van Oranje-Nassau op 23 Juh 1972. Hoogezand. 23 juli 1972, Spoorstraat 23. Direktie machinefabriek Veldhuis en Hulsebos N.V. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag a.s. op de "Stille Hof' te Hoogezand. Daaraan voorafgaande zal een rouwdienst gehou den worden in de Geref. Kerk. Van der Duyn van Maasdamweg 216 te Hoogezand. aanvang 10.30 u. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 78 uur in de Geref. Kerk, Van der Duyn van Maasdamweg 216 te Hoogezand cn na afloop van de begrafenis in de grote zaal van dezelfde kerk- Het bestuur van de Stichting Rijnsburg's Bloe mencorso geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van haar bestuurslid en vriend, de heer P. van der Kwaak Het was een voorrecht met hem te mogen samen werken. Stichting Rijnsburg's Bloemencorso: C. Leeuwenburg, voorzitter, N. H. Hemmes, secretaris. Rijnsburg, 24 juli 1972. Wederom werden wij diep getroffen door het overlijden na een kortstondige ziekte van onze vriend, de heer P. v.d. Kwaak in de leeftijd van 57 jaar. Zijn grote vriendschap zal bij ons in dankbare herinnering blijven. W. v. Egmond G. v. Egmond Rijnsburg, 25 juli 1972. En Hij de Here des vredes geve u de vrede voortdurend in elk opzicht. Heden nam de Here tot Zich na een langdurige ziekte, mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Klaas Spaargaren op de leeftijd van 74 jaar. Leiderdorp: C. Spaargaren-van Harskamp IJmuiden: M. Dolfing-Spaargaren H. Dolfing Bleskensgraaf: J. Spaargaren T. Spaargaren-Dijkstra Leiden: K. van Rij-Spaargaren N. van Rij Rijswijk: Joh. Spaargaren L. Spaargaren-van den Dool Naaldwijk: K. Spaargaren W. Spaargaren-Arbouw Leiderdorp: Jac. Spaargaren A. Spaargaren-Dozy C. Zwaan-Spaargaren J. Zwaan kleinkinderen en achterkleinkind Leiderdorp, 22 juli 1972. Mauritssingel 26. De rouwdienst in de aula van de algemene be graafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leider dorp, is bepaald op woensdag 26 juli om 2.30 uur, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot rouwbezoek dinsdagavond a.s. van 7—9 uur en na afloop van de teraarde bestelling in de aula van dc begraafplaats. De Heer onze God heeft ln volle vrede doen ontslapen mijn lieve, zeer zorgzame Vrouw, onze dierbare Zus ter, Behuwdzuster en Tante Met je Yisser-Koorn winder op de leeftijd' van 78 Jaar, Zij is verlost. God heeft haar wel gedaan. Rotterdam, 23 Juli 1972. Slotlaan 31. BESLIST GEEN BLOEMEN. Dc teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 27 Juli a.s. op dc begraafplaats ..Oud-Kralingen" van de her vormde gemeente, omstreeks 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren In dc kapel na afloop van de teraardebestelling. Jan Johannes Snoek in de leeftijd van 62 Jaar Lange rak J. SNOEK-Karst Hoogeveen: R SNOEK-Veenstra God heert op Zijn tijd maar voor ons geheel onverwacht tot Zich genomen. Zijn ge liefd kind. mijn lieve man, onze zorgzame vader, be huwd- cn grootvader, broe der, behuwdbroeder en oom Frans van der Meij op dc leeftijd van 68 Jaar. Lelden: M. M. van der MelJ- van Bemmcl Rijnsburg: Lies en Jan Lelden: Aad Ede: Corrle, Henk en Onnc Leiden: Frans en verdere familie Liever geen bezoek De rouwdienst ls bepaald of donderdag 27 Juli a.s oir 12.30 uur in de aula van di begraafplaats ..Rhijnhof" ti Lelden, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Met droefheid geven wij ken nis van het plotseling over- lijden van onze medeworker en collega, do heer F. van der Meij Zijn trouw en vakbekwaam heid gedurende ruim 50 Ja ren zullen lang in onze herinnering blijven. Leiden. 24 Juli 1972. Directie en Personeel Fa. Gebr Van Egmond. Vaste planten Kwekerijen. Leiden Met leedwezen geven wij kennis van het plotse ling overlijden van ons personeelslid de heer J. J. Snoek op de leeftijd van 62 jaar. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewer ker die ruim 36 jaar aan ons bedrijf verbonden is geweest. Directie Coöp. Ver. Suikerunie U.A., fabriek Puttershoek. Puttershoek. 20 juli 1972. Met leedwezen vernamen wij dat tijdens zijn vakantie plotseling is overleden onze collega, de heer J. J. Snoek op de leeftijd van 62 jaar. Personeel Coöp. Ver. Suikerunie U.A. fabriek Puttershoek. Puttershoek, 20 juli 1972. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God plot seling van ons weg. na een arbeidzaam leven, mijn innig geliefde Man en zorgzame Vader Pieter Drop echtgenoot van Hendrica van Leeuwen op de leeftijd van 43 jaar. II. Drop-van Leeuwen Piet Jan Lizette Sprang-Capelle, 21 juli 1972. Vrijhoeveplein 3. De begrafenis zal D V. plaatshebben dinsdag 25 juli a.s. om 14.30 uur vanuit de aula op de be graafplaats aan de Heistraat te Sprang-Capelle. Gelegenheid tot condoleren in de aula na de begrafenis. Dan klimt mijn bange ziel gereder ten berge van Uw Heiligheid, daar mij Uw gunst verbeidt. Psalm 43 3b (berijmd) Tot onze diepe droefheid nam God uit ons midden weg onze innig geliefde, zorgzame Vader. Be- huwdvader en Opa Wilhelmus Adamus Johannes Nieuwenhuyzen weduwnaar van Cornelia Visee, op de leeftijd van 71 jaar. Jo Nieuwenhuyzen Miep Nieuwenhuyzen C. de Graaf-Nieuwenhuyzen B. de Graaf J. Nieuwenhuyzen C. Nieuwenhuyzen-Donkersloot Wim Martin Rob 's-Gravenhage, 23 juli 1972, Maarsbergenstraat 398. Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats hebben donderdag 27 juli om 1 uur op de Alge mene Begraafplaats 'Westduin", Ockenburgh straat, Loosduinen. Vertrek van huis om 12.30 uur. Wijkraad 6 van de Gerefor meerde Kerk van Amsterdam deeli mei droefheid mee. dal de Here op 21 Juli 1972 plot seling tot Zich genomen heeft Albert Bakker scriba van onze wijk. Met dankbaarheid gedenken wij hem om zijn Jarenlange trouwe arbeid. Dankbetuiging Voor de grote belangstelling en de vele felicit ondervonden bij de herdenking van het 40-jarig hui van onze Ouders en Grootouders J. de Graaff en F. de Graaff-v. d. Mey zeggen wij langs deze weg hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen. Voorschoten, juli 1972. De heer W. H. te S. (59) 'Dat komt, ik fotografeer al jaren. Nu wil ik ook zelf gaan ontwikkelen en vergroten. Daar wil je je dan in verdiepen. Zo kwam ik er op, om in zo'n kleine rubriekadvertentie van onze krant komplete jaargangen fotovakbladen te vragen. Dat was een briljant idee al zeg ik het zelf. Ik kreeg precies watü hebben wou. Mrn doka is klaar.' Het dagblad is één vergroot kontaktadres. Vroom Dreesmann Rotterdam zoekt een horlogerie Zijn taak omvat o.a. de aanname en beoordeling van reparaties. Voor deze boeiende, veelzijdige job vragen wij iemand vanaf 21 jaar, die onze kliënten op prettige en vakkundige wijze kan adviseren en informeren. Goede omgangsvormen en enige kennis van foto- en filmapparatuur zijn gewenst. Wij bieden hem b.v. een goed salaris, uitstekende sociale voorzieningen en een aantrekkelijke korting op aankopen in het warenhuis. Ook voor het volgen van een vak diploma biedt Vroom Dreesmann goede faciliteiten. Voor informatie of sollicitatie kunt u terecht bij de afdeling Personeelzaken, Hoogstraat 185 te Rotterdam. Telefoon010 - 148844, dagelijks van 10.00 -12.00 en van 14.30 -17.00 uur. VROOM DREESMANN voor diverse afdelingen. Aanmelden: Sluisweg 1 Dordrecht. Telefoon 01850 - 31422. Netwas ls de goedkoopste oplossing voor uw wekelijkse witwas. Even brengen en een paar uur later haalt u 'm fris-schoon en vrijwel strijkklaar weer op. U netwas kan ook gedroogd worden. Een moden huisvrouw blijft dan toch niet langer tobbenl DORDRECHT! WeesklnderenöljK 217 Transvaalstraat Waldeck Pyrmofljweg 6 Vriesest/aat 110 Spujweg Piem 1940-1945 nr. 31 AdmlraaispleLn <16 ZWIJNDRSQHTl Jac, Marlsstraat G Winkelcentrum De Genestetstraat 17 PAPENDREGHTi Goudenregenstraal 6Q ROOSEN OPTIEK Kort galgenwater 1 Leiden Ter gemeentesecretarie, afdeling financiën en belastingen kan worden geplaatst een in de rang van commies. Het bezit van of studie voor het diploma G.F. is gewenst. Bezitters van het diploma M.B.A., die studeren voor het diploma S.P.D. komen even eens in aanmerking. Ervaring op een afdeling financiën en belastingen of op een bedrijfs- kantoor is noodzakelijk. De gebruikelijke rechtspositie-regelingen zijn van toepassing. Voor passende woonruimte kan binnen een redelijke termijn worden gezorgd. Het salaris ligt tussen 1.397.en 1.637,per maand. Burgemeester en wethouders van Maassluis, Govert van Wijnkade 30. zien sollicitatiebrieven met inlichtingen over opleiding, verrichte werk zaamheden, e.d. gaarne tegemoeL Ter gemeentesecretarie, afdeling financiën en belastingen kan worden geplaatst een ln de rang van ADJUNCT-COMMIES. Het bezit van of studie voor het diploma G.A. I is gewenst. Bezitters van het praktijkdiploma Boekhouden, die studeren voor of in het bezit zijn van het diploma M.B.A. komen eveneens voor benoeming in aanmerking. Enige ervaring op een afdeling financiën en belastingen of op een bedrijfskantoor is noodzakelijk. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor passende woonruimte kan binnen een redelijke termijn worden gezorgd. Het salaris ligt tussen 1.085,- en 1.319,- per maand. Burgemeester en wethouders van Maasslui*,. Gover van Wijnkade 30, zien sollicitatiebrieven met inlichtingen over opleiding, verrichte werkzaamheden e.d. gaarne tegemoet. I WONINGINRICHTING JAN VAN STAVEREN Rotterdam Noordsingel 51 Telefoon 010-240949 Bedorven ma en diarree kosten u vakantieda Het gebeurt zo vaak. V op vakantie. Andere drink- en eetgewoonte! plotseling overkomt lï Bedorven maag. Diarree nare maag- en darmstfl heeft u in z'n &reep. 1 dan ENTOSORBINE: 1 aangename tabletten. snelwerkende middelen. Brengt uw maag tot Zuivert de ingewanden. I diarree. ENTOSORBIN1 neemt prettig in en helpt direkt. Het mag in geen reis-"' apotheek ontbreken. Neem zo'n buisje mee. ENTOSORBII zuivert maag en ingewo VOOR Bijbels dagboek i VwtrBgtu* m JOMIR

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12