Dokter Mary Verghese eoeo VPRO-documentaire over het gebit CT Studenten wensen in de mensa minder controle - Washingtons dief hertrouwt met i eerste vrouw NCRV ontvoert mgr. Bluyssen Probleem Alledag in Israël personalia I J r.T TROUW/KW ARTET DONDERDAG 20 JI LI 1972 MARY PERKINS ~AL~ e gAJOfo w^rew OPBCLL€M, 2£G»i>AAJ 2>XT2€ OP MP /M6PAM MOfiTtU VKACHTEW IS BAT COLUCfc OP Her OMSLAfe It HCRKEAJDe H6M ^UWGLW*rS wer£H6 ÏX»JKEïïJ v a MOMMA M4M5.IK HÉB HET EEN kLEÏOT ZICH 60^ £H HARDSTIKKE- LEUKF VEMT ZbjnST? BELOOFT ME DE STCEIZEW INDE GOUDE GAPER <toor W G. VAN DE HULSTplut]n Tin W. W VAN DE HULST Jf. 183. Grijpen? "t Beest grijpen? Dank je wel! Veel te lastig, veel te gevaarlijk! Hannes duikt terug tussen de struiken, laat het paard voorbijdra ven. Maar dan. als hij 't laantje afziet, vanwaar het dier kwam. dan ziet hij daar in de verte iets liggen. Dwars over het pad ligt het. Iets donkers, en 't glimt ook en 't ligt héél stil. Ja, en 't is toch, tóch"t Is een mens, een man! Luie Hannes schrikt nog meer. ver geet z'n luie bui. Zou de man van 't paard zijn gevallen, een ongeluk heb ben gekregen? Hij moet gaan kijken. Hij slentert en, voor zijn doen, haas tig ook, naar dat donkere toe. En als- t-ie 't nadert...! Nieuwe schrik al weer: 't Is't is een soldaat, een deftige soldaat, een officier of zo iets; vast! De hoed met pluimen, hem van 't hoofd geslingerd, ligt terzij van 't pad; de lange degenschede blinkt als goud Voorzichtig, schrikkerig komt luie Hannes nader, buigt zich over de vreemde, gevallen ruiter heen Hij heeft z'n ogen dicht, hij ligt roerloos; maar erg bleek ziet-ie niet. KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-205 Onder invloed van Lothars magische krachten was de oude Neef Teunis weldra weer geheel bij zijn positieven. 'Wel-alle-sidderalen en on derpadden nog-an-toeü' brulde hij woest. 'Nou herinner ik me alles weer! Er waren twee schelmen hier met duikerpakken en een elektrisch geweer! Ze hebben op me geschoten! Dat roept om wraak! Om de ver schrikkelijkste wraak, die een zeegod maar bedenken kan!' De oude vorst zette zijn afgevallen kroontje weer op en nam zijn drietand ter FERDNAND hand. 'Een geval van afschuwelijke masjesteitschennis.' knarsetandde hij. 'Maar dat zal ik de heren inpeperen!' Met grote passen begaf hij zich naar een onderaards hok en daar trok hij met inspanning van al zijn krachten een zware ijzeren deur open. 'Ziezo', gromde hij wraakzuchtig. 'Kom maar naar buiten, jongen. Je zult wel hon ger hebben. Zoek ze dan maar gauw op. die twee met hun helmen en hun geweer.' Het water klotste en met vadsige, loze slagen kwam de carchari- as glaucus naar buiten zwemmen, de uit zeemansverhalen zo beruchte men- senhaai.En intussen gebeurde er op het strand ook zo het een en ander. Daar kijken we juist de bekwa me speurder Dieks Drabbelkoek op de rug. Dieks had namelijk de krachtige ontploffing ook gehoord, maar hij wist natuurlijk niet, dat deze veroor zaakt was door professor Nosco. Daar om had hij besloten eens poolshoogte te gaan nemen bij het strand. Toen hij daar aankwam, zag hij de ver trouwde figuur staan van de Ouwe Murk. Deze keek speurend uit over de zee en scheen op iets te wachten. AMSTERDAM De controle op col legekaarten in de eettafels van de universiteit van Amsterdam dient voorlopig weer op de 'gebruikelijke 'manier te geschieden, en dus niet meer verscherpt, zoals de afgelopen weken het geval was. Een verzoek hiertoe heeft de universi teitsraad, onder druk van protesteren de studenten, gericht aan het college van bestuur. De studenten zagen in de verscherpte controle een belemme ring van de organisatie van een boy cot tegen het verhoogde collegegeld. In de woorden van de ASVA: 'In september zal (aan de hand van de collegekaart) niet meer gecontroleerd kunnen worden of iemand wel of niet studeert, maar nog slechts of iemand wel of niet aan de boycot meedoet'. Elke verscherping van kontroles op dit moment heeft volgens de vereni ging een afschrikwekkende werking op haar voorgenomen protestaktie. Maandagavond was in de mensa Wees- perstraat een consumentenstaking ge houden die volgens de ASVA voor minstens 90 procent effectief was. De universiteitsraad heeft nu ge vraagd, de verscherpte controle tot september af te schaffen, en de situa tie dan opnieuw te bezien. Beraad over de dan optredende situatie tus sen het college van bestuur en de ASVA zal volgens de universiteit van daag al beginnen. Robert Wagner (1.) en Red Astaire in de Dief van Washington, waar van de TROS vanavond de aflevering 'De drie Romeinse maagden' uitzendt. tfüiiieiiiaiiü/ raüio-tv T4 F Van onze radio- en tv-redaclie HILVERSUM De 42-jarige R« Wagner, voor de televisiekijkers kend als de 'dief van Washington zoals zoals iedereen al vermoe hertrouwd met zijn eerste vrouw, thalie Wood. Hun eerste huwelijk, vijf jaar heeft geduurd, werd in 1 beëindigd. Beiden hertrouwden daarna: Waj met Marion Marshall. Onlangs gij zij echter uiteen. Dat was ook geval met Nathalie en haar tweJ echtgenoot, producent Richard G» son. En dit heeft de weg vrijgem voor een tweede huwelijk tussen' bert en Nathalie. Van onze radio- en tv-redactre HILVERSUM In het radio NC programma .Ontvoerd' is vanavond schop J. W. M. Bluyssen van 's-H( gewbosch aan de beurt. Zeker is, de bisschop na de ontvoering i Dik Bikker weer behouden naar woning in de Bossche Peperstraat terugkeren. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Wie het betrek kelijke genoegen heeft gesmaakt bezorgde tandartsen met behulp van dia's en films lezingen te ho ren houden over de toestand van 'het Nederlandse gebit' weet, dat dit er heel slecht voor staat. Ten slotte staat men met een raar ge voel in zijn maag op straat van wege de griezelige plaatjes. 'Ik heb', zegt Ad 's Gravezande, maker van een VPRO-documentaire dan ook terecht, 'een vreselijke documentaire gemaakt, die overigens ook wel speels blijkt te zijn. Hij gaf de film de naam mee 'Met je eigen tanden het graf in', een beken de tandartsenuitdrukking. Vanavond zendt de VPRO deze documentaire uit, die als waarschuwing bedoeld moet zijn, doch niet moraliserend is. Hoeveel gevaren er op de levensweg van het gebit liggen blijkt uit een nauwkeurige observatie. Daar zijn de ontbijttafel met jam en hagelslag, het extra schepje suiker, het rolletje zuur tjes, dat het kind in 'wel vaartstij d' krijgt in plaats van het snoepje per dag. Interviews in de film vertellen er meer van. Wie de tandartsenboor op het scherm ziet verschijnen, wordt misschien ver standiger of mijdt de wachtkamer van de tandarts helemaal. Resultaat is tenslotte het kunstgebit, dat 'schrik door D. C. Wilson 87 Helen onderbrak de massage. Haar gezicht klaarde op. 'Maar Mary, dat is het!' riep ze opgewonden uit. Samen bespraken ze de mogelijkhe den. Enkele dagen later bracht Helen Ruth Thomas mee. een therapeute in dienst van de Britse lepra-zending. "Helen vertelde mij dat u belangstel ling hebt voor het werk in de kli niek,' begon zij geestdriftig. 'Dat is geweldig.' 'Ik weet het nog niet zeker," ant- woorddo Mary. Haar beheerste reactie liet niets vermoeden van haar grote spanning. Oplettend ging /e na of er sprake was van beschermend medelij den. doch ze kon niets van dien aard ontwaren. 'Er moet heel wat nader worden bekeken,' vervolgde ze behoed zaam. 'Ik ken mijn beperkingen. Waartoe dient een dokter die niet lopen kan, die zelfs niet voorover kan buigen?' 'Dat zullen we moeten afwachten.' was het eerlijke antwoord van de ander. 'Wellicht kan zij ons zeer van dienst zijn.' 'Bovendien weet ik vrijwel niets van lepra.' 'Dat valt te leren. Zelfs de deskundi gen weten er trouwens nog maar weinig van.' 'En veronderstel.' zo ging Mary gena deloos voor zichzelf verder, 'dat de patiënten mij niet moeten: een ver lamde herinnert zc misschien te veel aan hun eigen afwijkingen en gebre ken.' Ruth Thomas trad niet in discussie. 'Probeer het. Kom morgen eens een kijkje nemen. Dan kom ik u 's mor gens vroeg halen, als ik zelf naar mijn werk ga.' Mary was buiten zichzelf van vreugde, maar ook angstig. Haar hele toekomst, besefte zij. hing af van de komende paar uur. Het stuitte haar tegen de borst dat anderen haar moesten ver tellen of ze bij machte was de taken en plichten van het beroep van arts op zich te nemen. Zélf wilde ze daar achter zien te komen. Het voornaam ste deel van de proef op de som zou plaatshebben voor ze nog een voet in de kliniek zette ach. wat was het taalgebruik taai! er binnengereden werd. Hoe zou ze op tijd klaar kun nen zijn met al die gewone dagelijkse dingen als wassen en aankleden? Voor het inslapen overdacht zij die avond de gang van zaken en schatte hoeveel minuten die bezigheden haar zouden kosten. Nog voor het licht was wekte ze Jiwa en gaf haar uitbreide aanwij zingen. En toen Ruth Thomas arri veerde zat zij in haar rolstoel, gekleed en wel, startklaar. De eerste test had zij glansrijk doorstaan. 'Voor mij is het iets heel gewoons achter een rolstoel lopen.' vertelde Ruth Thomas, terwijl ze Mary over een drempel loodste. 'Een kennis van mij in Engeland maakt er gebruik van.' Tot Mary's opluchting was de begroe ting van de collega's in de kliniek niet overdreven hartelijk of bezorgd. Zij had een willekeurige volontair kunnen zijn, die op een overbelaste afdeling bijsprong. Dokter Job, de chef-arts, een van haar vroegere stu diegenoten, begroette haar warm. Dokter Gass zei zakelijk: 'Goede mor gen, collega. Fijn dat u gekomen bent Juffrouw Thomas deelde me mee dat u bereid was ons te komen assisteren. Dat is een uitstekend idee.' Hij gaf haar een paar korte aanwijzin gen, die een geschoold arts geen moeilijkheden opleverden. Onopval lend werden enkele voorzieningen ge troffen om Mary het werk enigszins te vergemakkelijken, maar dat waren er niet veel. De artsen zaten gewoon lijk bij hun onderzoek, en de patiën ten stonden of zaten naast hen. Mary had lange armen en met haar handen was ze handig ais tevoren. Haar oor spronkelijke schroom en bevreesdheid raakte ze al weldra kwijt door het niet' steeds meer kinderen van veer tien jaar in hun mond hebben De documentaire probeert daarom duidelijk te maken hoe de mensen kunnen veranderen en er andere eet gewoonten op na kunnen houden. AMSTERDAM De bijbelse tuin op de Floriade in Amsterdam, ingericht met medewerking van het Nederlands bijbelgenootschap en ontworpen door de Israëlische architect Elim Wardi- man, zal zaterdagavond van half acht tot acht uur op de televisie (Neder land 2) te zien zijn. Bovendien ver schijnt er in augustus een boekje over geschreven door Wardiman en uitge geven door het bijbelgenootschap. Het heet: Alledag in Israël. Er wordt in kort bestek veel informa tie in verstrekt over het leven van de landbouwers en veehouders, hun stamverbanden en hun adat in het Kanaam Daarvan is veel verdwenen, maar gelukkig toch ook nog een deel bewaard. Het boekje dat rijk geïllus treerd is, kan beschouwd worden als een van de middelen om de bijbel in zijn omgeving beter te verstaan. Be halve op de NBG-stand in het Israë lisch paviljoen op de Floriade zal het half augustus ook in de boekhandel verkrijgbaar zijn voor 9.75. Het telt 120 bladzijden. .4an het begin van de woensdagavond was het ds. Kalma, die in Van Gewest tot Gewest mij opscheepte met een on opgelost probleem, door te beweïen dat er bij de Friese kaatssport een soort re ligieuze beleving in het geding is. Nog moeilijker te verwerken was aan het slot fan de avond de stunt van een ge wezen priester. Tijdens een godsdienst oefening liet hij de verzamelde vakan tiegangers ieder 'n bloem in de handen drukken en daarbij een devote stilte in acht nemen. Dit als een vorm van reli gieuze beleving in de plaats van de communie voor de roomse aanwezigen en deelnemen aan het heilig avondmaal voor de protestantse recreanten. Op mijn blocnote schreef ik als onmiddel lijke reactie: 'Dat is nep-godsdienstig- heid'. Ik hoor het wel, als ik er naast zit of te hard heb geoordeeld. In dat Kenmerk-programma werden trouwens meer dingen gezegd, waar over ik me een beetje heb zitten ver bazen. En nu zeg ik het heel voorzich tig. Je kreeg het gevoel, dat het stre ven voor de moderne mens erop ge richt moet zijn, de religiositeit toch vooral met z'n allen te beleven. Dat draait natuurlijk uit op 'n soort stamp pot, afgestemd op de smaak van de meerderheid. Het kenmerkende van in massaproduktie bereid voedsel is ech ter de smakeloosheid. En dat Ersatz-ri- tueel, met de suggestie God te ontmoe ten in een bloem, vind ik zo'n smake loosheid. Op die manier komen mis- Radio vandaag Magisch kruiswoord-puzzel Ananas-ham 750 gr. ham aan één stuk blikje ananasschijven sherry rietsuiker kruidnagelpoeder zout, peper Maar een sausje van 50 gr. rietsuiker, 2 eetl. sherry, kruidnagelpoeder (mes puntje) en wat zout en peper. Leg het stuk ham op een rooster in de ven. In de braadslee daaronder de ananasschijven. Nu regelmatig wat van het sausje over de ham gieten. De saus druipt dan op de ananas. Wanneer de ham goed heet is op een schaal leggen. Daarop de ananas en dat is het dan. Menutip: Bouillon met ei, ananas ham. andijvie, aardappelsla, ijs. opbeurende bezig-zijn. Met de mobiele polikliniek had ze al veel ervaring opgedaan met het onderzoeken en be handelen van leprapatiënten, zodat zij althans enige kennis van de ziekte bezat en met de meest voorkomende therapieën vertrouwd was. Zij assis teerde de andere doktoren, schreef recepten uit en instrueerde de ver pleegsters hoe zij te werk moesten gaan bij eenvoudige aandoeningen. Waren haar collega's erop ingesteld Mary's aandacht van haar gebrek af te leiden, bij de patiënten was dat in genen dele het geval. Pijnlijk was ze zich bewust van hun blikken, hun wijzende vingers, hun gefluisterde op merkingen. Soms ving ze stukken op van hun commentaren. 'Ayoh! Kijkde dokter. Is dat onze dokter? Wat is er met haar aan de hand? Ze kan niet lopen haar hele lichaam is zoals onze handen en voeten Pavum, wat zielig!' Onderzoekend keek Mary hen aan. Dankbaar constateerde ze dat er in hun blik géén afwijzing te bespeuren viel. Wat ze echter niet opmerkte, dat was de afwezigheid van wat zij ge woonlijk wel vertoonden: medelijden met zichzelf, wanhopigheid, gemelijk heid en somberheid, hooghartigheid en vijandigheid. Maar Mary's collega's zagen het wel. Ze zeiden tegen elkaar: 'Heb je gezien hoe ze naar haar keken? Haast deemoedig!' 'Ja. ze is meer invalide dan zij zijn en toch denkt zij in het geheel niet aan zichzelf, alleen aan hun zorgen.' 'Ze heeft in een uur meer voor hen gedaan dan wij in dagen kunnen.' wordt vervolgd Horizontaal woorden invullen die ver ticaal dezelfde betekenis hebben. 1. aftreksel, 2. boertige nabootsing, 3. groot sportterrein. OPLOSSING Hor.: 1. game, 4. orde, 7. orgeade, 10. marge, 12. lente, 14. sté, 15. mak, 17. ter, 18. elf. 20. eer, 21. asper, 22. ion, 24. Epe, 26. ren, 27. arm, 29. ank, 31. arend, 33. einde, 35. Roemeen, 36. klap, 37. rest. Vert.: 1. gems. 2. Morel, 3. erg 4. ode, 5. rente, 6. ever, 8. gem, 9. alk, 11. atelier, 13. tergend, 16. amper, 19. fan, 20. ere, 23. onera, 25. panne, 26. raak, rmvr 27. adé, 28. mee, 30. keet, 32. nop, 34. VMl€lB»g Ontslag Aan mr. P. Meyjes is, op zijn verzoek, met ingang van 1 janua ri 1973 eervol ontslag verleend uit zijn ambt van vice-president van het gerechtshof te 's-Gravenhage, .onder dankbetuiging voor de in rechterlijke betrekkingen bewezen diensten. Tot advocaat-generaal bij de hoge raad der Nederlanden is benoemd, mr. Th. B. ten Kate, thans rechter in de arron dissementsrechtbank te 's-Gravenhage. Benoemd zijn: tot kantonrechter te Groningen: mr. F. V. Gimberere, thans kantonrechter te Winschoten, tevens kanioarechter-plaatsvervanger te Zuidbroek en te Emmen. Tot kan tonrechter, te Groningen en kanton- rechter-plaatsvervanger te Zuidbroek: nu-y J. Hendriks, thans kantonrechter te Dordrecht, tevens kantonrechter- plaatsvervanger te Oud-Beijerland ep Gorinchem. NEPERLAND I 18.25 Tour de France 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Op losse Groeven 20.00 Journaal 20.21 De dief van Washington, TV-film 21.10 Studiozomer: amuse mentsprogramma 22. IQ Wereld op water 22.35 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.5o Journaal 19.05 Mensenkinderen, TV-serie VPRO 19.30 Betty Boop 1937 Popeye 19.43 VPRO-Jazz 20.00 Journaal 20.20 Met je eigen tanden in het graf, doc. film 20.55 La mort en ce jardin, speelfilm 22.30 Journaal schien heel wat 'binnenkamers' lee staan. Van Gewest tot Gewest had geen zaken te bieden. Het aardigste or 1 deel was nog het contact met dé i 1 listische Limburger Tim Dzuurox i die via het stukadoorsvak tot beeld wen kwam en daarin zich tot op verdienstelijk niveau heeft bekwat 1 Hij zou er toch verstandig aan dt-< zich door kundige leermeesters ve te laten helpen. Voor ik hef vergeet, moet ik Joop Os een compliment maken. In zijr, briek Den Hctag 'èictra wist hij zo allerlei promirtehte 'p'ólitici om I heen een helder over/icht te geven de ministerscrisis en.ji.e aohtergr.o daarvan. Nico van Vliet kwamiheVtilTcjeto achtergrondinformatie 'ómbreét1' werkwijze van de democratlschet ventie in de Verenigde Staten. Niff i gezichtspunten werden echter n(et gedragen. Eigenlijk was het pr<$ ma mosterd na de maaltijd. n' t Duizenden hebben weer genoten een spel zonder grenzen. De wijze i op ik eerder liet blijken, bedenki te hebben tegen het uitvinden van mige spelletjes, heeft mij de toon een enkele lezer bezorgd. Gélukkig het deze keer Barend Barendse was. die uitriep: 'Wie, o wie heef 1 rampzalige spel bedacht?' HILVERSUM i NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Te Deum laudamus: geestelijke liederen. 7. 0 Nws. 7.41 IiJer cn nu. 7.55 (S) Preludium: klass.muz. 8.30 Nws. 8.41 (S) Podium v.d. vrouw. 9.10 (S) Klass.muz. 10.30 Nws. 10.33 (S) V.d. zieken. 11.05 Inspraak: verzoekprogr. van klass.muz. (11.30 Hier en nu.) 11.55 Med. 12.00 Los-Vast-Special: ge- var.progr. <12.26 Mod. t.b.v land- en tulmb.: 12.30 Nws: 12.41 Hier en Nu). 13.30 Zingen met Cecilia: volksmuz. 13.45 Keer Ik van ver naar u weer, literair progr. 14.05 Jazzmuz. 14.25 (S) Pianorec.: klass. en mod. muz. 15.00 Protest, middagdst. 15.30 Nws. 15 33 Lichte orgelklanken. 15.45 (S) Kinderkoor met pianobegeleiding. 16.00 (S) Poptater: Jeugdprogr. 17 00 <S) Elpee Pop in stereo. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 Stricklv Country Style: country and western rubr. 18.24 Op de man aX, praatje. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanorama. 18.50 (S) Tijd vrij voor muz. In vrije UJd: Amateurs- kerkmuz,-ensemble. 19.20 (S) Mul. van Het Leger des Hells. 19. 5 Ontvoerdl - een radiospel. 21.00 (S) Voor het weekend uit: Ned. kleinkunst. 21.20 <S) Metropole-ork. met zangsol.: amusem.muz. 21.50 (S) 22ste Intern. Orgelconcours Haarlem 1972. 22.20 Avondoverdenking. NOS: 22 30 Nws. 22.40 (S) Lichte gratnm.muz. NCRV: 22.50 Recreatie: gesprek 23.10 (S) Late Date: licht platen- progr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje( lichte gramm.muz. (8.00 Nws: 8.11 Radiojournaal. 8.50 Morgen wijding. 9.00 Toppers van toen. (9.35 Wa- terst.) 10 00 Vd. kleuters. 10.10 Arbeid mlnen. (11.00 Nws) 11.30 Rondom 12: v.d. vrouw. (11.55 Beursber.) 12.30 platteland. 12.35 Sportrevue. 13.00 Nws. Radiojournaal. 13.30 (S) Pianorec.: klasf mod.muz. 14 00 (S) Tombola (Ned art zingen en spelen voor u. 15.00 Palet- p v.d. zieken. 16.00 Nws. 16.03 Asp« kunstprogr. 17 00 Mobiel: een, bewei progr. voor beweeglijke mensen. Med.) h (18.00 Nws; 18.11 Radiojournaal.) 19.. Amateurs musiceren- harmonle-ork. 19.2 sproken brief. IKOR: 19.30 Stoekholn wat dan nog?, progr. over de'ie'conf' het menselijk leefmilieu. AVRO: 20r!ar 20.05 fS) Radiophllh. orkest; mo<i,.jen. muz. 21.20 <S) Synthese.- voordracht! wlsseld door gramm.imiz. -22.20 Partnt Europa. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.10 journaal. 2.20 Essiy: gesprekken kunst. 23.55-24.00 ftyrs. HILVERSUM III TROS: 7:0O"Nws. 7.02 De Hugo van ren Show. (8.00 Nws) 9.00 Nws. 9.03 nine 1O.00 Nws. 10 03 Robbie Dale on 1 EO: lij» Nws. 11.03 De muzikale frulü KRO: 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot NOS: 13.00 Nws. 13.03-18.00 Radio Tot France. (14.00, 15.00. 16.00 Nws.) BELGIE 324 m (NederlandjO 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 muz. 12.50 Bultenl. persoverz. 13.0C weerber. en toneelagenda. 13.20 Ami muz. en rep. Tour .de France. (13.55.1 ber 14,00 en 15.00 Nws. 18.00 N* beursber. 17.00 Nws en med.) 17.55 schaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.43 desportber. 18.45 Sportmag. 18.55 Ta» ken. 18.57 Gramm.muz 19.00 Nws. ac amusem.muz. 20.00 Klass. gltaarrouz: Festlvalconc. (22.00 Nws.) 23.00 Blua Soulmuz. 23.40-23.45 Nws. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gister» 10.30 Der alte Richter. TV-fllm. 11.30 12.15 Kelne Zeit für Abcnteuer, TV 12.50 Intern, peroverz. 13.00-13.20 Joui 18.05 Nws. 18.10 Die Welt unserer Kf 16.45 Hobbyprogr. 16.55 Progr. over hl 17.10 V.d. kinderen. 17.45 Tour de Fr 17.55 Nws. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Doc. film. Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nor ds Mag. 19.28 Verfahren elngestellt. Progr overz. WDR: 18.00 Reg. nws. V.d. kleuters. 18.15 Parlser Kammertb 18.40 Hier und Heute. 19.20 Beroepen toekomst.) 20.00 Journaal en weerber. Malgret und die seltsame Familie, TV 21.40 Kontraste. 22.25 Journaal, coma weerber. 22 45 Tour de France. 22.55, rep. over akupunktuur ln China. DUITSLAND II len. 18.05 Act. en muz. 18.35 Mein Bruder Herr Dokter Berger. 19.10 B1U Cosby. Nws, act. en weerber. 20.15 Muz.revue dertiger Jaren nagebootst. Aansl. Kort 21 45 Inf. en meningen uit het econ. 22.0 Nws. weerber. en comm DUITSLAND I1IWDR 19.00 Zandmannetje. 19.05 Progr. Turkse werknemers. 19.15 Hlerzulan Heutzutage. 19.45 Nws uit Noordrljn-W len. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en wer 20.15 Welt unserer Kinder, serie uitx. Tagesmag. 21.30 Filmrep. BELGIE (Frans) 15.30-16.15-16.45 Ronde van Frankrijk. 18.55 Fabeltjeskrant. 19.00 Tlenerkl» 19.32 Tips voor trips. 19.37 Zoeklicht. Med. 19.45 Nws, 20.15 Op zoek na» bronnen van de N1J1. 21.15 Snoopy Ijsrevue, Intern, showprogr. 22.05 Het wood van de Selznlck-Jaren. doe. Nws.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6